Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

munu
2. okt 2009

drzim palce 😉

pasoa
2. okt 2009

ženy, v tom článku, čo dnes posielala..tuším egy... bolo, že ak má žena niekde dohodu o prac. činnosti (či vykonaní práce..??), tak nemá nárok na rod. príspevok??? 😕

kucina1
2. okt 2009

jeeej baby tomasko je stastny v tom hopsadielku, juj je to uzasne smiesne. akoby tancoval folklor 😀 uz som to nafotila a fotakom natocila tak dam na facebook asi zajtra 🙂

vlalu6it
2. okt 2009

egy..spln je v nedelu,,a zda sa,,ze to bude sila,,na nas posobi uz dnes a strasne sme sa pohadali a neviem ako to akonci,,a to sme si planovali krasny den,,ja o sameote a muz tiez,,mala so mnou,,nedovolila som mu ju vziat,,len koli blbosti nastal ohen a stalo sa z toho tornado a vyustilo to ,,ze ak sa mi neospravedlni,,v utorok prcham s malou na sr,,pre istotu som si uz zaistila 2miestenky,mna a malu,,je mi strasne ,,chcem umriet,,toto .teda takto to este neiskrilo,,vyvrcala som to co som nemala a on to co nemal,,a velmi zavazne a citlive veci,,nevidim do dobre,,,je to zle,,,baby mylsite na mna,,uz som aj v kostole bola plakat,,,ja ho tak milujem a viem ,ze aj on mna,,,ale toto sa prepacit neda,,,ja mu uz v zivote neodpustim a ani on mne,,,nechapem,co to do nas voslo,,,je to zle,zle,zle,,,,toto dobre nebude,nebude,,,verim,ze ten prekliaty spln mesiac urobil svoje,agresivita stupla a ja som sa necitila dobre,,

tak som sa s malou vybrala pesi do mesta,,co je hodinu a pol dolu kopcom pesi--a spat som isla tiez pesi co bolo 2hodiny a v meste som chodila dalsiu hodinu,,len pauza na zmrzke,,a v kostole a revi a revi,,uz som doma,a je mi na k...a strasne ma bolia nohy prestrasne a mala spi,a dosiel akurat on,,a siel rovno do postele k malej,,a je tu ticho,,,ja grcnem srdce,, 😔 ☹

nsoci
2. okt 2009

Uff som tady.

Boli sme v meste, Matko dnes strajkoval, nechcel jest, vystrajal v restike akoby ho z koze drali a potom sa posral az pod pazuchy..... prebalovala som ho vo vzduchu na damskych zachodoch (samozrejme k nim viedli schody a prebalovaci pultik tam nebol), jednou rukou prala plenu... no parada... a potom som bola s kamoskou na Interbeauty a hodinu mi tam robili nejaky test tela pomocou cakier a energetickych centier, aj ze aka hovadina, ale vsetko urcili spravne tak mi teraz vrta v hlave, ze to mozno predsalen nieco am do seba... a boli ma z toho hlava.... najlepsi cast bola ked som si sadla, zenska kuka na monitor, ze ci som vrcholova manazerka, ze mam uplne nizke energeticke a spankove zasoby, a ja ze nie, len mamina po prebdenej noci 😀

Potulka sorry sa mi vybil mobil.... jasan, ze chcem pozicat, vymanim za hrube mencestraky na traky a este cosik pohladam... urobime kseftik 😀 Dnes som ulovila v sekaci vrch.... maju super vecicky kukni niekedy aj v textile House na Obchodnej (pod Svetom knih) alebo Genesis pri starom rozhlase...

Na pobavenie a extra pre Egy
http://free.zoznam.sk/video/Detsky-tanec-:-)#

iron
2. okt 2009

pasoa....info priamo z prvej ruky..tot z USVaR. Pokial mas dohodu o vykonani prace prinalezi ti aj rodicovsky prispevok v plnej vyske. Jedine tam musis dat vediet, kde v tom case bude maly. Pokial v jasliach, preplacuju ich (aj sukromne - samozrejme tie len do vysky rodicovskeho prispevku).

Egy, ako hovori Munu...uz je mozno taka unavena ze nechce jest. Moja mala tiez take stavy...jedla o tretej a potom az v noci....lebo proste protest, revy...atd..to co mas doma.
alebo jej idu zubky...skus si kupit ten dentinox a natri, ked potom sklidni hormon...tak vies o co ide.

Takze faza dva, dieta napapane, okupane..polomrtve, hodene volne do postielky...Reve jak pavian..uz 10 min....Prajem si pevne nervy...sak ona zalomi. Vyhlasujem vojnu v uspavani na rukach. ☹

vlalu6it
2. okt 2009

sorac,ze sa tu vylievam,,ale neviem s kym mam rozpravat a kam ist,,,ja sa asi zblaznim,,ani mamu tu nemam,,a nechcem je zavolat,,ze aby ma cakala v utorok vecer,,a aby mi zohnala odvoz z ruzomberka do namestova,,,a neviem kde sa tam pri mame v 1izbovom byte potlacime,,este byva s najmaldsim brachom,,a k otcovi ist nechcem,,nemam ho rada-rozviedli sa,,a on ma 3izbovy byt,,ja sa asi,,,,a mala doma na sr nema ani poistenie,,a nic vybavene,,,je to zle,,vraj mam cas do nedele odtialto odyst,,,ale on si mysli,,ze malu mu tu necham,,to isto,,,cez moju mrtvolu

kucina1
2. okt 2009

iron to vydrzis? prajem pevne nervy, ja chcem tiez takuto vojnu vyhlasit s uspavanim v kociku. teraz je v unaveny zo skakania v postielke a tiez vresti ako pavian. tak ho asi zase supneme do kocika, skusam to kazdy vecer. cez den to nikdy nevyjde ale vecer niekedy hej 😠

nsoci
2. okt 2009

Vlalu co sa deje? Klud, nadychni sa, vydychni. Mas dieta, nemozes sa zbalit ako pubertiacka a ujst. Co sa stalo? napis, my to posudime bez emocii, skusime poradit. Alebo anpis IP. Hlavne klud moja. Drz sa.

Potulka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4780426

vlalu6it
2. okt 2009

nsoci ja nemozem,,nemam sil o tom pisat,,a nechcem to rozoberat,,,kedze ma vyhadzuje on,,ja som hakliva,,keby ma uz aj presviedcal,,som baran,a neustupimm,hoc aj chcem,,ale on nebude ,,,madzi nami je koniec,,a ako rchlo to prislo,,doteraz sme zili ako v rozpravke a naraz zlom,,je koniec 😔

egyptanka
2. okt 2009

dobojovane ... moc toho nepotiahla, ale aspon sa ukludnila a zaspala.
Baby som fakt grogy ... tak dnes sa vam nebudem venovat, idem si vypit v klude Caro, precitat casopis, pritulit k muzovi a spat.

Ide niektora z vas zajtra do Stupavy?

egyptanka
2. okt 2009

munu, hej je mozne ze bola unavena a do toho moj stres ci mam dost mlieka tak to bolo ako vysite.

pasoa
2. okt 2009

vlalu, píšem ti IP

iron
2. okt 2009

takze dietatko sa uz zajakava od hnevu,...ocino to nevydrzal. Mne to uz tiez srdce nedalo...misia neuspesna. Takze najblizsieho polroka asi stale na tych rukach. 😒

kucina1
2. okt 2009

iron ja som tiez nevydrzala, hned som ho dala do kocika a hned tam zaspal 😖

mgk111
2. okt 2009

drozik - my sme sa dali zaockovat proti rotavirusom a mas pravdu malo sa pise o ucinkoch ockovania no ja mam ten nazor ze mozno sa niekomu stane nieco zle ale viac zleho sa stane v pripade neockovania... ale kazdeho osobna vec 😉

boldy - ja davam hrusku len postruhanu na pyre ale nevarenu a v pohode...

munu - tak sa skoro vyliecte vsetci - drzim palce 🙂

egy - aj kubko ma dni ked moc nechce... ber to ako jeden blby den...

vlalu ved nic sa neriesi take horuce ci hej? mozno rano to uz bude o inom, v klude sa mozete pobavit ci nie?

baby vy sa stazujete ze ako deti buvaju - nooo tak idem provokovat - kubko si akosi upravuje rezim spanku hlavne do obeda... vzdy spal tak po 20-30 minut a zrazu do obeda si da hodku a pol - to je uplne uzasne aj navarit mozem 🙂 a po obede potom da zo dvakrat spanok tak po 40minut... v noci sme hore dvakrat a zvacsa o piatej mame rano ale o siedmej este zalomi... prespatu noc nepozname ale uz sa na nu tesim, ze sa skratka poriadne vyspim bez prerusovania 🙂 skusala som kubkovi dat rajcinovu polievku s ryzou ale nesla nam veru... tak zajtra taka klasika, zajacie masko, karfiol, kel, brokolica...

dnes som bola pripravit nas byt na navrat domov po mesiaci u svokrovcov 🙂 stihla som povybalovat veci, povyhadzovat chladnicku, povysavat, dat jest korytnacke a umyt vecko - zajtra pokracovanie umyvanie kupelky, pranie, umyvanie dlazok a utieranie prachu... aby ti moji chlapi prisli v nedelu do cisteho 🙂 esteze uz len nekojim a papa obed aj olovjrant, kludne mozu postrazit druhi 🙂

nechtiky strihame cca kazde tri dni, kupanie je pre nas uplne neskutocnym zazitkom vzdy ale obliekanie stale nie a nie tolerovat 🙂 takze to bude na zimu kraaaasaaaaa 🙂 a musim tiez kupit nejaky zimny kremik... mate nejake odporucania?

kucina - super s tym hospatkom 🙂 uz sa tesim na videjko 🙂

kubko uz spinka - po kupani sa vyskieral najedeny, tak ho tatinko suchal po ritke az zaspal 🙂 tatinko nam teraz moze helfnut akurat s pitim z flase a s uspavanim... inak nemoze nic ☹ este stale mam dve deticky, ale raz to bude lepsie 🙂

kucina1
2. okt 2009

mgk tak idem nahodit uz teraz ked sa tak tesis 🙂

mgk111
2. okt 2009

vlalu - ked to doteraz bolo vsetko ako v rozpravke, tak to nemoze tak rychlo skoncit moja... nedorozumenia byvaju caste aj v manzelstve predsa... neviem co sa stalo, nemozem posudit ale budem na teba myslit a drzat palce... drz sa a hlavu hore...

iron
2. okt 2009

vlalu...mate krasne dieta. Nechaj si vsetko prejst hlavou. Uz to nie je len o tebe. Vsetko sa da riesit. V hneve clovek vela krat povie co potom lutuje. A vsetko je aj o kompromisoch. Nehraj sa na tvrdohlavu a pekne chod za nim, ze sa o tom chces porozpravat....Veci sa sice daju odpustit ale nie zabudnut....ale je to o laske, sebaobetovani a vselicom inom.

pasoa
2. okt 2009

vlalu, mgk má veľkú pravdu - nerieš nič s horúcou hlavou. keď vychladnete, bude to o inom. viac v IP.

kucina, potom hoď sem link, som veľmo zvedavá.

nám dnes prišla konečne tá deka na hranie pre matúška a taaaak sa začal rehotať, keď sme ho na ňu dali, som bežala po foťák a začala natáčať a nič. Nemý film. ale fest bol zlatý predtým, sme sa s mužom išli ušúľať na ňom, ako sa rehotal. a potom svoju novú hračku pokrstil mrkvičkovou grckou a nie jednou a bolo 😀

teraz s mužom chrnia v obývke pred telkou (matúško v lehátku chrbtom v telke, mama je v tomto prísna 😅 )
a ja akože prekladám a tlačím pečené kura s ryžou a zapíjam nealko Zlatým Bažantom. 😎

mgk, a čo vám prerábali byt či prečo toľko roboty?

iron, nevadí, že na rukách. Dôležitý je váš vzájomný vzťah, aby Ninka vedela, že si tu pre ňu, že sa môže na teba spoľahnúť.

potulka
2. okt 2009

vlalu, znie to hrozivo, ale dufam, ze zajtra sa na to pozriete s vacsim nadhladom. kasa by sa nemala jest taka horuca, ako sa navari. verim ze niektory z vas urobi prvy krok. ak to nebude muz, mala by si to byt ty, aj ked je ti to teraz proti srsti. mysli na angelicu, uz to nie je len medzi vami dvomi. malicka je v tom uplne nevinne, ale odskakala by si to aj ona. skus sa kvoli nej prekonat. 😔 drzim palce, silno na teba myslim.

mgk111
2. okt 2009

kucina - potom napis 🙂 lebo tam stale nazeram 🙂

nsoci
2. okt 2009

My sa chystame Egy. Vlalu mas IP.

mgk111
2. okt 2009

pasoa - nie len sme tam mesiac neboli a predtym som bola sama s kubkom takze som mala sice spokojne dieta, ale byt hore nohami 🙂 nemohli sme byt doma lebo byvame na tretom bez vytahu a manzel by po operacii clenka a bedroveho klbu nevysiel hore... a teraz sa uz nejake o barlickach doskrabka hore hadam 🙂

iron - aj ja vacsinou uspavam na rukach a uz som si zvykla - neboj este nam to bude chybat 🙂

pasoa
2. okt 2009

nšoči a iné nemčinárky a prekladateľky 😀
čo je to preboha Splintentreiber?
obrázok napr. tu:
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

potulka
2. okt 2009

nsoci, s tou bundou + oteplovackami sa dohodneme cez tyzden, dobre? ked pojdes do mesta, mozeme sa stretnut a pozries si ich. obzrela som si ich lepsie a je to dokonca kombinacia olivovozelenej s hraskovou. 😉 teraz uz len aby to velkostne sedelo.

pasoa
2. okt 2009

nšoči, krásne pančušky. ja som našťastie dostala hŕbu vecí od kamošky (požičala mi) a stále objavujem nové a nové kúsky, čo sú pre matúška ako ušité, napr. minule
iron napísala, že dáva Ninke zateplený overalík a ja som z tej kopy vybrala taký fajný teplákoidný overaílk tak je úplne super na tieto teploty, zvlášť, keď je matúško na zemi a teraz má ešte aj tie soplíky. super. a aj trojo pančušiek tam je, no proste super, že mi má kto takto požičať, keby som to mala všetko kupovať, tak zdiviem, za pár týždňvo mu to už bude zas všetko malé...

kucina1
2. okt 2009

hej napisem ked to bude nahodene

pasoa
2. okt 2009

som to tu s tým linkom na splinterntreiber riadne rozdádzala 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre