Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

tinasc
15. máj 2008

ok ozvem sa, však sme tam často. To spoznáš podľa dupania 😀 a dnes horným susedom robili tuším vstavané skrine...
aj ja ďakujem za pokec, naša malá vstane zajtra asi neskoro, lebo sa akurát zobudila s veľkým revom ☹ takže to bude nejakú hodku, dve trvať, kým zase zaspí 😠
dobrú noc aj tebe, papa 🙂

tinasc
16. máj 2008

no tak my sme mali "parádnu noc" 😠 ☹ malá mi do tretej v noci bola hore... som ako mechom udretá 😖 a zobudila sa pomerne skoro, takže som toho moc nenaspala... do Ivanky dnes nejdeme, asi nám to vyjde až v pondelok, uvidíme 😉

monkula
16. máj 2008

Ahoj Tinkaaaaa 😀 😀

tinaa
16. máj 2008

neviem ci to patrilo mne ale ahoooooooooooooj monkula 😉

tinaa
16. máj 2008

no inak vcera bol spln alebo co, lebo nasa sa o pol noci zobudila, bola cula ako rybicka, len sa rehotala a salila sa. My sme si akurat isli lahnut a ona uz bola vyspata. Takze sme tiez asi do 1nej boli hore, nakoniec aj tak spala pri nas v posteli, prekladala som ju rano o 5tej. Sme tiez super vyspati ☹

tinasc
16. máj 2008

ahoj Monika 🙂
ako sa máte? dlho si sa neozvala na mame v našej téme 😉 tak dúfam, že sa tam objavíš 🙂

tinasc
16. máj 2008

no neviem naozaj čo s tými deťmi bolo, Ivka mala tiež oči ako keby bol biely deň 😀 cez deň nespala, tak už zalomila tiež to bolo s revom... ufff... 😖 a veľmi si chcela v noci poklábosiť 🙂 a potom aby zaspala, no zlaté oči 😉 pozerala na mňa akože mama a ty čo po mne chceš 😀

monkula
16. máj 2008

Tinka, pozdravuj baby na Mame, mne sa tam nechce odoslať príspevok, čakala som asi desať minút a potom ma vyhodilo... 😠 😠 😠
Skúsim zajtra...

tinasc
16. máj 2008

Monika, však skús, radi Ťa tam zase uvidíme 🙂

tinasc
18. máj 2008

čauko, máme dnes perno, Ivka ešte nespí, vždy mám s ňou problém, keď naobed spí, tak dobije baterky, potom by bola hore aj do polnoci 😀 u nás boli dnes hody, Ivka sa vozila na kolotoči ako odušu, nechcela ísť dole, vozila by sa hádam aj do tmy 😀

titkovamiriam
autor
21. máj 2008

caute,znovu sa pripajam aj ja.bola bez netu ,ale uz pracujem,tak sem obcas pridem na pokec.

tinasc
21. máj 2008

ahoj Miriam, som aj rozmýšlala, prečo si sa odmlčala 🙂 ... takže už pracuješ? A kde máš zatiaľ Mareka? (som ale zvedavá čo?) 😉 ako sa inak máte?
som rada, že sa to tu zase rozbehne 🙂

titkovamiriam
autor
22. máj 2008

mame doma cez tyzden babku 😀 ,celkom dobre to zvlada a aj marek ju ma rad.Inak pohodicka,dufam ze sa uz nic nestane,lebo mali sme doma aj zdravotne problemi/priatel/ a ked nemohol robit boli aj financne ☹ .Starsie deti su v pohode.Milan stale za pocitacom a Michalovi sa rozbehla rybarska sezona 😀 .

tinasc
22. máj 2008

aha 😉 no dúfam, že už je všetko v pohode a už sa nič také nezopakuje 🙂 Takže Michal je rybár? môj manžel je tiež rybár, síce odvtedy čo máme malú chodí pomenej ale na otvorenie sezóny si čas našiel 🙂

titkovamiriam
autor
23. máj 2008

Dnes si ide pre miestnu povolenku,no chztal ryby uz vlani.Vacsinou je na prvom jazere v ivanke a doniesol uz peknzch kaprikov. 😀 .Boli sme ho aj z Marekom pozriet minuly vikend,to mal zazitok ze nechcel ist ani domov 😀

tinasc
23. máj 2008

no tak to verím, že ho to chytilo 🙂 keď ho to baví, je asi kľudný typ, keď vydrží sedieť pri vode 🙂 ja som bola niekoľkokrát s manželom ale vôbec ma to nebavilo 😀 dokonca raz som na brehu na deke zaspala 😀 😅

tinasc
26. máj 2008

haló kočky kde ste? 🙂

titkovamiriam
autor
27. máj 2008

Ja som v praci 😀 .Mareka vcera nevedela babka dostat domov od fontany na tom novom namesti.Ihrisko ho bavilo chvilu,no pri vode vydrzi cely den 😀

tinasc
27. máj 2008

joooj, tak tam sme boli dnes, fontána bola v prevádzke, dosť to špliechalo, keď fúkal vietor 🙂 u Mikiho sme boli vyše hodiny, bol tam príjemný chládok, v tej horúčave sa dnes nedalo dýchať 😖

titkovamiriam
autor
29. máj 2008

babka tam s Marekom chodi kazdy den,vcera bola spoznavat ivanku dalej a boli pozriet predajnu keramiky,pri trpaslikoch stravili pol hodinu a ze su tam perfektne predavacky,babka mohla vykecavat.Kazdy den si vyberie inu cast ivanky aby ju spoznala 😀 .

tinasc
30. máj 2008

no tak to je super, aspoň spozná Ivanku. V tej predajni keramiky som ešte nebola, teraz je tam hrozné chodiť po tej ulici, ako je rozkopaná

titkovamiriam
autor
2. jún 2008

☹ ☹ cela ivanka je v hroznom stave a este aj ti besni soferi ☹ .Cez vikend sme zmrzlinovali,nikam sa mi nechcelo v tom teple.Na sutrovku sme nesli dopocula som sa ze je niaka vadna voda a dokonca aj ryby ze maju niaku chorobu,tak asi tam nepojdeme kym nezistim ako to je s tou vodou,lebo rybari niektori tam chodia ini nie a syn tam bol na kofole a ze ludi tam bolo kopec vo vode tak neviem 😠 .

tinasc
4. jún 2008

no to teda je v hroznom stave, všade rozkopané, hrôza. Inak aj ja rozmýšľam, že na šutrovku už chodiť nebudeme, tiež sa mi to nejako nepozdáva, najmä keď Ivka je ako utrhnutá z reťaze vo vode, aj si sem tam chlipne, takže neverím tomu. Inak ako sa máte? Na zmrzline som už dlho nebola.

titkovamiriam
autor
5. jún 2008

zmrzka je fajn,dnes po tom lejaku ale vynechame.S tou vodou asi fakt nebude nieco o.k.-ryby maju niaku vodnatielku ci co a ked su chore ryby asi ani voda nebude dobra.Inak pohoda -ja v praci a babka je s marekom najcastejsie na preliezkach.

tinasc
6. jún 2008

my sme boli na ihrisku dnes aj u Mikiho aj na šmyklavkách, na zmrzline, super strávené dve hodinky, aj sa nám nechcelo ísť domov 🙂 je super, že to tak urobili, aspoň máme kam chodiť, mne je jedno, že tam stále chodíme, mne sa tam páči, dnes bola pustená aj fontána, skoro sa mi Ivka vykúpala 😀

titkovamiriam
autor
9. jún 2008

marek sa v tej fontane stale hra.Cez vikend sme oslavovali 2r a vcera som riskla tu sutrovku,voda je fajne prehriata,nesmrdi a ryby su zive. 😀 .Tak dufam ze sa nic nestane.Ludi tam bolo kopec.

tinasc
9. jún 2008

Juuuj, Miriam, dodatočne blahoželáme Marekovi k druhým narodeninkám 🙂 Veľa zdravia, spokojnosti a stále úsmev na tváričke, nech rastie rodičom len pre radosť 🙂
akurát mi tu manžel hovorí, že či sa budeme chodiť s malou kúpať na šutrovku a ja na to, že asi nie, ale teraz keď píšeš, že by sa aj dalo... pôjdeme sa aj my pozrieť. Aj ste plávali? Len aby nebola studená voda.

titkovamiriam
autor
10. jún 2008

jasne ze plavali,marek sice dost casto pod hladinou no nebal ,dufam ze tento rok sa nauci plavat 😀

tinasc
11. jún 2008

no tak to je šikovný, dokonca pod hladinou mu to nevadilo, určite sa naučí skoro plávať 🙂 Ivka je tiež taký vodný živel 🙂

titkovamiriam
autor
13. jún 2008

keby mohol tak by bol cely den vo vani,alebo vonku vo vanicke,popripade aj v tej fontane na namesti.Dufam ze bude cez vikend aspon nakupanie 🙂 na jazere,nemusi byt horko,len nech je pekne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre