Nájde sa tu niekto z Devínskej a Devína?

marse
23. jan 2007

ahojte hladam vsetky snazilky, tehulky aj maminky z DNV a devina 😉 snad sa nejaka najdete.....zatial pa 🙂

numa
27. jan 2008

Ahoj Vlasa, ja sa tam urcite pridem pozriet. mozme sa potom dohodnut aspon pokecame 🙂 Kedy budu tie cvicenia?

vlasa
27. jan 2008

bublinka je v devinskej,je otvorena od 9,30-12 a od 16-18 tusim kazdy den.jasne,kludne sa tam mozme niekedy stretnut,len musim vediet dopredu,aby ma manzel odviezol do devinskej.tie cvicenia maju byt kazdu stredu okolo piatej,len cakaju,ci sa prihlasi viacej mamiciek.vecsi zaujem maju o cvicenie tehuliek.skoda,mohlo by to byt zaujimave.este tam zavolam,ci sa to nepohlo 😉 a dam vediet.

janyba
25. apr 2008

.. posuniem to trosku dopredu .. mozno to ozije 🙂 🙂

vlasa
9. máj 2008

no mohlo by sa to rozhybat 😉 janyba,ty si z devinskej?

janyba
1. jún 2008

.. halooo .. vsak po devinskej beha tooolko kocikov .. kde ste vsetky ?? 😎

vlasa - ano som z dnv

breslerka
23. mar 2011

Ahojte bambulky z Devinskej, vedeli by ste mi niektora poradit, ku ktoremu lekarovi PRE DOSPELYCH tu mam chodit?Nedavno sme s aprestahovali, malu mam u Prokopovej, ale moja lekarka je tiez daleko, az v meste, a tu som si nasla, ze su tu min. 3 lekari pre dospelych, len neviem, kto je taky normalny 😉

janielik87
19. apr 2011

Ahoj baby, vidim, ze tato tema nie je nejako oblubena :( No nevadi. Este nie som mamina, len snazilka, ale stahujeme sa co nevidiet do DNV 🙂

syslica
21. apr 2011

@janielik87 Ahoj - ja som ex-DNV, ale ešte tam mám dosť silné korene, vďaka materskému centru, tu už spomínanej Bublinke 🙂 .... myslím, že niektoré mamy chodia aj do témy Bratislava 4 ... no keby si čosi potrebovala, pokojne napíš, či už tam, alebo sem 😉

@breslerka Otázku som si všimla, ale odpovedať bohužiaľ nemôžem, lebo neviem, tiež mám doktora v meste, škoda, asi si sa na Koníku odpovede nedopátrala ☹ .

breslerka
21. apr 2011

@syslica 🙂 ...veru nie

syslica
30. aug 2011

Žienky z Devínskej a okolia, prídite pozrieť: http://www.devinskanovaves.sk/aktuality/2011/de... Akcia je oficiálne Oslava Dňa ústavy a neoficiálne Rozlúčka s letom.

MC Bublinka funguje v nových priestoroch od 5.9. ... no a burzy budú, ak sa nám podarí zohnať prenájom priestorov na konanie burzy lacnejšie ako oficiálna komerčná cena.... čo sa zatiaľ nepodarilo 😒 .

syslica
7. sep 2011

Tuším do tejto témy prispievam len ja 😅 - takže, termín burzy v Devínskej je ešte stále v štádiu riešenia, perspektívne, ale zatiaľ nepotvrdené je 1. či 8. 10. vo Farskom centre...
Ak by ste al mali záujem, čo to nakúpiť/predať skôr, skúste využiť túto pozvánku:

21 az 23 septembra v case od 15:00 do 18:00 sa uskutocni burza oblecenia, doplnkov a obuvi...
v pastoracnom centre v Stupave
ak mate veci na predaj :
zaregistrujte sa na potvora@potvora.sk
veci treba priniest v stredu 21.9, do cca 17:00 priamo do pastoracneho centra
dvojmo napisany zoznam uvedenych veci
kazdy kus musi mat nalepene tri stitky, dva s vasim menom (jeden vnutri a druhy zvonka) a treti s cenou, za ktoru ho chcete predat
v piatok po 18:00 si zase treba prist po zvysok a utrzene peniaze

streda, stvrtok, piatok v urcenom case prebieha samozrejme predaj vsetkych prinesenych veci, takze si zaroven vezmite veeeela penazi a hura nakupovať.

syslica
26. sep 2011

Kopírujem z mailu organizátorky burzy v Devínskej Novej Vsi:

Dobrý deň všetkým priaznivcom búrz organizovaných MC Bublinka

S potešením môžem oznámiť, že tradičné burzy nateraz pokračujú, i keď nie v krásnych priestoroch Novej Bublinky, ale v prenajatom ľavom krídle Farského centra na Istrijskej 4.
Tam sa bude konať aj najbližšia sezónna Burza detského oblečenia, potrieb a hračiek Jeseň-Zima 2011 v termíne 8. 10. 9.30 - 12.00.
Burza sa bude konať len v interiéri, ktorého kapacita je obmedzená ... je k dispozícii zopár stolov, možné je doniesť si vlastný rozkladací stolík/sušiak, umiestnenie závisí od poradia prihlásenia. Veľmi rada by som vyhovela všetkým záujemcom, čo je však utópia.... sama v týchto priestoroch organizujem burzu prvýkrát... tak uvidíme ako to napokon dopadne.
V každom prípade:
ZÁUJEMCI O PREDAJ napíšte mi mail so špecifikáciou, čo budete predávať (stačí orientačne dievč./chlapč. aké veľkosti, príp. čo ešte okrem oblečenia - je to kvôli propagácii vášho tovaru medzi potenciálnymi kupujúcimi), odkiaľ ste a nejaký telefonický kontakt. Odo mňa dostanete mail potvrdzujúci registráciu s bližšími podmienkami.

Príchod na miesto konania: po 9.00 (skôr nebude otvorené), oficiálny začiatok 9.30, prvý väčší nápor kupujúcich zvyčajne okolo 10.00 hod. Účastnícky poplatok 2,- EUR sa platí hneď po príchode organizátorovi, ďalšie príspevky nie sú nutné... 🙂
Burza prebieha formou samopredaja, takže ceny určujú, prípadne zjednávajú predávajúci a kupujúci po dohode.
Podujatie končí o 12.00 hod.

KUPUJÚCI sa registrovať nemusia, stačí, ak prídete v hojnom počte. Vstupné pre kupujúcich je 40 centov, veríme, že sa všetkým táto počiatočná investícia vráti vo forme dobrého nákupu 🙂 Ak by ste mali záujem kúpiť niečo špeciálne, skúste mi napísať, keď budem mať lepšie info o ponuke, spätne poinformujem. Organizátorom veľmi záleží na tom, aby boli všetky strany spokojné. 🙂)

A keďže burza má tradične aj charitatívny rozmer, je tu aj tretia strana: Deti z DeD Macejko, profirodín, mnohodetných či inak znevýhodnených rodín a klienti Azylového domu Betánia v Malackách. Takže ak by ste chceli niečo darovať, nositeľné a použiteľné, prineste, postaráme sa o doručenie, kam treba. Dáme tak spoločne druhú šancu veciam i ľudom.

Tento mail môžete pokojne šíriť ďalej, ak máte nejaké otázky napíšte!
Tešíme sa na vás!

Petra Rybianská
organizátorka burzy a koordinátorka charitatívnej pomoci v jednej osobe

papulka167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sariella
21. mar 2012

Ahojte kocky, hladam kocky z Devinskej na spolocny pokec aj kocikovanie. Kde ste?

syslica
13. okt 2012

@sariella @zudan @sylvia20 @moncicak28 @emogeon @romy31 @stanka02 @mimikas @luluamio @tulipka @petra_isteze @livia333 @katinka201 @majkuliatko @xstelinka @vanka @maca211

Ahojte Devínskonovovešťanky! Prečo táto téma stále spí? To tu musím prispievať len ja? 😉
Tak aby ste vedeli: na budúcu sobotu bude Burza detských vecí...v DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI, ktorú tento rok zastrešuje OZ Hlas nádeje ( http://mc-blsestryzdenky.webnode.sk/).
- bude o 9.00 až 13.30 vo Farskom centre (Istrijská 4). K dispozícii máme Veľkú sálu FC + priľahlú chodbu.
Vstupné je: predávajúci 2,- Eur, kupujúci 0,40 Eur
Ponúkaný sortiment: zimné veci, hračky, knižky, detské potreby + darčeky na Vianoce, nahláste sa prosím aj predávajúci väčších veľkostí pre dievčatá i chlapcov (od 5 rokov vyššie)... o úplne maličké je minimálny záujem, ale budú aj tie.
Vyzbierané peniažky použije OZ Hlas nádeje (po odrátaní poplatkov za prenájom) na skvalitnenie svojej činnosti a na charitatívnu pomoc.
Ako tradične prebieha počas burzy aj zbierka šatstva, hračiek a iných vecí, ktoré by ste chceli darovať.
Píšte na petra.rybianska@gmail.com pre ďalšie info, ale v podstate platia informácie z mojich dávnejších príspevkov, systém sa nezmenil.
P.S. A keby ste ma náhodou v utorok stretli propagovať v Devínskej burzu, pokojne sa prihovorte. 😉

moni244
13. okt 2012

@syslica tá burza je super vec, len škoda, že budem v práci a nebudem sa môcť mrknúť. Do konca roka sa bude ešte nejaká konať? Najlepšie v decembri, lebo to už budem na materskej a budem mať teda dosť času. A ani som nevedela, že takáto téma existuje

syslica
13. okt 2012

@moni244 Už sa asi konať nebude, tento rok určite nie. Škoda, že nestihneš prísť, je od 9.00 do 13.30 oficiálne, čiže dlhšie ako po minulé roky. Na budúci rok bude možno nejaká jarno-letná, ale to je ešte vo hviezdach, pretože FC má vyťažené miestnosti ďaleko dopredu a organizačne sa to tiež ťažko zvláda.
Inak: o burzách špeciálne sú na MK minimálne 2 témy - skús hodiť do vyhľadávača. 😉

sariella
13. okt 2012

@syslica Dakujem za info, uz som videla oznam a chystam sa tam.

mimikas
13. okt 2012

@syslica ja som ani nevedela ze tu takato tema je 😢 , na burze sa urcite zastavim a tesim sa na nu.

syslica
13. okt 2012

@mimikas Teším sa. 🙂 Vo fóre je viac tém o Devínskej: hľadajú sa mamy na spoločné kočíkovanie, pokec o škôlkach... ale akosi to všetko drieme. Najviac žienok z Devínskej asi prispieva do témy Mamičky z Bratislavy IV.
A ja som už ex-Devínskonovovešťanka...
A k burze - info môžeš pokojne šíriť, dúfam, že počasie bude pekné, lebo v daždi sa nikomu nechce ani nos vystrčiť z domu.

maca211
13. okt 2012

@syslica ahojcek 🙂 dakujem za info, my sa este len stahujeme v pondelok do Devinskej, tak ale dufam, ze dovtedy neporodim a pridem rada 🙂 lebo termin mam coskoro heh

moni244
13. okt 2012

@maca211 tak to je odvaha, takto tesne pred pôrodom sa sťahovať 😉 držím palčeky, nech to všetko stihneš zariadiť

syslica
13. okt 2012

@maca211 Tak sa drž! Ja som sa z Devínskej sťahovala dva týždne pred pôrodom a deň pred pôrodom som z kopy hnoja čerstvo dovezeného zo šampionárne vyberala hríbiky, s natáčkami na hlave, aby som v pôrodnici bola pekná. 😀 Všetci susedia z bytovky sa na mne rehnili... aj ja. 😀 😀
Keď sa podarí, rada ťa uvidím.

mimikas
14. okt 2012

@maca211 a kde do devinskej sa stahujete?

maca211
14. okt 2012

@mimikas Ivana Bukovcana 26 🙂

@syslica no skoda ze uz nebyvas v devinskej, nakolko tam nikoho nepoznam 🙂) stahovanie nam vyslo bohuzial pred porodom, ale zas potom s malinkym sa stahovat tiez by nebolo rozumne, ale co uz dufam, ze to zvladneme 🙂) ked neporodim do soboty urcite pridem pozriet na burzu 🙂

syslica
15. okt 2012

@maca211 Budem sa tešiť... sťahovanie určite zvládnete...a neboj, s malým Samkom v kočiariku si nájdeš spriaznené duše veľmi rýchlo. Devínska je plná detí a mamín... len nie všetky vysedávajú na Koníku. 😉 (Neberte to v zlom, žienky, ok?)

sariella
19. okt 2012

@maca211 Neboj, tu si urcite najdes nejaku maminu na kocikovanie, ako pise @syslica . Ja som hladala takto na koniku a ozvala sa mi az teraz jedna mamina... Nasla som si tak, ze som oslovila jednu kocku. Nakoniec som zistila, ze je to vlastne suseda. U pediatricky tiez si clovek najde spriaznene duse.

ankakkk
10. aug 2013

pozdravujem vsetkych, aj ja hladam kamosku 🙂 mam 7mesacnu dcerku a byvam v Devine...

marianaru
5. máj 2014

Ahojte,hladam si niekoho na travenie spolocnych chvil,mam mesacnu dcerku a somz DNV,,,najde sa niekto?

juventus5
28. okt 2014

@marianaru ahoj ... mam 7mesacnu dcerku a tiez hladame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre