Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

cicus13
20. mar 2011

@natashkaa a od akého veku je to tam určené ? My máme 8 mesiacov ešte sa len plazíme...tak že či je tam niečo aj pre Nás 😝 a platí sa tam nejaké vstupné, alebo niečo také ?
A inak v Bernolákove sa už dlhšie cvičí....síce nie Zumba ale Latino dance..vraj je to ale super...aj ja sa chystám až sa oteplí...lebo potom cvičia vonku a to je podľa mňa super.

tinyleaf
20. mar 2011

pokial ja viem, zumba sa cvici v kulturaku, ale nebola som tam, len som pocula. V Kvetinke mi to pride male na to aby tam cvicila vacsia skupinka, maju napisane ze by mali cvicit zumbu fitness, tak to je mozno nieco trosku ine. Ale bolo by to fajn, keby nieco take bolo.
@cicus13 plati sa 1,5 EUR za vstup, casovo to nie je obmedzene, deti do 6 mesiacov neplatia. Na zemi maju scasti koberec a scasti take tie penove stvorce, takze maly sa Ti moze pohrat na zemi s hrackami, vyslovene nejaky vyhradeny priestor pre take male deticky som tam nevidela.

natashkaa
autor
21. mar 2011

@cicus13 no prave na to Latino je velmi natrieskana telocvicna. Tam som bola a nedalo sa pohnut navyse vobec to nebolo tak dobre ako zumba.
k tomu centru uz presne odpovedala tinyleaf

brculka80
21. mar 2011

@natashkaa dik, ze si mi povedala o tom plavani v Ivanke. cely tyzden ma byt pekne, tak ja by som mohla ist v stredu. keby sme sli na prechadzku,hmm?
@cryonae teraz ked je uz pekne tak mamicky pomaly vyliezaju do ulic, tiez som len kukala, ze tu asi ziadne maminy nie su ked nechodili von. my sme chodili na prechadzky aj v mrazoch...

cicus13
21. mar 2011

@natashkaa no veď som hovorila, že si počkám keď sa bude cvičiť vonku 😀
@tinyleaf Ďakujem 😉 tak asi pôjdem dneska kuk 🙂

cryonae
21. mar 2011

@brculka80 @natashkaa my sme boli v nedelu cely den vonku a nestacila som sa divit 🙂 dedkov s babkami vystriedali ocinkovia :D dedka som stretla len jedneho ;)
ale boli sme doobeda aj poobede v tej kaviarni pri stanici a bola som velmi milo prekvapena, kolko deticiek tam je 🙂 aj v tom kutiku vo vnutri bolo plno 🙂 aj celkom dobre kafe maju 🙂

dakujem za tipy na pediatricky 🙂 na kramare sa mi fakt nebude chciet tocit s deckami ked sa prestahujeme

natashkaa
autor
21. mar 2011

@cryonae v nedelu bolo krasne ja som sa ale cey den vnutri ucila a maly bol s tatom cely den v zahrade a robili sadenice a rylovali 😀 pekne mi odkvecol. Zajtra bude snad tiez krasne tak poobede vybehnem doobeda musim varit lebo vobec nic nemam a taak sa mi nechce.

cryonae
21. mar 2011

@natashkaa tak to mas moj nekonecny obdiv, ja si pripadam, ze som iq rozdelila medzi synov a ja som zostala blba ako tacky :D

natashkaa
autor
21. mar 2011

@cryonae no prave toto!!! 😀 inokedy by som tu knihu zhltla za par dni a teraz do toho cumim vyse tyzdna a aj tak neviem o com to je. citam citam a nakoniec sa pristihem ako myslim nato, ze malemu by som mala kupit jarnu bundu alebo co uvarim na obed....proste uplne mimo

cryonae
22. mar 2011

@natashkaa jaj, tak to o nakupoch a vareni som dumala nad ucenim aj ked som nemala deti :D a v zivote som tolko nespala ako ked som sa ucila na statnice :D

natashkaa
autor
22. mar 2011

@cryonae no ja som najviac nevyspata za cely zivot teraz pri malom kedze on od malicka spava len okolo 5 hodin. Takze tymto mi aj to ucenie celkom komplikuje lebo hodinu sa v noci ucim hodinu uspavame dalsiu hodinu sa ucim dalsiu uspavame a to potom ani neviem co som vlastne citala 😖

cryonae
22. mar 2011

@natashkaa no to ti celkom verim, ja som bola na prasky aj bez ucenia pri prvom synovi 🙂 paradoxne som teraz celkom vyspata az na par vynimiek 🙂
v piatok asi budeme v Bernolakove cely den s chalanmi, lebo k nam pride bager a to nemozem malemu spravit, aby sme to neocumovali :D takze ak budeta mat niekto chut sa prejst alebo dat kafco, budem rada 🙂

16kristina02
22. mar 2011

Ahojte maminky z Bernolákova. ak možem rada sa kvám pridám. Aj my sa chystáme do kvetinky ked vyzdravieme. Moj synček sa volá Maximko a má skoro 11 mesiacov.

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 ahojky vitaj🙂 ked pojdes do kvetinky napis mi sem alebo ip rada pojdem aj ja (teda ak nevadi)
@cryonae ja by som islaaa ale doobeda ideme do Ba na cvicko do mateskeho centra a dojdem az neviem kedy poobede lebo este zbehnem k mame. A kde staviate? no bager by ocumoval aj moj drobec. Teraz tu robia take nove namesticko pred kulturnym domom a tak tam s nim chodievam presne takto ocumovat bagre

natashkaa
autor
22. mar 2011

este som chcela ja idem zajtra doobeda do Kvetinky maleho unavit na trampolinu takze ak tam niekoho stretnem potesim sa

16kristina02
22. mar 2011

Jasne že nevadi, budem rada ak sa konečne budeme s niekym stretavať, lebo stale sa prechadzame iba samy po Bernolákove a to tu byvam od narodenia. A skoro žiadne mamičky tu nepoznám. Maximko je už zdravý ale ešte to na mna došlo. Ale na prechadzky chodíme. Aj ja rada chodím okolo rozburaneho kluturaku ked tak stavaju, Maximka ta nramne bavý 🙂

andrea_b
22. mar 2011

ahojte, pridavam sa k bernolakovskym maminam 🙂
nechodim kocikovat, vacsinou len deti vytlacim v kociku pred dom, alebo vyslem s babkou alebo tatinom.
ale kedze co nevidiet zacneme chodit uz to stacit nebude...

natashkaa
autor
22. mar 2011

@andrea_b ahojky 🙂 a Ty niesi nahodou moja suseda? lebo vedla nasho domu teda este je medzi nami jeden som videla par krat maminu s dvojickami. Byvas na Hlavnej?

16kristina02
22. mar 2011

@andrea_b ahojky vydím že tvoje detičky su skoro tak stare ako moj synček 🙂 my sme 29.4.2010 a kde presne byvaš?

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 a Ty kde byvas?

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa
kde na hlavnej byvaš? ja som byvala pri SPoPš.

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa
teraz už byvam pri železnici, hned vedla Večierky u Marty. ale to asi nevieš kde je. 🙂

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 no viem kde je zeleznica akurat 😀 😀 ale vecierku nepoznam to je smerom na ivanku alebo na druhu stranu?

natashkaa
autor
22. mar 2011

ja byvam asi 300m od toho stanku so zmrzlinou

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa na druhu stranu, ako je kaviaren pri želenici tak rovno po tej ulici skoro až na koniec 🙂

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa smerom hore či dole? ja to tu poznam dosť dobre, kedže tu byvam od narodenia 🙂

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 pocuj aj som si myslela som chcela napisat ci blizko nieje taky dom ten si pamatam ked sme s muzom isli okolo vonku strabant pracka no cela zahrada zapratana kadecim a tam bola tusim nejaka vecierka a myslim ze aj masiarstvo

natashkaa
autor
22. mar 2011

@16kristina02 smerom ku kastielu, ak si vlastne domaca tak my byvame v dome kde bola byvala pozicovna Pascal neviem ci Ti to nieco hovorí

natashkaa
autor
22. mar 2011

srabant 😀 😀 😀 tam malo byt samozrejme TRABANT

16kristina02
22. mar 2011

@natashkaa to je ešte len skoro začiatok tej ulici kde ja byvam, to su potraviny čo ty myslíš, my byvame pri inej večierke 🙂 knam sa ide stale pri železnici. a posledna odbočka sme my 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre