• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

11. februára 2016 
ok ozvem sa, však sme tam často. To spoznáš podľa dupania :grinning: a dnes horným susedom robili tuším vstavané skrine...
aj ja ďakujem za pokec, naša malá vstane zajtra asi neskoro, lebo sa akurát zobudila s veľkým revom :frowning2: takže to bude nejakú hodku, dve trvať, kým zase zaspí :angry:
dobrú noc aj tebe, papa :slight_smile:
15. máj 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme mali "parádnu noc" :angry: :frowning2: malá mi do tretej v noci bola hore... som ako mechom udretá :confounded: a zobudila sa pomerne skoro, takže som toho moc nenaspala... do Ivanky dnes nejdeme, asi nám to vyjde až v pondelok, uvidíme :wink:
16. máj 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tinkaaaaa :grinning: :grinning:
16. máj 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to patrilo mne ale ahoooooooooooooj monkula :wink:
16. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak vcera bol spln alebo co, lebo nasa sa o pol noci zobudila, bola cula ako rybicka, len sa rehotala a salila sa. My sme si akurat isli lahnut a ona uz bola vyspata. Takze sme tiez asi do 1nej boli hore, nakoniec aj tak spala pri nas v posteli, prekladala som ju rano o 5tej. Sme tiez super vyspati :frowning2:
16. máj 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Monika :slight_smile:
ako sa máte? dlho si sa neozvala na mame v našej téme :wink: tak dúfam, že sa tam objavíš :slight_smile:
16. máj 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem naozaj čo s tými deťmi bolo, Ivka mala tiež oči ako keby bol biely deň :grinning: cez deň nespala, tak už zalomila tiež to bolo s revom... ufff... :confounded: a veľmi si chcela v noci poklábosiť :slight_smile: a potom aby zaspala, no zlaté oči :wink: pozerala na mňa akože mama a ty čo po mne chceš :grinning:
16. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, pozdravuj baby na Mame, mne sa tam nechce odoslať príspevok, čakala som asi desať minút a potom ma vyhodilo... :angry: :angry: :angry:
Skúsim zajtra...
16. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, však skús, radi Ťa tam zase uvidíme :slight_smile:
16. máj 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko, máme dnes perno, Ivka ešte nespí, vždy mám s ňou problém, keď naobed spí, tak dobije baterky, potom by bola hore aj do polnoci :grinning: u nás boli dnes hody, Ivka sa vozila na kolotoči ako odušu, nechcela ísť dole, vozila by sa hádam aj do tmy :grinning:
18. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute,znovu sa pripajam aj ja.bola bez netu ,ale uz pracujem,tak sem obcas pridem na pokec.
21. máj 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miriam, som aj rozmýšlala, prečo si sa odmlčala :slight_smile: ... takže už pracuješ? A kde máš zatiaľ Mareka? (som ale zvedavá čo?) :wink: ako sa inak máte?
som rada, že sa to tu zase rozbehne :slight_smile:
21. máj 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mame doma cez tyzden babku :grinning: ,celkom dobre to zvlada a aj marek ju ma rad.Inak pohodicka,dufam ze sa uz nic nestane,lebo mali sme doma aj zdravotne problemi/priatel/ a ked nemohol robit boli aj financne :frowning2: .Starsie deti su v pohode.Milan stale za pocitacom a Michalovi sa rozbehla rybarska sezona :grinning: .
22. máj 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :wink: no dúfam, že už je všetko v pohode a už sa nič také nezopakuje :slight_smile: Takže Michal je rybár? môj manžel je tiež rybár, síce odvtedy čo máme malú chodí pomenej ale na otvorenie sezóny si čas našiel :slight_smile:
22. máj 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes si ide pre miestnu povolenku,no chztal ryby uz vlani.Vacsinou je na prvom jazere v ivanke a doniesol uz peknzch kaprikov. :grinning: .Boli sme ho aj z Marekom pozriet minuly vikend,to mal zazitok ze nechcel ist ani domov :grinning:
23. máj 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to verím, že ho to chytilo :slight_smile: keď ho to baví, je asi kľudný typ, keď vydrží sedieť pri vode :slight_smile: ja som bola niekoľkokrát s manželom ale vôbec ma to nebavilo :grinning: dokonca raz som na brehu na deke zaspala :grinning: :sweat_smile:
23. máj 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haló kočky kde ste? :slight_smile:
26. máj 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som v praci :grinning: .Mareka vcera nevedela babka dostat domov od fontany na tom novom namesti.Ihrisko ho bavilo chvilu,no pri vode vydrzi cely den :grinning:
27. máj 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, tak tam sme boli dnes, fontána bola v prevádzke, dosť to špliechalo, keď fúkal vietor :slight_smile: u Mikiho sme boli vyše hodiny, bol tam príjemný chládok, v tej horúčave sa dnes nedalo dýchať :confounded:
27. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babka tam s Marekom chodi kazdy den,vcera bola spoznavat ivanku dalej a boli pozriet predajnu keramiky,pri trpaslikoch stravili pol hodinu a ze su tam perfektne predavacky,babka mohla vykecavat.Kazdy den si vyberie inu cast ivanky aby ju spoznala :grinning: .
29. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super, aspoň spozná Ivanku. V tej predajni keramiky som ešte nebola, teraz je tam hrozné chodiť po tej ulici, ako je rozkopaná
30. máj 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2: :frowning2: cela ivanka je v hroznom stave a este aj ti besni soferi :frowning2: .Cez vikend sme zmrzlinovali,nikam sa mi nechcelo v tom teple.Na sutrovku sme nesli dopocula som sa ze je niaka vadna voda a dokonca aj ryby ze maju niaku chorobu,tak asi tam nepojdeme kym nezistim ako to je s tou vodou,lebo rybari niektori tam chodia ini nie a syn tam bol na kofole a ze ludi tam bolo kopec vo vode tak neviem :angry: .
2. jún 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda je v hroznom stave, všade rozkopané, hrôza. Inak aj ja rozmýšľam, že na šutrovku už chodiť nebudeme, tiež sa mi to nejako nepozdáva, najmä keď Ivka je ako utrhnutá z reťaze vo vode, aj si sem tam chlipne, takže neverím tomu. Inak ako sa máte? Na zmrzline som už dlho nebola.
4. jún 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zmrzka je fajn,dnes po tom lejaku ale vynechame.S tou vodou asi fakt nebude nieco o.k.-ryby maju niaku vodnatielku ci co a ked su chore ryby asi ani voda nebude dobra.Inak pohoda -ja v praci a babka je s marekom najcastejsie na preliezkach.
5. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na ihrisku dnes aj u Mikiho aj na šmyklavkách, na zmrzline, super strávené dve hodinky, aj sa nám nechcelo ísť domov :slight_smile: je super, že to tak urobili, aspoň máme kam chodiť, mne je jedno, že tam stále chodíme, mne sa tam páči, dnes bola pustená aj fontána, skoro sa mi Ivka vykúpala :grinning:
6. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marek sa v tej fontane stale hra.Cez vikend sme oslavovali 2r a vcera som riskla tu sutrovku,voda je fajne prehriata,nesmrdi a ryby su zive. :grinning: .Tak dufam ze sa nic nestane.Ludi tam bolo kopec.
9. jún 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj, Miriam, dodatočne blahoželáme Marekovi k druhým narodeninkám :slight_smile: Veľa zdravia, spokojnosti a stále úsmev na tváričke, nech rastie rodičom len pre radosť :slight_smile:
akurát mi tu manžel hovorí, že či sa budeme chodiť s malou kúpať na šutrovku a ja na to, že asi nie, ale teraz keď píšeš, že by sa aj dalo... pôjdeme sa aj my pozrieť. Aj ste plávali? Len aby nebola studená voda.
9. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze plavali,marek sice dost casto pod hladinou no nebal ,dufam ze tento rok sa nauci plavat :grinning:
10. jún 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je šikovný, dokonca pod hladinou mu to nevadilo, určite sa naučí skoro plávať :slight_smile: Ivka je tiež taký vodný živel :slight_smile:
11. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keby mohol tak by bol cely den vo vani,alebo vonku vo vanicke,popripade aj v tej fontane na namesti.Dufam ze bude cez vikend aspon nakupanie :slight_smile: na jazere,nemusi byt horko,len nech je pekne.
13. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok