Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

leishmania
3. jún 2011

@16kristina02 dostala sa ku tebe ta zlava?

cicus13
3. jún 2011

@16kristina02 myslíš to plažové však ? a kedy chodievaš ?

16kristina02
3. jún 2011

@cicus13 sme tam od 9:00 do takej 11:00 😎 niekedy aj skorejj sme tam 😀

16kristina02
3. jún 2011

@leishmania ano, dakujem velmi krasne

cicus13
3. jún 2011

@16kristina02 sranda, lebo my tam chodievame s kamoškou....deka, káva, 😀 😀 že sme sa tam ešte nestretli 😎
zajtra idete tiež....poobede by som prišla 😉

adulina
4. jún 2011

@cicus13
@16kristina02
v pondelok sa kam chystate? a kedy?

inac tiez neviem o tom, ze by bol problem v skolke, mne ho zobrali v pohode, ale treba mat trvaly pobyt v Bernolakove

teraz mal vystupenie v piatok tak sme natacali a fotili, zlaté boli vsetky deticky, ked niekto bol tak boli zvieratka z dzungle, tam skakali ako opice a taka sranda 🙂

adulina
4. jún 2011

inac take ihro je aj v tomašove, neviem sice co bude tu, ale tam sa Alinko vobec nehral, lebo to bola taka v podstate mensia posilovna na vzduchu pre dospelych 😒 , ale tu co som kukala cez plot vyzera ze budu aj ine veci a mensie deti sa aj vyhraju - no uvidime - prva zastavka ihro, potom zmrzka a domov - sa teším 🙂

cicus13
5. jún 2011

@adulina no ja musím ísť v pondelok na OÚ tak neviem ako budem stíhať, ale domov pôjdem určite cez žabák 😀 to je taká moja klasika 😀 😀

natashkaa
autor
6. jún 2011

AHOJTE ! baby isla by niektora zajtra na to ihro?

16kristina02
6. jún 2011

@natashkaa ahoj, na to nove? ale ved to je ešte zavreté 😀

natashkaa
autor
6. jún 2011

nieje dnes tam behali deti. este su niektore preliezky v igelite ale niektore uz vonku. Som videla ako sa decka tocia na kolotoci
@16kristina02

16kristina02
6. jún 2011

@natashkaa no ja tam ešte nepojdem, je to ešte uzavrete (oplotené) nechcem aby nás niekto vyšmaril odtial 😀

brculka80
7. jún 2011

@natashkaa dnes tam boli este bagre..urcite to este nie je otvorene...

adulina
7. jún 2011

vcera sme tam boli kukat cez plot a urcite to nieje este otvorene, ved to nieje dokoncene, ale uz tiez na to cakame ako kura na sopel 😀
vcera po skolke sme boli na zmrzke a nakoniec sme skoncili v cukrarni na šmyklavke a potom sme isli domov 🙂

dnes sme boli v kvetinke

mychaella
13. jún 2011

ahojte baby a to hovorite o tom novom co sa robi pri skole ci co to tam je? tam sa moze normalne verejne chodit? a kde su tu este nejake ihriska my chodievame na borovicovu na to male a do tej kaviarne pri stanici. okrem susedov a dvoch dievcatiek z vedlajsej ulice tu nemame este ziadnych kamosov...a radi by sme si nejakych nasli.. 🙂

adulina
14. jún 2011

@mychaella hej tam bude normalne ihrisko pre vsetkych. kde je borovicova? a co tam je na tom ihrisku.
z toho si nic nerob, ze nikoho tu nemas, my tu byvame 5 rokov a tiez ziadna slava, tiez len susedia a par kamosiek, ale bývajú úplne na opačnom konci ☹ ... v ktorych koncinach byvate? 🙂

adulina
14. jún 2011

baby a kde ste vsetky, co sa kupete 😀

16kristina02
14. jún 2011

@adulina my sa skoro stále bicyklujeme, dnes sme boli aj na žabaku, alebo chodime na zddravotne, alebo sa len tulame po dedine, už čakame na to ihrisko nech ho dokončia.

mychaella
15. jún 2011

tak super...pojdeme ho odskusat ked bude hotove.
Borovicova je jak je vlnka vystavba tam je take male ihrisko zo smyklavkou a dvoma hojdackami, my byvame na smrekovej to je taka slepa hned vedla lesnej.
a ten zabak je kde? to je tiez nieco pre deti ci?
tak ja dufam, ze sa tu skoro pozoznamujeme lebo ja casto chodim do mesta kde to poznam a mam kamosky s detmi ale nechce sa mi stale takto behatlen aby sa mal prcek s kym hrat

16kristina02
20. jún 2011

Ahojte, my sme dnes boli na tom novom ihrisku, už sa tam da chodiť, dnes tam bol aj starosta pozrieť a nič nepovedal, že ešte to nie je oficialne otvorene ale da sa tam byt. takže zajtra rano smer nove ihrisko, kto chce nech sa pridá 😎

mychaella
22. jún 2011

Ja som tade isla predvcerom a koopec deti tam bolo a dnes sme sa tam vybrali jak na hotove a ihrisko zavrete ☹ a robotnici tam vysvetlovali takemu chlapcovi, ze tam nemoze ist a zamykali "branku" tak som zvedava kedy to oficialne otvoria

16kristina02
4. júl 2011

Ahojte. kde ste? čo je s vami? nejako to tu viazne. 😒

16kristina02
11. júl 2011

baby žijete? ste na FB?

mychaella
11. júl 2011

Ahojte, ja som cakala ze tu budu popisane aspon dve strany a tu su len dva nove príspevky 😵 ja som mala maleho na prazdninach tak som sem skoro vobec nechodila a ked prisiel domov som sa zasa musela dostat do starych kolaji 🙂 tak som sa sem az teraz dostala...

mychaella
11. júl 2011

jaj a som na FB ak chces tak som ti poslala ip

katy1979
11. júl 2011

baby neviete je to ihrisko uz otvorene? lebo pred dvomi tyzdnami stale zatvorene a zamknute

16kristina02
12. júl 2011

@katy1979 ja som včera pisala mail na obecný urad kedy otvroia ihriskom a mi odpisali že po kolaudačnom rozhodnutí, a kolaudacia prave prebieha. takže neviem nič viac :D

mychaella
12. júl 2011

ja som tade isla predvcerom podvecer a bola otvorena brana a hrali sa tam decka uz.

katy1979
12. júl 2011

@16kristina02 diky tak skusime zasa kuk cez vikend

lubena76
12. júl 2011

od vcera je uz ihrisko otvorene😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre