Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

juvimail
8. okt 2010

No oni chvilkami dvaja demoluju dom 😀 Ked zacnu chodit poriadnejsie, lebo este je to len take na male vzdialenosti, tak sa chystam do toho materskeho spolku v Bernolakove, tam vobec nikoho nepoznam, ale asi hlavne preto 😵 Teraz to mame akurat v takom case ked spime...oni strasne divne spia 😝

monikadrab
12. okt 2010

Ahojte Bernolákovčanky !
Mamičky, tatinkovia pamätáte sa na lampiónové sprievody z Vašej mladosti? Prídte si oživiť spomienky a potešiť Vaše detičky.
Obec Bernolákovo a mamičky Bernolákova
pozývajú širokú verejnosť na :
LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD BERNOLÁKOVOM a
SÚTAŽ O NAJKRAJŠIU VYREZÁVANÚ TEKVICU
Dňa 30.10.2010 sa stretneme na Žabáku o 15:00.
Od 15:00 je pripravený pre deti volný program - koníky.
Začiatok sprievodu je o 17:30 hod. Trasa povedie cez obec,
v sprievode Vás čakajú svetielkové prekvapenia. Sprievod ukončíme hromadným vypúštaním lampiónov prianí.
Sútaž o najkrajšiu vyrezávanú tekvicu
Tekvice možete priniesť od 15:00. Všetci zúčastnený budú zároveň aj porodcovia. O 17:15 sa vyhodnoti sútaž o nakrajšiu tekvicu.1 miesto -
truhlica plná prekvapení. Darované tekvice budú po sútaži vystavené v záhrade obecného úradu. O 17:30 sa začne lampionový sprievod. Počas akcie bude zabezpečený stánok s rýchlym občerstveným, rodičia si možu pochunať na cigánskej a varenom vínku. Možnosť zakúpenia lampiónov priamo na mieste. Deti sa môžu zúčasniť lampiónového sprievodu iba za dozoru rodičov. LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD SA USKUTOČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASIA.
Pozvite na túto udalosť aj Vašich priateľov!Ďakujeme

juvimail
12. okt 2010

@monikadrab jeeej, uz sa tesime 😉

natashkaa
autor
12. jan 2011

haloo halooooo

natashkaa
autor
14. jan 2011

Ahojte maminy neviete ci sa cvici ZUMBA v Bernolakove? nieco som zachytila kedysi na plagatoch ale neviem kedy a kde 😅

natashkaa
autor
15. jan 2011

aha este som zacula cosi o planovanom novom ihrisku! tak to bude uuplne super

alama
15. jan 2011

Ahoj, chcela by som sa opytat, ci niektora chodite s detickami k detskej lekarke v Bernolakove. Ste spokojne? My zatial chodime do BA, ale z praktickych dovodov by som ich chcela prihlasit sem. Dakujem.

natashkaa
autor
15. jan 2011

@alama my chodime do Ba chcela som dat sem ale absolutne mi ju neodporucili 😒 tak neviem potom som pocula, ze baby chodia do Ivanky do Babyclinic. ma aj webku tak si ju pozri

leishmania
15. jan 2011

@alama @natashkaa jachodim s malym do bernolakovakdr, sanma k nej chodim od mala a som spokojna, ja som s nou nemala nikdy negat skusenost

alama
16. jan 2011

ahoj, dakujem za info. Skusim sa tam ist opytat, ci nas vezme. My mame teraz dobru Dr., hlavne mi vyhovuje, ze nedava hned ATB na vsetko..
Super, ze som tu objavila toto forum, snad ked sa vonku otepli, sa stretneme aj s detickami na novom ihrisku v areali starej skoly 🙂 Mali by to vraj dokoncit do konca juna.

lencita
17. jan 2011

aj ja som buduca mamina z bernolakova..byvame tu chvilku, nikoho a nic tu nepoznam ☹ zatial mam starosti so skolou tak sa moc nenudim,ale potom to bude asi horsie....ked bude maly na svete tak by som sa k vam rada pridala 😉 moze byt? 🙂

leishmania
17. jan 2011

@alama za malo...v leteby sme uz mali byt prestahovani v bernolakove, ale teraz tam tiez chodievam mam tam rodicov

@lencita kedy mas termin? 🙂

lencita
17. jan 2011

@leishmania
24.6. 🙂 mozno budeme byvat aj blizko seba 🙂 teda to by bolo idealne 🙂

tinyleaf
18. jan 2011

Ahojte maminy, my byvame v Bernolakove uz skoro dva roky a tuto temu som objavila az teraz 🙂
@natashkaa vraj zumba sa cvici v kulturaku tusim kazdu stredu, ale je tam poriadny natresk. Mala sa cvicit aj v SPS, ale tam to ta baba zrusila, lebo jej tam nikto nechodil. Ten chlapik v kulturaku Tiborino je vraj super, len sa tam neda pohnut.

@alama ja som pocula ze detska Dr. v Bernolakove nie je moc dobra, ale nemam osobnu skusenost, len z pocutia. My chodime do Velkeho Biela, ta je fajn.

natashkaa
autor
18. jan 2011

@tinyleaf kurnik to som si aj myslela, ze to asi zrusila 😒 skoda zas sa trepat do BA musim uz zacat nieco robit 😀
@alama ja sa na to ihrisko uz neviem dockat len aby naozaj bolo
@lencita ahojky 🙂 aj ja mam teraz skuskove takze som uz pekne na hlavu.

@leishmania dik za info..

Baby mohli by sme ist spolu niekedy s drobcami von.... dajte vediet ked budete moct a sa tu dohodneme.

tinyleaf
19. jan 2011

@natashkaa pozeram, ze mame skoro rovnako stare deti, teda ja este plus jedno navyse 😀 Ale cez den je v skolke, takze s jednym dietatom sa niekde aj dostanem. V ktorej casti byvate? Niekedy mozme dat stretko na prechadzke 🙂

natashkaa
autor
19. jan 2011

@tinyleaf ahojky my byvame pri kastieli teda na Hlavnej, a Ty?

tinyleaf
19. jan 2011

my sme v tej casti ako je odbocka do Novej Dedinky, takze mozno taku pol hodku od Vas. Do toho klubu mamiciek nechodis? Ja som tam bol raz uz davno, tak ze ako ta tam vyzera.

juvimail
19. jan 2011

Ahojte, po dlhsom case som tu opat nakukla. Baby stretko by nebolo od veci, ja tu byvam uz tiez riadnu chvilu a nikoho tu nepoznam:( A fakt ma uz nebavi chodivat na prechadzky len tak sama:(( My byvame pri zeleznicnej trati...
Raz sme boli aj v klube mamiciek, neviem ci to je stale tak, ale vtedy tam bola ookrem nas len jedna mamicka, jedna z tych, ktore sa tam o to staraju. Inak celkom fajn na odreagovanie, ale je to mensi proestor a chodia tam uz skor starsie deticky. Plati sa 70 centov za jedno stretnutie, peniazky sa pouzivaju na rezijne naklady. Teda to bolo este pred vianocami, teraz neviem ci doslo k nejakym zmenam...

martinex
21. jan 2011

@juvimail neklam,mna poznas 😵 😵 😵 len ja som ti utiekla 😅

juvimail
25. jan 2011

@martinex Jaaaaj, Martinka, ale ty si ma tu nechala samu ☹ a o chvilocku uz budes oficialna Samorincanka a nie Bernolakovcanka a uz tu chvilku nebyvas, takze plati, ze nikoho nepoznam 😀

brculka80
15. feb 2011

AHojte baby len pred par mesiacmi sme sa do Bernolakova nastahovali. mam 4 mesacneho chlapceka. a niekedy nam chyba kamoska na pokocikovanie a pokecanie..nesla by niektora z vas sem tam s nami pokocikovat?

natashkaa
autor
27. feb 2011

@martinna78
@brculka80
@juvimail
@martinex
@tinyleaf
@lencita
@leishmania
@alama

Ahojte tak dufam, ze som na ziadnu nezabudla 😅 ak by bolo pekne pocko mohla by dat niektora stretko v utorok? napriklad na žabaku alebo na tom mini ihrisku pri zeleznici (co je ta cukrarnicka) rada niekoho spoznam. My tam pojdeme tak okolo 10 - pol 11

TESIIIIIIIIIIM SA 😉

natashkaa
autor
27. feb 2011

samozrejme najlepsie by bolo keby ste mohli vsetky take mini stretko taka skolka by sa stretla decka by sa poriadne zahrali 😎

brculka80
27. feb 2011

@natashkaa mne sa tento tyzden neda.som mimo Bernolakova, ale rada pojdem ten dalsi tyzden. tiez sa rada zoznamim s niekym...

natashkaa
autor
27. feb 2011

@brculka80 oki tak buduci tyzden napis kedy mozes. 😉

brculka80
27. feb 2011

ok ozvem sa tesim sa na stretnutie..

lencita
27. feb 2011

ahote baby...tak ja už v Bernolakove nebyvam...už sme sa zase sťahovali...tak si to pekne užite 🙂

tinyleaf
28. feb 2011

natashkaa, ja by som sa niekedy pridala, len zajtra nemozem, okrem vlastneho dietata strazim aj 5 mesacneho synovca 🙂 Aj mi teraz pride dooebda este dost zima, ale ked bude teplejsie, rada sa stretnem napr. na Zabaku.

natashkaa
autor
28. feb 2011

@tinyleaf oki tk dajte potom vediet. My uz doobeda chodime vcera bolo plus 6 dnes plus 8. Jasne ,ze este nechodim na dlho tak okolo 40 minut len taka prechadzka nakrmit kacky alebo si pofici na motorke na smyklavku a zas naspat.

Uz sa neviem dockat teplucka lebo mi ten moj cert cely dom prevrati hore nohami,
Takze kludne ked budes moct napis mi budem sa tesit

ahojteee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre