Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
8. okt 2009

wow nsoci, po každom stretku obdivujem tie parádne zábery a super komentáre k nim 🙂

potulka, čo je s tvojimi fotkami, čo ste fotili v MT?

mgk111
8. okt 2009

clea - ja som dostala kramy po polroku a odvtedy mi chodia uz normal ale bolo to znizenym poctom kojeni...

egy - nemas niekoho kto chova zajace? babku a podobne? my mame toto domace susedia basbky chovaju tie vselico tak mam jahna, kura, morku a zajaca... ja davam olovrant ovocny pretoze ked som dala desiatovy tak mi nechcel zjest zeleninovy obed 🙂 takze to uvidis ake "presibane" budes mat dieta...

nevewdela som ze uz by som mohla "mala" davat aj roziok do ruky ked nema zubky tak to bude oliziovt alebo ako? 🙂

Ajka - jeeeej dakujem, ozvem sa co a ako... nemam az tajk vela hraciek ale uiz sa to to hemzi po byte nimi a treba im dat jedno miesto 🙂 aby aj kubko vedel kde si ich moze najst ked je treba... a kde davas zajacika ked ides k vasim?

kucina - my sme sa zobudili najskor o jednej a on chcel mat rano ale vytrvalo som ho ignorovala ked lezal v postielke, takzepotom az o piatej 🙂

nsoci - dikeeees 🙂 no taketo cosik som myslela 🙂 poviem mojmu nepohyblivemu manzelovi nech sa este pohrabe na nate 🙂 kedy chodievas spavt ked sipotom taka vysmiata a spokojna cely den? 🙂

clea333
8. okt 2009

Ahojte, to bola noc 🙄 maly sa prehazdoval ako vrece zemiakov a chcel furt papat 😨 😅 som jak mechom prastena 😝

kucina1
8. okt 2009

no my sme si sli este pospat o tej piatej a prave sme sa zobudili, keby nebolo hladneho zajacika tak sme este v snickoch 🙂

clea333
8. okt 2009

Nas buntosil od 4tej 😝 teraz je plny zivota a to mam cakat kym sa nevycika do sacku 😀 neviem, ako ten sacok uchranim 😀

Alisia, pekne si to napisala, aj mne to nejako tak lekarka vysvetlovala priblizne, akurat ze sme sa prerozpravali az k tomu masku a ovociu, o piskotkach a chlebiku, cestovinach az nabuduce.

Baby, ja som zvedava, ked zacneme to maso, tak ako to budem robit, ked nemozeme este pridavat zltok, bo ja som mala dlllllho nan alergiu ☹

Mgk, aj ja tak planujem davat ovocie prave na olovrant, kedze potom by isto nejedol obed.

My sme zatial bez zuba 😉

egyptanka
8. okt 2009

dobre raaanko

egyptanka
8. okt 2009

mgk, nikoho ☹

mgk111
8. okt 2009

clea - ani mi nemame este zubok ale vy ste podstatne mladsi tak neries 🙂

egy - skoda ze to nie su moji susedia ☹ by somhelfla takto som rada, ze mam aspon ja...

kubko sa tvaril ze chce este spat, ale zjedol mlieko a santi o dusu...

iron
8. okt 2009

ahojte
nomoja tiez dokazovala strasne veci v noci. Bola hore hadam 5-6 x. uz to neratam. Teraz je tu vedla mna unavena mrnci.....ja som este v pyzame, chrust tiez a hadam dostane rozum a pojdeme spinkat.

iron
8. okt 2009

nsoci...ja som ti hovorila ze taky fotak robi dobre fotky.. 😉 Perfektne.

potulka
8. okt 2009

dobre rano

ocina mame na ceste do KE, vstaval o 5.15. to si prave daval matejko tretie papanie (prve o 12., druhe okolo stvrtej). 🙄 dnes "spal" celu noc u nas, aby k nemu nemusel muz vstavat a zasa ho odkladat. (dobry servis, ze? 😉) definitivny budicek bol pred siedmou. inak, vcerajsie prevalovanie z bruska na chrbat babo este nezabudlo. ked som od neho odbehla na zachod, nasla som ho po navrate uplne na okraji postele. zbohom, pokojne dni! 😅

egy, z nasho kralika ti veru nedam ani chlp! 😝 ale svagor slubil, ze nam da pre mateja kusok z ich domaceho chovaneho na tieto ucely. kvoli matejovi som ochotna to urobit, ale sama ho jest nebudem. pripadala by som si pred dorčou ako kanibal. 🤐

kedze sa ani vcera nekonali ziadne plienkove vykony a la nsocina vcerajsia prezentacia, skusim dat dnes na desiatu hrusku. asi surova by bola lepsia, ze?

potulka
8. okt 2009

jaaaaj a fotky - super! 🙂

iron
8. okt 2009

potulka...ja idem davat tiez hrusku...trosku som ju ale povarila

potulka
8. okt 2009

iron a uvarena ma tiez antizapchove ucinky?

uaaaaaaaaaa, maaaaaame zuuuuuuubok! 😵 😵 😵 este som ho nevidela, ale poskrabal ma na palci. 😉

egyptanka
8. okt 2009

jeeee ja uz mam obed v trube, ale vdaka mojmu muzovi som usetrila 10 minut ... pokrajal salamu a umyl a odlozil riad 🙂 ... a to sme sa rano stihli este pochytit.

egyptanka
8. okt 2009

Blavacky ... nechysta sa dnes niekto na Zeleznu studnicku??

potulka
8. okt 2009

my nie, idem s kamoskou a jej chodiacou 11mesacnou stelkou do medickej.
ozaj, nsoci, podla teba je matej hnedoocko? podla mna ich ma take vselijake a ktovie, ake budu nakoniec. 🙂 ale hnede by som brala - po maminke. 😀

kucina1
8. okt 2009

juj ja sa tak tesim, dieta mi dnes kychlo len asi 3-4x a ziadny soplik nema a dokonca sa mu troska uvolnila dierka. asi ten cibulacik od potulky fakt funguje. a od vcera mi vobec neplakal, ale mi je fajn xixi

mgk111
8. okt 2009

kucina - kubko este sopli tak idem aj na na ten cibulak... my sme kubka utriasli na rukach o 8.45 a este spi - u nas neskutocne 🙂 ked sa vybuva a napapa tak pojdeme von na trznicu pozriet nejaku zeleninku a ovocie...

a v sobotu idem ku kamoske ktora ma tiez syna sice uz 2,5rocneho ale idempoziciavam veci na zimu,bo nemam za co kupit ☹ ja rodicovsky, tatino PN a naklady od nevidim do nevidim... esteze mame doma nejake teplakove supravy este co sme dostali...

clea333
8. okt 2009

Hura, maly konecne spinka, aj moc sa nam podarilo odobrat, zajtra budu vysledky, manzel to siel zaniest.

Mgk, to poznam, nas tatino bol polroka bez prace, ale uz sme v pohode, vtedy som mala nastastie matersku 😉 teraz ten rodicak je o hubu 😢

lenk30
8. okt 2009

ahojte, baby vašim kinderkám chutí ovocie? mne nič nechce okrem banánu. ja sa tu serkám, mixujem broskynku s jablčkom, rozvarené malinky, teraz hrušku s piškotami .........a všetko si to zjem sama. robí nechutné grimasy 😒

kucina1
8. okt 2009

mgk ja si nemam od koho nic pozicat ani dostat :( hladam na bazaroch a daco som poobjednavala. tiez je to mizerne s peniazmi. maly ma dnes uz len 3 plienky ked nepride dnes vyplata tak budeme musiet urcite od niekoho pozicat aspon na to. zimnu bundu cez bazar objednat neviem, ziadna sa mi nepaci a ked sa mi paci tak ma sproste rozmery. a uz hlasia paradnu zimu tak to potrebujeme uz dost surne. este som nezaplatila ani cez bazar tych par veci, bo nemam zaco 😠

kucina1
8. okt 2009

omyl vlastne sme vcera dostali zimne cizmy a papuce tak pre 4 rocne dieta xixi

mgk111
8. okt 2009

lenka - ovocie nam islo vzdy uzasne.. inak skus dat kupovane ked nechce doma robene.... a varis to ci len struhas? skratka vyskusaj tu druhu moznost...

kucina - nastastie plienky som nakupila do zasoby, tak to je v pohode aj mliecko... ja mam jednu zimnu bundicku od manzelovej sesternice a kamoska mi zohnala od svagrinej po jej synovcovi tak si idem dnes pre nu, oteplovacky som kupila v kauflande za 130sk vascie a budem ovinovat... ale topanky to jebieda, tak dufam, ze ta kamoska mi s tymto helfne - jej drahy mal obchod sportovy znackovy a malemu stale cosi kupoval, takze su zasobeny...
no vidis - aspon v 4rokoch nebudes riesit xixi...

clea - ja len dufam, ze sa rychlo zotavi a najde pracu... ale asi za nou bude musiet vycestovat, lebo tu ked ho chceli tak nemohol kvoli operacii... co uz zdravie je prednejsie...

ajka82
8. okt 2009

mgk, zajac byva vacsinou doma, sak mato je vacsinou v praci ked sme u nasich a nakrmi ju, vydrzi sama tri dni, ked ma byt dlhsie sama berieme so sebou...
egy dnes na zeleznu isto nie
potulka je dost mozne, ze my ukotvime v medickej ak pojdeme so svokrou von...

mala zaspala, myslela som ze navarim obed zatial, ale prehodila cezomna ruku, tak asi sa nepohnem z postele 😅

clea333
8. okt 2009

Uz sme hore, to bol dlhy spanok 😀 😀 😀

kucina1
8. okt 2009

nas zajo vydrzi sam tiez tri dni, ked ma byt zuzu sam dlhsie davame ho k svokrovcom 😎

kucina1
8. okt 2009

u nas sa prave zaspalo 🙂

clea333
8. okt 2009

Mgk, zdravie je prednejsie, drzim palce, my tiez cakame na vyplatu ako na spasu 😉 plienky nastastie mam do zasoby kupene-Kucina, keby si byvala blizsie, tak zicnem 😉

My este nemame zimne veci, len ciapocku a bundicku, co dostal od krstnej mamy

mgk111
8. okt 2009

ajka - aspon mozes spat aj ty alebo vegetit 🙂

a kubka si ustipla mucha cece - stale drichme co je vynimocny stav... 🙂 ale potesi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre