Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

janula203
13. máj 2009

Ja neviem ako je to, kto royhoduje o prijati deti, ale asik skolka vie aku ma kapacitu, royhoduje podla internych kriterii, ktore deti prijme, ktore nie.....a napokon sa to posiela na urad, lebo obec spravuje financie, ktore su urcene skolkam, skolam podla poctu prihlasenych deti....

takze asi tak....My sme prihlasku davali na Hviezdoslavovu, kde nam povedali, ze sa bude otvarat skolka aj v priestoroch druziny, a ze kde by sme ju chceli umiestnit....vybrali sme si druzinu, ktora vsak este nema zvoleneho riaditela, resp. riaditelku, a preto nemoze rozposlat vyjadrenie o prijati, nakolko to ma v pravomoci prave riaditel.....

Budem ucit nastupujich prvakov..... 🙂 aj celkom uz tesim

janula203
13. máj 2009

Ja neviem ako je to, kto royhoduje o prijati deti, ale asik skolka vie aku ma kapacitu, royhoduje podla internych kriterii, ktore deti prijme, ktore nie.....a napokon sa to posiela na urad, lebo obec spravuje financie, ktore su urcene skolkam, skolam podla poctu prihlasenych deti....

takze asi tak....My sme prihlasku davali na Hviezdoslavovu, kde nam povedali, ze sa bude otvarat skolka aj v priestoroch druziny, a ze kde by sme ju chceli umiestnit....vybrali sme si druzinu, ktora vsak este nema zvoleneho riaditela, resp. riaditelku, a preto nemoze rozposlat vyjadrenie o prijati, nakolko to ma v pravomoci prave riaditel.....

titkovamiriam
autor
13. máj 2009

tak to o tri roky mozes,,vyfasnut,,mareka 😀

zumi99
13. máj 2009

ahojte, ano je to presne ako hovori janula...hlada sa riaditel a preto to tak dlho trva, aby sa vyjadrili, ale viem, ze vsetky deti, ktore dosiahnu 3 roky a do tohto roka su prijate 😉 posielali iba tym, co neprijali 😒

titkovamiriam
autor
13. máj 2009

😠 zumi dik,vies co mna stve ze oficialne nikto nic nepovie-uz som pisala mail priamo starostke a nic- ani len ze este nevedia alebo co a ako.su dve ivanske stranky tam kopec odkazov a obec sa nevyjadruje.ved napr marek ma 7.juna -3 kludne by som ho mohla supnut do skolky hned keby som nemala inu volbu ako ist do prace keby nebolo babky.
ja si tiez myslim ze sme prijaty no ten neklud co ked nie 😠
a vyslo nam doma len jedno vychodisko marek by bol cez tyzden v medery-ved by ma uchytilo keby som ho nevidela co len jeden den 😠

tinasc
14. máj 2009

ahojte, tak to my asi nemáme šancu, keď prijali všetky deti, ktoré sa prihlásili ☹ no čo už...
Miriam, Ivka pôjde do prvej triedy tiež o tri roky, tak to možno budú s Marekom aj spolužiaci 🙂 😉

titkovamiriam
autor
14. máj 2009

je to mozne ze sa v triede stretneme vsetci,ja som slubila ucitelke co ucila mojich ze jej dam mareka ak bude ucit prvakov v tom roku 😀

tinasc
14. máj 2009

no Ivka je októbrová, tak preto... inak s tou škôlkou je to bieda, ja by som chcela, aby Ivka chodila do Ivanky, ale keď sa nedá, tak nič sa nedá robiť...

tinasc
14. máj 2009

a ktorá učitelka ich učila?

titkovamiriam
autor
14. máj 2009

antalicova

tinasc
14. máj 2009

veď tá učila ja mňa 😀

tinasc
14. máj 2009

takže... prišla odpoveď na odvolanie z Ivanky, je to definitívne, Ivka tam do škôlky chodiť nebude ☹ no nič to... ostatným vám gratulujem k prijatiu, keď nič ešte neposlali, ste určite prijatí. Nech sa detičkám v škôlke páči 🙂

titkovamiriam
autor
18. máj 2009

tinasc to ma mrzi,my sa doma trapime s kiahnami su v ivanke aj v bernolakove ☹

tinasc
18. máj 2009

ahoj, no to je nepríjemné, kiahne ☹ ... nech sa Marek skoro uzdraví, nevedela som, že sú teraz kiahne... ale možno, keby Ivka už chodila do škôlky, tak ich máme aj my. Je dobré, že si to odbijete teraz, aspoň nebudú problémy v škôlke... samozrejme okrem iných chorôb 😠

titkovamiriam
autor
19. máj 2009

a kam das teraz malu?

tinasc
19. máj 2009

ešte uvidíme 😉 😀 a vám ešte stále neposlali tie vyrozumenia?

janula203
19. máj 2009

este nie.......ale tak dufam, ze to bude oki...ale som zvedava, ako prisposobili druzinu sucasnej skolke :o(
aj ked si myslim, ze deti budu spokojne kdekolvek, hlavne ze bude mila ucitelka, hracky, a deticky :o)))

tinasc
19. máj 2009

samozrejme tie učky to je to najdôležitejšie. Nezáleží ani tak na škôlke, ako na učitelkách, ak sú dobré učitelky, tak to môže byť hocijaká školka, ak je nanič učitelka, tak škôlka môže byť akákolvek exkluzívna a je to aj tak nanič 😠 ...
Miriam ako je Marekovi?

tinasc
19. máj 2009

inak na tú družinu to som aj ja zvedavá, ako to prerobia, ale asi sa tam nikdy nepozriem 😉

titkovamiriam
autor
19. máj 2009

marek je uz ok,uz len cakame kedy mu zmiznu vyrazky a bude moct medzi ludi lebo doma a v zahradke sa uz nudi.
na ucitelkach fakt zalezi na slnecnej maju skvele ucitelky 😀 a dufam ze aj tu budu mat.
dost si neviem predstavit ako im spravia umyvarku a vecka no snad to zvladnu.

tinasc
21. máj 2009

no veď budú to musieť nejako zvládnuť, keď to už takto vymysleli, však uvidíte 🙂 😉

titkovamiriam
autor
22. máj 2009

ahojte,tak konecne mi odpisal obecny urad na moje navstevy a maily.ze skolky neprimaju a po prestavbe a kolaudacii druziny sme prijaty.vyrozumena budem az ked bude skolka z kolaudovana.moc nepotesili,lebo to moze trvat cele leto a ak sa nieco stane pri prestavbe tak 1.septembra coooooo!!!!! 😲

tinasc
22. máj 2009

ostáva len dúfať, že sa nič nestane a detičky pôjdu pekne v septembri do škôlky 🙂 je to na hlavu, ale čo sa dá robiť 😉

titkovamiriam
autor
25. máj 2009

ASI TAK!!!

titkovamiriam
autor
26. máj 2009

ahojte a inak co robkate zienky,s tou skolkou nic aj tak neporiesime.

tinasc
26. máj 2009

ahoj, no ja som chorá, bolí ma hrdlo a teplotujeeeeeeeem, no teraz je to už lepšie ale včera som mala teplotu 39 ☹ 😕 dnes mám 37,5 ale aj tak to ešte cítim, včera som sa nevedela ani pohnúť 😒 takže idem si dať tabletku a idem ležať... tak je vonku krásne... a vy sa máte ako?

titkovamiriam
autor
26. máj 2009

tina teraz v lete,tak skore uzdravenie. 😀

tinasc
27. máj 2009

áno, teraz v lete, však je teplo a človek si pozor nedá a vybehne len tak naľahko, spotím sa a potom ma ofúkne... som rada, že malej sa ešte nič nechytá, ja som si poriadne poležala, vypotila som sa, tak mi je lepšie. Inak ja vždy chytím angínu v lete 😀 ...

titkovamiriam
autor
8. jún 2009

jeeee a kde ste vsetky!!!

citali ste ivanske noviny-bude 5 prvych tied!!!!

to sa uz deti ani do skoly nepomestia!!!!

tinasc
8. jún 2009

ahoj, ja som tu, som sem chodila, ale nikto tu nebol... takže 🙂 😉
hej čítala som, no je to dosť, neviem, kde ich dajú, za mojich čias boli vždy len tri triedy jedného ročníka, uvidíme ako to bude, keď nastúpi raz Ivka do školy... ako sa inak máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre