Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

tinasc
27. júl 2009

jáááj no a ten vietor... no nejaké polámané stoličky, šmyklavku nám zlomilo, skoro nám stôl odfúklo, mali sme na záhrade stan postavený, ten sme našli u susedov 😀 úroda samozrejme "obratá" o čosi skorej, no ale čo už... ani toľko nepršalo, čo sa tak blýskalo...
tu je nejaká diskusia o našej doktorke??

titkovamiriam
autor
27. júl 2009

ano v teme kam s detmi

tinasc
31. júl 2009

jaaaaj, no idem kuknúť, vidíš tam sa ani nepozerám, teraz ani niet veľmi času, lebo stále len upratujem a stále sa mi tu niekto motá, či už murári, alebo maliari, ešte stále to nie je úplne hotové...

titkovamiriam
autor
2. aug 2009

ahoooj!fuu zasa horuci vecer-nezavidim teraz taku pracicku ☹ my sme vcera sutrovkovali no dnes sme nesli ved je to tam hlava na hlave 😠 😠 pes na psovi stan na stane 😠 😠

tinasc
2. aug 2009

ahoj, no však už to speje ku koncu, už len vymaľovať a bude to, ešte nejaké drobné úpravy a bude to. Inak teraz tu ponocujem, lebo nebola elektrina a mám riady v umývačke, takže čakám, kým doumýva a pôjdem spať. Zase bol (alebo ešte je) vetrisko. Dnes sme nikde neboli, urobili sme si fajn nedeľu, až navečer po nákupoch na ďalšie dni 🙂

titkovamiriam
autor
3. aug 2009

a mas uz farbu?ak nie pridi do PAM na ciernu vodu 😀 😀 😀

tinasc
5. aug 2009

ahoj, no už mám, tí maliari prinesú všetko, len im poviem, čo chcem a oni mi takú už prinesú namiešanú, takže sa nemusím o nič starať 🙂 inak nič nové, stále len neporiadok všade kam sa pozriem 😀 ale zajtra by to už mali dokončiť, takžeeeee.... celý víkend budem upratovaaaaaať až z toho určite zase budem mať teplotu 😀

titkovamiriam
autor
7. aug 2009

no aspon uz budes nat hotovo 🙂

tinasc
7. aug 2009

ahoj, čaká ma upratovací víkend 😀 ... a manžel privolil, že mi pomôže... tak dúfam, že to aj dodrží 😅 z toho neporiadku sa mi už motá hlava 😝

tinasc
7. aug 2009

a kde sú ostatné dievčatá, ktoré sem tiež sem - tam prispievali? 🙂

titkovamiriam
autor
8. aug 2009

vsetky sa nas zľakli 😀 😀

tinasc
10. aug 2009

ale prečo sa nás zľakli?? to vyzerá že v celom Zálesí aj Ivanke sme len samé 😀 alebo maminy z Ivanky nechodia sem na túto stránku??
No my sa pomaly chystáme na dovolenku, začínam prať, triediť veci a pomaly aj stresovať 🙂 😉

titkovamiriam
autor
10. aug 2009

tak peknu dovolenku!!!my ideme vo stvrtok na par dni do medera este sa pred skolkou okupat 😀 😀 a neviem preco sem nepisu

tinasc
13. aug 2009

ahoj, tak aj vám želám príjemný pobyt... možno sa aj my pôjdeme niekde okúpať ak vyjde, manžel nie je veľmi fanúšik kúpania 😀 uvidíme 🙂 v sobotu ideme, takže sem už asi neprídem 😉 tak sa maj pekne za týždeň som tu 🙂

tinasc
23. aug 2009

ahoj, tak my sme dorazili včera z dovolenky, bolo super, prechádzky, lanovky, túry, kúpanie v termálnom kúpalisku... no proste super, len nám to nejako rýchlo ubehlo 🙂 ako ste sa mali vy?

titkovamiriam
autor
25. aug 2009

Ahoj!-ja som cely vikend malovala -od stien radiatory az po dlazku na chodbe a schodisti.Prala,umyvala,vyhadzovala a ukladala.No mame to užasne.dufam ze je na 5 rokov pokoj

tinasc
26. aug 2009

jáááj, no to poznám, hlavne tie upratovania za tým, dnes nám boli ešte robiť vstavané skrine, dúfam, že už aj my máme nadlho pokoj, prerábať už nebudeme, ale s tou maľovkou tiež dúfam, že už bude nie na 5 ale aspoň na 10 rokov pokoj 😀

natashkaa
28. aug 2009

ahojte baby. U vas v Ivanke vraj otvaraju nove detske centrum ŽUBRIENKA viete o tom nieco? ma tam byt vraj aj plavanie dojciat ja som z Bernolakova a velmi ma to zaujalo aj na stranke maju uzasne fotky planujete tam niektora zacat chodit? ak by ste mali niektora zaujem aby sa kurz otvoril v sobotu (aby mohli aj oteckovia) dajte vediet pani mi napisala, ze ak sa aspon 5 deticiek nazbiera otvoria aj v sobotu doobeda.

tinasc
29. aug 2009

ahoj. No materské centrum sa naozaj otvára (alebo pokračuje) od septembra. Aj o tom plávaní som počula, ale pre nás to už nie je aktuálne, nakoľko Ivka nastupuje do škôlky, tam budú mať plávanie. Ja som do materského centra nikdy nechodila, takže neviem povedať. Treba si to overiť, ja o tom viem naozaj veľmi málo 🙂

martinex
29. aug 2009

Ahojte,
to materske centrum ma zaujalo. Tiez sme z Bernolakova,ale tam by sme urcite radi chodili,ked teda bude maly o nieco vacsi 🙂
A v bernolakove asi nic take nie je,ze?

natashkaa
29. aug 2009

martinex

ja som aj zalozila samostatnu temu Bernolakovo pisala som si tam s jednou maminou ale ked sa nikto nepridal skonstatovali sme ze v Bernolakove bud niesu maminy alebo nemaju net 😀 tak som rada, ze poznam dalsiu maminu Bernolakovsku. pozerala si si to na nete? www.zubrienka.sk No podla mna v Bernolakove take nic nieje skoda

titkovamiriam
autor
30. aug 2009

ahojte ved si piste aj s nami ,inak ja som sa do toho centra s marekom ani len nekukla -nemala som cas 😅

tinasc
30. aug 2009

ahojte, ja som do toho centra tiež nikdy nechodila, radšej som bola vonku, nakoľko Ivka je trochu živšia 😀 a temperamentnejšia... takže radšej behať po vonku, to bolo jej... 🙂

titkovamiriam
autor
30. aug 2009

ahoj tina a ked sa pridate aj ostatne.my sme mali trosku smutny vikend.asi viete o tom chlapcovi co umrel na stanovacke.bol to milanov spoluziak a michalov kamos a ten bol pri tom ked sa to stalo-ma otrsny koniec prazdnin ☹

martinex
31. aug 2009

natashkaa pozerala som a vyzera to fajnovo..len my este musime pockat kym budeme mat tie 4 mesiace a potom zacneme chodit plavat 🙂

inak v bernolakove stretavam velmi malo maminiek s kocikmi... v ivanke je vzdy plno, uz sa tesim ked spravia ten chodnik medzi IPD a Bernolakovom, budeme chodit na prechadzky tam 🙂

sylviah
31. aug 2009

ahojte mamicky, vedeli by ste mi poradit nejaku milu pani detsku doktorku v ivanke pri dunaji? malicky sa nam ma coskoro narodit a kedze sme sa do Zalesia prestahovali len nedavno, tak netusim k akej doktorke ist. viem, ze ju musim mat uz zabezpecenu a nahlasit ju v porodnici. Dakujem krasne! 😉

titkovamiriam
autor
31. aug 2009

v ivanke je len jedna dr,tvrdonova a chodim k nej so vsetkymi detmi a som maxim spokojna

teda fakt ivanka je rozrodena jedna radost preto ten problem aj so skolkami a uz aj so skolou za chvilu bude 😠 ,inak skolu spravili nadherne

sylviah
31. aug 2009

dakujem krasne, a vedela by si mi na nu poslat kontakt do IP?

martinex
31. aug 2009

sylviah dr. tvrdonovu mozem len odporucit,aj moj maly k nej chodi....
a kontakt na nu je aj na stranke ivanky pri dunaji 🙂

miriam to je pravda, sak ma byt teraz 5 prvackych tried a ze maju malo ucitelov... ale to je tym,ze teraz rodia silne rocniky...a so skolkou je problem vsade,uz teraz sa desim ako to budeme riesit my... bojim sa ze skoncime v sukromnej,ked v statnej nebude miesto 😒

titkovamiriam
autor
31. aug 2009

sukromnu ti doporucit na ciernej vode -princ a princeznicka 😀 no ci nanu zarobis 😅
Praktický lekár pre deti a dorast

Zdravotné stredisko, Štefánikova 74
MUDr. Radka Tvrdoňová
Sestra:

Tel: 45 943 238

Ordinačné hodiny:

Pondelok
08.30 - 12.00

Utorok
12.30 - 14.00
08.30 – 11.00 detská poradňa len pre zdravé deti

Streda
08.30 - 10.00

Štvrtok
13.00 - 17.00

Piatok
08.30 - 12.00



Príjem pacientov končí ½ hodiny pred ukončením ordinačných hodín

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre