Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
16. jún 2007

ahoj,no dnes sa konecne zo slniecko schovalo.Mohlo by byt tak zajtra ked mame grilovacku 🙂

tinasc
16. jún 2007

no tak dnes bolo vonku fakt dobre, fúkalo až tak, že Ivka mala okrem trička aj tepláčky... a veru ich zniesla. Tak máte grilovačku? no to je fajn, musím aj ja mužovi povedať aby sme u našich niečo také spáchali...
tak vám teda zajtra prajem takéto počasie ako dnes, ale aby zase veľmi nefúkalo, lebo vám bude fúkať do grilu. Nech fúka len tak jemnučko. Tak si to poriadne uži.

titkovamiriam
autor
16. jún 2007

tak a znovu je teplo,marek teraz spi a ja som urobila saltik na zajtra aj tortovy korpus-vecer ho dokoncim 😝 😀

tinasc
16. jún 2007

máte nejaké oslavy?

titkovamiriam
autor
16. jún 2007

no este marekov rok a nora-to je priatel,museli sme to dat az teraz aj to na nedelu koly ludom co robia na smeny.

lenka85
18. jún 2007

titikovamiriam predpokladam, ze nie ste zosobaseni s priatelom? A mas z toho nejake vyhody co sa tyka vysky materskej? Len tak naokraj, zaujimalo by ma to...

titkovamiriam
autor
18. jún 2007

nie nemam,dokonca skor nevyhody,nemoze si na mna uplatnit odpocitatelnu polozku .

Grilovacka bola suprova 😀 😀 😀

tinasc
18. jún 2007

ahojte

tak grilovačka sa vydarila, to je super. Bolo aj dobré počasie, akurátne na grilovačku.

titkovamiriam
autor
19. jún 2007

mohlo byt aj chladnejsie.Ved este niake v lete budu aj ked len spekackove.Hned v piatok vitame leto a budu tu tusim tento vikend hody,dalsi koncia deti skolu.Tak mam v mrazaku spekacky klobasky,to je rychle a posedime na dvore.

tinasc
19. jún 2007

ja mám rada grilovanie... moja mama si práve na hody chcela grilovať, ale my s manželom nemôžeme, lebo ideme na omšu, potom k jeho babke na obed, posedíme a potom by sa už neoplatilo utekať grilovať, už by bolo neskoro, ale niekedy ich ešte prehovorím. A deti v škole sa ešte učia? Určite už nie, je dosť vysoký dátum... Je to už poriadne dávno, čo som ja chodila do školy 😀 už si nepamätám, čo sme my robili 😉

titkovamiriam
autor
19. jún 2007

mladsi este dokoncuju niake pisomky ale uz mesiac nosi v taske karty,starsi ma vacsinou prax,hovoril ze si v utorok berie volno za odrobene nadcasy.
Takze sa tesia na leto. 😀

tinasc
19. jún 2007

aha, takže ešte finišuje... a ja som si myslela, že známky sú už uzatvorené... to verím, že sa tešia na leto... aj ja som sa tešievala... teraz je mi to jedno, všetky dni sú ako jeden 😉

titkovamiriam
autor
20. jún 2007

mali tak dva tyzdne pokoj aj syn tvrdil ze maju koniec,no to asi boli ucky po vyletoch,tak sa teraz zobudili.

Hrozne rano v tieni je uz teraz 31 a to dnes musim varit ☹

tinasc
20. jún 2007

však za chvíľku za škola skončí, a bude mu dobre 😉 .
Varíš každý deň, alebo si navaríš na viac dní? Dnes som v novinách čítala, že vraj voda v Ivanke je vyhovujúca na kúpanie a je monitorovaná EU. No tak to je super, stále o tom len hovorím, ale musím ísť už aj ja sa pozrieť. No to som sa ale skoro zobudila, keď teraz budú mať decká prázdniny, tak tam bude nátresk. No čo už, mala som si zmyslieť skôr 😀 ...
My sme doobeda ani vonku neboli, akonáhle som vyliezla na balkón tak som to hneď aj zavrhla, predsa do toho horka nepôjdem. Aj upratovať treba 😀

tinasc
20. jún 2007

ahojky 🙂

no dnes bolo neskutočne, ale desne teplo. Boli ste pri vode? Ja som sa vybrala do mesta, reklamovať pračku, v piatok nám privezú novú.

titkovamiriam
autor
20. jún 2007

boli sme len na zmrzke,no bolo desne teplo!!!!

tinasc
21. jún 2007

ahojky Miriam, dnes bolo síce dusno ale pofukoval vietor... dalo sa, boli sme u mamy na záhrade a nafúkala som Ivke bazénik, člapkala sa, joj to bolo radosti...

titkovamiriam
autor
22. jún 2007

ahoj,tak vcera o takomto case sme boli uz od pol siestej bez prudu!!!!A aj dnes akosi blbne,burka bola hrozna a to vetriskoooo

tinasc
22. jún 2007

ahojky, tak to som nevedela, lebo prišli sme k mame a už nebol prúd... takže od pol šiestej.. ani v Zálesí nebol dlho prúd asi do desiatej... nedalo sa nič robiť... no romantika pri sviečkach 😀 mám odmrazenú chladničku... snáď sa nič nepokazilo... aj teraz fúka, a ako pršalo, no to nemá komentár, nebolo vidieť na ulicu, krúpy, vietor... Ivka sa tuším aj bála.

titkovamiriam
autor
22. jún 2007

Aj tuto to dobre vyzeralo,voda sa valila tak husto,ze nebolo vidno!!!

tinasc
22. jún 2007

no teda takto aby počasie vyčíňalo... ešte nevieme ako dopadla záhrada...

titkovamiriam
autor
22. jún 2007

k nam zlomilo susedov strom a deti cakaju ze este nieco pride,obloha sa zasa zatahuje

tinasc
22. jún 2007

majú strach? lebo to bolo poriadne hrozivé... ani mne nebolo všetko jedno a to sa manžel vybral na ryby...

ajka23
22. jún 2007

ani my sme vcera nemali prud, hadam to dnes vydrzi... 😒 moje paradajky nedopadli dobre a uroda marhul lezi pod stromom... 🙄 🙄 🙄

titkovamiriam
autor
22. jún 2007

nie oni sa neboja ,skor sa bali aby nam ten naval vody vydrzali stresne okna 😲

tinasc
22. jún 2007

a v pohode? vydržali? no my máme tiež už úrodu obratú ako som videla...

titkovamiriam
autor
23. jún 2007

vydrzali,len susedov strom sa zlomil a otec ho v dobrej mysli odpiloval a suseda ze co robi bordel cez hody,skoro ju prizabil.By som chcela vidiet ako by to ona pilovala v tej vyske!!!
Dnes kolotoce nic moc,uvidime zajtra!

tinasc
23. jún 2007

už ste boli na kolotočoch? asi tam nebolo veľa ľudí... uvdíme ako zareaguje Ivka na kolotoče, snáď sa nebude báť ísť na ten detský...
niektorým ľuďom sa nezavďačíš, aj také povahy sú... tu v Zálesí, keď boli hody, tak susedovi odnaproti pristavil fekál a ťahal žumpu 😖 ... sme len tak kukali.

titkovamiriam
autor
23. jún 2007

☹ ☹ ☹!

Kolotoce sme boli len pozerat,ja taku zabavu ako su kolotoce a cirkus moc nemusim ☹ ,no koli deckam idem.Michal to dobre dnes vypalil kamos nechcel ist so 6r.synom na auticka tak isiel Michal s nim a on platil.Prosim ta sedeli tam asi 2min a 50sk jazda,ved uvidim co bude zajtra a ake budu stanky 😲

tinasc
24. jún 2007

no tak my sme dnes na kolotočoch boli aj Ivku sme dali, báli sme sa ako to dopadne, ale výskala a tešila sa bola 2x na detskej manéži a 2x na vláčiku, museli sme ju odtiaľ ťahať nasilu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre