Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
13. júl 2011

Dnes mi pisala pani z obecneho uradu, že po rozhodnutí Pánom starostom je detske ihrisko od dnes oficialne otvorené pre verejnosť. 🙂

16kristina02
14. júl 2011

@brculka80 ahoj, čo je svami? kde ste :D

brculka80
15. júl 2011

@16kristina02 sme uz druhy tyzden u nasich na prazdninach. v nedelu sa vraciame domov. to bude tazke zase nabehnut na nas kolobeh..

kkkatarinka
23. júl 2011

Ahojte baby, aj ja som z Bernolakova, na mk velmi nechodim, az teraz som tu objavila tuto temu, aj deti uz mam vacsie, ale chcem sa spytat, ci by ste nevedeli o niekom spolahlivom na obcasne postrazenie. Mam takmer 5 rocneho a 8,5 rocneho syna, najma pre toho mensieho... Dakujem.

16kristina02
5. aug 2011

ahojte, kde ste? čo je svami? kade chodite?

cryonae
24. aug 2011

cavik, dlho som tu nebola, stale niekde lietame 🙂
o nejaky mesiac-dva sa stahujeme do Bernolakova 🙂

chcela by som sa spytat, ci neviete nahodou, ze kedy je nastup do skolky, ci su nejake instrukcie a zoznam veci, co deticky potrebuju a tak,
velmi pekne dakujem za pomoc!

adulina
25. aug 2011

@cryonae a zobrali ti ho do skolky? ked ano tak potom este by ste mali mat take jedno rodicko kde to vsetko povedia co treba doniest.

adulina
25. aug 2011

@cryonae to je super, ze uz tu budete byvat, a v ktorej lokalite budete byvat?

cryonae
25. aug 2011

@adulina hej, zobrali ho, len nemam ziadne info... nevies kedy ma byt to rodicko?
byvat budeme na potocnej a vy? pozeram, ze mame skoro rovnako stare deti 🙂 aj ali bude chodit do skolky?

cryonae
25. aug 2011

@16kristina02 aj Marko mal v nozicke 2 triesky, jednu pod nechtom a jednu na chodidle a ja som ho drzala a muz vyberal.. nijako to neslo, tak som mu dala prso a ako tahal, tak zabudol, ze sa ma metat :D
a kolko ma Max?

16kristina02
26. aug 2011

@cryonae maximko má 16mesiacov, ale on to ma ake maličke že sa to neda ani s pinzetou chitiť.

adulina
26. aug 2011

@cryonae no aj preto som pozerala, ze mame skoro rovnako stare deticky 😉 🙂
no neviem, kedy bude to rodicko, lebo my uz sme chodili do skolky minuly rok, ale viem ze to bolo tesne pred zaciatkom, neviem ci riaditelka posielala SMS alebo co, ale bolo to tak narychlo, tiez sa chceme ist buduci tyzden pozret ku skolke, ze do ktorej triedy bude teraz chodit, malo by to tam byt vyvesene. Len ti mozem tak v skratke napisat, ze treba si doniest, pyzamko+nejaky mojkac alebo vankus na spanie, papucky, a do skrinky pre istotu na prezlecenie oblecko, dat mu radsej teplaky alebo stare nohavice(babru sa v piesku a s kriedou) samozrejme co si vie obliect, tak isto aj topanky radsej na suchy zips. ziadna plienka. a ine tusim nic.

my sme na Sadovej- cez topoľovy rad je to celkom kusok na Potocnu 😉 tak sa tesime na Vas

cryonae
27. aug 2011

@16kristina02 a vy kde byvate?

@adulina dakujem za info, urcite sa aj ja pojdem pozriet do skolky, ci tam nieco nevyvesia 🙂

adulina
27. aug 2011

@cryonae mozme potom niekedy chodit spolu pre drobcov do skolky 😀

16kristina02
28. aug 2011

@cryonae ahoj, my sa buduci týťden v sobotu sťahujeme, hore ako je stredna škola. 😉

adulina
29. aug 2011

@cryonae tusim dnes bolo nieco v skolke, ked sme isli okolo bolo tam plno aut a aj vychadzali nejaky rodicia s dietatom, mozno ste boli aj vy? ci? 😨

cryonae
29. aug 2011

@adulina hej, rano ked sme sli okolo som si vsimla, ze tam parkuje vela aut, ale ponahlala som sa, tak som sa nezastavila :( skusim zajtra poslat muza, ked pojde okolo
vcera som sa bola prejst na tolopovy rad, ale sadovu som nenasla nikde

@16kristina02 ja ani netusim, kde je stredna skola :/ viem, kde je skolka a zakladka

16kristina02
30. aug 2011

@cryonae kaštiel vieš kde je? tak kusoček odtial 😉

cryonae
30. aug 2011

@16kristina02 jaaaj, tam som bola par krat 🙂 tak to je celkom dobra prechadzka od nas ;)
chodievate na to nove ihrisko?

@adulina no jasne, rada sa pridam 🙂 budem aj rada, ked si Tomasko najde kamosov 🙂 nieco nove o skolke nevies?

16kristina02
30. aug 2011

@cryonae ano chodime skoro každý den doobeda na ihrisko, ked boli horučavy sme poobede už nešli , ale teraz ked sa to tam da už aj poobede tak začneme aj vtedy chodiť.

cryonae
30. aug 2011

@16kristina02 chodievas aj cez vikedny? ja mam teraz maleho na prazdninach a od pondelka pojde do skolky, tak uvidime, ako si nastavime novy rezim 🙂

16kristina02
30. aug 2011

@cryonae cez vikend malokedy, a už ste tu v bernolákove?

cryonae
30. aug 2011

@16kristina02 este tu nebyvame, ale vikendy vacsinou travime v bernolakove na stavbe

adulina
30. aug 2011

@cryonae nasu ulicu musis este hladat dalej ako ked ides do BA po Trnavskej, je tam obchod na rohu
a o skolke neviem nic, dnes sme sa boli kuknut a nic nebolo ani vyvesene
aj my obcas zajdeme na nove ihrisko, ale cez vikendy nie
a ako to budete robit s malym do skolky ked tu este nebyvate?

cryonae
30. aug 2011

@adulina aha 🙂 tak sa pojdem este raz prejst 🙂
tak ak vyjde cas, tak sa pojdem zajtra popytat na tu skolku, hadam tam bude niekto 🙂
zatial ho bude vozit muz, pracuje v ivanke, takze to ma kusok

16kristina02
31. aug 2011

@cryonae a kde to staviate dom?

cryonae
31. aug 2011

@16kristina02 staviame na potocnej 🙂 nebola si dnes doobeda na ihrisku s malym v trojkolke? som sa tam narychlo zastavila, lebo som robila mamine tour de bernolakovo 🙂

16kristina02
31. aug 2011

ano bola som tam dnes 🙂 doobeda. počkaj ty si bola v tej ružovej mikine?
@cryonae

cryonae
1. sep 2011

@16kristina02 yo, to som bola ja 🙂
sa mi aj zdalo, ze by si to mohla byt ty, hlavne na zaklade Maximka 🙂 ale ja som v poslednej dobe slepa jak krtko, takze som si nebola ista :(

minnehaha2005
1. sep 2011

mamicky, teraz som sa prestahovala do Bernolakova, a potrebujem pre svojho polrocneho synceka detsku lekarku, neviete mi poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre