Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
29. sep 2009

lubi ale co to bolo fotiek kym sa podarilo tiez zubaky odfotit...nechcela otvorit ustocka, len sa skerila.....

lubi22
29. sep 2009

O tych bananoch - presne ako pise Vladka - ma predbehla 😀 Ja mam rada take zelene banany, ale tie nie su zdrave, najlepsie su take uz s hnedymi skvrnkami na supke.

Filipko mi sladko buva uz dve hodky, treba nam ist co chvila pre braceka 😅 Zas poletim so sprchovym ucesom,v slapkach a Filipko v teplakoch, aby sme stihali. 😀 No este teraz sa da, ale zime to bude komplikovanejsie.

mona1111
29. sep 2009

iron tak to potom je ok 😉

iron
29. sep 2009

tak to s tymi bananmi u nas nebude problem...u mna vsetko hnedne... 🙂

lubi22
29. sep 2009

Iron to hej, este ze existuju digitalne fotaky, clovek tolko fotiek porobi, kym dosiahne co chcel 😀 U nas je zase hlavne vzdy problem dostat dve deti do jedneho zaberu. No a zeby este boli otocene aspon ciastocne tvarou smerom k fotaku 😀

atemi
29. sep 2009

Potulka, Matejko je kus chlapa, super. Vyzera, ze mate fajn doktorku, ked takto predvida. Mne by to cislo teda usetrilo poriadny kus stresu. Chuda moje, ako som mu pchala prsty do ustociek, az ho naduvalo, ked som sa snazila nieco z tej orchidei
vylovit... No dufam, ze to cislo nikdy nebudete musiet vyuzit 😉
A podel sa s nim ak mozes, clovek nikdy nevie...

Baby, co stretko zajtra?

potulka
29. sep 2009

matusko nabral raketove tempo. najprv v jedeni, teraz aj v zuboch. 🙂

atemi, fenikel normalne dostat v supermarketoch pri zelenine. je to velke asi ako jablko, ale splostenejsie. pripomina to malicku cinsku kapustu (ma to take vrstvy listov) a hore zelene vyhonky. je to velmi dobre, stavnate s lahkou feniklovou prichutou. da sa to piect, dusit alebo aj cerstve ako salat.

vlalu6it
29. sep 2009

mangold,,nemozem najst obrazok

potulka,,super si to vysvetlila s tym feniklom,,urcite to spoznate vsetky,,,ale hore som prilepila obrazok

vlalu6it
29. sep 2009

iron,,krasne fotecky,,krasna naj s hafanom,,modelka to je 😉

pasojka,,gratulujeme k prvemu zubalku,, 😀

potulka
29. sep 2009

atemi, jasne, tu je cislo na toxikologiu v bratislave: 5477 4166.
dr. mi hovorila, ze nejake dieta sa zatulalo do kupelne, prevrhlo flasu s cistiacim prostriedkom na zachod a chliplo si. podla mna je to celkom realna situacia v ktorejkolvek domacnosti. nehovoriac uz o kvetoch, liekoch a vselicom.

veru, co to stretko? stretavame sa v horarni? nsoci spominala, ze sa pojde zo zastavky Hrobonova na Prazskej, ale ja pojdem inokade, tak aby som vedela, kam dofrcat.

matej spi uz hodinu v kociku v predsieni. ten bude asi riadne hladny, az sa zobudi! 🙂 caka ho vcerajsia cukina s mrkvou. ozaj, aj cvikla sa moze. tesim sa, lebo svokra ju ma na zahrade. dr. ma len upozornila, ze po cvikle (-i?) je tmavsi moc. celkom hodnotna informacia.

vlalu6it
29. sep 2009

😉 idem baby,,pekny den,, 🙂 ideme von na nakup,,zeleninky

iron
29. sep 2009

potulka a po cvikle su take kvazi krvavo sfarbene kaky...nezlakni sa. My uz mame cviklu za sebou. Strasne jej chutila...

potulka
29. sep 2009

iron, dakujem. na oplatku: po banane su v kake kvazi cervicky 😉

drozdik78
29. sep 2009

cauteee maminky orava zdravi zvysok skkk 🙂))) u nas sa zatiahlo a zrejme bude liat 😠

no iron moju malu tak po slivke zvrtlo ze az 🙂 ale po slivkovej " presnedavke " nie teda asi cerstve slivke nee 🙂 a vdaka za tie info o cvikle potulka a iron 🙂

lubi a kde to prednasas 🙂 ? a iak vdaka ze tie tipy na autesedacky 🙂
a inak v com davate spat malych drobcov v noci 🙂 ?

yamahafazer
29. sep 2009

ani sa sem nemozem dostat mala je hrozna dneska co mala aj taku blbu noc tak aj den no som zvedava ci uz jej vyleze niaky zub konecne.Prisla mama tak ja idem piect torticku majte sa.

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9895 poslite hlas dakujem 😵

pasoa
29. sep 2009

lubi, ešte dodatočne, gratulujem k úspešnému zvládnutiu prednášky

potulka, dnes sa ma manžel pýtal, že dokedy budú asi matúškovi dobré tie plienky MIDI 4-9kg, bo máme ešte kupóny do DMky, tak ich chce dnes minúť. a ja mu na to, že tých 9kg bude mať hádam, keď bude mať rok... a vy kukám už ťaháte na 9kg už teraz 😕

vlalu, viem, čo myslíš, aj mangold aj fenikel. fenikel má plody - korenina, a koreň-cibuľa, to čo myslí vlalu.

baby, ako ste urobili cviklu? normálka - uvariť, prepasírovať? (popučiť/pomixovať)...

my máme teraz za sebou 70g zemiaku a 130ml MM.

taella
29. sep 2009

ja som cviklu varila normálne s ostatnou zeleninou a potom rozmixovala . Dostala to takú nádhernú farbu 🙂

taella
29. sep 2009

moje deti dnes už druhýkrát zaspali a spolu 🙂

lubi22
29. sep 2009

Pasoi dakujem 😵 Drozdik na ekonomickej.

Taella viem aky je to slastny pocit, moje tiez spia akurat obe, tak velmi ich lubim 😀

Ja som este nikdy vzivote cviklu nekupila, nepripravovala. Poradte mi prosim ako na to, to sa osupe, nakraja a uvari vo vode? Ako dlho sa to vari?

pasoa
29. sep 2009

aj môj macko spí, veď tuho pracoval - najprv bol dlho hore a mal veľa roboty s hračkami na hrazdičke, potom sme cvičili vojtovku, potom pol hodinu makal na zemiakovom pyré a potom ešte 130ml mliečka, no a potom štvrťhodina, kým konečne grgol 😀 koho by to nepoložilo? 😉

potulka
29. sep 2009

lubi, ano, osupat, nakrajat a uvarit, ako hocico ine. neviem, ako dlho... kym nebude makke. 😉 asi tak dlho ako mrkva.
ja mojho syna dnes kazdu chvilu urazam prezliekanim. najprv rano, potom v poradni vyzliect-obliect. potom po obede obliect nove body, mal ho mokre od cukiny. potom sa polhodinu na to pokakal. umyla som ho a nechala vetrat dole bez. na posteli sa 2 vycikal, aj nove bodynko to schytalo. takze zasa. uuuuboziatko moje urevane. 🤐 teraz pojdeme von, ukladanie do kocika mi tiez asi nedaruje. no ale snad na prechadzke mi odpusti. 😉

iron
29. sep 2009

tu cviklu som ja robila so zemiakom.
Varila som to spolu /osupat, nakrajat), kym nebolo makke. Potom som to rucnym mixerom zmixovala na kasicku. Ja vsetko robim ponornym mixerom, ja sa s pasirovanim neserkam. Je to rychlo a jednoducho.

lubi22
29. sep 2009

Potulka, Iron dakujem, vyskusam. Ja ani poriadne neviem, ako taka cvikla vyzera, ja som to furt videla iba nakarajane na kococky a zavarene 😅 Ale najdem 🙂

baskaj
29. sep 2009

baby blaváčky, sme boli v nedeľu v Ba zaviesť našich na letisko, tak som na vás myslela... ale bolo to tak narýchlo a aj tak - pochybovala som, že by sa chcel niekto stretnúť v nedeľu...

potulka - si tým oknom nemusel pri tom rozbíjaní tak plieskať. úlomok som našla aj v našom kočári 😀 . ale teraz vážne - našla som úlomok skla v kočári naboku pri matraci. NETUŠÍM ako sa tam mohol dostať, ani z čoho to vlastne môže byť. bolo to také hrubé a ostré. ani nemyslím na to, čo sa mohlo stať, ak by to malý našmátral a dal do pusy...
tie BL si kupovala cez net alebo z toho obchodu? a ako sa k tomu vyjadril výrobca?

matja - som akurát včera čítala v ten knižke mama a ja, čo nám dávalai v pôrodnici, že dieťa v 8 mesiaci už chápe, čo znamená "nie" a "nesmieš"
a ako penové puzzle? si sa niečo dozvedela?

hele vole, mám otázku na telo: tie, čo neužívate antikoncepciu a nechcete hneď teraz otehotnieť - je na to nejaké riešenie? nejaké pravidlo alebo čo... keďže ako sme začali s príkrmami, dieťa už nie je plne kojené a teda možno už zostať tehu... hmmm... 😅

iron
29. sep 2009

baska..mozes ostat tehu aj ked je plno kojene...
a existuje kondom, antikoncepcia pre kojace, vnutromaternicove teliesko...
pravidlo neviem ci na to je ale guma je istejsia ako pravidlo 😉

kucina1
29. sep 2009

baskaj sklo v kociku? vies co, tak nam niekto nasypal rovno do kocika z balkona popol na hlavu dietata. Som myslela, ze pojdem rovno niekoho vytrieskat. Ked uz niekto huli a pusta tie smrady k nam do okien a potom spaky a popoly hadze z balkona, tak sa presvedci taky spinavy hajzel, ci niekto nejde. fakt vyspypal popolnik niekto z nasho baraku

my len gumujeme alebo prerusujeme sak sa tak tehotnosti nebojim, ale by ma porazilo keby teraz xixi

kucina1
29. sep 2009

jaj ale popolnik nevysypal do kocika lebo sme uz presli, no popol z cigariet si oklepali a sup tomasovi na hlavu. to len blizsie vysvetlenie

munu
29. sep 2009

ahojte mamicky 🙂 tak my sme dneska mali paradajkovu polievocku zahustenu ryzou, podla receptu Ajky 😉 ani nehovorim ako Matkovi chutila.. stale otvaral pusinku a ja som nestihala naberat na lyzicku 😀 takze mame dalsie oblubene papanicko 😀 a zajtra mu spravim kuraciu polievocku so zeleninkou... to bude papkat.. mnam mnam 🙂

Iron blahozelam k zubkom.. mala Ninka je strasne krasna, som nakukla do albumu 🙂 a tie vlasky jej asi mozu vsetky babatka zavidiet 😀 ako dospelacka ma vlasky.. moj drobec spinka uz skoro hodinku.. dneska spal este malo.. hodku a pol doobedu a teraz co spinka.. no mozno uz potiahne teraz 3 hodky, uvidime.. a ja idem este cosi poupratovat, navarene uz mame, muzik odprevadeny do robotky a my s Matulkom teraz budeme gazdovat sami..

ozaj a cviklu som ja este nedavala.. akosi ma nenapadla, ze aj to uz moze papat,, tak zajtra kupime a vyskusame niekedy.. 😉 a aka zeleninka este dobre chuti s cviklou? poradte...............

munu
29. sep 2009

ozaj, Kuci, robila som Matkovi v nedelu ryzovy nakyp.. teda len tak jednoducho, ze som uvarila ryzu uplne do makka a rozmixovala som ju.. boli tam aj male hrudky, ale take neskodne...a k tomu som mu dala ovocnu vyzivku.. ale musim povedat, ze mu to nechutilo.. ta ryza hej, ale v spojeni s ovocnou vyzivou nie.. takze toto mu varit zrejme nebudem.. tak nabuduce vyskusam zas nejaky iny recept z tej stranky, co si mi dala..

juuj a sa tesim, dneska som zistla, ze my vlastne uz o 5 dni budeme mat 7 mesiacikov.. to strasne letiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre