Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

vevet
11. sep 2014

@eetynka vlakom by to malo byť asi jednoduchšie. Kolóny sa na Seneckej ceste (od Ivanky- križovatka Nádražná a smer Čierna voda) začínajú tvoriť už cca od 6:30. Je lepšie vyraziť teda skôr, potom sa len zväčsujú a približujú ku kruháču a ide to krokom.

eetynka
11. sep 2014

@vevet Ďakujem Vevet. Nevieš aj náhodou ako to vyzerá na diaľnici? A či vlaky chodia na čas?

vevet
11. sep 2014

Na dialnici od výjazdu pri Vajnorách to býva zacpaté až okolo 7:00-7:30, podla dňa, zväčša je po tej 6:30 kolona medzi zjazdom na Ružinov a Avionom. Takže najlepšie je vyraziť z Bernolákova medzi 6:00 - 6:15.
Vlakom nejazdíme, tak neviem ako je na tom meškanie a cestovanie, skúsim sa popýtať známych.

eetynka
11. sep 2014

@vevet Vďaka 🙂

kkkatarinka
15. sep 2014

@eetynka ahoj, vlaky chodia pomerne nacas, je to asi najrychlejsi sposob dostat sa do ba rano, len dostat sa k vlaku a potom v ba od vlaku kam treba, to si treba zvazit...

eetynka
15. sep 2014

@kkkatarinka Dakujem za info. Dnes sme sa tam boli pozrieť a prejst od pozemku k vlaku a je to 20 min rychlym krokom :-/ ale nikde to nie je idealne, tak neviem

zoja2013
31. okt 2014

darujem chlapcenske oblecko, topánky na donosenie, velkost 2-3 roky.

aliaxa
17. jan 2015

ahojte našiel by sa niekto na spoločné prechádzky po Bernolákove ? Mám dvojročného syna, ktorý má veľmi rád deti a samému mu je vonku smutno

zdenin
23. jan 2015

https://www.modrykonik.sk/group/7027/ skupina bernolákovo pridajte sa

zdenin
23. jan 2015

@aliaxa mi sa teda hlásime ak teda hladaš 🙂

aliaxa
23. jan 2015

@zdenin jasnéééé môj adam má srašne rád deti bola by som veľmi rada keby sa mal aspoň chvíľku s kým hrať.

zdenin
23. jan 2015

@aliaxa ved ked bude v týždni celkom pekne počko tak možme vybehnúť

aliaxa
24. jan 2015

@zdenin my sme tento týždeň čo bude u mami ale od budúceho týždňa sme doma tak môžme ísť

gabriella7
6. jún 2015

@aliaxa ahoj este byvate v bernolakove? My sa tam teraz stahujeme a nikoho tam nepozname ...

lydka8855
16. jún 2015

Ahojte stahuje sa niekto na Polnu? Este a a chcem spytat ako to je s prijatim dietata do statnej skolky, je s tym problem? Mame dvojicky tak sukromna skolka bude pohroma pre nas rozpocet 😒

vevet
19. jún 2015

@lydka8855 s prijímaním je dosť problém, je preplnená, ale majú dostavovať nové triedy, možno potom by ich prijali. treba sa informovať priamo v škôlke ako to chodí keď sa sem dosťahujete.

lydka8855
19. jún 2015

@vevet dakujem, asi tam zavolam... No tak dufam ze to rozsiria do buduceho roku, az vtedy naju nastupit.

lydka8855
19. jún 2015

@gabriella7 a kde sa stahujete? My sme na tom podobne, tiez tam nikoho nepoznane, mali by sme sa stahovat v septembri 😎

chanel5
19. jún 2015

Ahojte, ja som povodom z Bernolakova, dlho som zila v zahranici a potom som sa vydala do Piestan, mame zacat stavat dom na Brusnicovej. Uprimne mam zmiesane pocity z navratu :( a stale vahame ci sa prestahovat...
Zvykla som si na komfort mesta( i ked mensieho). Ako sa vam byva? Chodia vase deticky na ZS ake to tam je?
Dakujem za kazdy postreh

mellb
10. aug 2017

Ahojte mamičky,hľadám"opatrovateľku "pre moju dcérku od novembra (bude mat 8mesiacov) na 6,7h denne
Najlepšie mamička na rodičovskom,ktorá si chce privyrobiť,ktorá by chodila ku nám samozrejme aj zo svojim dieťatkom a ktorá by bola z Bernolakova 😉

brona110
16. aug 2017

@mellb je tu skupina Bernolakovo, skus napisat tam

mellb
16. aug 2017

@brona110 ďakujem,vyskusam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre