Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
22. aug 2009

matja - asi mu ta mrkvicka velmi nechutila, ze?

mona1111
22. aug 2009

ja zatial stolicku len hladam na nete nejako sa neviem rozhodnut,ktoru by sme kupili. Ohradku nebudeme mat, lebo cochvila aj tak bude vsade lozit a tak by som ho v tom pohybe obmedzovala a mozno by bol z toho nervozny. Chcem mu kupit z dracika penove puzzle a vyskladat mu taky kobercek aby mal na com sa hrat. kamoska to ma tak jej maly ma rok aj pat mesiacov a doteraz sa s tym hra teraz to uz rozobera, posklada, hovori ze aj na hodinu ma trosku klud a moze si oddychnut.....

mona1111
22. aug 2009

nsoci zabudla som ti napisat, ze Matejko Vam uz pekne stoji, on uz je velky chlap 😉 klobuk dole.....

matja
22. aug 2009

zuro, ďakujem. No aj ja som si myslela, že tú mrkvičku zbaští jedna radosť, lebo tiež sa za všetkým naťahuje, pchá do pusy, nedajbože nás vidí jesť. Ale opak je pravdou 🙂 Možno by som mu mala dať kúpenú mrkvičku, máme doma Alnatura, vraj je lepšia ako doma pripravená 🙂

mona, presne tak, aj mňa prekvapilo, ako nsocin Maťko parádne stojí 😕 Zlatý chlapček.

mona1111
22. aug 2009

matja aj nas na nas pozera ked s manzelom jeme, tak raz kukne na jedneho potom otoci hlavku a pozrie na druheho a velmi ho to zaujima, ze co to davame do ust, a ze nieco z taniera aj mizne. Najlepsie na tom je ze zuva si jazyk a vyzera to akokeby mal nieco v ustockach a nieco jedol, tak neviem ci nas chce napodobnovat alebo co....

zuro
22. aug 2009

matja ... u nas, je to tak, ako som pisala, dnes som jej dala hrusku domacu, trochu bola kysla, tak sa zatvarila,z e som myslela, ze dalsiu lyzicky uz nebude, ale ona zjedla vsetko ... a ja jej davam aj kupovane, kedze dost cestujeme, aj domace... a jej je to uplne jedno, hlavne,ze je to nieco co sa da jest... 😀

ajka82
22. aug 2009

nikde nikto??? 😕
tak bru noc

alisia
23. aug 2009

Dobré ránko 🙂
ešte tu nikto nestraší? Ešte všetky detičky spinkajú? Ja som hore od pol piatej, Damianko papal a ja pracujem 🙄

kucina1
23. aug 2009

dobre ranko my strasime od pol piatej ako vzdy. uz tomaska v posteli rano neuspavaju mlieckovske ranajky a je bujary. uz sa hrajka na deke a ja idem vykonat rannu hygienu. inak vsetko v poriadku. velmi sa tesim ako pojdeme v piatok na kratku 5 dnovu dovolenku s tatinom na jednu chatu 🙂

alisia
23. aug 2009

kuci, tak daminko keď sa napapá tak ešte o ôsmej-deviatej si potiahne, napapká sa a cca 1,5-2 hodinky je hore a zase drichme. Vraví sa, že ked bábo spí, tak rastie. Ale bude z neho chlap! 🙂

kucina1
23. aug 2009

no mne pojde tiez zachvilu na hodinu este spat, ale musi sa teraz vyblaznit lebo sa mu spat teraz nechce. ale aspon mame uz uplne prespatu noc a zacina sa az okolo tej stvrtej prebudzat tym otacanim na brusko a nakoniec mu dam jest nech zaspi no uz to par dni nepomaha 🙂

dievcatko84
23. aug 2009

ahojte moje kocky, dakujem za odpovede 😉 ideme dnes do kiky tak nieco pospekulujeme 😉
My sme dnes vela nespali, o polnoci som bola curat, o 1-30 kojenie tak znovu o 3-30 a potom o 5-30 mamina curat a znovu o 7-mej kojenie..takze uzasne som vyspata... :.-(
UZ MAAAAM 25!!!! 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎
Uz som velke dievcatako 😉

taella
23. aug 2009

dievčatko všetko najlepšie k narodeninám 🙂

ajka82
23. aug 2009

velkemu dievcatku, vsetko najlepsie prajeme 😉

taella
23. aug 2009

my sme ohrádku kupovali z praktického hľadiska , naraz dvoch lezúňov bude asi ťažko ustrážiť , hlavne , keď budem musieť s jednými napr. cvičiť , tak druhého šupsem do ohrádky , aby niečo nevyparátil .

U nás zasa Oliver bol v noci každú hodinu hore 😠 , ale stačilo mu dať cumeľ , pohladkať , popr. napiť vodičky a spal. Len to neustále vstávanie z postele ku nemu 😠 , tak nad ránom som to už nevydržala a dala som ho ku nám do postele , ale aj tak bol strašne nekľudný , mykal so sebou , hlava mu chodila hore-dole , rukami a nohami rozhadzoval 😠 ešteže máme velikánsku postel 😀 my s manželom každý na konci postele natlačený a Oliver skoro po celej posteli rozvalený 😀 som sa zobudila na to , že mal svoju hlavu pri mojom zadku 😀

alisia
23. aug 2009

dievčatko, všetko najlepšie k narodeninkám 😉 Damianko ti posiela sladké CMUK 😔
Ufff.... ja mať tvoje roky 🙂 krásny deň ti želám!

zuro
23. aug 2009

dobre ranko... taella u nas sme mali podobnu situaciu co sa tyka postelovej romantiky, az na to, ze tato cela postel, Tessa cela postel a ja takmer von z postele... 😀 no ale ako som ju dala rano o 6 ku mne, tak mi spala takmer 3 hodiny v kuse... 😲 co v noci bola skoro kazdu hodinu a pol hore.. o jednej som si povedala, ze ju skusim ucicikat, ze po hodine nemoze byt hladna... no podarilo sa mi to asi po 20 minutach, tak som sa velice vytesovala, ale nie dlho o 15 minut bola hore 😠 tak som ju zobrala ze ju prebalim, no jasne, ze ked som ju rozbalila, tak zacala cikat, takze maminka podme a prezliekaj ma, a
potom hop na prso, lebo uz cicikanie nezabralo... 😠 😠
dievcatko vsetko naj... 🙂

zuro
23. aug 2009

a ajka, karinke vsetko naj k dalsiemu mesiaciku... 🙂

zuro
23. aug 2009

jaaaj, a ano, malai si pravdu s tou stretavkou... 😀

ajka82
23. aug 2009

zuro, karinka dakuje 😵

mona1111
23. aug 2009

dobre ranko

oslavencom malym aj velkym prajeme vsetko naj 😎 😎 😎

Ja som total nevyspata, unavena ,ubolena...... Maly zaspal o 20.30 hod, o hodinu bol hore zaspal o desiatej o 00.50 hod. papanie, 3.30 papanie, O 4.40 zobudil sa asi ho tlacilo brusko, tak sme sa pokusali aby si odgrgol co sa aj podarilo ale fnukal stale nemohol zaspat, to sme boli hore az do siestej to sa napapal uz som si ho dala o tej pol piatej k sebe do postele manzel bol v praci tak som sa nemusela tlacit a davat pozor ale aj tak som sa nevyspala, maly sa zobudil pred deviatou to sa napapal a uz sa hraje s hrkalkami a so svojim jarmocnym balonikom, ktoremu sa stale vytesuje 🙂 🙂 🙂

mona1111
23. aug 2009

zuro ja som nasho prezliekala o tej pol stvrtej nejako sa tak pocikal az sa precikal...... 😀 😀 😀

zuro
23. aug 2009

mona1111... najlepsie je precikanie ked je mokra hore na chrbte... 😠 lebo ona asi cika furt ked ma hore nohy 🙂

taella
23. aug 2009

a ešte Filipkom všetko najlepšie k meninám 🙂

mona1111
23. aug 2009

zuro... a nas je este taky expert ked sa pokaka a je v postielke tak hned hore nohy dobre ze ich neda za hlavu, v tom je vyskocim z postele ako srnka, 😀 lebo viem co bude nasledovat ze mu to pekne krasne potecie dole chrbatikom, my este stale mame taku prazenickovu riedku stolicu....

egyptanka
23. aug 2009

Filipkom vsetko naj k meninam
Dievcatko vsetko najlepsie k narodeninam, ... uz mas vek na kupenie kremu proti vraskam 😀

a my sme sa az teraz vyteperili z postele ... 🙂

ajka82
23. aug 2009

egy, ze teraz z postele 😲
ja uz upratany cely byt, vsetko poprate, vyvesane, karinkin obed navareny...uz len povysavat, ale musim pockat kym sa mala prebere, alebo ked pride cas jej obeda, ked nahodou bude este spat aby nebola mrzuta, ked sa zobudi...
a svokra moze prist na navstevu, ked uz sa ohlasila aj s obedom 🙂 😎

pasoa
23. aug 2009

týmto oficiálne ruším klub PPP.... 😉

idem vás dočítavať.

egyptanka
23. aug 2009

ajka, a to som mala ist v plane do kostola, ale mala sa zobudila o 6-30 tak sa s nou muzik par minut pohral a prebalil pred odchodom do prace, tak som jej dala papat, potom sme sa este pohrali a nejak sa mi ju podarilo uspat a spali sme este tak do 9-45, prebalila som (esteze som veci na prebalenie mala pri sebe a nemusela opustit postel), dala opat papat, pohrali sme sa, ale uz ju to tam prestalo bavit tak sme museli vstat. 🙂

... a teraz mi tu pisti ... xixi

egyptanka
23. aug 2009

pasoa, ze skveleeeeee, ze super, ze vyborne ... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre