Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
25. sep 2009

ja asi fusak kupovat nebudem, mame ten stary z vlny tak ked bude tuha zima tak narvem do toho tomaska. ale myslim si, ze taka treskusa nam v bratislavskom kraji nehrozi. ked pojdeme na babu sankovat tak dame ten fusak do sanok xixi. apropo musim ho vyskusat ako sadne do sportaku a dat ho hlavne vycistit, este nam treba na sanky aj operadielko a troska ich vynovit xixi

kucina1
25. sep 2009

mne sa este obed vypraza a krpec mi opat nedopraje v klude jest
spinkal presne 25 minut, tak som si aspon troska upratala 🙂
este mi perie pracka a musim mu dat obed xixi

egyptanka
25. sep 2009

my nemame sanky ☹

egyptanka
25. sep 2009

fuuu a uz doobedovane ...

pasoa
25. sep 2009

asi od témy, lebo kukám, že rozoberáte papu a kočíky,
ale my sme matúšikovi objednali hraciu deku - nám odporučili, že také niečo mu máme zadovážiť, aby sa pohyboval v priestore, dvíhal hlavičku, mal farebné a zvukové podnety, tak sme mu túto:
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

a ešte niečo. ja ješitná matka, total zamilovaná do svojho dieťatka, som trochu dotknutá, lebo v pondelok 21.9. mal Matúšik meniny, a nikto mu z MK nezagratuloval. Aspoň nie dovtedy, kým mi manžel vytlačil stránky z MK do stredy... ☹

takže tú superdrahú deku (ale kúpili sme v akcii o 15% lacnejšie) dostane od rodičov k meninám dodatočne 🙂

atemi
25. sep 2009

Beshka - ja mam Bebe Confort Loola. Da sa pretocit sportak a navyse su to golfky, takze super skladne. A som spokojna. Co ja viem, tak golfky pretacatelne su uz len PP Pliko Switch.
tu je video predvadzajuce tu Loolu:

https://www.youtube.com/watch?v=jUzqEpMO_9s

Pasoa, vitajte doma. A vsetko naj dodatocne, ja som tu nebola, tak som nemohla zagratulovat Matuskovi, ale myslela som na Vas 😀 😀 😀

Babule, je normalne, ze mi Kubco nechce ani po tyzdni zeleninky spapat nic? Vsetko co sa mi podari mu supnut do ust (kedze ich zacal naschval zatvarat a nie a nie otvorit) aj tak vypluje. Chvilku omiela, uz to vyzera, akoby si to posuval pekne v puse a zrazu cvrk a husenicka na brade. Pripadne prrrrsk a mozem sa ist prezliect aj ja. Ani jednu lyzicku 😢 😢 Nic nezje. A niekedy ho az natahuje ☹

mgk111
25. sep 2009

kucina - kubko je tiez podobny a v choditku vydrzi lebo moze mrknut aj inde a pohybuje sa 🙂

egy - kubko zmrazene nechcel ☹ takze ja len zamrazim zeleninku a ovocie a vytihanem urobim cerstve...

drozdik - uz som to kukla a uppsss pre nas je to prilis drahe takze staci choditko zial...

atemi - ja viem ze vacsiona radi zeleninku ale keby si ho oklamala skusila ovocie a potom zas zeleninku ze by mozno reagoval dobre... neviemmm

pasojka - promin matusikovi vsetko len to naj hlavne zdravickaaaaa 🙂

atemi
25. sep 2009

Kuci, Tomasko je taky vychyreny papak. Donesiem na stretko zeleninku a ukazes mi ako sa to robi, oki? 😀 😀

kucina1
25. sep 2009

atemi je to papkac ale dnes si predstavte vsetci, dosla som na to, ze ked mu dam to co mal vcera tak to nechce, dnes odmietol brokolicu so zemiakmi a musela som mu spravit zachrannu mrkvovu kasu, a potom som mu skusila dat tu brokolicu a opat ju chcel. no divne divne xixi. ale urcite ti to ukazeme xixi

atemi
25. sep 2009

Mgk, hovori sa sice, ze ovocie, az ked su zvyknuti na zeleniku, lebo potom by chceli len ovocie a zeleninu odmietali,... ale ma to nieco do seba co pises. Mozno je to len nova konzistencia pre neho a lepsie by si na nu zvykol keby mu to aj chutilo... ? hm?
Este tyzden budem skusat a potom by som to riskla, ak sa nepolepsi.

mgk111
25. sep 2009

atemi - ja som striedala zeleninka ovocie a slo to... alebo skus inak neviem ci robis doma prikrm alebo kupujes.. skus to opacne.. mne kubino hrozne dlho nechcel domace az teraz...

drozdik78
25. sep 2009

mgk 🙂 to hospa nemame ani my 🙂
a egy vecerna roba vyzehlenaaa 😀 ?

potulka
25. sep 2009

osuobky, po vylete do detskeho sekaca, ktory mi odporucila nsoci, hlasim, ze matej ma nove nohavice NA TRAKY a fantasticku hunatu zimnu bundicku z nextu - a teraz pride pointa - za 7,50! 😎

atemi, nie je to nanho prihuste? skus zriedit vodou alebo mliekom na polievkovitu konzistenciu, mozno to potom nejako z lyzicky vychlipe. alebo mi este napadlo, ze mozno este nie je pripraveny papat zeleninu. v tom pripade by asi stalo za to dat si s nou pauzu a o par dni skusit znova.

matusko, prepaaaaaac! 🤐 vsetko najlepsie k meninam. 😵 ale vies, teta potulka zabudla aj na svoje vlastne meniny, tak ju to trosku ospravedlnuje. 😉

potulka
25. sep 2009

pasoa, ta deka vyzera super. taka vesela. 🙂
a ak mas cas, pekne nam porozpravaj, ako ste sa mali. 😉

iron
25. sep 2009

pasoa...my mame tu istu deku...len tu zahradu nie tropicky ostrov. Uz som tu raz o tom pisala. Moja je tam stastna ako blcha,...super su tie hracky po obvode...strasne ich natahuje. Len ked tresla do toho zrkadielka, tak to zacalo hrat a najskor sa bala a teraz mi to tu vyhrava dookola...

potulka
25. sep 2009

pridala som do nasej receptovej temy par tipov, cim si spestrit cestoviny. kludne pripiste dalsie. 🙂
a teraz hor sa do zehlenia, kym babo, prepytujem, spi. 🤐

pasoa
25. sep 2009

teta potulka, odpúšťam ti.
matúško
😀

mgk111
25. sep 2009

puding som urobila, aj olovrant pre krpca, babka je s nim vonku a ja normalne sedim pri pc - este som hodila na fbc fotecky dnesne... joooj to je ine, ked nie som doma a tu je viac ruk 🙂

iron
25. sep 2009

Jakubko je strašne zlatý...vyzerá už riadne bábo, také do škôlky... 🙂 Tá foto so slúchadlami je super.

lubi22
25. sep 2009

My mame uz po zakroku, jazycek uvolneny a bez narkozy 😵 Boli sme u znameho lekara, no a on povedal, ze podla neho je narkoza horsia vec a vyssie riziko ako prirasteny jazycek. Pozrel Filipka a povedal, ze podla neho staci to lokalne umrtvit a ze za 10 sekund mu to urobi a za den ani nebude Filipko vediet, ze sa daco dialo. A ze on ten jazycek uvolni, ze podvazovat podla neho neni treba nic a ak by bolo treba este daco s tym, tak ze to potom, ked mu budu operovat to vajko, aby pri jednom uspati sa urobili vsetky veci. Ale ze on si mysli, ze to uz bude v pohode. Povedal, ze ta narkoza je lepsia pre lekara, lebo ze dieta sa mu nehybe, ma lahsi pristup do ust, tak ze preto to tak robia, ale ze pre dieta je lepsie takto iba lokalne. Vyhodil nas z ordinacie, Filipko plackal ale fakt to trvalo iba chvilku a uz som si ho potom hned zobrala. Trosku mu tiekla krvicka ale hned vidno, ze sa jazycek uvolnil. No a ze uz zajtra mozem dat prikrm, dnes iba kojime. Tak snad uz to bude v poriadku, hned som zrusila aj termin v Roosweltke. A on ma prave pochvalil, ze aka som vsimava, ze kopec rodicov si to nevsimne aj do 2-3 rokov a pridu az vtedy, ked ma dietatko problem s rozpravanim. A pritom lekarka v BB nas zdrbala ako siroty, ze co sme za rodicia, ked sme si to nevsimli doteraz.

lubi22
25. sep 2009

Pasoa som rada, ze ste spat. Matuskovi dodatocne blahozelam k meninkam. 😵 Popri soplikoch a starosti o Filipkov jazycek, som aj prestala sledovat datumy a kalendar. Aj moje krsniatko je Matusko, vzdy mu posielam podladnicu aspon, total som zabudla teraz 😅 Ta deka je krasna, co ste vybrali.

potulka
25. sep 2009

lubi, to je skvela sprava! tusim ste sa ani bat nestihli. 😉
asi su vsetci vonku... my sme tiez mali byt, ale matej po krmeni o tretej prekvapivo znovu zalomil, tak pojdeme, az ked sa zobudi.

kucina1
25. sep 2009

my von nepojdeme dnes, oprala som vsetky ciapky tak nema co na hlavicku 🙂 a este k tomu mi nechcel zjest na olovrant mlieko tak nejdeme nikam naozaj

pasoa
25. sep 2009

lubi, som rada za Teba aj za Filipka, že ste sa vyhli narkóze! to je úplne skvelá správa, ach ach... 🙂 teda vlastne jej jej, nie ach ach... to ja som si len hneď spomenula na tú našu poslednú narkózu, ešte stále ma to neprebolelo.
Joj, radujete sa určite preveľmi, že ste to takto krásne dokázali.
K tej dr. v BB už viac nechoďte, ťapa jedna.. aj lekári sú len ľudia a čo lekár, to iný názor. vždy je lepšie vypočuť si radšej viacerých...

potulka
25. sep 2009

kuci, to akoze za trest, ze nejedol, nepojdete von? 🤐 😝

kucina1
25. sep 2009

ale nie, to len aby som nemusela nosit tri flase so sebou 🙂 moja pohodlnost 😖
a pojde zachvilu uz do vane a spinkat

potulka
25. sep 2009

ty kokso, ze vana a spinkat... my sa prave zberame von, potom este jedno papanie, potom blbnutie, potom vana a potom po dalsom papani mozno aj spanie....

ajka82
25. sep 2009

potulka aj my idenme akurat vom 🙂

lubi22
25. sep 2009

Pasoa, Potulka dakujeme 😵 Velmi sa tesim, ze sa to takto vyriesilo. Je len smutne, ze clovek ak si daco nevybavi sam po znamosti, tak im je jedno, ved za zakrok s uspatim dostanu od poistovne viac prachov 😔 A je jedno, ze ide o polrocne babenko. Budeme este ten jazycek sledovat, a ak by daco, tak sa to vyriesi pri operacii vajka. Dufam, ze Filipko bude krajsie papkat. No moj nazor, ze lekari su len obycajni masiari sa iba potvrdil 😅 Samozrejme - trochu zvelicene a neplati o vsetkych.

Filipcek aj Samko su teraz vonku so starkymi a ja sa vytesujem na nete - pozeram darceky pre drobcekov na Vianoce 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre