Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

dobre- oslavovali sme tri roky 😀 😀 😀

tinasc
8. jún 2009

fíha,no to mi nejako ušlo, tak dodatočne Marekovi všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka, spokojnosti 🙂
my máme momentálne vodárov, ťahajú nám vodu a odpady do kuchyne, prerábajú vécko, takže máme veselo 😀

titkovamiriam
autor
16. jún 2009

ahoj!ahojte inak mate uz vsetky rozhodnutia z obecneho uradu? kamosku som tam poslal lebo stale nic nemala a prihlasku jej stratili-tak si overte/aj ked sem skoro nik nechodi/ ci vas eviduju 😠

tinasc
16. jún 2009

ahoj, no je to možné že jej stratili prihlášku??? to je sila... ☹ a ty už máš rozhodnutie?
ja som si vždy dávala v škôlkach potvrdiť kópiu prihlášky, pre istotu...

titkovamiriam
autor
16. jún 2009

mam aj nemam ked ju stihnu skolaudavat tak mam ked nie tak neviem 😠

tinasc
16. jún 2009

myslíš, že by to nestihli?? to teda nie je moc povzbudive....

titkovamiriam
autor
16. jún 2009

v dnesnej dobe prestavovat staru budovu od elektoinstalacie az po vecka-nemam z toho dobry pocit

titkovamiriam
autor
17. jún 2009

kamoske prihlasku nakoniec nestratili neprislo jej vyrozumenie ze malu neprijali lebo je az oktobrova ☹

tinasc
17. jún 2009

no snáď sa im to podarí, ale majú na to dosť málo času, takto blbo to vymysleli 😠 ... no ostáva len dúfať... ale treba myslieť pozitívne, však to už dlho vyhlasujú do sveta, že tam bude škôlka, tak by to bola ich hanba na celú dedinu, že by to nestihli...

titkovamiriam
autor
19. jún 2009

marek je po preventivke-98cm-15kg inak ok 😀

tinasc
19. jún 2009

ahoj, no tak to ste drobní, Ivka na trojročnej preventívke mala 17 kg a 102 cm 😀 teraz zase o kus vyrástla, ale ešte som ju nemerala... a tiež bude aj ťažšia... ale to je už vyše pol roka dozadu 😉

titkovamiriam
autor
19. jún 2009

vidis a ako skolka,mas uz nieco ine.v bernolakove je zevraj niaka nova neskusila si?

tinasc
19. jún 2009

ahoj, ešte neviem... nie neskúsila, lebo som nevedela ani že tam nejaká nová školka je...

titkovamiriam
autor
19. jún 2009

aj vo vajnoroch ma byt nova a sukromna na ciernej vode

tinasc
19. jún 2009

no bohužial na súkromné škôlky nemáme... také peniaze, aké pýtajú... uffff 😉

titkovamiriam
autor
19. jún 2009

je to uz biznys ☹

tinasc
22. jún 2009

ahojte, ako ste si užili hody? my mimoriadne, Ivka sa vozila na kolotočoch, skákala na trampolíne a aj sa vozila na tej elektrickej motorke a to hodne dlho 🙂 boli sme v parku na programe, zmrzline, skrátka užili sme si to naozaj poriadne... odchádzali sme domov až o siedmej, tak dlho sme naozaj nikdy na kolotočoch nikdy neboli 😀 ale čo však takéto nebýva každý deň, takže treba si užívať 😉

titkovamiriam
autor
23. jún 2009

ja som tento rok nebola vobec-v sobotu sme mali doma taku mensiu party a v nedelu som bola rada ze som bola 😀 😀 😀 a boli sme len v zahradke,starsi si kolotoce uzili-dosli v nedelu o 21,30 😅 .
inak toto pocasie je priserne-vsade len voda a kaluze 😲

tinasc
23. jún 2009

ahoj, to počasie je naozaj príšerné, včera sme museli ísť do BA kúpiť do kuchyne linoleum, no a cez to počasie, ešte aj s Ivkou, stále ju len vyberať a dávať do auta, samé mláky, boli sme mokrí ako myši, teraz zase leje, idem si poupratovať po maliaroch, už aby sa tie roboty v dome skončili...

titkovamiriam
autor
24. jún 2009

tak nech rychle dokoncis-inak robit nieco v takomto pocasi je des ☹

tinasc
24. jún 2009

ešte šťastie, že sa to robí v dome, inak neviem ako by sme pokračovali, stále máme čo robiť, už mám toho niekedy dosť, ale zase som rada, že si to tu prerobíme a budeme to mať pekné. Ale zase už by som to chcela mať z krku, ale ešte je stále dosť roboty 🙂

tinasc
2. júl 2009

ahojte, kde ste všetky, užívate si slnečné počasie?? 🙂 my máme z neho akurát hlavybolenie, teda vlastne najviac ja 😀

titkovamiriam
autor
3. júl 2009

ahooj!uz sem pomali ani nekuknem.predstav si ze mareka zobrali na slnecnu,bude tam mala trieda 😀 😀 😀 ,sa vytesujem.no teraz neviem ci teda v druzine skolka nebude alebo co sa stalo.

inak od pondelka dovolenkujem 🙂 dva tyzdne tak sa zasa neozvem.

decka su zdrave,ked sa da tak si uzivame sutrovku a ja zavaranie 😀

tinasc
5. júl 2009

ahoj, no to je super, že ho zobrali, to ste vlastne aj chceli, dopadlo to najlepšie ako len mohlo 🙂 tak gratulujem, už len aby sa mu tam páčilo 🙂
my sa máme po starom, takže celkom fajn. Uži si dovolenku 🙂

titkovamiriam
autor
20. júl 2009

hlasim prichod a kde ste vsetky ,,susedy,,?

tinasc
22. júl 2009

ahoj ja som tu, ale nestíham moc chodiť, práve prerábame kúpelňu, všetko komplet vonku, aj kachličky a dlažba, vaňa aj umývadlo, všetko je vonku, dáva sa nové, je toho dosť, všade prach a špina pomooooooc 😀 🙂 😉

titkovamiriam
autor
23. júl 2009

tak to si vymakla tieto horučavy!!!no co mas nieco nove zo skolkou?

tinasc
23. júl 2009

no ale aspoň sa to pohlo a bude to hotové. Ivka nastupuje v septembri do škôlky do mesta 🙂

titkovamiriam
autor
24. júl 2009

tak to je super ze ju vzali,budes blizko pracovat?dufam ze vetrisko ste prezili v poriadku!! 😲 rano bola ivanka jak po vojne same flase a konare.neviem preco tie plastove nezbierali vsera ako to robievaju.
chcela som sem zlanarit viac ivancaniek z temy o dr. tvrdonovej no vidim neprisli na pokec.tak sa maj pa-pa.

tinasc
27. júl 2009

ahoj, je to dobre, že ju zobrali. Aj keby som zatiaľ nerobila priamo tam, tak to má muž iba o jednu ulicu ďalej od roboty 😉 a je to skoro v centre mesta, takže tam by som sa dostala odvšadial 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre