Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
1. apr 2009

chuda male!no snad to bude ok!

aj marek potrebuje pohyb!!!

ja som v pikole tiez nebola,aj sme sa tam s kamoskou prvy rok na materskej chystali no stalo sa ze sme boli na langosoch a tri mamicky s cigaretkami v ruke ohovarali ostatne,,trapne mamicky,,co tam chodia-tak sme si s kamoskou povedali ze nemuseme mat ,,vsetko,,.tym nechcem povedat ze je tam zle,no dost ma to odradilo aby niekto hodnotil ako sa sprava moje dieta ,ako chodi ,,neznackovo,,oblecene a pod.a vlastne som tam ani nemala cas chodit 🙂

cilka27
1. apr 2009

zumi99 . . . tak sa prebars mozeme dohodnut a niekam vybehnut ak bude chut a cas . . . . no musim to vediet dopredu bo mi musi drahy nechat auticko . . . my totiz byvame na kraji dediny a niesu tam chodniky a s kocarom po ceste nic moc . . . uz sa tesim kedy bude teplucko a slniecko . . .dnes sme boli na dvore skoro 3 hodky . . . mala sa napapala a isla hned hajat . . . nooo na nieco je ten vzdusik dobryyy 😎

zumi99
1. apr 2009

ach jaaaaaaj auticko to si prajem aj ja uz s tym otravujem muza pol roka 😀 😀 pravdepodobne v maji, ked pridu peniazky budem mat, velmi sa tesim, lebo ho uz asi tiez nebavi prestavovat stale sedadlo a svetla 😀 😀 cilka27 cas sa najde vzdy a chut takisto 😉 takze kludne kedykolvek

tinasc
2. apr 2009

ahojte,
my sme dnes boli vonku skoro tri hodky, v langošárni, v parku a aj sa poprechádzať 🙂 dnes by bol hriech nejsť von, keď bolo tak krásne 🙂 dali sme si niečo pod zub, Ivka sa vyhojdala, vybehala a tak už od siedmej spí 🙂 na druhej strane, naobed mi už nespáva 😉

zumi99
2. apr 2009

ano dnes bolo krasne 🙂 my sme doobeda boli na sutrovke a poobede sme sa tiez dost prechadzali po ivanke a zastavili sme sa aj na zmrzline a potom naspat mala sa dnes tolko nachodila.... sa aj cudujem, ze to peso zvladla, ved ja som toho mala dost 😀 😀

titkovamiriam
autor
3. apr 2009

ahojte!marek je tiez stale vonku a uz sa tesim od pondelka dovolenkujem az do 20aprila-konecne miniem staru dovolenku. 🙂 dufam ze pocasie vide.

prajem vam vela vody aj pohody,babam vela sibacov a sibacom vela EUR. 😀 😀

tinasc
3. apr 2009

ahojte 🙂
Miriam to je super, uži si dovolenku, hlavne nech počasie vyjde, oddýchni si 🙂
aj dnes podobný scenár, boli sme v langošárni, v parku a tak podobne. Bolo fakt krásne. Dúfam, že už takto bude stále 🙂

tinaa
4. apr 2009

Do Pikola chodim pravidelne, ale teraz, ked uz je pekne pocasie, samozrejme budeme chodit radsej na vzduch. Myslim si, ze dietatu vela da, ak sa bude uz od utleho veku pohybovat v kolektive, podla mna je to dobre aj na vybudovanie imunity. Ja som tam stretla velmi mile kocky, s ktorymi sa stretavame pravidelne. Chodime v ramci materskeho centra aj na vytvarnu vychovu, aj to da nieco detom, no ja som spokojna.

Inak tie mamicky co stale vykuruju zobaky som tiez stretla v langosarni, neboli velmi kamaratske, ani sa neprihovorili. Tak som sa ani nepokusala nadviazat nejaky kontakt.

tinasc
5. apr 2009

ahojte,
ja som v Pikole nebola vlastne aj preto, že som nikdy nemala s kým ísť a samej sa mi tam nechcelo ísť, lebo by som tam nikoho nepoznala. Aj mi je to trochu ľúto, že som tam nikdy neskočila, Ivka celkom pekne kreslí, aj tá výtvarka by bola fajn 🙂

natashkaa
15. apr 2009

Ahojte su tu niake maminy s Bernolakova? ja cakam o mesiac babatko s manzelom sme sa pristahovali sice pred 4 rokmi ale cele dni som bola v robote aj skole v Ba a tak tu nikoho nepoznam.

natashkaa
15. apr 2009

to fakt nikto??? ☹

tinasc
16. apr 2009

ahoj natashkaa, neviem, či sú tu nejaké maminy z Bernolákova, ale ak nijaké nenájdeš, pridaj sa k nám, však Bernolákovo je čoby kameňom dohodil 🙂 😉 radi pokecáme 🙂

natashkaa
16. apr 2009

no tusim fakt dedina bez mamín 😀

tinasc
17. apr 2009

ahoj, no kým sa k nám nepridali ostatné kočky, tak som si aj ja myslela, že Ivanka a Zálesie sú dediny, kde nie sú žiadne maminy 😀 lebo sme si písali len ja a Miriam, ale potom sa k nám pridali aj druhé dievčatá, tak sa to tu rozprúdilo 🙂 pritom ihriská sú plné mamín s deťmi, len sem ich asi chodí málo 🙂 😉 😀

titkovamiriam
autor
20. apr 2009

ahojte-hlasim prichod 😀

titkovamiriam
autor
20. apr 2009

pisomne to este nemam no asi v ivanke prijali vsetky deti co maju v ivanke trvaly pobyt ,v skolskej druzine bude spravena komplet nova skolka pre cca 60deti.

tinasc
20. apr 2009

ahojte,
Miriam tak to neoficiálne gratulujem, škoda, že nemáme trvalý pobyt ☹ takže asi nič z toho nebude. A písomne to tiež ešte nemáme, takže ani neviem... to je super, že budete mať škôlku 🙂 aká bola dovolenka?

janula203
20. apr 2009

jej miriam, to by aj mna potesilo, a som zvedava ako prerozdelia tie deti :o)))
Pisomne tiez este nic neprislo....

tinasc
20. apr 2009

Ahoj, Jani, vy tuším máte trvalý pobyt v Ivanke, ak si dobre spomínam 🙂 tuším si to tu niekde písala... tak dúfam, že aj vy máte škôlku 🙂

titkovamiriam
autor
21. apr 2009

vsetky novo prihasene budu v druzine,no uz sa zevraj proti skolke pise niaka peticia,je v tom asi chaos,lebo vyjadrenie stale neprislo.slnecna urcite neberie ziadne deti a na hviezdoslavovej neviem.

tinasc
21. apr 2009

ahojte,
no však mne bolo čudné, že je skoro koniec apríla a stále nič neprišlo, však keď nás neprijmu, tak nech to mám aspoň písomne, naozaj je to veľká neistota pre všetkých 😠

titkovamiriam
autor
21. apr 2009

bola som na stranke ivanky a tam sa o tom debatuje ,samozrejme ze rodicia su proti zruseniu druziny,som zvedava ako to vsetko dopadne!!!

janula203
21. apr 2009

jaaaaj, tak to je hrozne. My sme sa hlasili na Hviezdoslavovu...ach jo...som s atesila, no uvidime teda...
Tinka, hej, trvaly mame v Ivanke, a uz od maja sme aj oficialne v Ivanke nastahovani :o)))

tinasc
22. apr 2009

ahojte, tak nám prišla odpoveď, do škôlky nás v Ivanke nezobrali, z kapacitných dôvodov, samozko podávam odvolanie, možno ešte snáď by sa podarilo, aj keď neviem, neviem... je veľmi veľa detí, tak je to všade. Snáď vám ostatným sa podarilo a máte škôlku 🙂

tinasc
22. apr 2009

a kde sa o tom diskutuje? som bola na stránke Ivanky, ale nič také som nevidela, alebo neviem, kde to mám hľadať 😉

janula203
22. apr 2009

tak nam este nic neprislo...dufam vsak, ze na zaklade rozostavaneho domu k nam posta pride... :o(((

tinasc
22. apr 2009

tak dúfam, že sa tam dostanete 🙂 ...

titkovamiriam
autor
23. apr 2009

ahojte www.ivanka.sk je to v diskusii o zruseni skolskej druziny

a mne tiez este nic neprislo nechapem ak je rozhodnute co sa deje!!!

tinasc
23. apr 2009

ahojte, Miriam, že je táto stránka, tak to som ani netušila, ja chodím len na oficiálnu stránku Ivanky pri Dunaji, takže o tomto som nevedela. Nevedela som, že idú rušiť družinu na úkor škôlky, už som si myslela, že obec vymyslela nejaké super riešenie, ale však všetko sa naraz nedá a nedá sa ani všetkým vyhovieť. My máme momentálne škôlkárov, takže prvoradá je pre nás asi škôlka však 😉 🙂 ... to je mi ľúto, že vás tak naťahujú, ale prvé asi posielali tým, čo neprijali ,takže možno vás prijali 🙂

titkovamiriam
autor
23. apr 2009

ja som mala milana rok v druzine na skole a bolo to naprd,boli tam oni maly a aj skolaci,ihrisko tam nemali poriadne tak chodili do doliny -prechadzali ivankou.v tej velkej jedalni mali cast vyhradenu pre seba-satnu pod schodami,totalne provizorium.michal bol tri roky na slnecnej-to sa nedalo porovnat.teraz si neviem predstavit ako to pravia-vecka umyvarky,aby deti pri spani nemali hluk-je rozdiel 3 a 5-6 rocne deti.ved uvidime-prvorade je aby niekde chodili a potom sa uvidi,no zatial niak nemam dobry pocit ked nic nechodi o prijati ☹ .
no a tie druzinove deti uz aj dnes su niektore na skole ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre