Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
28. jan 2009

super 😀

zumi99
28. jan 2009

ine nam nezostava len pockat ako sa vyjadria ☹ a ked nie tak to budeme musiet vyriesit inak 😀 uz nech je teplejsie a da sa chodit s detmi viacj von..rozmyslame spravit za domom nejake mensie ihrisko pre lianku, predsa chodit stale do parku a na langose sa neda 😉

tinasc
28. jan 2009

ahojte kočky 🙂
Miriam tak to máte teda v práci veselo 😀 ... myši boli také hladné, že sa dali aj na káble 😀
Jani, ak sa dáš na opatrovateľstvo, pošlem Ti Ivku, možno by boli s Jankou dobré kamošky 🙂 😉 😀 my máme za domom šmyklavku, piesok, hojdačky, lenže sme tam stále samé ☹ a to počasie mi už lezie na nervy, dnes pršalo, má sa ochladiť, ja nemám rada zimu 😠

zumi99
28. jan 2009

tinasc to ano je to hrozne, ked prsi a tie deti tak velmi potrebuju ist von sa pohrat a polietat...lianka ta by len po vonku behala 🙂

tinasc
28. jan 2009

hej to je pravda, keď bolo teplo a potrebovala som Ivku vyvetrať, tak sme aspoň za dom vybehli na hojdačku, ale teraz sa nedá, v záhrade je blato a mokro ☹ a na prechádzku s Ivkou to je hotový horor, dnes som musela povybavovať banku, poštu a pod. a Ivka mi len utekala, som bola uťahaná ako kôň 😉 😒

titkovamiriam
autor
29. jan 2009

a dnes snezi -teda teraz ked som isla do prace,no kedze je teplo 🙂 asi snehuliaka stavat nebudeme.

janula203
29. jan 2009

Mirka, my sme s detvakmi stavali...sneh je sice troska mokrejsi, ale super sa lepi..... :o))))

titkovamiriam
autor
29. jan 2009

a ja som v praci ☹ ale babka mozno stavia 😀

tinasc
29. jan 2009

ahojte, moja malá sa dnes veľmi tešila zo snehu, no poobede bola riadna plačkanica, akurát sme mali mokré nohy a bundy, Ivku som musela skoro nasilu zahnať domov, lebo mala úplne premočenú bundu, čiapku a čižmičky 🙂 snehuliaka sme postaviť nestihli 😀 aj tak by sa neudržal vonku bolo +3 st.

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

ahojte - rano zasa vsade sami lad 😀 ,poobede vcera jar vecer chumelica 😀 -to som zvedava na vikend-a ja mam uz kupene primulky,hyacynty 😀 ze vysadim von 😲 ,tak mi ten hyacynt bude vonat v kuchyni 😀 .marek bol vcera vonku-cely sa namocil 😀

zumi99
30. jan 2009

ja som sa vcera s liankou presla okolo konikov, ale vadilo jej, ze jej snezilo do tvare...tak som jej povedala nech sa pozera dole na nozicky, lebo by som ju nedostala dalej 😀 vecer bola s tatinom v detskom klube na palisadoch sa hrat, tak sa tam vyjasila na trampoline.

zumi99
30. jan 2009

inak ahojte zabudla som pozdravit ...a hned som zacala pisat co sme vcera robili 😅

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

tak ta trampolina by sa marekovi pacila 😀 ,a to chodi z ivanky na palisady 😀

zumi99
30. jan 2009

chodime tam tak raz za tyzden niekedy az za dva, mavaju tam casto oslavy, takze je zazrak ked vystihnes ten den kedy je volno 🙂

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

bracho tam chodil na zakladku 😀 a ja do kochu 😀 ,mne by to bolo od ruky do tych miest teraz vobec nechodievam

zumi99
30. jan 2009

ved jasne...je malo miest kam sa da ist s detmi ked je vonku zima a toto je tiez dost daleko 😒

titkovamiriam
autor
30. jan 2009

je to strasne ked je mrchavo,esteze mi mame velky dom a v chodbe mam aj hupacku a chcela som aj pieskovisko urobit no bol by z toho velky bordel 😀

tinasc
30. jan 2009

ahojte 🙂
my keď sme dnes boli vonku, tak som musela Ivku držať za ruku, veru sa aj párkrát šmykla a keby som ju nedržala za ruku, tak by sa vyváľala na zemi 😀 ale aj fúkalo, veru riadne mi bolo zima 🙂
Ivka dostala trampolínu na narodeniny, tak na nej skáče odušu, teda samozrejme ak sme doma 😀 inak sa koľkorazy flákame kade tade. To pieskovisko v dome tiež nie je zlý nápad, ale neporiadok by z toho bol teda riadny. Mirka, tie hyacinty ti budú musieť voňať fakt zatiaľ len v kuchyni, má sa síce otepliť, ale ja by som sa na to nespoliehala. Dnes som bola u doktorky Ivke pre výsledky, musíme ísť na krčné, či nemá zväčšenú nosnú mandlu, potom nás pošle možno aj na alergológiu. Na bud. štvrtok ideme zase k očnej, doktorke sa zdalo, že jej zabieha očko. Takže to budeme mať pestré 😉 😒

janula203
30. jan 2009

Ahojte dievcata, tak ma marzi, ze som vas vystrasila informaciou o zruseni skolky na slnecnej...tak to asi pravda nebude...
Zrejme o tom uvazovali, no zmenili to....
Dali sme prihlasku na Hviezdoslavovu, tak uvidime.....Na cirkevnej maju vela deti....

tinasc
30. jan 2009

to nič, aj ja som sa na to pýtala a vraj deti budú len presúvať, ale neviem to presne 😉 aj my máme prihlášku na Hviezdoslavovu, ale ešte sme ju nepodali, dnes som ju bola dať potvrdiť lekárke, tak uvidíme aj my 🙂

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

ahojte ja davam v marci len na slnecnu 😅 ak mareka nezoberu tam asi ostane babka 😲

tinasc
2. feb 2009

ahojte,
ja som sa dozvedela, že je jedno, do akej škôlky (samozrejme okrem tej súkromnej) sa dáva prihláška, oni to posielajú na obecný úrad a tam potom rozhodujú, či dieťa zoberú, môže sa stať, že dáš prihlášku na Slnečnú a pôjde na Hviezdoslavovu, a naopak ak som to dobre pochopila, ako mi povedali tak to tu píšem, dúfam, že zrozumiteľne, vraj sa majú deti umiestniť aj do budovy školskej jedálne, nejaké priestory tam majú byť aj pre škôlku 😉 dúfam, že som to nepoplietla

tinasc
2. feb 2009

no a keď mne od sept. Ivku nezoberú tak teda neviem čo urobím s takou alternatívou ani nerátam 😠

titkovamiriam
autor
2. feb 2009

slnecna ma uz roky tretiu triedu na skole,no ja na hviezdoslavovu nechcem ani nahodou ved byvam vedla slnecnej 😀

tinasc
2. feb 2009

neviem asi som to potom dobre nepochopila, však to boli len také chabé informácie. Vraj ale tam majú tú škôlku rozšíriť alebo čo, má tam byť asi viiac detí 🙂 hej ty by si to na Slnečnú mala ideálne, mne by to bolo jedno 😀

titkovamiriam
autor
3. feb 2009

ved urcite hej,inak ak baby mate niekto lekara dr.Kullu tak ordinuje tam kde je nova lekaren

tinasc
3. feb 2009

ahoj, viem že tam ordinuje, len som ešte nič nepotrebovala, výhoda je, že si môžem hneď vybrať lieky ak predpíše, dúfam, že tak skoro nebudem chorá 😀 dnes som bola s Ivkou u doktorky ORL, lebo má v nose bacil stále kašle a soplí, povedala, že to musíme ísť aj na alergológiu. Tak sa "teším". Vo štvrtok ideme aj na očné, som zvedavá, čo povie doktorka 🙂

titkovamiriam
autor
4. feb 2009

orl je dobry dr podivinsky co robi v ivanke,dufam ze bude vsetko ok.ja budem musiet ist s marekom po troch rokoch na ocne ci nezdedil moju tupozrakost ako michal ☹

janula203
4. feb 2009

tinka, mas myslim dobre info skrz tu jedalen...naozaj to ma byt tak..teda tiez to manzelovi vraveli, ale uz som nechcela pisat, ked ta slnecna bola zla info...ale tusim manzel vravel, ze v pristoroch druziny by mala byt skolka....aspon tak nejako....aj mne by bola lepsia slnecna, budeme byvat na peknej, ta je to blizsie... :o))

titkovamiriam
autor
5. feb 2009

Ja byvam na sturovej ,tak mam skolku na slnecnej cez cestu 😀 .ved uvidime ako to vsetko nakoniec bude.inak ak by bolo cez vikend pekne chystam sa prejst na sutrovku 😀 .zatial je dnes hmla ako v horore 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre