Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

mimave
10. júl 2012

@rovni ceny sa im pohybuju okolo 375eur ked chces na cely mesiac aj so stravou, ja som sa informovala na jedny jaslicky v ivanke, take najnovsie... ale nakoniec som sa rozhodla ze budem s malym doma a skusam si najst ja dietatko na strazenie. myslim inak ze tie ceny budu podobne v ivanke v tych sukromnych vsade, su tam uz 3 alebo 4 sukromne skolky...

zuzkaamato
10. júl 2012

@mimave Okej, dakujem 🙂 Nechcelo sa mi tam ist pozriet...

mimave
10. júl 2012

tak teda kocky ak by ste mali niekto zaujem, popripade viete o niekom kto hlada opatrovanie pre dietatko, napiste mi do IP, rada by som u nas doma opatrovala babo, alebo aj vacsie dietatko, nevadi mi vikendove strazenie a ani s obcasnym nocnym strazenim nemam problem.

mimave
10. júl 2012

@zuzkaamato ja som zvedava co to bude, ci to budu dobre potraviny, ja som zvyknuta chodit do nakupneho teraz... tak ma zamrzelo ze ho rusia, ale teda pochopila som to tak , ze ako zrusia nakupne tak rovno otvoria tuto samosku, ci sa mylim?

zuzkaamato
10. júl 2012

@mimave neviem,co myslis tym nakupnym... ja dufam, ze to budu dobre potraviny. vyzera to tam byt dost velke.. som zvedava aj ja...

mimave
10. júl 2012

@zuzkaamato jaj no nakupne myslim tie potraviny co su pri bytovkach, pri zakladnej skole, tam kupim vsetko, maju dobry vyber a predavacky jedna radost 😉 tam vzdy rada idem, tak dufam ze ma ta samoska nesklame, lebo v ivanke uz nie je iny dobry obchod. a v zalesi teda ziadny...

zuzkaamato
10. júl 2012

@mimave mz u nas chodievame do CBA a Potraviny u Juraja. Ale to su len take nakupy, ze co chyba doma a co nutne treba. Tak tiez dufam, ze v tej samoske budu mat vsetko, nech sa tam da spravit aj vacsi nakup...Uvidime 🙂

silvie101
11. júl 2012

Ahojte, prosím vás cvičí sa v Ivanke joga?

rovni
11. júl 2012

dakujem @mimave

babatko37
17. júl 2012

Nemate skusenost so Zakladnou umeleckou skolou v Ivanke? Chcela by som skusit dat dieta na klavir, predskolaka. Ako sa testuje, ci je to pre dieta vobec vhodne (ci to zvladne). Koho oslovit - Jakubikova, Lorencikova? Dakujem.

titkovamiriam
autor
17. júl 2012

@babatko37 ja neviem poradit ,ja tam chodim len ked su volby deticky nemam hudobne nadane/po mame/ 😉

titkovamiriam
autor
30. aug 2012

a kde ste všetky?ako sa tešite na skolku a skolu? 🙂

titkovamiriam
autor
14. okt 2012

@psyxooo ja s detmi chodim dr.Tvrdonovej-je super a som spokojna,potom tu mame bejby clinic,dospelacky lekar moj je dr.Kulla,zenskeho mam v Ba,zubarku mam tiež v ivanka a super je v ivanke ORL!!!
Ja homeopatika nepouzivam,deti nebyvaju chore a ockujem podla kalendara povinneho ockovania-tak som moc nepomohla....

rut
10. jan 2013

Ako prebieha zapis na ZŠ v Ivanke? Je dieťa testované alebo je potrebné prieniesť nejaké testovanie od psychologičky?

rut
28. jan 2013

Z akej knihy sa učia deti na ZŠ v Ivanke anglický jazyk?

titkovamiriam
autor
28. jan 2013

@rut si ma neoznacila,tak pisem az teraz.zapis uz bol tak to nic.ja som sa pytala z akej ucebnice sa ucia a ta na zapise mi nevedela povedat

simonova815
15. feb 2013

@rut ucia sa z dost blbej knihy :( detom to asi staci, ale ja ako rodic z nej nie som unesena. Celkovo sa mi nepaci, ako k tej anglictine pristupuju. Od viacerych som pocula, ze prve styri rocniky by sa mali ucit anglictinu hravou formou, pritom uz v 2 rocniku ich ucia pisat :( a zial nie som ani presvedcena, ze su ucitelky az tak kvalifikovane na vyucbu jazyka 😒 Ale to cele skolstvo na slovensku je postavene na hlavu :( inak som s urovnou skoly celkom spokojna, ajked su aj taky aj taky ucitelia. Ale to asi vsade....

babatko37
17. feb 2013

@simonova815 Ďakujem. Môžem sa ešte spýtať, ako sa volá tá kniha?

masinka
24. feb 2013

ahojte baby, neviete mi poradit ako je to so skolkami v Ivanke ? Dava sa prihlaska iba do jednej, alebo sa da do oboch a treba dufat, ze aspon v jednej mi dieta zoberu ?

titkovamiriam
autor
4. mar 2013

@masinka akurat tento tyzden je zapis,ak tu mas trvalý pobyt a popripade ides pracovat nemal by byt problem

seredciatko
10. mar 2013

Ahojte, úplne sa teším že som našla takúto skupinu 🙂 Tiež som z Ivanky, resp. prisťahovaná a radi by sme s drobcom nejakú spoločnosť, alebo malého kamoša 🙂 Ak by si chcel niekto popísať budeme radi 🙂

sartira
11. mar 2013

ahojte, neviete prosim o novej sukromnej skolke v zalesii? dakujem

lanah
13. mar 2013

@sartira ahoj, keď sa náhodou pôjdeš prejsť do parku (pri ktorom stavajú kostol) tak oproti nemu je vývesná tabuľa. Na tej sme asi pred mesiacom s priateľom čítali leták ohľadom tejto škôlky, tiež som videla tento leták aj pri obecnom úrade.

hannah33
14. mar 2013

ahoj Sartira, pozri si ich web alebo aj fb stranku, vola sa to Bombulkovo, moja mala tam chodi druhy tyzden a zatial sme spokojni🙂, je to tam uplne nove, ciste, v rodinnom dome, stravu im vozia zo statnej skolky, je tam aj zahrada s preliezkami, ak by si to hladala, pri Restauracii u Takacsovcov odbocis vlavo a na najblizsej odbocke zasa vlavo

bombulko
25. mar 2013

Ahojte .sme nové detske centrum v zalesie bombulkovo,v podstate sme skolka ako kazda iná,vyucovanie prebieha tak ako v školkách,podla školského programu isced 0.pridite nas kludne navštívít aj s detmi.momentalne máme prijatych 8
deti.budeme sa tesit.Andrea

mimave
12. máj 2013

ahojte, baby viem ze je problem umiestnit dieta do skolky, vsade je plno, ak niektora budete mat zaujem, my by sme kamosa na hranie privitali, ozvite sa do spravy, sme zo zalesia.casovo nie sme obmedzeny, prisposobime sa a nevadi nam ani obcasne vikendove strazenie alebo aj prespanie dietata u nas ak bude treba.

vieraspacka
6. jún 2013

Ahojte. Ak hľadáte súkromnú škôlku v Ivánke, Zálesí, Malinove a okolí, odporúčam Bombuľkovo v Zálesí. Chodia mi tam obidve deti a sú veľmi spokojné ony aj ja. Za dva mesiace už stihli návštevu ZOO, maľovanie na tvár, divadielko. Teraz budú mať ďalšie divadielko + kadejaké výlety do okolia. Veľmi pekné priestory a učiteľky sa fakt snažia. www.bombulkovo.sk
😉

vieraspacka
6. jún 2013

@sartira ano, pozrite stranku www.bombulkovo.sk. Chodia mi tam obe deti a sme vsetci velmi spokojni. Viera

janka1912
19. júl 2013

Ahoj dievcata konecne som nasla tuto skupinu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre