Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

lea1333
2. sep 2011

@titkovamiriam ja tu poznam vela ludi len naozaj malo mainiek chodi sem z ivanky...nechapem sak to je navstevovana stranky;)

titkovamiriam
autor
2. sep 2011

aspon dakto sa nasiel 🙂 vidim že sa snažilkuješ a že si prišla o babtko ☹ -neboj urcite sa ti to podaríííí 😉

titkovamiriam
autor
5. sep 2011

@babatko37 ako sa vam pacilo?

babatko37
6. sep 2011

@titkovamiriam Celou cestou do skolky utekal (aby sme to stihli). A poobede sme ho vybrali prilis skoro 🙂 Je zo škôlky unesený. On už rok doma plakal, že chcel chodiť do škôlky, nastupoval ako 4-ročný. Obed zhodnotil, že tam varia lepšie ako babka s dedkom... A mladší (2 roky) každé ráno plače, že aj on chce chodiť do škôlky. Má veľmi milé učiteľky. Pozerám, že váš je už "veľkáč".

titkovamiriam
autor
6. sep 2011

@babatko37 nie marek je o rok posunutý tak je ,,žabka,, 🙂 a tiež je školkou unesený hoci dva roky chodil do doliny tu sa mu paci viac a na stravu si nikdy nestazoval ,zje vsetko. 🙂 a kludne si mozme tykat

titkovamiriam
autor
9. sep 2011

Združenia DOMKA, I-klub, AHOJ, ACS, Ahoj a jazdecký klub vás pozývajú na tradičnú „Bodku za prázdninami“, ktorá sa koná v nedeľu 11. septembra 2011 od 15.00 hod. pri jazere Štrkovka a Poľovníckej chate. Na programe je tradičný detský trh, splav Štrkovky na kanoe, lukostreľba, tvorivé dielne, súťaž v cross country na bicykli a všeličo iné. Samozrejme nebude chýbať ani občerstvenie. Akciu podporuje obecný úrad v Ivanke pri Dunaji, a MS bike.

cicus13
3. okt 2011

Ahojte 🙂 idem k Vám po radu...viete o jasličkách pre deti od 1,5 roka ? Majú sa nejaké teraz otvoriť, ale nič cez google neviem nájsť....som z Bernolákova a inak do Ivanky chodievame často 😀

titkovamiriam
autor
6. okt 2011

@cicus13 ahoj ja ti neviem poradit ☹ ani som nic take nepocula...ja tak o skolke,skole a strednej 😉 ani len netusim žeby v ivanke mali byt jasličky ani na
www.ivankapridunaji.sk
www.ivanka.sk som nic nenasla

titkovamiriam
autor
15. nov 2011

ahojte,no kde ste vsetky...

daniela237
16. dec 2011

ahojte, vsetky ste s ivanky? je tu aj nejaka mamicka, ktora nema s kym chodit von?

barborkam
16. dec 2011

@daniela237 ahoj, ja mam malu 4 mesacnu dcerku a hladam niekoho na vychadzky 🙂

daniela237
16. dec 2011

jej to je super. ja mam 2 deti adamko ma dnes 3roky a danielka ma 16mesiacov. odkial si?

blavacka
17. dec 2011

@barborkam
@daniela237 ahojte ja mam 9 mesacnu dcerku a byvam v Zalesi... Vy ste obidve z Ivanky?

barborkam
17. dec 2011

@daniela237
@blavacka z Ivanky - byvame na tom konci smerom na Zalesie 🙂

daniela237
17. dec 2011

ja som s ivanky a byvam pri metre

titkovamiriam
autor
18. dec 2011

ahojte Ivancanky-tak super ked takto pokecame a vy si najdete niekoho na kocikovanie 🙂 ja už len tak o školke a velkých deťoch 🙂

horajda
4. mar 2012

Ahojte baby, ak by ste mali zaujem o cvicenie s detickami od 1 do 3 rokov v Senci
Od 10. Aprila 2012 pridavame nove kurzy:
Žabky Cupkajky 1-1,5r. UTOROK 9.30-10.30
Žabky Skákajky 1,5-2r. ŠTVRTOK 9.30-10.30
Žabky Bežkajky 2-3r. ŠTVRTOK 10.40-11.40 a SOBOTA 9.30-10.30

Cena za 10 týždňov 43Eur, dve hodiny sa dajú nahradiť v najbližšej vekovej kategórii

Prihlásiť sa môžete zaslaním emailu na zuzanahorackova@yahoo.com, v emaily uveďte Vaše meno, meno a vek Vášho dieťatka.
A tu je link na viac informacii:
http://www.facebook.com/#!/pages/Tancuľkovo/362...

jaslicky
20. apr 2012

Nové detské jasle v Ivanke pri Dunaji

Prijimame deticky do novych detskych jasliciek v Ivanke pri Dunaji od maja 2012. Poskytujeme celodennu, poldennu alebo občasnú (hodinovú) odbornu starostlivost detom od 1 do 3 rokov. V zariadeni su deticky rozdelene podla vekovej kategorie do dvoch herni, ktore maju aj svoju vlastnu spalnu.

1 Trieda - je urcena pre 1 rocne deti
2 Trieda - je urcena pre 2 az 3 rocne deti, ktorym sa poskytuje edukacna vychova.

V areali detskych jasli sa nachadza zahrada s travnatou plochou. Otvaracia doba zariadenia je od pondelka do piatka 06:30 - 17:30 hod. Moznost uplatnit si prispevok 230 Eur mesacne.
Obhliadka mozna na tel. c. pripadne mailom.

Kontakt: Brezikova - 0908 542 232
E-mail: info@jasle-tomajerry. sk
www.jasle-tomajerry.sk

rovni
5. jún 2012

ahojte dievcata,mohla by som vas poprosit o info o skolkach v Ivanke (prip.v Zalesi)?zatial som sa docitala,ze v Ivanke su 3 skolky,z toho jedna cirkevna,mate nejake referencie,ako ste spokojne-s ucitelkami,pristupom,stravou,programom,aky je zaujem-ci je tazke tam dostat deti?mame sa stahovat v priebehu roka a dcerka by mala od septembra chodit do strednej triedy a maly od januara medzi najmensich.vopred dakujem.
dovolila som si niektore maminky oznacit,ale ozvat sa moze hocikto
@lea1333 @titkovamiriam @babatko37 @daniela237 @barborkam @horajda

lea1333
5. jún 2012

@rovni uz tu mame aj sukromne skolky ale ja nepoznam ziadnu preto ,ze este nie som maminka 😉

titkovamiriam
autor
5. jún 2012

@rovni Ahoj!Marek chodi na slnecnu-do elokovanej casti na ZS,uzasna skolka aj ucitelky.Na rok bude predskolak,bol dva roky strednak 🙂 .Skolka ma velmi vela aktivit,robia rozne programi,uzasne veci vyrabaju-ja tu skolku doslova milujem.chodili tam aj starsie deti absolvovali plavecke kurzy,skolky v prirode-dodnes si radi zaspominaju pri fotkach 🙂 Ak od septembra tak to je uz prijata-deti sa primaju v marci a vzdy od septembra a stale je malo miesta ani tento rok neprijali vsetky deti

rovni
7. jún 2012

@lea1333 @titkovamiriam
ďakujem za reakciu,práveže ja som tam deti ešte neprihlasovala,lebo sme nevedeli presne kedy sa budeme sťahovať.My budeme byvať v Zálesí-o tej škôlke nemáte nejaké info?Prípadne o Malinovskej?dosť sa obávam toho,či nás tam niekde zoberú,keďže všade je veľa detí 😖

titkovamiriam
autor
7. jún 2012

@rovni myslim si ze vsade je to na okolí katastrofa,treba mat hlavne trvalý pobyt,pracu a potom sa modlit aby nebolo vela predskolakov-tie detičky musia zobrat-to už si musis zistit sama,no ak este niesi prijata tak urcite az o rok v septembri skor velice pochybujem jedine samozrejme sukromne,ktorých je naokolo niekolko 🙂

rovni
7. jún 2012

@titkovamiriam
o tych sukromnych nemas nejake info?prip.ako sa volaju?vygooglim si potom blizsie info 🙂

rovni
7. jún 2012

@titkovamiriam
ďakujem,škoda že na tých stránkach nemajú nikde cenníky...

titkovamiriam
autor
7. jún 2012

@rovni to je asi tajomstvo 😠

zuzkaamato
10. júl 2012

kocky neviete niektora, ci uz v Ivanke otvorili "Moju samosku"?

mimave
10. júl 2012

@zuzkaamato este nie, este na nej pracuju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre