Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

mychaella
15. apr 2011

A kde to je ta kvetinka? my by sme tam isli mrknut.

cicus13
15. apr 2011

@mychaella tam kde bola predtým Pizza Carat 😉

mychaella
16. apr 2011

@cicus13 no tak to mi vela nepovedalo kedze tu byveme od jesene. ale nevadi uz som si to nasla na nete takz easi viem kde to je. Predtym mi to neslo vyhladat preto som sa pytala...a cvici sa tam aj zumba chodite tam niekto? lebo ja asi pojdem v pondelok skusit. 🙂

natashkaa
autor
18. apr 2011

ahojte ja om zajtra doma (utorok) podnikne niekto nieco?

cicus13
19. apr 2011

@natashkaa bolo super 🙂

natashkaa
autor
19. apr 2011

@cicus13 jeeeeeej 🙂 🙂 zajtra by sme nespravili ten piknik?

16kristina02
19. apr 2011

Ahojteee, jeej ja že čo je svami všetkými? a vy ste takto tulali dneska? no super, možno sa aj mi zajtra pridame 😎 o kolkej idete ? na žabak?

cicus13
21. apr 2011

@natashkaa ahoj tak zajtra asi nepôjdem....drahý bude kočíkovať.........ja mám veľa upratovania, ale ak bude v utorok pekne tak tam určite pôjdeme...inak potom môžme ísť aj na pieskovisko...je to za ihriskom ak chceš 😉

natashkaa
autor
21. apr 2011

@cicus13 Ahojky 😉 oki tak v utorok sa vidime urcite pojdem. My ideme zajtra sem http://www.bastapajstun.sk/ je tam farma so zvieratkami pre deti a aj super ihrisko tak potom zreferujem ci sa oplatilo. Ja som upratala vcera este pred plavanim ako sme sa vratili zo zabaku ale okna nemam stale umyte 😀 to slubil muz ze umyje s parnym cisticom 😀 ja sa budem ucit zas na skusky

vidime saaaaa v utorok a kto chce nech sa prida my tam chodime okolo 10:30

cicus13
21. apr 2011

@natashkaa noo pozerala som, vyzerá to perfektne 😉 aj sa tam platí vstupné ? no daj vedieť ako bolo, alebo potom pokecáme na žabiaku 😀 😀
no ja som nemala kedy upratovať...tak keď pôjdu von tak budem fičať 😀 😀

16kristina02
22. apr 2011

@cicus13
@natashkaa
my sa možno pridáme 🙂 😎

cicus13
22. apr 2011

@16kristina02 oki tešime 😉

16kristina02
22. apr 2011

@cicus13 ale my možno prideme trošku neskôr lebo maximko o 10.30 ešte niekedy spinká 🙂

16kristina02
25. apr 2011

ja zajtra nepojdem, som zabudla my mame poradňu o 11:50 😀

kika7
29. apr 2011

ahojte baby, burza detských vecí už bola u "vás" ?

tinyleaf
1. máj 2011

@kika7, burza bola v kulturaku 9.aprila

kika7
1. máj 2011

@tinyleaf no super, minula som ju :( ale aj tak dik.

natashkaa
autor
3. máj 2011

ahojte ako sa mate????? JA som uz dva tyzdne neni v Bernolakove. Je u nas Matova sestra a tu ja nemusim nakolko jej pekne sibe lebo sa rozvadza. Chodite von?

brculka80
3. máj 2011

caute baby, dame nejake stretko tento tyzden? ja som bola 2 tyzdne prec...

16kristina02
5. máj 2011

Ahojte, my chodime von každý deň, začali sme chodiť za zdravotne stredisko na to ihrisko je tam fajn klud.
Nataška a do kedy budeš mimo domu 😎 ?
brculka, maš na mna číslo kludne sa ozvy ked pojdete von, možme vybehnuť spolu.

brculka80
6. máj 2011

@16kristina02 no skoda, ze som si to precitala az teraz..aj vcera aj dnes sme boli na zabaku a tam nikoho..som myslela, ze uz nechodite von, ci co je s vami..ok ozvem sa buduci tyzden by sme mohli vybehnut. to zdravotne stredisko mam blizko..rovno v pondelok by sme mohli vybehnut, poobede pojdem rovno aj do lekarne malemu po lieky. ako zacal lozit a vsetko dava do ust, tak sa mu vyhodilo nieco okolo ustociek a rozsiruje sa mu to.
@natashkaa dak vediet ked budes v Bernolakove..

16kristina02
6. máj 2011

@brculka80 ok kludne sa ozvy, mi budeme radi, určite pojdeme za zdravotne. Davaš matuška aj na travičku loziť? či mu dečku rozložíš? jej sa teším 😎 dufam že nam počko výde

brculka80
7. máj 2011

dufam aj ja, ze bude pekne. zatial som ho vonku nedavala lozit. doma lozi vsade len nie po koberci 🙂 a stvera sa hlavne na krb 😉 ja som sla tak poobede ked bude teplejsie.. zavolam ti doobeda a zhruba sa dohodneme..tesim sa

16kristina02
7. máj 2011

@brculka80 Dobre zavojal mi doobeda a sa dohodneme. 😎 😉

cicus13
8. máj 2011

Baby za zdravotným je nejaké ihrisko ? O tom neviem......a to hneď vedľa tou cestičkou sa tam dá dostať ? Pôjdem tam teda zajtra doobeda kuknúť 😉

@brculka80 chodievate von s Matúškom len poobede ? a kedy asi ? Lebo my chodievame von poobede okolo pol šiestej a to asi už nechodí nikto ☹

16kristina02
8. máj 2011

@cicus13 no to je tu cestičkou ako je zubar 🙂 aj my tam zajtra pojdeme, asi cez obed. a ty chodiš von iba tak neskoro? 😒 by sme sa tam mohli stretnuť ak sa dohodneme na nejakom čase 🙂

cicus13
8. máj 2011

@16kristina02 No ja chodím ráno okolo 10.00 a som vonku cca 2 hoďky do tej pol jednej som doma, lebo obedujeme....
tak ak by ste išli doobeda....
no to je v podstate u tých babtistou nie ?

16kristina02
8. máj 2011

@cicus13 ano presne tam to je 🙂 no maximko mi spinka do obeda okolo 9:00 tak podla toho kedy sa zobudi by sme tam mohli zbehnuť 🙂

cicus13
8. máj 2011

Ok tak tam zajtra pôjdem pozrieť a ak Vás tam stretnem tak sa poteším 😉

16kristina02
8. máj 2011

@cicus13 aj my sa potešíme, lebo zasa sme nejako začali sami chodiť von, už to bolo super že sme sa aj s nataškou stretli a aj s brculkou a teraz sme dlho snikým neboli :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre