Nájdu sa tu nejaké mamičky z Tlmáč a okolia?

anndrea
8. nov 2007

Najdu sa tu nejake mamicky z Tlmac a okolia? 🙂

mucino
13. nov 2007

ahoj ja som z pukanca a volam sa andrea a mam dcerku sofiu 🙂

jaja28
16. nov 2007

Ahoj Andrea, ja bývam 5 km od Tlmáč, ale chodievam tam asi tak 2x do mesiaca. 😉
Takže mamičky sa nájdu. Niektoré Tlmačanky prispievali aj do témy Levice a okolie, ale teraz je tam totálne mŕtvo. 😖
Mucino my sa stretneme aj v Nitre. 😉
Andrea bývaš priamo v Tlmačoch?

kajja
27. dec 2007

ahojte baby. Ja som tiež z Tlmáč. Mucino ty ma aj poznáš. Tiež pochádzam z Pukanca, dokonca sme bývali v činžáku oproti sebe. Už určite vieš, som Kaja. 😀

mucino
29. dec 2007

ahoj kaja konecne nieco o tebe ako zijes?
ja fajn som stastna mamina 🙂

kajja
29. dec 2007

Ja budem tiež zanedlho do tretice šťastná mamina. Ešte mi nestačilo. Ale ja hovorím, keď uživíme dve, uživíme aj tretie. Dúfam, že to bude už konečne chlapča, s tým úmyslom sme to aj robili. Veľmi sa na to maličké teším.

eliana
31. dec 2007

jeej ze tlmace a oklie 🙂 no to je super...ja som z Hronskeho Benadika. Nuz cez tlmace chodievame caasto do LV 🙂

kajja jej cakas tretie?ja uz mam tri. Ale ty uz mas jednu velku kocku,tak ta ti uz aj cosi pomoze ze? ja mam take krpatucke 😀 vsetky po sebe

ajduska
31. dec 2007

ahojte, môžem sa pridať, som z Novej Bane a nič bližšie som nenašla................eliana, aj ja mám deti dosť chytro po sebe, je to zaberák, čo?

eliana
31. dec 2007

ajduska tak to teda ze je,ako to zvladas? mne uz z toho dost sibe som doam 7 rokov,ale uz idem potroske pracovat 😀 my mame tretie dieta z detskeho domova. Manzel ti pomaha? Tie starsie chodia do skolky ci si s nimi vseetkymi doma?

ajduska
1. jan 2008

eliana, staršie dve chodia našťastie do škôlky, tak mám aspoň cez týždeň trocha "kľud".manžel mi bohvieako nepomáha, je živnostník, takže maká celé dni a od jari do jesene ešte k tomu pomáha svojim rodičom na hospodárstve
a ak to nie je tajomstvo, prečo ste si tretie dieťatko adoptovali? nemyslím ani tak to, že je adoptované (dokonca sa mi to páči), ale že ste si ju adoptovali tak chytro po vašich deťoch (ten malý vekový rozdiel je zaberák - tak som to myslela 😉 )

eliana
2. jan 2008

ajduska...ja som si cely zivot chcela vziat dieta z domova. a ked sme mali dve,po case sme chceli tretie,asi som maniak na deti 😀 teda bola som,uz mi z nich sibe 😖 ale mala som tazke tehotenstva a tk sme sa rozhodli ze si vezmeme z domova inak sme to mali na plane neskor,ked budeme starsi a nase deti odrastene. ale nakoniec sme to spravili takto.ono to zas bolo jednoduhsie ako mat tretie vlastne,nemusela som byt tehotna a moje deti mali 5 a 3 roky a vzali sme si 2 rocne,mat babo by bolo tazsie. mne muz vcelku pomoze v ramci casovych moznosti. on je ucitel na gympli a robi si doktorat takze je dost vycerpany ale snazi sa.

ajduska
2. jan 2008

eliana, tak to je potom iné, ja som myslela, že ste si Chiarku vzali ako malinké bábatko...2-ročné dieťatko je už dosť veľké a nie je s ním toľko roboty, ako s novorodencom 😉 .....a muž kde učí na gympli?
ja mám teraz mojích detí tiež až-až, ale možno o nejakých 6-7 rokov ma znova prepadne túžba po malom dieťatku, tak si možno nejaké vezmeme aspoň do pestúnskej starostlivosti, ovšem ak presvedčím muža, ten tomu nie je veľmi naklonený, vraj máme naších detí dosť 😀

eliana
2. jan 2008

V Leviciach na gympli uci. No ved to,sme si vraveli,ze s babom by bolo starostiii,ale tak tu bolio zas ine starosti.
Veru aj ja mam mojich az az. A tiez by som tak o 6-7 rokov chcela este, ale ja biologicke 🙂
ked budu tito velki a ja si oddychnem. Ale chcela by som este aj z domova...hmmm to kolko by som ich chcela??? 😲 no neviem...ale ked uz budem stara a deti budu velke mozno potom budeme rodinka co pomoze nejakym opustenym detom este..ale to je dalekoooooo,kym budem stara 😀

kajja
2. jan 2008

ahoj eliana, ja sa tiež akosi neviem nabažiť detí aj za cenu tých pôrodov. Tiež som zo 4 detí, asi to bude tým. Je to super mať veľkú rodinu, nedala by som ich za nič na svete, hoci ako dieťa som to nie vždy tak vnímala, lebo som nemala zďaleka to čo mali iné deti, ale dnes chápem, že život nie je len o peniazoch, ale aj o niečom inom. Ja ti držím palce v tvojich plánoch, lebo sú veľmi šľachetné. A máš pravdu, moja najstaršia dcéra, mi vie pomôcť, keď sa jej chce, veď vieš aké sme boli v puberte.

ajduska
8. jan 2008

no, tak uvidíme, ako to bude o pár rokov u nás, ja už biologické dieťa mať nemôžem (prirodzenou cestou) zo zdravotných dôvodov, ale snáď, ak ma ešte pochytí túžba po malom "svišťovi", tak sa mi možno podarí presvedčiť muža, aby sme si nejaké vzali 😉 ...aj keď pravdupovediac momentálne som z tých detí tak vyšťavená, že na ďalšie nemám ani len pomyslenie a len tak čakám, kedy už týto moji trocha povyrastú a budem mať viac času na všetko 😀

inak baby, poraďte, kde sa tu dá chodiť aj s takými malými deťmi na výlety alebo či tu je niečo zaujímavé, čo by sa oplatilo vidieť a bavilo by to aj ich...ja nie som rodáčka odtiaľto a ani ten smer na Levice až tak nepoznám, do LV chodíme akurát k lekárovi... 😒

kajja
8. jan 2008

ahoj ajduška, v Levickom okrese a okolí toho veľa na pozeranie pre deti nie je, ale mám pre Teba 2 tipy. Jedným je v Starom Tekove - Bobiho ranč, môžu tam vidieť koníky a myslím, že sa dá na nich aj povoziť a druhý tip je síce trošku ďalej smerom na Zlaté Moravce - arborétum Mlyňany- hlavne na jar je tam krásne, lebo všetko tam kvitne, je to akási obrovská záhrada, deti sa tam môžu vyblázniť, je to taká rajská záhrada. 😅

ajduska
8. jan 2008

dík kajja, na Bobiho ranči sme boli v lete, je tam pekne, ale na malých koníkoch tam vozia deti len do 3 rokov, aj to musia byť vzrastovo a váhovo menšie, lebo toho poníka vraj bolia nohy a na veľkého koňa mi deti ísť nechceli, báli sa...ale inak je tam ozaj pekne, tá minizoo ich bavila najviac 😉
my väčšinou každú nedeľu chodíme na turistiku na Inovec, ale šla by som už aj niekam inam 😒

kajja
10. jan 2008

a v tom arboréte Mlyňany ste už boli? Je tam nádherne, na jar to stojí za to pozrieť a deti to bude tiež baviť, lebo sa tam môžu vylietať, vyšantiť, dokonca si tam v areáli môžete urobiť piknik. Alebo, keď máte radi turistiku, potom je smerom na Počúvadlo vrch Sitno.

ajduska
10. jan 2008

na Sitne som bola ešte ako slobodná, bolo tam pekne, tak sa tam snáď vyberieme na jar, možno to zvládnu aj decká a najmenšiu vynesieme v nosiči 😀

kburgerin
21. máj 2009

ahojte

sweetangel20
6. jún 2009

jeeeej, tlmače a okolie 🙂 ja som z čajkova. aj to sa ráta, že ? 🙂

yanou
2. mar 2010

...ahojte...je tu teda niekto z tych Tlmac???? ☹

yanou
3. mar 2010

no vidim, ze to tam budem mat vesele 😖 😒 to sem nechodi ziadna mamicka z Tlmac??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre