Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
29. máj 2007

fuka a fuka,Marek spinka a ja asi pojdem tiez

tinasc
30. máj 2007

dobré ránko,
tak ako ste sa vyspinkali? Ivka vstala dnes o siedmej, musím ju pochváliť... Ale ja akoby som bola stále nedospatá, lebo sa mi ešte chcelo spať... a išla som spať o jedenástej... no mám riadny deficit. V noci poriadne fúkalo, museli sme zavrieť okná, čo nám dvere trieskali.

titkovamiriam
autor
30. máj 2007

tak fukalo cely den,marek spal ay dvarazy tak som sa cez obed k nemu pridala.Dnes ma potesili starsi doniesli skolske fotecky. 😀

tinasc
30. máj 2007

aj ja sa občas pridám k malej keď naobed spí... niekedy som z nej hotová, tak mi to dobre padne. No dnes bolo fakt hrozne, boli sme dnu celý deň, Ivka bola hrozná, zle spala a bola umrnčaná.

titkovamiriam
autor
31. máj 2007

dne sbolo celkom fajn,boli sme sa dva razy prejst,dufam ze bude uz len slniecko 🙂

tinasc
31. máj 2007

tak to dúfam aj ja, hoci dnes poobede bolo pekne, my sme boli dva razy vonku, boli sme v Zálesí v parku, pripravujú sa na Deň detí bude tu v sobotu program, pôjdeme sa pozrieť. A v nedeľu máme hody.

titkovamiriam
autor
1. jún 2007

Ja ani neviem ci bude nieco pre deti v Ivanke,volakedy mali aj v skole,aj tam mali juniales a tento rok asi nic.U nas su hody na jana no to urcite vies

tinasc
1. jún 2007

jasne viem, lebo aj tam sa chystáme, veď mám v Ivanke mamu a manžel babku, lebo jeho mama je tiež Ivančanka. Vždy nás pozýva na obed a tento rok sa teším, lebo Ivku možno budeme môcť dať aj na detský kolotoč, samozrejme ak sa jej to bude páčiť. Minulý rok sme si to tak neužili, to mala len 8 mesiacov. Veľmi rýchlo to ubieha.

titkovamiriam
autor
1. jún 2007

Marek mal par dni a vsetkych susedov som sokovala ked som prisla s babatkom,nik nevedel ze cakam,nebolo to namne vidno a ja som to kazden´mu nehovorila 😀

tinasc
1. jún 2007

na mne tehotenstvo nebolo vidieť do piateho mesiaca, každý sa čudoval že kde mám brucho. Je pravda, že som nosila aj dosť voľné oblečenie.

titkovamiriam
autor
1. jún 2007

ja som dost pri sebe a pribrala som len 6kg tak akoby nic,aj som robila do 31.5. a za sedem dni som rodila 😀

tinasc
1. jún 2007

ja tiež nie som modelka, takže to nebolo vidno asi preto. Potom som sa rýchlo zväčila, pribrala som niečo cez 9 kil

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

tak ceresne uz nechcem vidiet,cez kolace az po zavaranie mam toho dost.pocasie je dnes des a boli sme doma.

tinasc
3. jún 2007

zaváraš a pečieš koláče? alebo len tak pojedáte čerešne?? ja som čerešne ešte ani poriadne neochutnala...

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

jasne - bublaninu aj kysnuty a zavarila som 20poharov aj kompot len tak na jedenie. 😀

tinasc
3. jún 2007

to máte toľko čerešní doma?

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

nie doma nemame ani jeden strom,no dostala som a aj syn chodi zbierat k spoluziakovi.Inak akurat som sa bola napit kompotu z rebarbory je fajn studeny 🙂

tinasc
3. jún 2007

páni a to ešte nie je ani uhorková sezóna a už sa zavára...

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

ja zavaram vsetko k comu sa dostanem 😀

tinasc
3. jún 2007

sranda, to ako kedysi moja mama, hovorila, že tá zavárala ako divá, že by zavarila aj handru 😀

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

a ty nazavaras,alebo nemrazis?

tinasc
3. jún 2007

ja bývam so svokrovcami, svoju kuchyňu nemám, tak nie... a nemám mrazničku, len takú malú v chladničke, takže nič ☹

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

uf to nezavidim ☹

tinasc
3. jún 2007

však to ale ideme prerábať, tak snáď bude aj to... dúfam, že všetko prebehne hladko

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

tak drzim palce ,ja vlastne byvam s rodicmi no vsetko mame zvlast,tak keby som chcela tak ich nemusim aj tyzden vidiet. 😀

tinasc
3. jún 2007

tak to je fajn, my to tiež tak nejako myslíme, že horné poschodie sa chystáme si oddelieť vlastným vchodom.

titkovamiriam
autor
3. jún 2007

to je najlepsie 😀 aj keby ste si neviem ako rozumeli,clovek potrebuje sukromie 🙂

tinasc
3. jún 2007

veď to... hlavne ide o súkromie... hlavne keď príde svokrovcom návšteva je to tak počuť, akoby sme boli aj my prítomní 😀 ...

titkovamiriam
autor
4. jún 2007

dneskasuper pocko,lenmarek je akysi spavy.Ja pravda ze cez den je velmi aktivny no zasa spi a urcite bude spat aj v noci.

tinasc
4. jún 2007

tak to sa máš, aj keď ani ja sa nemôžem sťažovať... dnes sme boli na Kramároch s Ivkou na kožnom, o jedenástej bola už taká unavená až revala, tak akonáhle sadla do autosedačky tak spala... to sme boli ešte v meste... išli sme domov, mala som obavy koľko bude spať, či sa nezobudí keď ju budem vyberať zo sedačky... len sa pomrvila poplakala si a ďalej spinkala a spala dve a pol hodiny. Spala do trištvrte na dve, viac by som ju ani nenechala, lebo potom by sme mali problém večer zaspať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre