Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
23. sep 2009

Posielam jej SMS.

Mapa som sama doma, dieta spi, muz sa vybrat na bicykli do lesa, pocuvam offspring a pijem pivo = filozoficka nalada.

mapa
23. sep 2009

idem aj ja zalomit.. babula bola tuto noc hore kazdu hodinu... medzi druhou a tretou nespaala vobec-fnukala a prehadzovala sa 🙄

diocka
23. sep 2009

ahojte, na stretku sa nam velmi pacilo. akurat marecek je hanblivy a on v spolocnosti nepapa... tak sme sa pobrali skorej. ale musim ho uz nosit medzi ostatne deti, nech sa okuka. a ked som dnes videla aky silaci su ostatni chalosi, tak som mu hned do duse prehovorila ze musi viacej cvicit🙂))) a jest🙂))

ncosi ake super fotky🙂

potulka
23. sep 2009

mapa, v zahrade je letna cajovna. tiez som len tak kukala. maju ju postavenu v tee-pee. dobre to padlo. 🙂

lubi22
23. sep 2009

Nsoci myslis, ze Matkovi bude treba na zimu 86? Fiha, ja som objednala Filipkovi kombinezu 80 a bundu kupila tiez 80, tak snad mu bude dobra, on je poodobna kategoria ako Matko. Inak zelenu bundu 86 nosil Samko minulu zimu, mal rok a pol 😅

mapa
23. sep 2009

nsociii, ze do lesa na bicykli... uz rozumiem co si myslela tym- nebat sa o svojho manzela... ale v podstate si tu podstatu vystihla 😉

lubi22
23. sep 2009

Potulka tiez som rozmyslala, ze odkial ten cajovy servis 😀 Ale trklo ma, ze asi je tam daka cajovna alebo daco podobne 😅 Inak sranda, ja napriklad gate na traky nemam rada. Teda hlavne drobci ich nemaju radi, tak take nekupujem, co sme podostavali, lezi pekne odlozene.

potulka
23. sep 2009

no super, z toho horskeho parku mam radost. kto ma chut popracovat na zhadzovani nadbytocnych tehotenskych kil, moze prist na trolejbusovu zastavku Kozia a vyslapat si do horskeho spolu so mnou. 😉

egyptanka
23. sep 2009

hodite niekto to nove stetko do IP??

mapa
23. sep 2009

diocka marecek je nadherny chlapcek ! nemozu byt vsetci chalosi v rambo klube 😀 marecek fakt vyzera na filozofa 🙂
jaj, tak mne cajovna vobec nenapadla, hej, fajny cajik mohol byt.

asandys
23. sep 2009

mapa a ty chodis s karlou na ten telocvik, aj ja chcemmmmmmmm s tym mojim hyperaktosom dakde ist.-)))) Tak sa ku Vam tak nevtieravo pridam, napis mi kedy sa chodi, kotre dni a o kolkejjjjjjjjjjjjj, uz sa tesim 😉 Inac aj Adam bol medzi 2 a 3 hore a vrestal, ale chvalabohu ostatok spal.Ano ta hracka je presne taka, a este sa ta baby rybka smyka po chrbate svojej velkej mamy 😀

Nsoci, opis tvpjho momentalneho vecera ma pobavil, ze offspring a filozoficke debaty, vsak ja by sompri takej hudbe sla vyskocit z balkona🙂
)))

fotky nadhera, chcemmmmmmmmm stretko s vamiiiiiiii, najblizsie budem v BA asi tak na sluzobke na patronke v SAV, ale bez maleho a bde to niekedy na koniec roka zrejme ☹

lubi22
23. sep 2009

Asandys Adamkovi vsetko naj k polrocku 😵

ajka82
23. sep 2009

mala zas len mrnci, ale teraz s privretymi ocami a nechce normalne buvat 😖 ...mato ju ma teraz na rukach, jak ju dame do postielky je zle...

mgk, dobre bolo u nasich, tam si vzdy oddychnem, v oktobri ideme znova na dlhsie, len neviem este kedy presne, viem len ze to bude bez mata, lebo zas bude cele dni v praci...

zuro, mna to s tymi prikrmami neprekvapilo, aj nam vravela uz doktorka ze mozme davat vsetko to co si vymenovala, len s jogurtami mame vraj este chvilku pockat, ale to vraj kvoli skladovaniu v obchodoch, ked bolo tak teplo

egy da sa dojcit len v noci...

asandys
23. sep 2009

dakuejme za priania, dnes som si maleho ani velmi neuzila, lebo bol u mamky do3, potom sme boli trosku vonku a to spunkal v kociku, potom prisla svokrus a sme varili a potom u o 6 zalomil a teraz o 10 sa zobudil, napapkal, prebalila som a uz cucka znovu. Takze dnes bol ukazkovy chlapcek tie hodky, co bol so mnou 😵 😵 😵 Ale babke cele doobedu preplakal ☹

egyptanka
23. sep 2009

no este som isla odsavat a tento krat 40 ml ... takze suma sumarum za tento vecer spolu za takych 50 minut odsate 90 ml. Ty koky a ja ze odsajem na prvy sup pomaly 150 ml ☹
mala by som ist asi k pasoe po rozumy 🙂

egyptanka
23. sep 2009

du do sprchy a do hajan ... cecky vyzmykane, este zajtra ma caka zmykanie. Jedna zurka a jako to da zabrat. Hruuuza.

nsoci
23. sep 2009

Potulka co tie gate?
Aka velkost?
Lubka mi uz nosime aj bodynka 92... 😀

potulka
23. sep 2009

nsoci, asi si to prehliadla, pisala som hore, ze 74-80. ake su tie tvoje velke?

ajka82
23. sep 2009

potulka, hod mi odhad ako daleko je to do horskeho z racka, to tiez prejdem peskom, ci?

potulka
23. sep 2009

matej konecne spi. ajka, tusim tu karinke rastie vazna konkurencia... 🙄 ale bol zlaty cely den, ani makke f nemozem povedat. odkedy vie trosku sediet a hopsat, uz nepotrebuje tolko nosit na rukach, co ma velmi tesi. 😉

lubi22
23. sep 2009

Nsoci no Matko to berie hopom tie velkosti 😀 Moj Samko nosi bodynka 86 stale, ale tie HM veci su vacsie. 😅

potulka
23. sep 2009

ajka, podla mna prejdes, ked si zasla do SJK. vybehnes hore sancovou k savke a potom hlbokou hore.

ajka82
23. sep 2009

potulka, ked sa da aj nejak krizom hore, tak v pohode, ja poznam len cestu po hlavnej tam...
co tu mame dalsieho nocneho vtaka? 😀 😝

ajka82
23. sep 2009

bru noc, uz padam 😔

potulka
23. sep 2009

ajka, ak myslis potom od savky, tak jasne. hlboka ulica je vlastne cesta lesikom, okolo ministerstva zahranicnych veci stale hore.
dobru noc.

zuro
23. sep 2009

No baby tak som vas nejak docitala...
lubi...je mi luto,ze to ta dr. tak zvorala, drzim palce filipkovi.. a prajem vsetkym soplikovym a choruckym detickam skore uzdravenie...

ajka... ani ja sa neriadim tabulkami a co kedy moze ... papame prikrmy uz takmer mesiac a pol, ale stale mlieko je u nas hlavny zdroj... teraz len zacnem masko... a nahradzat davku mlieka prikrmom...

oslavencom tiez vseto naj...

krasne fotky zo stretka....

clovek cita 15 stran a nakoniec ked docita tak zabudne ze co chcel napisat... no hruza...

😠 jaaj co sa tyka oblecenia tak kupujem teraz 80 -tku... inak baby do rambo klubu neberiete? este stale 6 mesiacov a takmer 8 kg... ? 😀

tak dobru..

yamahafazer
24. sep 2009

ahojte 🙂
tak ja uz som od 5 hore ako isiel muz do roboty.Dala som prat a najedla sa a cakam kedy sa mala zobudi a pojdemem odobrat moc do sacika dnes ideme do poradne a mame doniest aj moc.Vcera sme boli v tescu lebo muz isiel darovat krv tak nas vylozil v tescu a kupila som malej taku bundu na zimu a dve tricka z dlhym rukavom a 5 bodov vsetko od 12 do 18 mes lebo jej je uz vsetko male som jej preberala veci a uz nic nema na zimu ona uz teraz nosi kopu veci co je na 12 mes.A kupila som jej tam aj tu termosku na jedlo co ste tu o nej davali aj link a mama jej kupila v dracikovi tie gumove kocky 6ks,ale nehrkaju,ale su usper malej sa pacia 😀.Vcera spala za cely den,ale 2 hod co sa nevedela ulozit na spanie a av aute sa pokakala musela vydrzat domov.Stale si cosi vyprava a sa len prevaluje a len srandicky aby snou robil 😀 .
Ja varim prikrmi s vodou z vodovodu a aj mliecko stakou zarabam,ale prevarenou.Nic si nezamrazujem.Kazdy den varim cerstve.Mojej zatial vsetka zelenina chutila.Este zhanam niake oteplene nohavice pre malu a nic nemozem zohnat a v tescu mali inak dost drahe veci bundy aj okolo 600sk a to zasa nedam ked to bude mat len na tuto zimu a nieco mali aj v akcii a ma bundu za 150sk a aj tie tricka boli po 45sk.Maju kopu peknuch veci,ale ked nieje v akcii je to dost drahe.A este som jej kupila k pol rocku co bude mat na buduci tyzden poharik co je od pol roka a chcem jej spravit aj torticku 🙂 ,krasny den vsetkym potom ked pridem z poradne hodim modelkovske miery aktualne 😀 a vsetkym vela zdravicka aj detickam aj rodicom 😉

mgk111
24. sep 2009

lubi, nsoci - dik za infosky...

assandys - co mas proti Offspring? 🙂 to by som mohla od rana do vecera 🙂

ajka - tak daj vediet, som zvedava ako mala narastla 🙂 je ine vidiet to "nazivo" 🙂

potulka - slepo zavidim, akurat sme sa unosili k spanku - plakal plakal a oci uz davno zavrete... a miesto varenie sedim pri pc 🙂

yamahafazer - idem ta nasledovat s tym pradlom 🙂

ja este nemam ziadne veci na zimu ☹ asi pojdem mrknut cez vikend obchody lebo vidim ze uz tu vsetci riesite ze co ake velke a ja NIC NIC NIC... ufff nam vyhovuju velkosti zo cheroky - bolo to 6-9 no a uz teraz sme to predstihli takze idem kupovat na 9-12 ale aku velkost ma inak neviem... viem, len ze je dlhy 73cm...

kucina1
24. sep 2009

dobre ranko, tak hore od siestej, ale drobec si siel teraz opat nachvilu pospat. noc v pohode ako obvykle xixi.

vcera mi nesiel pocitac tak mi ho manzel opravoval, akotak funguje ale caka ho preinstalovanie visty lebo mi to tu cele blbne a navyse pise aj daky virus, tak snad sa mi to opravi aby som nemusela dat komp do opravy

my na zimu tiez nemame este vobec nic kupene, tomasko ma 70 cm tak take 80 pre 9-12 rocne deti mu asi na zimu budem kupovat. urcite to bude overal a zimna bunda, potom dake mozno aj 2 teple nohavice na traky, pancuchy a urcite bude treba za 2 mesiace aj topanky. no uz sa tesim na tie nakupy xixi. ja tomasovi tie veci v obchode nejak aspon primeram k telu, lebo som si pozerala viacero overalov vo velkosti 80 a su to rozdielne velkosti ako pri bodynkach a vlastne vsetkych ostatnych veciach pre drobcov.

dnes musim spravit doma z jednej igelitky paprik a druhej igelitky paradajok leco do flias, lebo to mam doma uz od nedele a zacina to schnut.

v sobotu mame stretavku zo zakladnej skoly tak sa tesim, no dohodli sme sa len vdaka facebooku a stretneme sa po straaasne vela rokoch 🙂

mali by sme ist aj na jablka k mojej babicke, ale stale mame daky iny program tak neviem neviem.

tak stretko do horskeho parku? no to bude z petrzky cesta xixi. ale mozno opat zlanarim manzela nech ma odvezie, vcera bol zhovievavy moj milacik. ved mu za to aj stale dakujem xixi

mgk111
24. sep 2009

kucina- ak ficis na viste tak to ta obdivujem, ja som chytala riadny nerves az tak ze to manzel musel vratit na xp-cko 🙂 aj kubko spi - uz si zvykol rano asi tak hodku-dve po zobudeni este dat 30minut slofika...

mne topanocky slubila kamoska,ktora mala januaroveho syna a ten ma uz teraz 2,5 roka takze mam o starost menej🙂 overal nejaky mam - dostali sme len neviem ci bude dobry alebo uz maly 🙂 a zateplene gate mam teraz dvoje co aj nosi sem-tam ked je chladno takze potom poriesim vacsie cislo, taktiez sme len dostali a vratime tak musim mrknut na to cislovanie...

nsoci - nooo citala som tvoj link a prisla som na to, ze do kubka cpem o dusu surove jablcka a cervene ktore su tam odporucane az neskor ☹ co uz... ale nic sa nestalo tak idem pokracovat.... vcerajsie rybie masko som vyhodila a varim teda zemiaky s karfiolom... dufam, ze nebude frflat 🙂

tie co davate zltok - zmiesavate ho so zeleninou alebo ako?

a diky bohu za to ze je svokra ucitelka prveho stupna - tym padom byva skoro doma a poobednajsie prechadzky mam teraz vyriesene 🙂 a ked nie ona tak svagor (nezamestnany - pomaha prerabat jeden byt) a svagrina aspon od stredy - chodi do skoly... ale nemala by som si zvykat lebo pojdeme domov a potom sa zblaznim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre