Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

natashkaa
autor
29. mar 2011

prave vonku sa mu pacilo 😀
@16kristina02 ja nekoniec poobede nejdem lebo muz mi volal, ze pride o piatej, ze mi ho vezme a mozem sa ucit. ale idem urcite zas zajtra doobeda a urcite planujem aj poobede. Tak daj zajtra doobeda vediet ako ste natom

16kristina02
29. mar 2011

ahojte. dnes sme boli ešte v kaviarni a tam ludi ako maku 🙂 dufam že aj zajtra bude takto krasne a pojdeme na žabak.

adulina
29. mar 2011

ahojte, no my by sme sa mohli pridat vo stvrtok, bud doobeda na zabaku, asi skocime este rano do lidla a po obede niekde inde 🙂
a možno budem moct aj oslavovat, lebo dokoncujem danove - este dve noci 😀

cicus13
29. mar 2011

@16kristina02 aj my sme boli v tej kaviarni 😀 😀 ale videla som tam iba samé blondínky 😀 😀
my zajtra žabiak nestihneme....ideme na vojta....ale vo štvrtok sme tam zase doobeda 😎

16kristina02
29. mar 2011

@cicus13 no ja som blond neni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na akeho vojta idete ???

16kristina02
29. mar 2011

@adulina ok, tak sa vidime vo štvrtok všetky na žabaku???

cicus13
29. mar 2011

@16kristina02 cvičenie Vojtovou metodou....ja to volám len vojto 😀 😀 😀 a malý bude zas taký roznervačený z toho, že mi zaspí v aute...tak sa mi už von neoplatí ísť 😒

16kristina02
29. mar 2011

@cicus13 kvoli čomu na to chodite??

cicus13
29. mar 2011

@16kristina02 už v brušku mal zle položené nožičky....a slabé svalstvo, ale nemá ich krivé....len bol trošku lenivý s nimi hýbať....ale teraz je to už ok 😉

16kristina02
29. mar 2011

@cicus13 tak je super, a to je nejake drastické cvičenie? či si to mylim?

natashkaa
autor
30. mar 2011

ahojte baby moze dnes niektora? idem aj doobeda aj poobede dajte vediet
@16kristina02
@cicus13
@adulina
brculka
cicus
no proste vsetky 🙂

16kristina02
30. mar 2011

ahojky, ja pojdem aj zo švagrinou a jej malým na žabak, ked sa moj drobušik zobudi a nadesiatuje. 🙂

natashkaa
autor
30. mar 2011

@16kristina02 tak som nejak nahouby pozerala fakt tu mas 11 😝 podstatne je, ze ked si Ty pisala, ze ides so svagrinou ja uz som bola tam takze keby som si to precitala tak Ta urcite aspon podla toho identifikujem 😅 fakt sorryyy

cicus13
30. mar 2011

@natashkaa ja pôjdem poobede 😎

cicus13
30. mar 2011

@16kristina02 vo svojej podstate to nieje drastické cvičenie a ani to to dieťatko nebolí, len je to nepríjemné, lebo ho držíš v polohe ktorú ono nechce....tak plače až priam reve ako my 😀

natashkaa
autor
30. mar 2011

@cicus13 Ahojky pocuj s Kikou sme sa dohodli, ze dame stretko pred cukrarnou tak skocis tam? okolo 4 tam pojdeme uvidim ako sa vymotam

cicus13
30. mar 2011

@natashkaa ahojky tam asi nie.... to ešte neni pre Nás....minule keď sme tam boli som ho len držala na rukách 😒 a nemal s toho on ani ja nič....pôjdeme sa prejsť....možno sda tam na chvíľu zastavíme 😉

natashkaa
autor
30. mar 2011

@cicus13 aha 😒 tak mozeme dat stretko tam a dohodneme sa ze by sme skocili na ten zabak

cicus13
30. mar 2011

@natashkaa musím ho ísť uložiť, lebo sa mi hrabe do klávesnice 😀

16kristina02
30. mar 2011

Naty,nevadi že si nevedela, hlavne že už teraz vieme 😀 cicuš jasne tam sa možme stretnuť a možme ist napriklad na ten žabak. alebo sa možme dohodnuť kam pojdeme . 😎

cicus13
30. mar 2011

Tak mi to nevyšlo ☹ išla som s mamou do Lidla..... ale zajtra ráno môžme ísť na ten žabiak 😉

16kristina02
30. mar 2011

@cicus13 ok pojdeme aj my zajtra na žabak, alebo do kaviarne, uvidim rano. 😎

Dnes bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Maximka najviac zaujalo Dominikove odražadlo 😀

natashkaa
autor
30. mar 2011

ja sa s vami vidim az v utorok. ☹ a baby drzte mi prosim palce v sobotu mam tu brutal hnusnu skusku tak nech to dam a mam pokoj na chvilku.

adulina
30. mar 2011

@natashkaa drzime palce

tak mi zajtra rano skocime po lidly na zabak kuknut okolo 10,00

dobru noc

mirkabrutka
30. mar 2011

No to je sranda že existuje také niečo 🙂

brculka80
31. mar 2011

@natashkaa drz sa. to urcite zvladnes.
my tiez dnes pojdeme na zabak. uvidime ako sa vyhrabeme z domu...

16kristina02
31. mar 2011

Ahojte. Naty jasne že budeme držat palce aby si to zvladla, potom daj vedieť 😉

Aj my možno pojdeme na žabak 😉 😎

brculka80
31. mar 2011

my akurat vyrazame z domu, prvy krat v sportovom kociku. tak snad mi tam vydrzi a nebudem sa musiet vratit domov.. 🙂

adulina
31. mar 2011

boli sme na zabaku aj s tinyleaf od 10 do 11 nik neprisiel, chalani pohadzali kamene do vody a isli sme domov spat 🙂

ale po obede pojdeme do kaviarne pri trati, tak ak pridete mozno sa stretneme papa 🙂

brculka80
31. mar 2011

@adulina ja som tam bolo s cicus asi od 11tej do 12tej. to sme sa museli minut..my uvidime ci pojdeme este dnes von

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre