Nájdu sa tu nejaké maminky žijúce v Kuvajte?

omfahad
16. júl 2009

Ahojte, asi som optimista 🙂 ale nepripoji sa ku mne niekto???????????

zuzka82
20. feb 2011

Kocky, tak nenasiel sa tu nikto???? 😨

tati77
4. apr 2012

Ahoj Zuzka, nasla som tu tvoj odkaz. My sme prisli do Kuvajtu v dec.min.roku. 🙂 Ak tu najdes moj odkaz, tak sa ozvi, budem rada. Pa, tana.

zuzka38
14. jún 2012

@omfahad
@kuwait
@farawla ahojte viete niekto poradit, ci existuju laktacne poradkyne v kuvajte? dakujem

tina55
21. júl 2012

Zuzka38 netusim ci tu existuju laktacne poradkyne.asi nie tu dojcenie nie je moc in. kto by tu v noci vstaval.riesi sa tom tu nany.....ja som dojcila 2 roky a pozerali na mna, ako na psycho.

zuzka38
22. júl 2012

@tina55 ahoj, dik za info.. ked dojcis viac ako rok pozeraju asi vsade na matky ako na divne stvorenia, ja sa tiez stretavam s nepochopenim 😉 tu laktacnu poradkynu som skusala hladat pre kamosku zijucu k kuvajte.. ale i tak dik

kuwait
30. júl 2012

jedna laktacna poradkyna je Zuzka Nadova-Qadiri,slovenka no ja na nu osobny kontakt nemam,naposledy som ju stretla ked este robila na ambasade

tina55
30. júl 2012

Pred nedavnom som bola na ambasade ale asi tam uz nepracuje. Kuwait ty si v kuwaite?

tina55
30. júl 2012

@kuwait si v kuwaite?

omfahad
autor
22. aug 2012

Ahojte, ja som v Kuwajte.....995 617 70 🙂

tina55
22. aug 2012

@omfahad Ahoj Ako si tu dlho? Ja 3 mesiace a idem sa zjasit od nudy. 🙂 😖

zuzka82
22. aug 2012

@tina55 inak co sa tej nudy tyka viem presne o com hovoris...asi sme si tym presli vsetky 😀 😀 😀

omfahad
autor
23. aug 2012

Žijem tu už 3 rok... Nuda... :D viem o čom hovoriš.....Ale momentalne pracujem, takze je to uz fajn ;)

kuwait
29. aug 2012

ked sa tak velmi nudite ved zoberte deti chodte do Avenues,360 mall alebo nejakeho ineho mall je ich tu plno.Da sa tak stravit cele dopoludnie ,ja to tak robim a doma mam showtime sat TV tak vecer travim pri telke a cas tak prejde,ved ani na Slovensku nieje nejaka extra zabava,tam ani tie malls nestoja za navstevu.Mozete si tu tiez zaplatit abonentku na niektoru privatnu plaz a ked bude menej teplo tam cas travit s detmi a nikto z domacich vas otravovat nebude tak ako na verejnej plazi

tina55
1. sep 2012

Ja by som skor brala taku zahradu s travou preliezkami, stromcekami, kvetinkami a max 30stup.

kuwait
2. sep 2012

neboj,bude aj to ale az ku koncu oktobra,teraz je este vrazedne horko, tam pri Marina crescent v Salmiyah(opacna strana Marina mall) mas presne to a chodia tam s detmi aj mamicky cudzinky

kuwait
2. sep 2012

P.S.cez eid sme boli na tom Cypre a tam je tiez dost horko,na obed v Nicosii to je asi tak ako tu v Kuwaite ale vecer je prijemny ,tu ani tie vecery niesu prijemne

tina55
2. sep 2012

By som sa chcela spytat poculi ste ze vraj to nie je pravda ale na int pustili spravu ze us a kanadska ambasada doporucuje svojim obcanom aby opustili Kuwait a Bahrain pred oktobrom? 😒 😒 😒

kuwait
3. sep 2012

Zatial nic oficialne nevyhlasili aj ked situacia nieje dobra a ludi pomaly pripravuju na moznosti co keby,emir teraz rokuje v Amerike.Pre Kuwait by to bola katastrofa keby tak vyhodili do vzduchu iransku atomku,to by sme tu mali dalsi Cernobyl,tak dufajme ze sa to nejako urovna diplomatickou cestou.Situacia nieje este taka horuca ako bola vo february 2003 pred utokom na Iraq

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre