Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

kucina1
7. okt 2009

mne kamoska povedala ze jej dvojicky presne v 9 mesiaci zacali vsetko ovocie odmietat a chceli len hrozno a trva to stale (uz maju 14)
u nas ma tomasko na hlave ciapku a veselo si ju dava stale dole. ma studeny nos aj usi tak som mu ju navliekla 😀
sedi v kociku a ocucava popruhy, popri tom mlati cely kocik kovovou kavovou lyzickou. tuto cinnost ma velmi rad

kucina1
7. okt 2009

leni jaaaaj tak som myslela stavu xixi ale myslela som na hlavu, bo si tomas zacal stahovat ciapku z tej jeho xixi

vlalu6it
7. okt 2009

egy--nasa mala nikdy nemala ani kvapku MM a je zdravucka,kludnucka a v pohodke 😉

vlalu6it
7. okt 2009

kuci,,nechavas domka tomaska hrat sa v kociariku???

vlalu6it
7. okt 2009

dnes idem strihat manzelika,,,to milujem,,najradsej by som aj malu vysmikala,,,ale ked jej seknu tie copiky

iron
7. okt 2009

no na tie sople...ja som zbehla k lekarke. Davala som jej sice ten libenar, ci co. Ale lekarka povedala, ze je to uz slabe pre nu. Tak nas poslala na ORL, ci to nie je nieco s uskom. To bolo v poriadku a vyfasovali sme kvapky Pamycom, Fenistil a Calcium Chloratum....do tyzdna je totalne fit.
Ale prve noci bol horor, lebo nevedela po leziacky dychat. Bola hore kazdu hodinu a niekedy aj castejsie. A to plakala som ju nevedela utisit....
Teraz zase ma fazu, ze vstava v noci 4krat. Uz som si zvykla.

kucina1
7. okt 2009

vlalu hej nechavam , ked nechce byt sam na zemi tak ho posadim kustik odo mna a je spokojny

vlalu6it
7. okt 2009

iron--prajeme malej skore uzdravenie,,,

vlalu6it
7. okt 2009

kuci,,to nie je zly napad,,tak by som mohla aj viac trebars uvarit,,,lebo ona je za par sekund vsade,,,a aj na nebezpecnych miestach,,neda sa mi nic,,musim stale davat pozor,,,ale nasa doma v kociari,,asi by pistala,,ona sa chce plazit

potulka
7. okt 2009

kuci, my sme davali rovno z chladnicky. vidis, to mi ani nenapadlo... 😕 ale je to take male mnozstvo, ze sa mu to hadam v pusine hned zohreje. ja som to tam nechala asi dve hodiny, potom uz bola stava na svete. 🙂 a samozrejme, potom zasa naspat do chladnicky. este pomoze, ked cibulu niecim zatazis. mensim poharom alebo tak nejako.

vlalu, aj nas matej chodi spavat okolo deviatej. tento rezim si vytvoril sam. potom spava zhruba do siedmej. niekedy v kuse, niekedy 1-2x papa. tiez nam to vyhovuje, lebo s nim mozeme ist niekedy na veceru alebo s kamaratmi vecer von.

vlalu6it
7. okt 2009

no idem ja,,ked este spinka,,,pripravit miesany salat k obedu,,prajem vam vesely dnik,,papa

vlalu6it
7. okt 2009

potulka,,aj nasa si vytvorila rezim od narodenia sama a ma to stale rovnako,,co je supis,,len vazne neviem ako to bude na sr,,ina klima ine podmienky,,,

vlalu6it
7. okt 2009

potulka,,ale u nas je nevyhoda,,ze nasa mala poobede spava od 17-20 3hodky,,cize to musime trcat doma,,a potom nastava plazenie,kupanie,papkanie a spanok 😅

vlalu6it
7. okt 2009

letiimmm

iron
7. okt 2009

Vlalu dik..uz je zdrava. Este trosku krochka, ale to uz su take pozostatky. To sa jej von upravi.
To co je dnes za cas, fuj...nejaky divny tlak....Je mi akosi divne.

iron
7. okt 2009

baby....otazka
Ako otehotniet pocas dojcenia...Vcul budte mudre.

kucina1
7. okt 2009

iron ved tak ako si pocala ninku xxi

iron
7. okt 2009

No kuci...keby to tak lahko islo. Ked ten debilny hormon toho kojenia tam sarapati...Kurna.

iron
7. okt 2009

To ja nie som zvyknuta, ze sa nedari. Proste raz a je to. Ale toto... ☹

potulka
7. okt 2009

iron, iny navod asi nie je. 😉 uzivajte si a raz to pride. ked uz ninka fici na prikrmoch, mozes mat ovulaciu kazdu chvilu.

nsoci
7. okt 2009

Potulka ak dnes dojdes nedoniesla by si mi tu zimnu bundicvku? Donesiem cosik na pozicanie, vymenu.

iron
7. okt 2009

Potulka...ja viem. Ked moja nablbsia vlastnost je nedockavost. Proste trpezlivostou vobec neovplyvam. Mam co robit pri malej... 🙂
No na prikrmoch sice frcime, ale pozrasko...vychlemta ako keby ani navyse nedostavala

nsoci
7. okt 2009

Babulky este poradte....

V stvrtok idem robit kvantum jablkovej a jablkovo-hruskovej vyzivy (dojde mi zo zahrady debna abo viac).... Chcem do takych mensich poharikov, da sa aj do takych, co su znovuzatvaratelne? mozno blba otazka, ale ja som este nezavarala - hanba mi - a doma sa vzdy zavaralo do tych co bolo treba utesnit tym vieckom a ked sa otvorili uz sa nedali zatvorit.... pripadne klasicke yvzivove ak kupim niekde viecka sa nedaju pouzit?

Plus

moja mama tvrdi, ze bez cukru sa mi to pokazi.... to ako fakt?

Hodte mi prosim link na recept ,a bo postup, ze ako, prosim prosiiiiim...

kucina1
7. okt 2009

nsoci mne sa nic nepokazilo bez cukru tak neviem

ale pokazilo sa mi vysterilizovane toto: mrkva, hrach a ryza 🙂 asi ta ryza sa nemoze takto uschovavat xixi

iron
7. okt 2009

ze sterelizovat....baby...to by som musela vsetko pokupovat od A-Z na to. Ja som hnilo, radsej kupim cerstve...Obdivujem vas gazdinky.

nsoci
7. okt 2009

Kuci tak napis ako

osupem, uvarim v troche vody (ci v litri), popucim/rozmixujem, vlejem do poharov, zatvorim, dam do mega hrnca s 10cm vody, navrch handru a dam 10 minut vriet? ci som to poplietla?

Ja davam mlademu vsade sladku mrkvicku do ovocia ked terazkom nechce, dnes zbastil cely nadseny mrkvu+kalerab+banan+jablko+hrusku+UM - ina gebuzina, ale siel as potrhat, co u nas nebyv zvykom. Vcera som donho pracne dzgala vyzivu tak, ze dostal ryzove chrumky do ruky a tie som nenapadko namocila do kase no a potom cumlal kusky hrusky (a furt mu zabiehali kusky).... lebo lyzickou nechcel ani za nic.

Vsade teraz miesam UM co najviac, snad mu uz zachudi, lebo zosediviem 😀

My mame novu zabavu, jazdenie v kociku naopak (oprety chrbatikom o madlo) sa reho ce nahlas aj 10 minut.... ale sa bojim, ze vypadne.

kucina1
7. okt 2009

jeeej nsoci taku istu zabavu v kociku mame u nas uz dlho. ale niekedy ho ani nemusim tlacit bo on sam sa takto rozhojdava xixi

nsoci presne tak ako si napisala som to roibla aj ja

nsoci
7. okt 2009

Iron no ale v zime cerstve nebude 🙂 a co s tou debnou ovocia vsak sa doser... ak to zjeme.
Baby aj vy to robite tak ako ja a kuci? (kuci tej vody liter ci kolko?)

kucina1
7. okt 2009

nsoci ja tej vody som davala tak odoka. ked som to mixovla tak som vkladala do mixera len ovocie a ked sa mi to nedalo rozmixovat tak som z hrnca trochu vody naliala

baskaj
7. okt 2009

kočky, ja len na rýchlo...

malý mi už od včera blaboce papapapa, bababaďaďa a to len tak, z dobrej vôle, mimo toho, že sa sťažuje 😵

ináč, to je sila! som včera písala s egy, že v dm mali hami jemný špenát s bramborami v skle a bolo tam aj plnotučné mlieko a smotana. a v tescu presne v tom istom mlieko nebolo, ale bola tam tá jablčná šťava a kukuričný škrob (tak ako to egy našla na nete). a pritom to bolo presne ale úplne presne to isté balenie, ten istý obrázok, obe od 4m... 😒 ešte som to iša večer čeknúť do dm, že či som dobre videla a dobre som videla! tak bacha 😕

ozaj - tak to natálka mala meniny! všetko naj!

včera som si zamrazila organic baklažán a patizón (dovoz z Nem.a Špan. 😒 ) . ešte poskúšame karfiol a španát a pomaly pôjdeme na mäsko. ale pomoc, zatiaľ ešte nemám domáce...

cez víkend ideme s kamošmi na chatu. prvá noc mimo domu. som zvedavá... ale sa aj strašne teším na výletík 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre