Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

zdenin
26. okt 2013

@cryonae uz si asi nasla upratovanie ze? Moja maminka ma taku mini firmicku

zdenin
26. okt 2013

Inac som sklamana z naseho obecneho uradu v bernolakove... v utorok bude uvitanie do zivota a pozvanky dostali asi vsetci okrem nas aj oktobrove 2012 aj decembrove 2012 (to co poznam maminky)

adulina
26. okt 2013

@zdenin a mate tu trvaly pobyt nahlaseny? ak ano tak mozno doslo len k omylu 😕

zdenin
26. okt 2013

@adulina jasne máme

adulina
26. okt 2013

@zdenin tak to je zaujimave, a nechces sa ist opytat, ci nechces to riesit, aspon by ste si trosku prilepsili, euvriciek je to relativne dost 😉

zdenin
26. okt 2013

@adulina písala som mail pani Kuchtovej ale ma dovču tak uvidím čo mi v pondelok odpíše...ved toto nechcem tam ísť len koli peniazom aletie pomožu tiež ako zážitok nejaky 🙂

zdenin
29. okt 2013

@adulina vyriešené boli sme 🙂

adulina
29. okt 2013

@zdenin tak super, krasne meno ma, aj inicialky JJ 🙂 som rada ze sinapisala ako ste dopadli 🙂

zdenin
29. okt 2013

@adulina jo veru ked bola v brusku a nevedeli sme ze to bude dievca tak sme ju volali J J(džej džej) mali sme vybrane jan. Julia

alama
18. nov 2013

ahojte, viete mi niekto prosím poradiť, či sa dá v Bernolákove nakúpiť niekde čerstvé mlieko, príp. iné potraviny, myslím tak od niekoho "z dvora". Dakujem 🙂

sesilia
18. nov 2013

@alama ahoj, viem, ze mlieko sa da kupit na druzstve, ktore je na seneckej oproti slovnaft pumpe.

alama
18. nov 2013

sesilia dakujem 🙂 skúsime ísť pozrieť.

studiosante
3. jan 2014

@cryonae neviem ci to je volne, uz asi nie, ale mala by som zaujem 🙂

psyxooo
16. jan 2014

@studiosante
@alama
@sesilia
@adulina
baby, je tu v Bernolakove /pripadne v Ivanke/ nejaka cukraren, kaviaren s hernou pre deticky? Nieco vhodne pre mensia deticky, batolata hladam.

adulina
16. jan 2014

@psyxooo no mam pocit, ze ani nie, alebo mozno o tom neviem 😕

sesilia
16. jan 2014

@psyxooo kaviaren ani cukraren tu nie je, ale je tu na postovej ulici klub mamiciek, kde je herna. a este teraz otvorili nieco "simsala grim" neviem ako sa to presne pise.

psyxooo
16. jan 2014

@sesilia dakujem

alama
17. jan 2014

Ahoj myslím že aj na tej ulici ako sa ide od pálenica ku kaštieľu je nejaká detská herna. Neviem ako sa to volá.

adulina
17. jan 2014

Pri palenic to je ta kvetinka, ale neviem či to funguje, mne sa tam celkom ľúbivo len dosť zima na nohy tam bolo 😒

cattca
21. jan 2014

Ahojte, aj my sme z Bernolákova 🙂 a teraz som našla túto diskusiu...v Simsalagrim som bola pozrieť, keď sa otvorilo, je to tam náhodou veľmi príjemné, ale chce to fungovať skôr na základe "členského", tak neviem..a kvetinka už asi ani nefunguje..toľko z mojich postrehov :D

cattca
21. jan 2014

@bigfree všimla som si, že si písala, že zvažjete kúpiť dom na Brusnicovej..ako ste sa nakoniec rozhodli? my akurát zvažujeme kúpiť RD hneď pri Brusnicovej, teda nie priamo v tej radovke, ale hneď pri nej..neviem, akí sú tam susedia, tak či náhodou nemáš nejaké info alebo skúsenosti 🙂 Ďakujem.

bigfree
21. jan 2014

@cattca Ahoj, nakoniec sme to nekúpili, ideme stavať v Senci. Dôvodom bolo hlavne to, že to pole, ktoré je vedľa brusnicovej je určené v budúcnosti na "širšiu verejnú vybavenosť", tak sme sa zľakli, že časom tam môže byť napr. i Kaufland - samozrejme trošku prehnaná predstava, ale stavať sa niečo časom určite bude.

cattca
21. jan 2014

@bigfree to máš pravdu...my teraz bývame v Bernolákove a tiež je blízko pole, teratz sa tam začala robiť výstavba a desím sa, koľko áut tu zachvíľu začne jazdiť :(

pravvitra
2. mar 2014

Ahojte kocky, prosim viete mi niektora poradit, ci bude (ak ano, tak kedy) burza detského oblecenia teraz na jar v Bernolakove? Dakujem moc 😉

zdenin
7. apr 2014

nieje tu nejaka mami z Bernolakova ktora potrebuje kody z tesco karticiek?

geenna
11. apr 2014

Ahojte ,

pozeram ze sa Bernolakovo rozrasta 😀 aj my sme tu.
chcem sa spytat ak by mala niektora mamina zaujem o nieco z mojho bazarika tak mozme sa stretnut aj osobne , pri vacsom odbere zlava 😉

brnkatko
17. apr 2014

Ahojte,my sme sa prestahovali do bernolakova zac.marca a dako sa neviem zorientovat..sme az na lesnej a v blizkosti mame len jedno pidi midi ihrisko a vraj je niekde dake nove..neviete poradit kde?dakujem 🙂

vevet
18. apr 2014

@brnkatko pri starej škole v centre Bernolákova...

brnkatko
18. apr 2014

@vevet dakujem...tak pojdeme kuk 🙂

eetynka
10. sep 2014

Prosím, ako to vyzerá teraz s dopravou z Bernolákova do BA? Aké je cestovanie v rannej špičke (okolo 7mj) a dá sa spoľahnúť na cestovanie vlakom?
Ďakujem za aktuálne info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre