Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

tinasc
21. aug 2008

asi to tak bude a potom sa budem modliť aby mi ju niekde zobrali na bud. september ☹ no a tie súkromné, to je fakt hrozné, aj o tom sme rozmýšľali, ale dávať niekomu skoro celý plat tak to teda nie 😠

tinasc
30. aug 2008

ahoj, boli sme na týždeň na dovolenke pri Martine, bolo fajn, aj počasie nám vyšlo, len sme sa dosť natrápili s Ivkou... no tuším som aj rada, že sme doma 😀

titkovamiriam
autor
8. sep 2008

Tak aj ja som trosku dovolenkovala-vo velkom mederi,na ihriskach v bratislave a aj na sutrovke a vcera aj na koncerte creda v ivanke-ani som necakala ze tam bude tolko ludi 😀 ,koho clovek chcel toho tam stretol-plne namestie,miki aj cukraren! 😀

tinasc
10. sep 2008

no na tom vystúpení sme neboli, aj tak by som z toho nič nemala, lebo by som len za Ivkou behala 😀 bolo dosť horko čo?

titkovamiriam
autor
11. sep 2008

no to bolo,este sme sa cudovali ze nieje otvorena zmrzlina a az v pondelok som sa dozvedela ze ten co ju mal zomrel ☹ ,vcera mal pohreb.
inak vcera som si zasa vytrpela na poste:najprv som stala radu na zaplatenie mliecnych desiat pre michala,potom na sportke a tam som dufala ze preberiem dobierku,no kedze som to platila musela som ist do dalsieho onkienka-v ivanke na poste 45 min-skoro ma tam svihlo!!! 😠

tinasc
11. sep 2008

ahoj, no ivanská pošta to je kapitola sama o sebe, radšej ani nehovorím. Tiež som si tam už vystála svoje.
ano, viem, že ten pán zomrel, bol pomerne ešte dosť mladý ☹

titkovamiriam
autor
12. sep 2008

ahoj neviem kam chodis ku detskej ale tej ivanskej mudr Tvrdonovej zomrela sestricka 😢 -nevie, ako bola stara ale mala syna este tak ako michal a mala tusim rakovinu pluc 😢 😢

tinasc
12. sep 2008

no tak to teda neviem... fíha no to je novina, juj to mi je ľúto, však ona pri nej bola veľmi dlho ☹ ani ja neviem ako bola stará ani neviem či mala deti... ale viem, že bola dlho v nemocnici... no teda, život je taký krutý ☹ ano chodím k Tvrdoňovej...

titkovamiriam
autor
16. sep 2008

tak to nebol syn ale vnuk-Michal mi to objasnil.Vek neviem pretoze som nikde nevidela parte 😠

tinasc
17. sep 2008

no ale aj tak, keď niekoho dlho poznáš... ty chodíš k Tvrdoňovej?
som bola aj tak dosť šokovaná...

titkovamiriam
autor
18. sep 2008

hej chodim este aj milan 😀
inak ak si niekedy bola v texile veronika zomrela pani studnicka-mama toho co ma optiku. 😔

tinasc
18. sep 2008

ahoj, áno aj toto viem, juj ako sa len tí ľudia strácajú ☹ ☹ ☹ ale to je život...
inak ako sa máte? už je zima, juj to počasie... lepšie mi bolo, ked bolo teplo, aspoň kúpať sa dalo, neviem teraz ani aký program Ivke, teraz keď vlastne sme nútene doma, tak ani neviem ako by sme sa prebavili...

titkovamiriam
autor
19. sep 2008

marek chodieva s babkou stale von ale vecer mu vymyslam nove aktivity-malovanie vodovkami na vykres,alebo stavebnice-tie ho zaujmu aj na cely vecer a bratia sa s nim tiez zahraju tak sa zatial nenudi 😀 ,no je aj rad so mnou v kuchyni sedi pri stole a ochutnava co sa da 😀

tinasc
19. sep 2008

a babka čo Mareka stráži to je tvoja mama? občas keď sme s Ivkou na ihrisku na námestí, tak ich stretávame, teda ak sú to oni, keď sa nemýlim, ale myslím, že podľa fotiek je to Marek 😉
my tiež vymýšľame čo sa dá, aj po vonku, aj keď minule sme sa museli po trištvrte hodine schovať, taká bola zima, vlastne viac fúkalo tak preto 😀

titkovamiriam
autor
22. sep 2008

nie je to priatelova mama-super!oni su stale vonku 😀 ,urcite su to oni lebo idu von za kazdeho pocasia a mava ho v kociku aby si oddychol.moja mama je po porazke ona je rada ze je rada a zvlada aspon trochu seba a domacnost ☹
v sobotu aj v nedelu sme boli na orechoch,potom sme sa zohriavali doma varenym vinom a kakaom/marek/

tinasc
23. sep 2008

ahoj, no tak to ma mrzí, že je na tom tak zdravotne zle, ale dobre že sa aspoň trošku o seba postará, však stačí aj trošku 🙂 to je dobre, že sú vonku za každého počasia, mne by Ivka vonku takto nevydržala, neviem čo je s tým dieťaťom aj dnes, vonku sme boli a pýtala sa dovnútra, no teda... Dnes nám robia doma elektrinu, tak nám tu vŕtajú a búchajú...
a ty pracuješ v Ivanke?

titkovamiriam
autor
23. sep 2008

nie ja pracujem kusok od ivanky na ciernej vode 😀 vo farbach PAM 😀 ,s kolegom chodievame autom a z hodou okolnosti sme kamosky s jeho zenou 😀

tinasc
24. sep 2008

tak to je fajn, že sa môžeš takto zviesť... inak by si musela asi na bicykli, alebo neviem ako lebo tam nie je od nás spoj...
dneska prší, neviem čo budeme robiť, doobeda len také nutné veci a poobede budeme vymýšľať program...

titkovamiriam
autor
26. sep 2008

ahojcek-tak konecne sa chysta byt pekne cez vikend 😀 ,vcera som bola sipkach a stihla som ich aj ocistit aj ususit 😀

tinasc
28. sep 2008

áno je krásne, včera celý deň vonku, dnes pôjdeme asi do Pezinka na vinobranie, no skôr na tie kolotoče kvôli malej 😀

titkovamiriam
autor
29. sep 2008

ahoj,na vinobranie som sa nedostala-milacik robil cely vikend tak som si uzivala slniecka na dvore.
inak na sutrovke sa zevraj rusi wigvam-syn tam bol s kamosmi na rozlucke.bud bude na opacnej strane v tych skladoch alebo na zelenej vode-uvidime.

tinasc
1. okt 2008

ahoj, na vinobraní bolo super, ani Ivka nerobila problémy, možno preto, lebo sa predtým krásne vyspala - tri hodiny 😀
wigvam sa ruší? no to je škoda, lebo ten jediný bol otvorený aj v zime, keď sme išli na prechádzku tak sme sa tam vždy zastavili. Nechápem prečo sa ruší... ale aj na Zelenej vode môže byť, aj tam veľa chodievame...

titkovamiriam
autor
2. okt 2008

zevraj tam bude niaka restika tak dufam ze tam budu robit taky dobry caj ako vo wigvame-bolo to super ist na prechadzku a tam sa troska zohriat 😀
inak v nedelu je burza satstva od 10-14 v skolskej jedalni ak by si mala zaujem

tinasc
3. okt 2008

no dobre aj reštika môže byť, hlavne aby sa tam dalo sadnúť na kávu, alebo čaj v zime, alebo na kofču v lete 😀
viem, že je burza, akurát som pred dvomi dňami Ivke vyraďovala malé oblečenie a triedila a zistila som, že ešte má toho kopu na nosenie, má veľmi veľa vecí, my veľa vecí pre ňu dostávame, vôbec mi to nevadí, že dostávame aj obnosené, aspoň na to nemusím dávať pozor. Samozrejme že aj kúpime, teraz som jej kupovala zimnú bundu a hlavne teplé nohavice, to nemá. Veľa vecí kupujeme v Tescu, tam majú veľmi pekné veci pre deti a za celkom dobré ceny 🙂 tú burzu som ešte nikdy nenavštívila 🙂

titkovamiriam
autor
6. okt 2008

jasne aj ja som rada ked veci dostanem,nieco kupujem aj cez internet aj tu na modrom konikovi a nieco som tak aj predala 😀 ,vcera sme si spravili prechadzku cez kanal az na sutrovku-nazbierali sme aj niake orechy a sipky.

tinasc
6. okt 2008

hmmm. aj ja nad tým premýšľam, že by som niekde na prechádzku vypadla, lenže nedá sa, teraz nám tu murári robia, nemôžem odísť, kým sú tu. Ale už by som si rada niekde hlavu prevetrala. Inak Ivka ma prekvapila, naposledy čo sme boli vládala ísť od nás po kanáli, popri kukurici až na šutrovku... zbierali sme kadejakú burinu, tak ju to bavilo. Inak počasie nie je bohvieaké, najmä je mokro ☹

titkovamiriam
autor
14. okt 2008

AHOJ!dlhsie som sem nenakukla som rozlietana na inych temach 😀 ,v ivanke nic nove-cez vikend je vystava drobnych zvierat,ak bude pekne zbehneme 😀 .
vcera sme sa zviditelnili na jojke 😠 -skoda ze krcmovou bitkou 😒

tinasc
15. okt 2008

hej? ani som nevedela, asi to bolo v správach a Jojku večer nepozerávame - teda ich správy. Nuž naozaj škoda, že sa len takto zviditeľnili. Dneska prší, trčíme doma ☹

titkovamiriam
autor
16. okt 2008

a dnes je opat na prd 😠

tinasc
17. okt 2008

ale dnes je trošku krajšie. Boli sme dnes u doktorky na preventívnej prehliadke k 3 rokom, aj Ivku očkovala, má to teraz také napuchnuté, tvári sa tu ako taký pacient 😀 že ju noha bolí, ale verím, že ju to bolí má to dosť červené. Meria 102 cm a vraj váži 17,5 kg. Ale to na tej jej váhe a bola oblečená. Tak som ju hneď doma na váhu postavila a má 16,5 kg. Na tej doktorkinej váhe len tak šup, šup to vážila, myslím si, že to nie je veľmi presné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre