Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
23. aug 2009

a co by si chcela?... potom si mozes robit co ty chces...ist do sauny, na masaz, plavat, nejaka prechadzka... bol aj program pre deti, ale pre vacsie...lia by z toho moc nemala...

atemi
23. aug 2009

no a je to tu!!!... dobre ze si ma varovala Bershka. Skazene od kosti su tieto zeny... ani prehltat nechcu 😀 😀 😀

egyptanka
23. aug 2009

ajka, ale v podstate budeme mat cely den pre seba ... da sa to. A mala ti lepsie spala po plavani alebo bola rozkokosena?

ajka82
23. aug 2009

atemi, mam pocit ze ta varovala ta najspravnejsia 😀 😝 😀

denkolc
23. aug 2009

Tiež si myslím, že tá správna to bola, čo tu v tom kotli mieša furt.... 😀 😀 😀

Zopár foto, ak by dakto chcel kuk https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ajka82
23. aug 2009

egy, ta sa potom najedla, isli sme von a spala dve hodky,co u nej zvykom nebyvalo, v poho sme sa naobedovali niekde, bez nejakych revov... a od vtedy mi aj akosi lepsie spava cez den...

egyptanka
23. aug 2009

ajka, no potesila si ma, lebo tiez dufam v urcite zlepsenie denneho spanku a ustalenie rezimu.

ajka82
23. aug 2009

egy ale myslim ze to vase papanie o siedmej asi nebude...my sme predtym nejak tak uz fungovali a jak sme dosli, vsetko sa jej zmenilo okrem zaspavania o desiatej vecer...

mapa
23. aug 2009

cafte kocky,
sulam sa tu z vas 😀
dakujem vam za podporu pri mojich zufalych nevyspatych vylevoch... rozhodla som sa riesit to nocne vstavanie metodou podla knizky kazde dieta sa vie naucit spat... uz som proste psychicky nezvladala ten spankovy deficit a odnasala si to kajka a moj manzel... pripadne moja mamca ☹ rozhodla som sa tak aj preto, ze hoci vstavala od polnoci kazdu chvilu a upokojila sa len na prsniku, tak necicala skoro vobec, len dudlala a zacala kricat, ked som sa ju pokusila polozit do postielky... a ja som sa za ten cas totalne prebrala a bdela az do dalsieho takeho vystupu... poriadne sa napila az okolo stvrtej-piatej rano...preto, ked sa zobudi v tom case, tak ju vzdy nakojim, aby mohla rast 😀 pocas prvej noci vstala o pol jednej a uspavala som ju bez kojenia do pol druhej, zobudila sa o stvrtej, napapala sa a spala do siedmej... druhu noc uz vstala az o druhej a po 15 minutach uz mierneho placu (oproti noci pred tym) spinkala do piatej, po nakojeni do pol deviatej. vraj sa da odnaucit aj od tych skorych rannych kojeni, ale to ja nechcem, ked je take drobatko. uvidim, aka bude dnesna noc... drzte palce. budem informovat uspechoch.. manzel uz spi v obyvke 😀
prajem same dobre veci filipkom aj dievcatku a aj berschkinej sarke a vstekym osla vencom 🙂
ja som bola kojena do 2 rokov... niezeby bola moja mamca taka cool uz pred 28 rokmi, ale ja som uplne odmietala cumel a nieto este umele mlieko, ktore by mi tym cumlom malo tiect. samozrejme sa riadila aj vtedy mudrymi knihami, takze som skoro ochutnala ovocie, zeleninku, polievky... a podobne, ale to, ako prosim mamu, nech mi da cicu sa radi k mojim prvym spomienkam z detstva... 😀
papkacie fotky s pribehmi su velmi podarene, uz sa zacinam pozerat po celogumenych podbradnikoch.. myslim, ze nieco take som videla v ikei? do kelu, preco je az v blave? musim niekomu urobit zoznam a poprosit donasku. chcela by som aj tu stolicku antilop.

egyptanka
23. aug 2009

ajka, ved uvidime ... ale po navrate chcem uz nabehnut na nejaky rezim a zacat vychovavat, zatial len tak light a ked pridu prikrmy tak uz viac dbat na nejaky rezim. Bude to zmena aj pre mna, aby som sa aj ja naucila skor vstavat a dokopat sa z postele a fungovat ako matka, manzelka a ak vyjde cas a energia tak aj milenka. xixi 😀

mapa
23. aug 2009

jo a suvislost medzi imunitou a kojenim velmi u mna nevidiet... na prvom stupni zs som nemala vymeskanych pod 100 hodin za polrok 😅, skolka bola tiez o nicom, ale na strednej a vyske som bola vcelku zdrava... ako som zacala pracovat, tak sa na mna lepilo vsetko... vyvrcholilo to kiahnami v 23 tyzdni tehotenstva 😠 😒

taella
23. aug 2009

tak práčka plnená zboku je fajn - moja sesternica , keď bola malá , tak si položila stoličku pred práčku a pozerala , ako sa tam perú plyšáky a to tam presedela viac ako hodinu bez pohnutia 😀

ajka82
23. aug 2009

egy ked mam pravdu povedat, tak ja som sa o nejaky rezim nesnazila, jedine ze obeduje v takom "normalnom" case, podla toho ako sa hlasi ze je hladna a olovrant hned potom...
a akosi to prislo samo 😅 ..len to nase neskorsie zaspavanie, ale posunut sa nedarilo, tak som sa na to vyprdla, lebo aj tak mi to nevadi 🙂

egyptanka
23. aug 2009

ajka, aj tak to nezalezi na mne, ale predovsetkym na Natalke ... uvidime 🙂
ale tesim sa ako vypadnem zo stereotypu 🙂

ajka82
23. aug 2009

idem sa oplachnut a robit tulky-tulky 😉 bru noc vam prajem

egyptanka
23. aug 2009

aj mna uz vola postel. pojdem aj ja ... dobru nocku prajem 🙂

lubi22
23. aug 2009

Mapa snad vam ta knizka pomoze a zlepsi sa spinkanie. Nam velmi pomohla pri Samkovi, ale zacali sme s nou od polroku. Pri Filipkovi zatial nie je dovod, zaspinkava sam, v noci sa sice budi viackrat, ale vzdy riadne pije mliecko a hned po nakojeni zaspinka, tak sa da.

lubi22
23. aug 2009

Denka malicka je podarena 😵

Taella Filipko ma tu istu supravicku z HM ako Oliverko na poslednej foto 🙂 Kukadla ma riadne 😉

taella
23. aug 2009

no bol výpredaj 🙂

lubi22
23. aug 2009

Taella to neviem, Filipko ju dostal od krsnej este pred letom aj s inym oblecenickom 😀 Ale je zlata, len my sme ju na sebe mali asi iba raz, nestihame vynosit 🙂

nsoci
24. aug 2009

Bre ranko...

Tie gumene podbradniky so zachytavacom potravy dole su super vec... keby ich chcel mat Matko n sebe a nestrhaval ich nasilu z krku alebo nedvihal cez hlavu - vysledok = vsetko zachytene na hlave 😀

Pracka je super vec... ked som robila aupairku tak som mladu 11-mesacnu supla preed bubon a bol klud

Vcera som sa odhodlala oprat potah matraca z IKEA co mame na manzelskej posteli bo bol uz oznackovany Matkom durchom durch a vonkajsie drhnutie nepomohlo, do pracky nevosiel hnusoba jedna tak pekne vo vani a susi sa natiahnuty v kuchyni medzi stolickami, pod nim plna Matkova vanicka vody... to zas bola akcia 😅

nsoci
24. aug 2009

Taella, Denka cool fotecky 😉

alisia
24. aug 2009

Dobré ránečko 🙂
babky, tie gumené podbradníky sa dajú kúpiť aj v tescu, dokonca mali na ne aj akciu, aj látkové podbradníčky stáli 1 €.
Používate niektorá fialové tesco plienky? My doteraz pampersky ešte čo sme podostávali, no mám posledný 97 ks balík, tak budem potrebovať ďalšie.
Nsoci, páči sa mi aký ste s Maťkom akční 😉 😀

kucina1
24. aug 2009

my sme mali aj tesco fialove boli dobre, ale presli sme este na lacnejsie a to babylove s z DM a su uplne dobre tiez

pred dvoma tyzdnami som si vytiahla tie kupony z DM drogerie na zlavy, ze si to pozriem konecne a ako na potvoru to nemozem uz 2 dni najst :(

alisia
24. aug 2009

Čau kuci, aj ja mám tie kupony DM, tak tie babylove plienky vyskúšam, A Tomáško ich nepreciká? Koľko asi stoja?

kucina1
24. aug 2009

alisia vies co asi 2x sa mi stalo ze to v noci precikal ale plienka bola sucha tak sa asi divno mrvil 🙂 zato s pamperskami som ja spokojna nebola, bo tie som na noc davat kvoli tomu vobec nemohla. stoja medzi 7-8 euro 56ks balik tusim

taella
24. aug 2009

aj ja som spokojná s DM plienkami , a ešte mi celkom vyhovovali aj z Kauflandu Wickies , ale tie modré , nie zelené , lebo to sú gumeňáky .

alisia
24. aug 2009

kuci, a možno si mu ich slabšie prilepila, tak ich precikal. Tak ich skúsim čo to bude zač.
Bože baby, mne už skončila materská a ešte som si nevybavila rodičovskú. Dúfam, že mi to potom doplatia.

alisia
24. aug 2009

taella a tie kauflandové čo asi stoja?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre