Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

asandys
23. aug 2009

mne adam konecne zaspla o pol 7, ale to este neni okupany a nejedol od pol 4. Cakam jak blba, ze sa prebudi. Aj sa uz prebudil s revom na brusku, ale to som ho otocila na chrbatik a hned zavrel ocicka. Tak dnes asi bude neokupany, neprezleceny do pyzamka a hlave nenajedeny.

TAellka, aj pre man dnesy den katastrofa, ked sa ma zajtra zopakovat, pojdem ho zaniest do hniezda zachrany a vecer si po neho pridemmmmmmmmmm 😀 😀 😀

Aj ja som dnes mala masko, knedlik a cervenu kapustuuu, sranda, jaka nahoda 😉

zuro
23. aug 2009

slivka je dobra na travenie... ja malej davam vzdy pred novym jedlom par lyziciek slivkovej stavy...aby ju nezapieklo..

pasoa
23. aug 2009

a mám to zamixovať uvarené a potom zamraziť, či surové a variť až potom, keď to rozmrazím? Aj slivky môžem mraziť?

ajka82
23. aug 2009

alisia, ja som vobec ovocie nedusila, nevarila...vsetko cerstve 😉

atemi
23. aug 2009

Vsetko naj oslavencom, malym aj dospelakom.
Nsoci, ja neviem ci sliz peni, bo mam pracku z vrchu, tak nemozem kukat televizor na nej 🙂
Pasoa, na skvrny organickeho povodu je uplne naj zlcove mydlo. Vyperie uplne kazdu "prirodnu" skvrnu, od olejovych, cez ovocne, cez kakandy,... Dostat napr. v DMke. Len treba preprat rucne... 😝
Baby, mate paradne tie papacie fotos, musime sa uz aj my hecnut s fotenim, nemame ziadne aktualne ☹

egyptanka
23. aug 2009

pasoa, vzhladom k tomu, ze ty mas alergie by som to uvarila a az potom zamrazila.

bershka
autor
23. aug 2009

atemi, to mas blbe, nasa ked reve a neviem, co s nou, tak ju dam do kocara pred pracku a cumi jak dili na ten bubon ako sa toci

egyptanka
23. aug 2009

bershka, ja z teba odpadnem ... nabuduce budem kupovat zpredu plnenu pracku. 😀

alisia
23. aug 2009

ajka a šúpala si všetko áno? Potom rozmixovala?
atemi máš pravdu s tým žlčovým mydlom. Mne idú flaky aj s arielom na škrvny, buď tonalejem na škvrnu alebo dám do vody a odmočiť. Teda tuším je to ariel taká zelená flaška. S tým mi išli škvrny aj na veciach čo som mala od sesternice čo jej akože nešlo vyprať 😨

lia
23. aug 2009

bershik 😀 😀 😀 😀 😀
budes mi davat potom taketo mudre rady prosim ta ked si nebudem vediet rady?? 😀 😀

alisia
23. aug 2009

no bershi, asi ťa chcem spoznať aj osobne, tuším prídem na zmzku k vaším 😉 a pozvem ťa. Alebo do pizzerky? Si dobrá srandistka 😀

ajka82
23. aug 2009

alisia vsetko som osupala ale my nemixujeme, nastruhame najemno na sklenenom struhadle, alebo popucime vidlickou
asi otestujem aky zazrak je to zlcove mydlo

lubi22
23. aug 2009

Atemi dakujeme 🙂

Tusim keby sa robil prieskum o typicke jedlo na nedelnajsi obed mamiciek na MK vyhralo by knedlo, vepro, zelo 😀

bershka
autor
23. aug 2009

liuuuuuuuuuuuuus, vitaaaaaaaj. jasne, rada poskytnem akekolvek info a poradim.

fakt baby, ta pracka ju fakt berie.

bershka
autor
23. aug 2009

alisia. no ja tam uz nebyvam, ale kluuudne sa ozvi a dojdem

bershka
autor
23. aug 2009

no baby, idem do sprchy, bo kramujem a treba uz aj ''matrac'' vymenit 😀

bershka
autor
23. aug 2009

baby, skopcim z fcb co sa mi dnes stalo

dnes sa mi prilepil dudel na vlasy ked som pokadenu saru dvihala z postielky. odbalila "poklad" a dudel mi tam spadol. medzitym som na neho zabudla. cca za 20 min. spustila rev a dobehol iniciativny tato a ten "ozdobeny'' dudel jej pichol do ust.... a dudlala o 106 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denkolc
23. aug 2009

Radka a bolo to ocikané abo okakané?🙂 Paráda...vy máte tuším samé zlepšováky... 😀 😀 😀 ...a veľkú kúpeľku...ja by som tam kočiar nevpratala....heh...

Žienky, tak s tým kojením sme to skoro žiadna nevyhrala....ale Pasojka, Ty ako mocná alergička by si to isto mame povedala, keby si vedela hovoriť.... ☹

Aj ja chcem vepřo-knedlo-zelo....to čo máte za mňamky? Musím navrhnúť svokre, nech urobí...mňaaaam...Ja som pre zmenu včera spracovávala nejaké detské výživy - akože sa to premietne do MM, keby sa môj manžel pýtal... 😅

Juj, stále mám zapálené hrdlo, už by to mohlo aj odísť....radšej neprehĺtam... 😒

egyptanka
23. aug 2009

denka, ked ti nechuti nemusis prehltat 😀

zuro
23. aug 2009

egy... 😀 😀 😀

ajka82
23. aug 2009

egy ze ta napadlo co mna ked som to citala 😀 😀 😀

denkolc
23. aug 2009

Egy, niekedy nechutí, niekedy ide samo..... 😀 Ale keď vo vlasoch sa mi pak robia gundže... 😝

Apropo, my máme tuším podobné zmýšľanie, čo sa týka života....ako som doma zavretá, opúšťa ma pozitívne myslenie a tiež ma napadajú veci typu - že prepíšem malú na manžela...hi hi hi....ale vraj to prejde.... 😉

ajka82
23. aug 2009

denka, ale ked ja som mala zapalene hrdlo, priatel nukal teply obstrek mandli a aj pomohlo 😎

denkolc
23. aug 2009

Ajka, už som napísala manželovi, čo mi radíte...neviem, neviem, či bude ochotný ma liečiť... 😀 😀 😀

egyptanka
23. aug 2009

denka, ja sa tesim ako male decko na ten futbal a na tie Ruzbachy ... jooooj. Este pred tym ideme k muzovej rodine na vychod tak som zvedava ako bude mala na nich reagovat.
Ajka, to plavanie bolo doobeda alebo poobedie a ako to prebiehalo?

dievcatko84
23. aug 2009

jaj vy ste pripady, egy ty si cislo ! 😀

nsoci kraaasne foto, musi to byt u vas radost a iste u kazdej co uz prikrmuje..jaj no uz sa tesim!! 😖

ajka82
23. aug 2009

denka podla mna vyhovie 😀

egy boli porobene skupinky, vyzeralo ze podla veku a bolo to medzi 8:00-13:00 (hodinove intervaly) ... my medzi najmladsimi sme plavali 8:00-9:00 ... potesila som ta? kedze tak rada vylihujes v postielke...

ajka82
23. aug 2009

jaj a egy, ranajky zacinali 7:30 😀

egyptanka
23. aug 2009

ajka, jooooooj a tot vsjo. Odplavas si hodinu a potom nic?

egyptanka
23. aug 2009

hm a mala zvykne papat tak okolo siedmej ... fuj to bude na tesno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre