Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

iron
29. sep 2009

munu...francuzske zemiaky s cviklou... 😀 , ale to asi len pre teba

munu
29. sep 2009

Iron, no to by mal riadny sok, take korenene 😀 chichi..

potulka
29. sep 2009

matej lezi vedla mna na posteli a celkom zretelne hovori ta-ta-ta-ta-ta. 🙂 skusala som mu predriekat aj ma-ma-ma-ma-ma, ale zatial sa nechytil. 🙄 😀
baskaj, mne k antikoncepcii dr. povedala, ze kym kojim, teliesko nie. HAK som brala 7 rokov, uz mi celkom stacilo no a kondomy nemame radi ani jeden. takze co nam ostava? 😝 😕 🤐 😉
pasoa, nooo, skoro 9 kg je veru hodne. ale mame tu aj vacsich rambov. 😉

matja
29. sep 2009

baska, dojčenie je antikoncepcia iba v tom pripade, ked dojcis castejsie ako 3 hod. vratane nocneho dojcenia.

penove puzzle sme nekupili, predavacka ma presvedcila, ze sa to malo vyradit a aj na SOI-ke som sa o tom docitala.

kucina1
29. sep 2009

mne sa krpec teraz snazi dostat ku zajacej klietke, zajac chrape v izbe a nema o tomaska zaujem. volala som manzelovi aby sa zastavil u kamaratky pre choditko. chcem to vyskusat tak som zvedava ci to vobec prinesie.
idem krpca asi zachvilu okupat, navecerat a ulozit spat. nech si mozme s manzelom troska uzit jeden druheho ked mam uz dnes tie meniny. ale som zvedava kedy nam dieta vobec zaspi, bo nam vcera aj predvcerom nechcel zaspat a pozorne pozeral superstar 😀

kucina1
29. sep 2009

my penove puzzle mame a tomasko to spokojne zuzle, bolo napisane, ze je netoxicne, nezavadne tak neviem, ale bolo napisane ze to nie je pre deti do 3 rokov. ale urcite dokupime este jednu sadu, hlavne taku, v ktorej sa nedaju jednotlive obrazky na kocke rozoberat. my mame na kazdej kocke obrazky ktore su este same o sebe puclikom

potulka
29. sep 2009

kuci, vsetko najlepsie. tuho som zauvazovala, akeze je dnes meno v kalendari a ked som si spomenula, zdesila som sa, pretoze muz je michal... 😀 po vyroci svadby a mojich meninach som uspesne zabudla aj na tie jeho. 🤐

pasoa
29. sep 2009

kuci, všetko naj 😉

matja, ja som tiež zvažovala najprv penové pucle, ale potom sme sa rozhodli radšej pre tú hraciu deku.

muňu, ja by som cviklu miešala s nejakou chuťovo neutrálnejšou zel. ako tekvica/cuketa/patizón, resp. zemiaky.

iron
29. sep 2009

pasoa...a ako sa tvari Matúško na tej deke?

pasoa
29. sep 2009

iron, ešte ju nemáme 😀

kucina1
29. sep 2009

baby dakujem
uz sme cela rodina najedena, tato upratuje kuchynu a tomaska som ulozila do postielke no hraje sa tam tak bude asi taky isty kolotoc ako v predchadzajuce dni
choditko nebude dva tyzdne, bo kamoska je s dvojickami odcestovana 😠

denkolc
29. sep 2009

Mne niekto vymenil dieťa.....mám dákeho smejka, zlatunkého, milunkého, zvedavého, čo rád upratuje na stoloch a práve spí na brušku, hádam druhý raz v živote... 😅

kucina1
29. sep 2009

denka tak potom sa vymenila tanicka s tomaskom, chcem spat svojho tomaska, vrat mi ho 😀
mne sa teraz smeje, debati lalala, lelele, tatata, mamama ale spat? to ho nezaujima

baskaj
29. sep 2009

kuci všetko najlepšie!! no, to s tým popolom tiež poteší 😠

potulka - a ako teda s tými BL? čo výrobca? ja som kupovala cez net, ale rada by som vedela (keby dačo...)

matja - tak to o tom kojení, že menej ako 3 hod aj v noci som nevedela... cez deň by to bolo doteraz sedelo... hm...
a nepovedala ti, že prečo nie tie penové puzzle?

denkolc
29. sep 2009

Ozik, Iron, ja mám asi napodobeninu tej sedačky, čo si dávala link, bo dizajn absolútne ten istý..ale ten materiál, dáky semiš, či čo to je, nič praktického.. 😅

Potulka - nemyslela som ísť na pivo, však to chodím aj ja...ale povedzme, že by napr. dáky svokor šiel do krčmy a tam si dával rumy....tak som to myslela.... ☹ Lebo mňa skoro rozhodilo, že moja dcéra medzi ožranmi...bleeeee...v totálnom pajzli, chápeš...

Vlalu, ani my Teba nemáme zatiaľ šancu stretnúť, ale hádam sa polepšíš.. 😉 😉 😉

A Miška, všecko naj k meninám a čo sa týka tej sedačky, to píšu, že sa dá dať do ľahu, ale to je len taká poloha ako keď je dieťa v škrupinke....úplne do ľahu, to asi nie je možné... 😉

ajka82
29. sep 2009

denka co si robila pri steine poobede? 😝 ides okolo ani sa nezastavis na navstevu

kucina1
29. sep 2009

blavacky zajtra nejdem na stretko, tak nas necakajte

denkolc
29. sep 2009

Ajka, Ty si ma videla???!!!Ja som mala dnes Tour de Bratislava....som skoro zomrela...auto som nechala odparkované v Ružovej doline za Rozadolom a peši som trielila do mesta, lebo o druhej som mala byť u notárky a o pol štvrtej pod Michalskou....Takže PEŠO cez celú Blavu a cestu späť som nezvládla, nastúpila som do električky, čo bol dosť trapas, lebo som nevedela, že to len do prvého vozňa môžem s kočíkom a len do prvých dverí... 😅 😅 😅
Ale ísť pod Steinom, to je hotová pohroma, však tam môže čokoľvek na človeka padnúť, samé sklo a bordel, fuj..

Apropo - tá odsávačka dobre poslúži a chcem splatiť svoj dlh... 😉 🙂

mgk111
29. sep 2009

vlalu, iron - slivka nenaduva - skor nam pomaha kakat...

atemi - ja mam rada tiez take tmave hnede banany ale babu by som to nedala... pekne zlte...

munu - a ako si robila tu rajcinovu? ja ju chcem spravit zajtra...

denka - to ste ako my, ani kubko na bruchu nespava 🙂 asi dva tri krat sa mu to podarilo 🙂 on na brusku len zuri 🙂

mgk111
29. sep 2009

baby tie co mate podobne velke deticky cca 73cm dlzka a si 9,5kg... aku velkost by som mala asi kupovat? som z toho jelen...

dnes som kupila na trznici ruzickovy kel a karfiol, tak konecne nejaka zmena bude a rajciny takze aj to vyskusame 🙂
normalne som v noci pomaly nic neodstrekla... ais mliecko vazne uz konci...

potulka
29. sep 2009

moj syn uz spi. 😕 ale mal narok, naposledy si zdriemol o pol piatej. muz este nie je doma, tak som bola s matejom historicky prvy raz sama vo vani + vsetok servis okolo. dieta to prezilo a ja tiez, mam radost. kym clovek nieco neskusi, ani nevie, ze to vie. 😉
baskaj, sorry, prehliadla som tvoju BL otazku. no takto: kupovala som ich cez Zivicu, co je ekoporadna. obchod maju len tak povedla svojej hlavnej cinnosti. objednavala som si to cez ich e-shop, ale maju aj predajnu, nedaleko od nas. boli sme si ich tam osobne vyzdvihnut a zaplatit. neviem, ako by to bolo cez klasicky e-shop. s vyrobcom som vobec nekomunikovala, ale oni s nim hej. povedali mi, ze reklamaciu uzna a mam si povedat, ci chcem peniaze alebo nove plienky.
denka, tak to je sila... 😖 predpokladam, ze s dotycnym uz tanicku sameho nepustis.
kuci, sice ma do toho nic nie je, ale choditka nie su prave najlepsie riesenie pre babo. 🤐 ja viem, ze pre teba by to bola pomoc, ale babo by malo chodit samo a az vtedy, ked je na to pripravene. taketo predbiehanie vyvoja neprospieva chrbtici a svalstvu.

ajka82
29. sep 2009

denka, ked si cakala na semafore, tak sme boli na opacnej strane ale aj s mojou byvalou kolegynou, isli sme na pizzu...aj som kukala na teba ci si nas vsimnes ale nic 😅 ...promin ze sme necakali na teba, ale mali sme aj nieco rozdebatovane... sak zajtra sa hadam stretneme 😉

baskaj
29. sep 2009

denka - tak to by mňa tiež nas.alo. ja nemám rada, keď je so sestrinými deťmi môj otec, keď je... pamätám si to z detstva, aké to bolo... zvláštne... a keby je s takým malým deckom v takom zas.atom priestore ako je krčma, tak má s ním na neviemkoľko zaracha!

lubi22
29. sep 2009

Mgk - Filipko ma 9,5 kg a 76 cm a na zimu mu kupujem 80 (ale HM ma trosku vacsie vecicky). Napr. Tescovu Cherokee uz teraz nosi 80.

Denka no to by som vrazdila asi na tvojom mieste. Ja som alergicka uz na svokrove reci, ako budu spolu s chlapcami chodit na pivo do krcmy, nech to mysli aj zo srandy.

mgk111
29. sep 2009

lubi - dik 🙂

a idem buvat lebo zajtra budem s krpcom uplne sama tatino s dedom idu na kontrolu do ba a babka pekne ucit deticky... bru noc babule a skore uzdravenie vsetkym soplujucim detickam - som chcela napisat ze "soplavym" 🙂

bershka
autor
29. sep 2009

ahojte.
uf, dnes sme boli dat prepichovat uska. juuuj, ta plackala. chudatenko, ale co uz. uz je z nej kocka. boli sme aj na poradni. tak mame 8200g

drozdik78
29. sep 2009

jjuj bershka ako ste to zvladli aj ja chystam s malou len neviem najst odhodlanie...

bershka
autor
29. sep 2009

ale bola statocna. za 5 min. ani nevedela. uz sa len rehotala. ale revala tak, ze ma popraskane zilky na tvari.

ajka82
29. sep 2009

prepichovat uska by som nedala, my sme davali nastrelit...sestricka si naznacila kam, malu som posadila na kolena, ona zobrala pistolku, urobilo to cvak cvak, mala sa trosku zlakla a do minuty sa vyskierala na okolie

drozdik78
29. sep 2009

jooj chudatenko...moja emmka si vela nereve ale ked spusti tak to mame arie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre