Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
1. sep 2011

@minnehaha2005 no určite ti neodporuča detsku pediatričku v bernolákove, a ani v ivanke pri dunaji. My chdíme do petržalky na šustekovu, Dr. Miškejeovej. je to mila doktorka, a velka odborníčka 😉 ak budeš mať zaujem pošlem ti na nu kontakt.

16kristina02
1. sep 2011

@cryonae no tak nabuduce budeme vedieť 😎

adulina
1. sep 2011

@minnehaha2005 urcite vziadnom pripade nie tu v Bernolakove ak chces mat zdrave dieta, skus Velky biel alebo ivanka pri dunaji

leishmania
1. sep 2011

mate zle skusenosti s lekarkou?

16kristina02
1. sep 2011

@leishmania no ja by som k hrivnakovej Maximka nedala ani za svet.

leishmania
1. sep 2011

@16kristina02 preco? mas osobnu skusenost?ja som s nou nemala nejaku zlu skusenost, ale nemala som ani neake zdravotne problemy, a teraz ked s nim chodim k nej tak ho vlastne len popocuva, pomeria, odvazi, a nerobi mi problem s ockovanim

16kristina02
1. sep 2011

@leishmania ešte ked ja som bola mala tak mi na všety choroby davala ibalgin a bioparox, milion krat som jej povedala že nech mi bioparox nedava že s toho vracam a aj tak mi ho šupla. Ani moja dr nerobí problem očkovaním, teraz som odmietla MMr očkovanie a nerobí stoho nič, je to predsa rozhodnutie rodičov.

leishmania
1. sep 2011

@16kristina02 ved keby som mala podozrenie ze nieco nerobi ok zmenim. zatial sme nastastie zdravi a v podstate dr ani nepotrebujeme, to vazenie meranie a popocuvanie by som zvladla aj a 😀

minnehaha2005
2. sep 2011

@16kristina02 to by bolo super, posles mi na nu cislo?

tinyleaf
2. sep 2011

Ahojte dievcata, po dlhej dobe som sem nakukla 🙂
@minehaha2005 ja som tiez pocula na Dr. tu v Bernolakove viac negativ. My chodime do Velkeho Biela a som spokojna.
Dnes som isla okolo skolky a uz visi zoznam rozdelenia deti do tried.

adulina
2. sep 2011

@tinyleaf si ma predbehla

@leishmania skoro osobnu skusenost mam s dr.- kamoskyna dcera mala kvoli nej v roku len 7kg- a kopec zdrav.problemov, po zmene dr. sa liecila z toho skoro rok a pol.

tinyleaf
2. sep 2011

@adulina 🙂 🙂 🙂

leishmania
3. sep 2011

@adulina a ako to bola jej chyba ze mal len 7kg?

adulina
4. sep 2011

@leishmania ano bola to jej chyba, lebo len jej hovorila, ze je ok, to je v pohode nic neriesila, a ked bola chora hned jej dala ATB a tak...

cryonae
5. sep 2011

@16kristina02 jasne, uz budem vediet 🙂

@adulina nakoniec aj mne pipla vo stvrtok sms, ze v piatok je rodicko 🙂 takze uz mam aj ja skolkara 🙂
v ktorej ste triede?

cryonae
5. sep 2011

@tinyleaf jej ahoj 🙂 aj vy uz chodite do skolky?

adulina
5. sep 2011

@cryonae tak Alinko chodi do 3.myšičkovej a tvoj? 🙂 A ak mozem za tinyleaf tak Maťko chodi do 4.tej ale neviem čo je to za zviera-vec 🙂 😀

cryonae
5. sep 2011

@adulina aj Tomasko mal chodit do 3. mysickovej, ale preradila som ho do 2. macickovej, lebo tam mu boli vekovo blizsie deticky 🙂 bola si aj na rodicku?

tinyleaf
5. sep 2011

ahoj @cryonae
tak ako napisala adulina, nas Martinko chodi do stvrtej kvetinkovej triedy. Aj minuly rok bol v tej triede, akurat ucitelky ma nove a aj skrinku, jeho vlacik mu vyfukol iny chlapcek, ktory prisiel skor ☹ Prvy den bol vraj celkom dobry, on bol v podstate zvyknuty byt medzi detmi, lebo aj v auguste chodil s dcerou do sukromnej skolky, kedze ja uz pracujem
@adulina, Alinkova mysickova trieda, to je ta, do ktorej sa vchadza tiez tak zozadu zvonku (oproti kvetinkovej)?

adulina
5. sep 2011

@cryonae no škoda, boli by kamoši, a nebola som na rodičku, Alinko chodil minuly rok do školky a do mačičkovej 🙂 a ako prvy deň?

adulina
5. sep 2011

@tinyleaf ano to je ta od kvetinky, takze su susedia 😀 , a nase deticky mali mena na skrinkach, Alinko ma autičko a sa tesi, ze je s Rebekou aj vedla seba spia 🙂 😀 a ze dnes videl Maťka

tinyleaf
5. sep 2011

@adulina no to bude laska medzi Alinkom a Rebekou🙂)) My sme si mohli vybrat skrinku, tak si Matko vybral tavu 🙂 Minuly rok tiez uz mali mena na skrinkach, asi zalezi od systemu p.uciteliek. A kedze Alinko ma teraz Katku, tak asi to bude tym 😀

adulina
5. sep 2011

@tinyleaf asi to bude Katkou 🙂 a láska neviem, skor zvyk od malička 😀 ale jeden nikdy nevie 😵

cryonae
6. sep 2011

@adulina @tinyleaf heheeee, to co riesite :D na toto sa tesiiiim, ked sa mi Tomasko v skolke zalaskuje ;D
kedy chodite po deti do skolky? chodite tento tyzden skor?

adulina
6. sep 2011

@cryonae 🙂 tak ja chodim pre Alinka tak okolo 15,15-15,30 hod, stale chodim takto skoro kedze som doma a on chce aby som prisla hned ako mozem 😉

cryonae
6. sep 2011

@adulina aj ja by som chodila skor, ale kym sa neprestahujeme bude chodit pre tomaska moj muz a jemu sa neda moc skoro z roboty, takze ho vyzdvihuje chudaka az okolo pol piatej :/ teda nie ze by to by to vadilo malemu, ale mne je smutno...

adulina
7. sep 2011

@cryonae bud rada, ze sa mu paci, nasemu sa nepaci a uz opat zacína s revaním, sa "tesim" kedy mi ochorie zo stresu zo skolky 😒

cryonae
7. sep 2011

@adulina no som rada, ze sa mu paci 🙂 ale vacsinou mi stadial pride taky vyteseny, priam az euforicky, ze neviem co s nim 🙂 dnes mi od samej roztopase strelil facku ked som prisla domov.... :/
a preco maly zacal s plackanim? je taky mamin, ci len davova psychoza?

adulina
7. sep 2011

@cryonae nezacal revat, on este neprestal revat od aprila co zacal chodit do skolky a je taky mamin a je to hruza, lebo tiez v skolke sa tvari, ze ani hovorit nevie a ako pre neho pridem sa mu prepne gombik a je na nevydrzanie az kym nejde spat, reve, robi zle, kope nas, bucha a maximalne neposlucha a tak sa to strieda a rano vydiera, ze tam nechce spat a ze tam nechce ist 😠

cryonae
8. sep 2011

@adulina fuuuuuha, no nezavidim :( to musi byt peklo! a to sa fakt nezlepsilo od aprila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre