Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

natashkaa
autor
3. mar 2011

@cicus13 este je to vo vystavbe az v polke marca to pani otvori takze na stranke sa pracuje momentalne tam budu menit okna. Dnes som isla okolo lebo hned maly kusok odtial byvam. A je to priestor tej byvalej pizzerky

cicus13
3. mar 2011

@natashkaa tak pôjdem aj ja kukunúť keď pôjdem kočíkovať 😀 😀 😀

tinyleaf
3. mar 2011

baby a kde to bude? Niekde na tej ulici ako je penzion Palenica?

natashkaa
autor
3. mar 2011

@tinyleaf hej je to priestor byvalej pizzerky pamatas si ju?

tinyleaf
4. mar 2011

@natashkaa, netusim kde je byvala pizzerka, viem akurat kde je zeleziarstvo 🙂

natashkaa
autor
4. mar 2011

no tak zeleziarstvo je v podstate oproti par metrov

adulina
4. mar 2011

@leishmania hej mam, a som rada, ze som nasla rovnako stareho partaka pre nasu princeznu 🙂
mozeme niekedy hodit kocikove rande, ak nebývas na opacnom konci

inac na to centrum sa tesim, idem kuk tu stranku 😉

brculka80
14. mar 2011

@natashkaa dalo by sa ti zajtra okolo 13.00?

tinyleaf
14. mar 2011

baby tak som dnes sla pozriet do Kvetinky, vraj zajtra by chceli otvorit🙂)) Potom som sla s malou do Korabu, boli sme vonku, ale aspon sa pohupala a pohrala na pieskovisku

brculka80
14. mar 2011

@natashkaa zajtra okolo 13tej by si mohla?

natashkaa
autor
14. mar 2011

@brculka80 ahojky. Vies co to je taky cas, ze vtedy akurat obeduje a niekedy pospi tu pol hodku takze ak by sa dalo bud skor alebo trochu neskor?

natashkaa
autor
14. mar 2011

@brculka80
@tinyleaf

baby z teraz citam, ze zajtra to otvaraju tak neskocime tam pozriet? ja pojdem urcite. Mozno aj doobeda. okolo pol 11

tinyleaf
14. mar 2011

@natashkaa ja zajtra nemozem, idem k zubarke do BA, celkovo tento tyzden mam nejaky napratany, tak neviem ako by som stihala. Dobre je ze aj poobede budu mat otvorene, tak mozno v stredu poobede by som sla. Ak tam zajtra pojdes, daj nam tu vediet, ako sa Ti pacilo 🙂

natashkaa
autor
14. mar 2011

no oki tak sa mi oszvy na tu stredu ak by sa Ti dalo.

natashkaa
autor
14. mar 2011

no vlastne mozem zajtra az poobede som zabudla, ze je utorok a idem doobeda k alergologicke

brculka80
14. mar 2011

@natashkaa a o kolkej by sa ti dalo? ak bude pekne ja by som radsej sla von. ten moj drobec najlepsie vonku spi..doma sa mu moc nechce a potom je nervozny.. ale mozme skocit pozriet do toho centra.

natashkaa
autor
15. mar 2011

@brculka80 ahoj tak ja za chvilku vyrazim do BA. Vobec neviem ako dlho sa u lekarky zdrzim. Potom este budem utekat k mame dat malemu jest a snazit sa ho uspat. Takze prave vobec netusim kedy pridem. Ak by som to nezvladala tak urcite vybehnem v stredu. Kedykolvek okrem obeda. MAma nema net takze sa ani neviem ozvat ale ak by som prisla do Bernolakova v rozumny cas tak aokolo 14 alebo podobne napisem sem a mozeme ist poobede na prechadzku

brculka80
15. mar 2011

@natashkaa ok uvidis ako budes stihat..ak nie dnes tak sa dohodneme na inokedy. mne sa zajtra neda, lebo ideme s malym k lekarke ..

tinyleaf
15. mar 2011

@natashkaa ja tam zajtra asi doobeda pojdem pozriet o takej 9.30...ak by si mala cas, rada sa s Tebou zoznamim, ved sa hadam nejak spozname, urcite to nebude plne mamin 🙂

brculka80
15. mar 2011

@natashkaa akurat vyrazam na prechadzku. budem sa prechadzat okolo ihriska pri zeleznici kde je ta kaviaren..ak by si sa nahodou vybrala von..

natashkaa
autor
15. mar 2011

no tak ja som prisla az teraz. U lekarky som cakala neprekonatelne dlho a na zajtra este musim utekat na imunologiu. Nikdy som alergie nemala a teraz som totalne odpalena cervene oci svrbia ma neuveritelne. Vraj kvitne lieska. Takze doobeda urcite nemozem. Ale ja tam zas pre zmenu pojdem pozriet poobede ale ak bude velmi pekne teplucko ako dnes pojdem s malym na to "ihrisko" v cukrarni pri zeleznici. Tak bud sa stretnem s niekym zajtra v centre poobede alebo na ihrisku.

tinyleaf
16. mar 2011

tak ja mam za sebou prvu navstevu Kvetinky. Je to tam fajn, aj ked par veci by som vedela vytknut. Panie co tam su, su velmi mile, ale asi potrva chvilu, kym sa im to tam rozbehne. Teraz v sobotu maju tvorivu dielnu vyrobu indianskych celeniek, tak tam mozno vyslem muza so synom 🙂

natashkaa
autor
17. mar 2011

ja som bola dnes doobeda, tak narychlo a neplanovane ale bolo uplne, ze super Niko skakal asi pol hodinu na trampoline a prvy krat v zivote mi spal hodinu a pol. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 potom sme utekali plavat. Zajtra idem s nim rano cvicit a rozmyslam, ze poobede sa zas v Kvetinke zastavim aby mi odkvecol tak isto 😀

brculka80
19. mar 2011

ahojte baby v tej kvetinke je nieco aj pre take mensie deticky? mam 5 mesacneho drobca..
natashkaa a kam chodis plavat s tvojim syncekom?

natashkaa
autor
19. mar 2011

@brculka80 ahojky no prave pre 5 mesacne asi moc nie 😒 jedine, ze ked prsi mozeme sa tam stretnut a posediet dat si cajik alebo kavu a drobec by sa Ti na koberci pohral su tam gauce taka domaca pohoda.

My chodime uz od 4 mesiacov pravidelne do Mobika. Vrelo ich odporucujem bola som pozriet aj inde ale pristup instruktorov je inde uplne zly. Toto je v poliklinike Ruzinov alebo maju prevadzku aj na Pasienkoch. Dolezite je to, ze instruktorky vlastne rozbehli aqua baby na Slovensku takze sa tejto problematike venuju uz dobrych par rokov. V Mobiku NEUCIA SIGNAL pretoze sa zistilo, ze pre psychiku babatka je to tak nebezpecne, ze v buducnosti sa moze zacat napriklad pocikavat alebo koktat atd...Inde signal este ucia ale postupne u uvazuju o tom, ze nebudu. Tu je to take volne formou hry ved pozri tu je ich stranka www.mobik.eu

natashkaa
autor
19. mar 2011

@brculka80 a chcu zacat cvicit Zumbu to by som hned isla!!! 😀 😀

natashkaa
autor
19. mar 2011

myslim v tej kvetinke nie v Mobiku

brculka80
19. mar 2011

@natashkaa super, tak niekedy sa mozme dohodnut a skocili by sme do toho centra..citala som, ze aj v Ivanke je plavanie..chcela by som s nim zacat plavat, lebo velmi ma rad vodu. doma ked ho kupeme vo vanicke, tak mam vsade okolo potopu 🙂) na zumbu by som aj ja sla, len bohuzial manzel robi do vecera a nemala by som kde nechat maleho. stary rodicia su daleko..

cryonae
19. mar 2011

Cafte kocky, ste ma dnes veeelmi potesili, ked som nasla tuto temu a v nej kopec super infosiek 🙂

1) v Bernolakove SU maminky
2) nove ihrisko
3) kvetinka
4) nebodaj aj zumba? :D to by bolo ako spleneny sen!

my sa budeme stahovat do Bernolakova v priebehu par mesiacov, tak sa tesim, ze tam nebudem sama 🙂 vacsinou tam travime len vikendy, kym nas ocino maka na dome, my brazdime ulice, ale stretavame povacsinou len zopar kocikov so starymi rodicmi, ale maminky ziadne
ale keby sa konala nejaka akcoska cez vikend, radi sa pripojime 🙂

natashkaa
autor
19. mar 2011

@brculka80 PROSIM hlavne do ivanky nechod!!!! to je uplne to najhorsie, pani nema ani zakladny certifikat no a to najhorsie na prvej lekcii davala 5 mesacne deti sadat na okraj bazena a slahala ich do vody!!!! jednak to sa absolutne nesmie a na prvej lekcii sa maju deticky uzcit len polohovat na chrbayiku ci brusku jemne ich oboznamovat s vodou. Pocuj tie deti tam tak vrieskali navyse im robila sprchu s adovou vodou priamo na hlavicky!!!!! co otuzovanie ma prist az po dlhsom plavani. Deticky boli uplne v soku par mamin aj vyliezlo z bazena lebo velmi plakali a instruktorka hovori, to nevadiii oni si zvyknu. To som sa ale uz ja ozvala a ani raz sme tam uz nevkrocili. Tu zensku by som hnala. Navyse bazen je neuveritelne hlboky (ta pani instruktorka je velmi vysoka tak si ho dala postavit na seba no a polka mamin tam spickovala)

Zatial to tak vyzera, ze v UTOROK a STREDU som v Bernolakove a urcite pojdem do kvetinky. Tak stretneme sa? Bolo by to super 😉
@cryonae presne aj ja som stretavala len same babky preto som zalozila tuto temu a skoro rok sa mi naozvali maminy som bola uplne zufala tak som behala do BA a teraz sa zrazu ozvalo tooolko mamin, ze skacem meter 20. A hlavne ked bude vonku dlhsie pekne tak sa tesim ako sa postretavame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre