Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
19. máj 2015

@elllla nadherne si to napisala 😀,inak čerstve syry,bryndza a žinčica su v obchode SAMA a super kaviaren u Štefanika,ozaj je z čoho v Ivanke vyberať.A teraz bude na namesti nove ihrisko,stare pojde do skolskeho arealu 🙂

elllla
28. máj 2015

@titkovamiriam Mirka, neplanujes odznaky MK? Baby v skupine SC sa pytali, nam by sa tiez par sem mozno zislo 🙂

titkovamiriam
autor
28. máj 2015

@elllla ja niesom v skupine Senec a odznaky neplanujem... 🙂

baxovci
30. aug 2015

Ahojte maminy, poprosím vás o refencie na pani MUDr. Tatjanu Sipekiovú. Chceli by sme k nej prestúpiť, sme noví, síce v Malinove, ale snáď ukecáme 🙂 Ďakujem

borka82
3. sep 2015

@baxovci Ahoj, my sice chodime ku Mudr. Misikovej ale minule mala dovolenku a mala nam ochorela tak sme isli ku Mudr. Sipekiovej a spravila na nas velmi dobry dojem. Velmi prijemna pani doktorka a a mala bola pri nej uplne v pohode. Aj co pocuvam, tak ju chvalia. 😉 Drzim palce

nikushka1
3. sep 2015

@baxovci ja chodím s malým k dr sipekiovej a je úplne super. milá príjemná aj so sestričkou, pro kojaca nedá atb len tak z fleku bez vyšetrenia. jediným mínusom je že sa trošku dlhšie čakáva lebo vyšetruje fakt precízne. ja som veľmi rada že som si vybrala práve ju.

baxovci
3. sep 2015

@borka82
@nikushka1 dakujem maminy 🙂 tiez na nas s drobcom urobila dojem,takze ku nej budu chodit nasi obaja 🙂 a nemala problem nas zobrat co som bola fakt milo prekvapena. Velmi sa z toho tesim! a caka sa vsade,takze ak je toto jediny problem, ja som spokojna!

titkovamiriam
autor
21. sep 2015

Pridajte sa!
http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=835315 A ZDIELAJTE KDE SA LEN DA

minik
24. sep 2015

Už druhý týžden sme v Ivanke presťahovaní, som velmi ale velmi sklamana z dopravy do BA. Ráno o 6.50 vyrazime a prideme do školy 7,50, niekedy aj po uzatvorení školy až. Nikomu toto uprimne neodporučam, keby priatelia povedali pravdu a neskracovali čas dochadzania, naše rozhodnutie sťahovania by nikdy nepadlo do Ivanky. Treba si to spočítať že aj naspať domov o 16.00 hod je to dalších 40 - 50 minút. Vôbec neviem, ako z tejto šlamastiky dalej. Mal to byť lepší zivot v dome ako v paneláku ale nie je to tak. A benzin bude určite strasne drahý špás.

baxovci
24. sep 2015

Maminy a otazocka este na vas, mudr.polakova pre dospelych? aka je? a je mladsia/starsia? mate nejake info? dakovala 😉

elllla
7. okt 2015

@minik ano, suhlasim s tebou, tiez vozime najstarsiu do BA (na trnavku), teda manzel.. situacia sa takto rapidne zhorsila za posledne mesiace, chvilu sa to znizilo, ked zavreli most z malinova do zalesia, ale tie auta si asi nasli ine cesticky, lebo po prazdninach je to uplna hroza a des (k tomu este tie zapchy na obchvate - auta, ktore chodili zo SC po dialnici si zrazu zmysleli chodit po starej seneckej a zase je to cele o hubu)..
najhorsie na tom je, ze na trnavku nemozeme pouzit ani vlak, ktory mame pod nosom...

titkovamiriam
autor
9. okt 2015

@minik no veru je to des :( rano je cela Ivanka v riadnej kolone
@baxovci ja chodim k dr. Kullovi
@elllla tiež sa mi zda že je to horsie ale to bude preto že nas je tu stale viac a aj v Zalesí 😠

reklamka
20. okt 2015

a tu dopravu aj niekto ide nejako riesit? ci sa na to vsetko kasle? stacil by kruhac miesto semaforov... ale to by chcelo snahu a chut nieco riesit od vyssich, ze?
mne to tiez dost strpcuje zivot...

barbarka
28. okt 2015

ahojte, kupili sme stary domcek v Ivanke a zatial kym prerobime hladame podnajom, neviete o niecom?
a ako je to s tou dopravou? je to fakt az take zle? manzel robi v Ba aj najstarsi syn tam chodi do skolky a mozno aj do skoly bude.
Tie semafory to strasne zdrzuju, stacili by nadjazdy a pripajacie pruhy 😒

reklamka
29. okt 2015

@barbarka - no od septembra je to des... ja chodim cez Ivanku 40-50 minut... 😠 😠 najma pondelky to je na maslu...

minik
26. nov 2015

Uplne suhlasim , že dopravu už tato dedina mohla zvladnuť po Bratislavu. Ešte jeden pohlad pre tých ktorí zvažuju z BA sem...je tu dosť velka izolovanosť, každy je iba na svojom pozemku, taka samota tu vladne podla mna, neviem či sa to časom u nas zmeni, ale po rušnom srdečnom živote v Ružinove, je to poriadny šok. Treba si to zvážiť, až teraz si važim čo som mala doteraz.

mirkita
26. nov 2015

@minik ta izolovanost zavisi aj od toho kam sa presne stahujes... my ideme do Zalesia, uz tam pozname susedov, sledujeme na FB aktivity ktore tam su, stale sa tam nieco deje... my sme izolovanejsi v panelaku, z domu ziadnu znamu, ci s detmi ci bez nemam... mam kusok rodinu a pod, ale s nimi sa vidime max cez vikendy, mozno v lete viac, ale uz sa vsetci tesia ako budu chodit k nam 😀 doprava suhlasim, ☹

lilacik
3. feb 2016

Ahojte maminy, stahujeme sa s manzelom do zalesia aj s nasou 4 mesacnou dcerkou 🙂 Viete mi poradit kde chodievate kocikovat? Alebo kde su nejake miesta kde sa stretavaju mamicky? Rada by som sa s niekym zoznamila nech niesme stale doma na zahrade 🙂

baxovci
4. feb 2016

@lilacik hello, naša má 5M 🙂 ale sme z Malinkova, to je na prechádzku ďaleko :(

lilacik
4. feb 2016

Tak ved mozno casom sa zatulame aj do Malinova 🙂 Ale najprv chceme spoznat Zalesie lebo sme tu novi.

elllla
11. feb 2016

Ahojte, pre mamicky z Ivanky / Zalesia a okolia je tu aj vytvorena skupinka, kde si zdielame vsetky aktualne infosky 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/8126/
Tesime sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre