Nájde sa tu niekto z Devínskej a Devína?

marse
23. jan 2007

ahojte hladam vsetky snazilky, tehulky aj maminky z DNV a devina 😉 snad sa nejaka najdete.....zatial pa 🙂

numa
31. dec 2007

Ahoj, ako ste vianocovali? My sme boli prvy krat traja🙂 Aj dnes asi budeme doma, malinky mal len vcera 6 tyzdnov tak do tej zimy by sme radsej moc nemali nechodit. Vy sa kam chystate na Silvestra ? 🙂

numa
31. dec 2007

My tu byvame treti rok, som rada ze si sa ozvala 🙂 Tak ked bude len trochu krajsie dame prechadzku🙂 Uz sa tesime...

marse
autor
31. dec 2007

Dakujeme pekne Vianoce sme mali uzasne najma koli nasmu anjelikovi. Dnesny silvester travime u svokrovcov v Jarovciach. Jejo ž tyzdnov to je krasnucke to si uz ani nepamatam, ta nasa oslavila v novembri 2 roky a buduci rok pojde na par hodin do skolky takze uz mame doma malu slecnu 😉

Jasne aj my cakame na trocha lepsie pocasie a potom hura von, teraz chodime len tak na 15 minut na zahradu trocha na vzduch ale neprehaname to.

Tri roky je dlha doba to sme sa mozno aj videli. 🙂 v ktorej casti Devina byvate?

Tesime sa na dalsie riadky, majte sa pekne zatial , papa 😵

numa
31. dec 2007

No, mozme sme sa uz aj videli 🙂 Na prechadzky sme chodievali casto, bud s polovickou, alebo prisli nasi s havinom, segra s malym(3 roky), alebo nejaka kamoska... Je tu krasna priroda. Chodievame do Devinskej cukrarne🙂 alebo k Srncikovi. Dnes sme to uz nevydrzali a isli sme sa vyvencit 😉 Isli sme smerom na Dubravku od vodojemu. Asi to tu budes poznat... Sme z Dolnych korun.
Nas maly sa narodil 18.11., takze mame rozdiel dva roky a dva dni 🙂 Aaaa vidim ze cakate druhe momino🙂 GRATULUJEEEM 🙂)) A vy ste z ktorej casti?
Tak prajem krasneho Silvestra a zajtra piseme 🙂))

vlasa
31. dec 2007

ahojte baby 🙂 sice niesom z devinskej,ale som tu vyrastala,mam tu babku,sesternicu aj vsetkych lekarov.s malou chodime valdnerke,sme spokojni.najblizsie sa chystame do bublinky,este sme neboli.sesternica tam chodi a je spokojna.devinska je super,hned by som sa prestahovala.byvame vo vysokej pri morave,ale som povodne z dubravky.mozem sa teda pridat?vcera sme boli akurat na devine na prechadzke popri vode,bolo super 😉 😉

numa
31. dec 2007

Jasne 🙂) Ssrdecne ta vitame. Aj ja chodim k Valdnerovej, tiez som spokojna. Do Bublinky by som sa isla pozriet aj ja. Sestra mi spominala ze tam s malym chodila a ze je tam celkom fajn. Tak sa mozme niekedy dohodnut a stretnut sa tam. Aspon budeme nove viacere...Neviem ako to v takom MC funguje.
Prajem krasneho Silvestra. Ja uz by som aj spala, ale uz to do toho Noveho roku vydrzim🙂

marse
autor
1. jan 2008

Ahoj... Takze hlavne zelam krasny novy rok 2008 hlavne zdravie a vela splnenych snov a zelani 🙂

Numa my byvame pri hrade, blizko hotela. 18,11? tak to mas tiez doma maleho skorpionika 😅

vlasa jasne cim nas bude viac tym lepsie 😅

numa
1. jan 2008

Ahoj, tiez prajeme stastny Novy rok, hlavne vela zdravia, stastia lasky a aby tvoje nove tehulkovanie prebiehalo co najlepsie a aby boli vsetky nase deturence zdravucke. Prave sme sa vratili z prechadzky. Ideme sa naobedovat a trochu oddychnut. Zatial pa

sranda
1. jan 2008

marse, no ja odpadnem!!! Tak len tak z čista jasna som otvorila toto vrece, s pochybami o téme DNV a devín a kuk ho. A to tu pasiem už 2 roky, ale vidím, že nedávno založená téma. No som rada, určite si tu skecneme. Inak všetko dobré do Nového roku, hlavne zdravie, šťastie a ostatné už príde samo...............

vlasa
1. jan 2008

aj ja prajem v novom roku hlavne to zdravie pre nasich drobcov a pre nase rodinky 😉 a rodinnu pohodku s nasimi polovickami 😀 numa,jasne,mozme sa tam stretnut,vyzera,ze tam je fajn.ako stare mas babo?moja herecka ma 7mesiacov

numa
2. jan 2008

ahoj Marse, ano tiez je skorpionik🙂 Tak uvidime, ale aj tak zalezi najviac na vychove. A uz tu mame dalsi rok, niekedy mozme dat to rande , napriklad pri majaku, aby sme to mali priblizne rovnako. Alebo pri kostole. Zatial pekny dnik.

numa
2. jan 2008

Ahoj Vlasa, My mame zatial len mesiac a pol, do toho materskeho centra by sme mali ist asi az od troch mesiacov. Aby sme nahodou nepochoreli.... Ako ste Silvestrovali?
Este raz vsetkym STASTNY NOVY ROK🙂 Hlavne to zdravicko...

vlasa
3. jan 2008

ahoj numa.silvestrovali sme v klude,dokonca mala vydrzala do pol jednej,dala som ju neskorej spat,tak s nami tancovala pyzamovy tanec 😀 na novy rok spala do pol jedenastej,snad jej to vydrzi po cely rok 😉 do bublinky sa chystam buduci tyzden,omrknem to tam a dam vediet.dnes sme boli akurat v devinskej s manzelom u lekara,tak sme hodku kocikovali po starej devinskej,ale dnes je surovo,aj tak sa malej dobre spi,nevadi jej to 🙂 🙂

numa
4. jan 2008

Ok, tak daj potom vediet. My ideme k Valdnerovej 10.01. Ja ani neviem kde ta Bublinka je. Super tak sa tesim na info. Kosa je vonku poriadna, uz aby bola jar a mozme behat po vonku kolko sa nam zachce, ze?
Zatial pa

marse
autor
5. jan 2008

ahojcek numa, myslim ze pri majaku to bude super, ale nesmie fukat, bo od vody je to este horsie. teraz sme uz dva dni neboli vonku lebo nie som blazon ist do toho vetriska 🙄 . a tiez sa ja necitim najlepsie. len co sa pocasie ukludni tak uz sme vonku, zatial sa majte krasnucko. 🙂

numa
5. jan 2008

Ahoj, aj my sme dnes cely den doma. Teda ja som bola na melir a maleho mi varovala mamina. Zajtra budeme mat krstinky. Uz aby sa oteplilo, vonku je na nevydrzanie. Mna uz ale doma zeru mrle 🙂 Mesiac pred porodom a sest tyzdnov po... Vcera sme boli vonku az navecer, lebo sme museli ist do kostola na poucenie pred krstom. Tak ked vykukne slniecko mozme skusit ci mozme obidve a dohodneme sa. Zatial pa

marse
autor
7. jan 2008

ahojcek my ideme dnes kus do mesta, teda ja na nakupy a muzik s malou idu zatial k svokre pozriet, ved treba si dopriat cas aj pre seba, a ked este my zeny mame tolko malo veci na seba 😀

Dnes sa mi aj zda, ze vietor ustal a slaniecko aj vyslo keby sa to par dni udrzalo tak sme uz aj vonku, dufam ze sa pridate 🙂

numa
8. jan 2008

Aj my sme vcera trochu behali po obchodoch. Bola som malemu vyzdvihnut europsky preukaz v zdravotnej poistovni tak sme sa hned pomotali na Mileticke. Nikdo tam nebol, zevraj zakazali predavat ovocie koli tym mrazom. Potom sme isli do Hypernovy a Auparku. Chcela som malemu kupit nejaky overal, lebo rastie ako z vody. Dnes by som mala trochu poupratovat, poprat a nieco navarit. Okolo obeda ma prist ocino a pojdeme sa prejst dole do Devina. Keby si chcela tak sa mozes pridat. Skusim priebezne pozerat ci si odpisala 🙂)) Zatial pa

numa
14. jan 2008

caves marse, tusim si si zmenila foto.. ako sa mate?

marse
autor
16. jan 2008

Ahojcek numa, ospravedlnujem sa ze som sa dlhsie neozvala, ale nesiel mi net a nechcelo ma to pustit na konika.
tiez mam teraz behave obdobie po lekaroch koli tehu, poradna, 3d uzv a navyse mame naseho dedka v nemocnici cize teraz je to s nami troska horise tak sa nehnevaj prosim.

susy
16. jan 2008

Ahojte .Sice uz nie,ale rodicov mam stale zijucich v Devine,takze som tam staaale.Ale ani jednu z vas nepoznam.Ked pridem na Devin,tak nemam ist pomaly s kym von kocikovat.no mozno sa to uz coskoro zmeniiiii.

susy
18. jan 2008

Halooooooooooooooooooooooo 🙄

monkula
18. jan 2008

Ahoj, moja bývalá spolužiačka je z Devína... 😀 😀

susy
18. jan 2008

aspon to...

monkula
18. jan 2008

A synček má zaujímavé meno, po kom je Ján?

marse
autor
19. jan 2008

susy som rada ze si sa ozvala a odkial si inak?? 🙂

numa
19. jan 2008

Ahojte baby, tak sa tusim rozrastame 🙂 V lete uz obsadime cely hrad🙂 Ked bude krajsie mozme ist pokocikovat. Navrhnite den, ja som doma s drobcom tak kludne vybehnem trochu na vzduch...
Marse, ani mi nenapadlo sa hnevat. Drzim palce dedkovi a miminku tiez. Zatial, pekny den maminy🙂
ň

susy
20. jan 2008

marse-uz Stare Mesto.nikoho tu nepoznam ☹
monkula-muz je Jan,moj otec je Jan a svokor je Jan,tak asi tak 🙄

vlasa
24. jan 2008

ahojte devincanky 😀 my sme boli vcera vyskusat bublinku a bolo to super.je tam kutik aj pre drobcov,ktori nechodia,odkial mozu sledovat starsie deti a pritom zuzlat vsetky hrkalky a kusatka.je tam kuchynka,zachody pre deticky a veeeeeeeeeeela hraciek.vstup stoji 50sk.v devinskej bude aj cvicenie pre maminy s babetkami,nechcete chodit?

susy
27. jan 2008

ta bublinka je v Devinskej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre