Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
22. jan 2009

urcite sa nerusi 🙂 -dala som niake fotecky 😀

titkovamiriam
autor
22. jan 2009

ked vyhovuje ta stara na hvieydoslavovej ☹ -ved uvidime co a ako,prihlasky ale aj tak este nedavaju.a na hviezdoslavovu ani cirkevnu nechcem

janula203
22. jan 2009

no neviem, este raz sa opytam muzicka....ale neviem preco by mu davali zle info.....
my uz sme vypisali prihlasku, neviem, jemu ju v poho dali....este ju musime odovzdat :o)))

titkovamiriam
autor
23. jan 2009

NA slnecnej kazdy rok davaju az od marca ,vcera my to nedalo a isla som za kamoskou a spytala som sa na to rusenie a ona ze asi nie lebo syna tam tiez prihlasuje-len do strednej triedy.starsi tam chodili obaja a bolo im tam ok,milan tam sice chodil az ako 5r.-a potom koly chorobam zostal doma no miso si uzil 3 roky a ma dva albumi fotiek co vselikade chodili. a ucitelky aj kucharky a hlavne riaditelka su strasne fajn 🙂 .ono to mozno bude aj tym ze mam taky pohlad ze niesom ivancanka-mne hned susedia ako som sa nastahovala,,dajte deti radsej do mesta tu je taka dedinska skolka a jedna ucitelka to druha hento-nelutujem ani den co v skolke decka boli a preto tam chcem aj mareka-ucitelky sa vratili z materskej a znovu su tam tie iste 😀

janula203
23. jan 2009

Ale ja som to nemyslela, ze ta skolka je zla......vsak ja ani neviem ake su tam ucitelky a pod....tak nemozem ani hodnotit a sudit....
My mame prihlasku z hviezdoslavovej ako som pisala uz.....na slnecnej sme ani neboli.....ale my chceme dat janku zrejme do cirkevnej, sme sa na tom zhodli..... :o)))
A neviete, po kolko deti byva v jednej triede? To by ma zaujimalo....
Ja tiez nie som z Ivanky....ale nakolko tam budeme byvat, tak sa snazime tam prihlasit deti, nie do BA....
Janka nam akurat zacala chodit k opatrovatelke, ktora ma na starosti este asi 5 dalsich deticiek...je velmi zlata, deti ju volaju babka Betka....Janka to zvladla skvele, som sa bala, ze bude plakat, ale ona uplne super...a vraj je celkom samostatna a bez problemu, bude to mat ako skvely start do velkej skolky, ako jej hovorime :o))))
Tak sa venujem drobcekovi, aj tak mu lezu zubky, tak je velmi mrzuty a placlivy....

Ale uz minuly rok, neviem o ktorej skolke to bolo, ze by ju bolo treba zrekonstruovat, lebo nevyhovuje poctu deti a pod....som len pocula, ucila tam aj kamaratka...tak hovorila :o) ale uz kamoska odisla, skoda, chcela som dat deti k nej :o((

titkovamiriam
autor
23. jan 2009

v tej cirkevnej su tusim deti vsetky spolu skus najs info na www.ivankapridunaji.sk a vyhladaj skolku,mne sa zda ze bud som to citala tam alebo v niektorych ivanskych novinach,tak sa vytesujem ze sem pise niekto dalsi 😀 . nevyhovovali mstvorcove na pocet deti-zvysili to a preto je aj taky problem s umiestnovanim.inak ako sa ti paci v ivanke?ja som tiez pristahovalec 😀

janula203
23. jan 2009

zatial sme este v senci....hadam v aprili dokoncime domcurik a nastahujeme sa......
kazdopadne by sa tam zisla dalsia skolka
Ale inak je Ivanka super...manzel odtial pochadza, tak sa tesakujeme, budem to mat zasa k rodicom blizsie, byvaju v BA, a manzelovi rodicia budu byvat s nami...tak super, sa tesim

titkovamiriam
autor
23. jan 2009

tak potom sa mozme niekde stretnut aj s tinac 😀 ,tak dlho sme tu boli len dve a ona ked je s malou vonku tak stretava mojho maleho s babkou,my sme sa ale zatial nestretli 😀 ja som tiez prisla z ba a ivanka sa mi paci a vsade sa odtial clovek dostane 🙂

tinasc
23. jan 2009

no ahojte kočky, vy ste sa ale rozpísali... 🙂 ale to je super...
no k tým škôlkam, dnes mi doniesol manžel prihlášku z Hviezdoslavovej, dám ju tam, ale neviem či sa dostaneme, tomu veľké šance nedávam. Tá škôlka na Slnečnej sa mi páči, dosť ju chvália, ale neviem či by som si mala odtiaľ pýtať prihlášku, čo myslíš Miriam, mali by sme nejakú šancu? Janula, tá cirkevná, tam sú deti od troch do šiestich rokov (myslím) ale nie sú rozdelené, sú všetky spolu, takže sa im venujú spoločne, v tom zase ja nevidím výhodu 🙂 ale koľko ľudí, toľko chutí... a kde chodí Janka k opatrovateľke? v senci?
Inak Miriam nevieš, či niekto neopatruje v Ivanke deti v minikolektíve, alebo aspoň dve - tri? aj nad tým sme rozmýšľali, že keby sme pre malú nedostali škôlku, že by sme ju niekde vodili, aspoň rok, dva, uvidíme.
jasne, stretnúť sa môžeme hocikedy 🙂 😉

tinasc
23. jan 2009

Miriam super fotky, Marek je zlatý. Vidíme, že sa mu na ihrisku páči, aj naša tam vždy odbehne, aj dnes sa musela pohojdať, som jej hovorila, že jej zadok zmrzne na hojdačke 😀 a skočila do fontány, bola celá mokrá 😉 🙂 😀
inak do Ivanky často chodievam, však ja som odtiaľ, ja keď môžem tak idem do Ivanky, tu to pre mňa žije 🙂

janula203
23. jan 2009

jasne stretnut mozme....
Tinka, my tiez dame prihlasku na hviezdoslavovu.....
Ta cirkevna, chceme sa ta osobne pozriet...v tom nevidim problem, ze su dokopy spolu, deti sa ucia tak spolupracovat aj s malymi detickami....ale vraj je tam viac sestriciek...no zalezi hlavne na mnozstve deti....
Tak uvidime veru...manzelik pojde kuk aj na tu slnecnu....vsak uvidime....
Hej k opatrovatelke v senci....rada tam chodi, mame to dobry start do velkej skolky :o)))

tinasc
23. jan 2009

no nám robí problém, že nie sme z Ivanky, teda ja som, ale už tam nemám trvalý pobyt, takže neviem čo mi povedia, ale rada by som bola, keby chodila do Ivanky. Ivka potrebuje kolektív detí, takže to jej určite prospeje 🙂

tinasc
23. jan 2009

ozaj prosím ťa potom hoď nejaké info, čo ste sa dozvedeli na Slnečnej, dosť by mi to pomohlo, dík 🙂

zumi99
24. jan 2009

ahojte, mozme sa k vam pridat? sme tiez z ivanky mozno sa aj zvidenia pozname 😉

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

ahojte,tak na slnecnu si moztre ist pre prihlasku az od 1.marca no vobec nevedia ci budu brat niake deti 😠 ,no a deti bez trvaleho pobytu tusim neberu vobec skolky v ivanke-tak to bolo vlani ale treba skusit 😀

ahoj zumi 😀

zumi99
26. jan 2009

dakujem, tak mi ideme podavat ziadost na hviezdoslavovu a uvidime no snad nieco zozenieme aj ked v tejto ivanke je to na prasknutie s tymi skolkami...nieco by mali vymysliet, ak uz nerozmyslaju, lebo nieco som pocula, inak pojde lianka do bratislavy, ked sa tu nenajde ziadne miesto ☹

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

zumi kamoske az na odvolanie vzali vlani na hviezdoslavovu,a v blave jej nezobrali 3 skolky co mala akotak v okoli zamestnania ☹ ,v ivanke sa len o skolkach uvazuje ☹ a nic sa neriesi,ked som pocula ze sa malo riesit tak to zastupitelstvo zmietlo zo stola ze pre ivanske deti je miest dost- no aj tak nieje ☹ .

zumi99
26. jan 2009

je to zle fakt... ☹ asi som si to lahko predstavovala, ze od septembra pekne pojde do skoly a to este nebude mat 3 roky 😀 😀 , lebo tie ma az v novembri 😒

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

traba to skusit a potom sa odvolat,vymysliet si dovody od vymyslu sveta ☹

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

inak nechapem ivankla je plna ludi a kopec bab su ucitelky ze si niekto nezriadi aj sukromnu skolku-mareka by som tam hned supla.

zumi99
26. jan 2009

hej? dala by si do sukromnej skolky? je to dost drahe...inak je tu vela uciteliek len velkym problemom su priestory

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

asi tak,segrina svagrina robila v sukromnej skolke no v bratislave a my tam nikto necestujeme ☹ - a keby bola v ivanke tak do 8 000,nemam sajnu o cenach mozno som dala malo,tak by som dala.asi aj pre obycajnu skolku je problem priestor a s pozemkom,lebo vsak dalo by sa stavat hocikde.volakedy sa hovorilo ze ta firma co bude stavat vo viniciach chcela skolku postavit no niak sa to z mietlo zo stola.

janula203
26. jan 2009

ahoj titkovamiriam,
tak konkretne sme chceli s kamoskou zriadit skolku, ale nielen priestory su problem, drahe ako svet, ale aj papierovacky, vela kriterii na zriadenie.....tak sme to zvhrli...asi tak...a presne, je to drahe...
to my sme este prihlasku neodovzdali na hviezdoslavovu, ale mali by sme cim skor...bozeeee....

zumi99
26. jan 2009

ano treba tusim nejaky certifikat, prax tiez...no je to zlozite, ale skolku tu v ivanke novu by sme urcite potrebovali

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

tak potom nic 🙂 a ked sa stane nieco s babkou mozem nosit mareka do prace medzi chemikalie 😝 .no trcne ak ho vazne nevezmu-poviem najstarsiemu ze prerusi skolu a bude doma varovat-ten by sa potesil 😀 .

janula203
26. jan 2009

ja bych sa akurat dala na varovanie deti......

titkovamiriam
autor
27. jan 2009

ahojte no asi to tak dopadne ze ked skolka nebude budem musiet dat mareka niekomu varovat

tinasc
27. jan 2009

ahojte kočky, krásne ste sa rozpísali, keď tu nie som nejaký ten dník, tak vám normálne nestíham 🙂 😀 ahoj zumi, super, partia sa nám rozrastá 🙂
s tými škôlkami nestrašne, ja som síce dostala prihlášku na Hviezdoslavovu, ale neviem, asi nemáme šancu, tu v Zálesí, neviem aká je pravdepodobnosť, v BA sa neodvážim ani pomyslieť. Ak mi ju nezoberú ani tento rok, tak sa asi zcvoknem, asi mi zostane len súkromná, ale tá je drahá, tam by som vrazila asi celý plat, no a možno opatrovateľka, alebo by sa stala opatrovateľka zo mňa 😀 ale na to si nejako netrúfam... ale vážne... je to na zbláznenie s tými škôlkami, komu to rozprávam, tak mi nechcú veriť...

titkovamiriam
autor
28. jan 2009

AHOJTE!tak v praci nam mysi prehryzli kable ☹ ,neboli sme ani na sieti ani interne pospajany. 😀

janula203
28. jan 2009

No baby, ako vas pisem, dam sa na opatrovatelstvo? skolu mam....len este domcek nie je dostavany 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre