Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

michaela8561
1. feb 2012

ahojte, nakukla som do vašej témy kedže tento rok sa sťahujeme do Bernolákova. Robím si prieskum čo všetko tam je a kde je a tak. Aby som vedela čo náš čaká, vôbec to tam nepoznám, dúfam že si zvyknem. zatiaľ som nemala čas si všetky príspevky prečítať. 🙂

chrenik
12. feb 2012

@michaela8561, my sme sa nastahovali z BA v 2007 a sme nadmieru spokojny. je tu klud ale dobra dostupnost do BA. je tu lidl, skolka, skola, niekolko ihrisiek. Je tu aj jednota, masiarstvo, zelovoc v ktorom dostanes najnutnejsiu drogerku. Takze ak sa Ti niekedy nechce, alebo neda ist na nakup do BA, tak tu zozenies takmer vsetko. Je tu aj lekaren, zdravotne stredisko, zubar.
Ak by si potrebovala este nieco vediet, tak kludne napis.
Ak sa mozem opytat kam sa stahujete?

sesilia
20. feb 2012

baby hladam niekoho na spolocne kocikovanie,kavicku....
Najde sa niekto?

adulina
22. feb 2012

@sesilia no mozeme sa stretnut, mame podobne stare deticky, len s mojim stastym urcite byvas na druhom konci ako my 😀 😀

sesilia
23. feb 2012

jasne, mozeme. budem rada. a kde?

adulina
23. feb 2012

no my byvame skoro na zaciatku od Ivanky pri Dunaji, a Vy v ktorej lokalite, to miesto sa potom doladi

16kristina02
23. feb 2012

ahojte, tak aj my sa znovu stahujeme, stale ostavame v bernolákove, ale na druhý koniec ako sme teraz. Ideme na Jablonovu ulicu, smer nova dedinka. je niekto aj s tohto konca?

adulina
25. feb 2012

@16kristina02 ved my byvame kusok, super, sme viac menej vo vedlajsej ulici ako su tie potraviny 🙂

maxii
25. feb 2012

caute, ja som na Tabakovej 🙂
Adulina, pamatasmy sme si ekdysi pisali, este v snazilkach tusim 🙂 🙂
ako sa mavas?

sesilia
25. feb 2012

@adulina my byvame na sturovej. ked bude pekne tak by sme mohli dat stretko bud na zabaku alebo na tom novom ihrisku. Sturova je kusok od zdravotneho strediska.

16kristina02
25. feb 2012

@adulina my sme sa dnes boli poprechadzať, aj popri radovej vystavbe čo tam je take mini ihrisko s rozpadnutými hojdačkami a jednou šmyklavkou :D možme sa niekedy dohodnuť 🙂

adulina
26. feb 2012

@maxii no to je tiez kusok, sme sa tam teraz chodili korculovat k tabakovej 🙂
no ale neviem ci sme si pisali, je to mozne, sice ja si pamatam nicky, ale to je jedno, inac mame sa fajn a tiez mozeme dat stretko 🙂

@sesilia no tak to naozaj len na zabaku mozeme dat stretko, alebo ked pojdeme zo skolky tak na ihrisku, ked bude krajsie urcite sa dohodneme 🙂

@16kristina02 uz su rozpadnute ☹ tam sme chodili s malym/velkym 🙂 na prechadzky trosku ho prehnat a unavit 😀 a po jablonovej domov 🙂
dohodneme jasne a kedy tu uz budete?

16kristina02
1. mar 2012

@adulina dnes sme už čast prestahovali, zajtra ostatne. a zajtra tam už aj spime.

adulina
1. mar 2012

@16kristina02 no super, takze od zajtra ste uz "susedia" a to kam sa stahujete? novy dom? alebo v tej starej zastavbe?

16kristina02
1. mar 2012

na jablonovu 3. taky velký ružový dom, ideme do podnajmu. ano od zajtra sme susedy :D

horajda
4. mar 2012

Ahojte baby, ak by ste mali zaujem o cvicenie s detickami od 1 do 3 rokov v Senci
Od 10. Aprila 2012 pridavame nove kurzy:
Žabky Cupkajky 1-1,5r. UTOROK 9.30-10.30
Žabky Skákajky 1,5-2r. ŠTVRTOK 9.30-10.30
Žabky Bežkajky 2-3r. ŠTVRTOK 10.40-11.40 a SOBOTA 9.30-10.30

Cena za 10 týždňov 43Eur, dve hodiny sa dajú nahradiť v najbližšej vekovej kategórii

Prihlásiť sa môžete zaslaním emailu na zuzanahorackova@yahoo.com, v emaily uveďte Vaše meno, meno a vek Vášho dieťatka.
A tu je link na viac informacii:
http://www.facebook.com/#!/pages/Tancuľkovo/362...

chrenik
10. mar 2012

Maminky,chcem sa opytat - kam sa da ist v okoli Bernolakova opekat?

chrenik
10. mar 2012

a este sa chcem opytat, ci nemate niektora pozicat na skusku Avent elektricku odsavacku? dakujem

adulina
10. mar 2012

@chrenik ja mam len chico rucnu 😒

mychaella
13. mar 2012

@chrenik ja mam avent ale tiez iba rucnu.

zdenin
13. mar 2012

aj ja tu byvam

16kristina02
13. mar 2012

@zdenin ahoj, ale zdeni , gratulujeeeeem 🙂

zdenin
14. mar 2012

@16kristina02 ahoj no dakujem dufam ze je k comu este niesom potvrdena 🙂

bigfree
15. mar 2012

Ahojte.
Zvažujeme kúpu rodinného domu v radovej zástavbe na Brusnicovej ulici v Bernolákove.
http://www.legacy.sk/bernolakovo-nova-luka-zaha...
Je tu niekto taký, kto by prípadne tiež zvažoval kúpu niektorého z týchto domov?
Domy sú veľmi dobre riešené, aj prostredie je vyhovujúce - blízko centra, ale mám zo sťahovania obavy, najmä čo sa týka susedov, možností kam s detmi a pod.

Napíšte mi, prosím, ako sa tam býva, aké sú tam možnosti pre malé deti, predškolákov i školákov.
Ďakujem.

chrenik
16. mar 2012

Maminky, chcem sa opytat, kde sa da v Bernolakove alebo okoli opekat? Tak normalne ako sme chodili my ako deti na otvorenom ohni.Dakujem

cryonae
20. mar 2012

@chrenik trebars pri Totemoch som videla ohniska, tam je celkom pekne, vies, kde to je?

chrenik
20. mar 2012

@cryonae priznam sa ze som pocula o nejaky totemovych lukach v ivanke a v malinove, ale fakt netusim kde to je. poradis?/prezradis? pls

cryonae
20. mar 2012

@chrenik my tam chodime autom, je to smerom na Novu Dedinku z Bernolakova... kusok za dedinou je odbocka do pola dolava a na konci parkujeme pri ramene Dunaja a stadial je to pesi kusok http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id...

mummy01
22. mar 2012

Ahojte,ja sice niesom z Bernolakova ale chcem sa spytat na skolu?Ak vam tam chodia deticky,ste spokojne?Ja hladam mensiu skolu pre moju velmi introvertnu dcerku.

chrenik
24. mar 2012

@mummy01, pokial viem tak s umiestnovani deti, ktore nie su z obce je problem lebo je vela deti v skolke. Ale mozno mamicky, ktore tam maju deti, Ti budu vediet lepsie povedat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre