Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

tinasc
14. júl 2007

no tak to verím, keď som Ivke balila veci tak len ona sama mala jednu plnú veľkú cestovnú tašku... a my menšie... keď pôjdeme k moru tak neviem asi budeme mať štyri kufre 😀 ...

titkovamiriam
autor
22. júl 2007

ahoj dosli sme na tri dni domov,lebo Milan ide s kamosom na tri dni za konmi a nachcela som ho nehat na deda.
Mali sme sa vyborne,stale sme sa kupali,ved bolo horko.Teraz zavaram leco ,lebo sme nafasovali vela papriky.

tinasc
22. júl 2007

ahoj takže bolo dobre?
My sme sa celý minulý týždeň chodili kúpať na šutrovku, sami s Ivkou, bolo super. Ivula už aj skúša plávať 🙂
A kam idete za tri dni?

titkovamiriam
autor
23. júl 2007

zasa naspat k babke , ved kde inde by sme sa hrkali ked je sama v 4izb.byte a vsetko je tam blizko 😀

tinasc
23. júl 2007

aha, takže tam je dobre 🙂
ja tu pomaly rozmýšlam, čo si pobaliť na dovolenku k moru, je to hrôza.

titkovamiriam
autor
25. júl 2007

k moru hned by som sla,my sme sa mali k babke dnes vratit,no marek chytil sople tak som radsej ostala tu

tinasc
25. júl 2007

no a mne Ivka zase hnačkuje, asi jej prestanem na čas dávať jogurty, lebo hnačku má vždy okolo obeda a pred obedom papá jogurt...

titkovamiriam
autor
26. júl 2007

moze byt ☹ inak marek sa najlepsie vykaka vzdy po mliecnom jedle 😀

tinasc
26. júl 2007

ahoj, tak dnes Ivanka nehnačkuje... a to papala aj jogurt... dnes bolo zase horko...

titkovamiriam
autor
26. júl 2007

to bude pocasim ako sa meni teplota a detom uz z toho harasi,marek sopluje

tinasc
27. júl 2007

ahoj, asi to bude to počasie, aj mne z toho už šibe, vraj sa má zase ochladiť, Ivka je nervózna a urevaná, hádam sa na ňu nič nenalepí, teraz by sme chorobu potrebovali zo všetkého najmenej... Marekovi želáme skoré uzdravenie... nech mu soplíky rýchlo prejdú 🙂

titkovamiriam
autor
30. júl 2007

ahoj,aj sme sa k babke vratili a uz sme aj spat ,teraz som chora ja,niekde som prechladla,alebo isiel niekto chory popri mne 😀 ,kaslem,soplim a boli ma hrdlo.kedze kojim mam len kvapky a kloktadlo tak sa to dufam nebude vliect dlho ☹

tinasc
31. júl 2007

ahoj tak želám skoré uzdravenie, toto počasie je na figu, raz je horko, že nemôžeš dýchať, potom sa zase schladí... nemám to rada... my sme našťastie OK ťuk, ťuk, za týždeň letíme k moru.

titkovamiriam
autor
31. júl 2007

zavidim 😀

tinasc
31. júl 2007

no uvidíme ako to bude s malou, doteraz sme boli len raz na dovolenke s malou keď mala 10 mesiacov a boli sme poriadne vystresovaní... tak dúfam, že pri mori to tak nebude...

titkovamiriam
autor
1. aug 2007

ale ved chodia aj s mensimi zalezi ako si mala zadeli den a spanok 😀

tinasc
2. aug 2007

taká banalitka ako deň a spánok 😀 aby som ju to po návrate domov nemusela učiť nanovo... ale myslím si, že by sa to veľmi nemalo meniť, aj keď v Bulharsku je +1 hodina oproti nášmu času.

tinasc
18. aug 2007

ahoj tak už sme doma, prišli sme včera večer dosť neskoro aj Ivka neskoro zaspala. Dovolenka bola pekná aj napriek tomu, že malá chytila vírus, hnačkovala aj vracala, trochu aj my, pri Ivke bol aj doktor, ale dostala lieky a dostala sa z toho. Ale užili sme si, Ivka pekne naobed spinkávala dokonca aj na pláži, počasie bolo super, more krásne.

tinasc
4. sep 2007

halooooo je tu niekto? 🙂 🙂 🙂

tinasc
11. jan 2008

haló, Ivančanky, Zálesanky a blízke okolie, kde ste 🙂 ?????

benkyna
7. mar 2008

Ahoj tina 🙂
tak som si prečítala, že sa nechodíš moc prechádzať po našom krásnom Zálesí 😠 Tak to mi vysvetli prečo 😕

Zatiaľ dobru nocku 😔

krajcoanka
26. mar 2008

ahojte,tinasc možem sa ťa spýtať kolkatka si ročník?ja som do 15 rokoch bývala v ivanke.Som 75.roč.Potom som sa presťahovala do šenkvíc a tu som sa aj vydayyla. 🙂

tinasc
26. mar 2008

ahoj Krajcoanka, ja som ročník 77. Ja som sa do Zálesia vydala.
Odpoveď pre Benkynu: pretože tu nikoho riadne nepoznám a celkovo viacej ma to ťahá domov. Tak asi preto. A je tu málo možností, aby sa malá vyblbla.Chodiť s ňou na prechádzku nie je žiadna sranda ☹

tinaa
15. máj 2008

ahojte baby, byvame v ivanke s manzelom a dcerkou vyse 4 rokov. Kupili sme byt v Zalesi, takze by sme sa mali stahovat niekedy koncom roka. Mala ma 11 mesiacov, chodime na prechadzky po Ivanke, ale uz pomaly ani neviem, kam by som zasla, stale chodime na tie iste miesta. Rada by som sa s niekym zoznamila a mozno si takto sprijemnila prechazdky 🙂 Martina

tinasc
15. máj 2008

ahoj Martina, nepoznáme sa my náhodou? 😉

tinaa
15. máj 2008

no odpadnem, myslim ze ano 🙂 caute susedkyyyyyy

tinasc
15. máj 2008

no čaute, to si musíme až pisať na internete, super 🙂 ako sa mávate? nedupe vám naša malá veľmi ?

tinaa
15. máj 2008

mame sa fajn, dnes mala nevedela zaspat poobede, lebo nejake dietatko vykrikovalo na balkone nad nami 🙂 Ale nie srandujem 😀
Pises, ze si sa vydala do Zalesia, vy tu uz nebyvate?

tinasc
15. máj 2008

fíha, tak to mi je ľúto, no naša je neriadená strela, vždy jej hovoríme, že Sarah dole nemôže kvôli nej spinkať... no a dnes bola podarená, počula ju plakať a vraj kde je Sarah... hovoríme jej dole, zase nemôže kvôli tebe spinkať 🙂
nie nebývame, len často otravujeme mamu 😀

tinaa
15. máj 2008

pohodicka, spinkame na balkone 2x denne, a kedze tu uz asi 2 roky je priserny hluk, kvôli tym nadstavbam, tak ju len tak nieco nezobudi. No supis, ved dojdite aj ku nam, ked budete u maminy, dame kaaaaaaaaaaaavu. Aky je ten svet maly 😉 Dik za pokec, idem hajat, lebo nase kuriatko vstava rano o 6tej.
Inak super, ked sa prestahujeme do Zalesia, budeme opät susedky.
Tak bru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre