Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
25. jún 2007

marek dostal balonik na kocik a na vlaciku siel oci nehat.Boli sme tam o jednej,lebo potom tam byva vela ludi.A aj bolo ako hovorili deti a aj kamoska co ma 18m dcerku.Tiez ju nevedeli dostat z vlacika.Marek si to uzije na buduci rok 😀

tinasc
26. jún 2007

ahoj 🙂

balónik sme jej my nechceli kupovať, lebo ona všetko dáva do úst a mohla by ho rozhrýzť... inak škoda, že tie kolotoče neboli aj v pondelok, boli sme rozhodnutí ísť aj na druhý deň, keď sa Ivke tak páčilo... ale mali už zbalené ☹ ... škoda, tak nabudúci rok... možno Mareka tiež odtiaľ budete ťahať nasilu 😉 ...

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

tento rok to akosi skoro zabalili!
Dnes bolo prijemne,boli sme na kratkej prechadzke a teraz som zavarala marhule 😀

tinasc
26. jún 2007

ja som bola v BA na kontrole u dr... bolo mi zima 😀 a pršalo... chcela som si pobehať po meste, keď už som bola bez malej, ale nakoniec som to nechala tak...

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

tak dnes to ozaj nebolo nabehanie,ja som sa tiez musela teplejsie obliect a o Marekovi ani nehovorim,akosi vela maminiek pise ze maju deti chore! 😔

tinasc
26. jún 2007

no nechcem to zakríknuť a musím si zaklopať, Ivka sa zatiaľ drží a dúfam že aj bude, za dva týždne máme ísť do Tatier tak snáď neochorie... takže o tom ani nehovorím, ani na to nemyslím 😎

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

jej to normalne zavidim,ja sa chystam s Marekom az o rok ,teraz si to neviem predstavit.Ma hrozu ist aj k babke do Mederu na vikend!!!

tinasc
26. jún 2007

no však to bude mať o rok viacej, Ivka je už väčšia a tiež aj rozumnejšia, keby mala rok tak by som o tom tiež neuvažovala.

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

ved to! 😀 ,aj tak som najradsej len tu v okli lebo ked nieco Marekovi narusi den tak je ako cert 😲

tinasc
26. jún 2007

no tak to je na tom najhoršie, že vlastne dovolenkou sa naruší režim dieťaťa, ale snád to nejako zvládneme....

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

ty mas uz velku slecnu!!!! 😉

tinasc
26. jún 2007

ale zase som rada, že spí aspoň raz za deň... tak aby si to neodvykla...

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

mysli ze to nie.Moji starsi spavali aj v skolke uplne v pohodke a najstarsi ked pride zo skoly tak si da pol hodinku spanku 😀

tinasc
26. jún 2007

však si musí oddýchnuť, ani sa mu nečuduje, teraz tak tie decká naháňajú v škole...

titkovamiriam
autor
26. jún 2007

ani nehovor a akymi kravinami!!!!

tinasc
26. jún 2007

viem si predstaviť...

titkovamiriam
autor
28. jún 2007

Jej ani som sa vcera neozvala!No ani nemame nic nove,konecne ta skola konci a dnes to vyzera zasa na teplo!!! 😀

tinasc
28. jún 2007

ahoj 🙂
no veď žijete tým, že škola končí...
práve pred chvíľkou pršalo, keď som otvorila dvere tak ma skoro odfúklo... snáď vykukne slniečko... nemám rada takéto výkyvy... decká budú prázdninovať doma?

titkovamiriam
autor
28. jún 2007

budu aj doma ,aj u sestry,Milan ide aj brigadovat taktiez idemem za babkou do Medera tak na striedacku. 😀

tinasc
28. jún 2007

jasne...
poobede už bolo slniečko boli ste vonku? ja som bola s malou u mamy na záhrade, Ivka je doma unudená, tam sa aspoň dobre vybehá, chodia tam vlaky, príroda, vždy niečo nové...

titkovamiriam
autor
28. jún 2007

boli sme aj doobeda,kamoska isla na postu a poobede sme sa presli na Mohylu.

tinasc
29. jún 2007

ahojky, ako ste sa mali dnes? dnes bola Ivka umrnčaná až hrôza, v noci buntošila, cez deň nespala, hrozné... v kočíku nula bodov, vonku len behať a len to čo chce ona...

titkovamiriam
autor
29. jún 2007

dnes super dnik_Milan na strednej dve trojky a michal tri dvojky.Boli sme na zmrzke,aj podvecer na prechadzke.Cely sa zamarhuloval/Marek/tak sme prali aj kupali sucastne 😀 😀 .Doobeda sme stihli aj langose s kamoskou a pohrali sa na ihrisku 🙂

tinasc
30. jún 2007

tak super deň, bola si úplne vyťažená 😉 ... teraz je chladnejšie počasie, ale majú byť zase horká, asi sa budete zase chodiť kúpať... aj ja som sa bola prejsť k jazeru, bolo aj teplo ten pohľad na tú vodu ma hrozne lákal 😝 ... keby som Ivku nezachytila, tak by mi tam vliezla v topánkach, tak miluje vodičku 😀 normálne sa tam rozbehla 🙂 na langošoch som bola naposledy s mamou, dlho som ich nejedla a viem prečo, podľa mňa ich robia dosť slané 😒 ... ale raz za čas 😀 ...

titkovamiriam
autor
30. jún 2007

Ja si tam davam lokse s pecienkovou natierkou! 😀 .
Dnes sme boli len na zahradke a za chvilu idem sama kamoske,Noro bude s detmi!

tinasc
1. júl 2007

ahojky, dnes sme boli na šutrovke, Ivku sme nevedeli dostať z vody 😀
normálka sa tam rovno hodila, čo my dospelí sme ochkali aká je studená voda. A tá čapovaná kofola fakt nemá chybu...

titkovamiriam
autor
1. júl 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,zajtra sa chystam aj ja,dnes sa mi zdalo ze fukalo tak sme sa boli prejst na mohylu

tinasc
1. júl 2007

bolo dobre, len sa na chvíľku schovalo slnko, ale bolo super, hádam mi Ivka nezasoplí, ale snáď nie... dnes tam bolo dosť ľudí tak pôjdem aj ja cez týždeň nikoho tam nebude 😀 ...

titkovamiriam
autor
2. júl 2007

Cez tyzden je lepsie aj my sa mozno dnes vyberieme k vode 😎

tinasc
2. júl 2007

ahojky, tak ako boli ste dnes pri vode? my nie, lebo sme boli na záhrade, tam sa Ivka bazénikovala. Doobeda bolo horko, poobede, keď sme sa vybrali von, tak začalo fúkať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre