Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. okt 2009

necakanyprijem priznany a odlozeny do sekcii Vianoce ...

baby ked niekde narazite na detske podkolienky ta mi dajte vediet ... dakujeeeeeem 🙂

egyptanka
9. okt 2009

no ide sa von ... 🙂

iron
9. okt 2009

matja..a nemalo tej pani v cakarni dieta nejaky problem s uskami, to by som potom chapala.

My sme sa vratili z vystavy. Videli sme co sme chceli, mrte ludi, niet kde parkovat, Prsi ako sialene...
No bolo super, pofotili sme, mala sa vytesovala zo psikov.
My sme boli pozriet len nasho chovatela....nejako sme tam necvajdali... 🙂 Ale havuch je odpaleny ako keby bol on na sutazi.

munu
9. okt 2009
iron
9. okt 2009

zlaty...a on uz tak, ze chce chodit? fuha jaky je sikovny....nas sa prosim pekne zacala plazit...a ze dozadu... 😀

munu
9. okt 2009

boze, dobre ze sme stihli ist na prechadzku a vratit sa....... uz vonku prsi

matja
9. okt 2009

iron, ta pani tam bola sama so sebou, nie s dietatom. Ale tiez som si myslela, ze mozno ju bolia usi. Aj preto som bola ticho...

munu
9. okt 2009

Iron Matko uz aj stvornozkuje.. normalne na kolienkach a dlaniach 🙂 este nie tak rychlo, ale uz nepada... prejde aj meter a pol bez toho, aby spadol naspat na brusko.. a ked ho postavim na nozky, tak robi krociky normalne, to ho muz naucil 😀 aj v chodanke uz vie chodit..

mona1111
9. okt 2009

munu aky je zlatunky, ale aj sikovny ked uz chodi.... 😉

nas teraz objavil ze ked ho dam na brusko tak do piatich sekund sa pretoci a je na chrbatiku.... tak sa z toho vytesujem ze konecne na to prisiel ako sa to robi.....

mona1111
9. okt 2009

u nas prave vyslo pekne slniecko a uz som maleho vychystala a ide sa na prechadzku s dedkom ( mojim ockom)

munu
9. okt 2009

dakujeme Iron aj Mona za pochvalu 🙂

Iron, Matko sa zacal plazit dozadu a potom par dni na to zistil, ze to ide aj dopredu.. to bolo presne v sobotu vecer pred tyzdnom.. a vidis, do tyzdna uz normalne stvornozkuje 🙂 takze to ide rychlo, ked uz raz na to deturence pridu, tak sa rychlo naucia lepsie a lepsie 😉

a Mona, nas sa nepretaca na chrbatik, ale som zistila, ze on vlastne nechce, nie nevie.. lebo ked lezal na brusku a sa za niecim natahoval dopredu, tak sa tak natiahol, az sa skoro prevratil.. a ked zistil, ze sa pretaca, tak sa hned stiahol naspat,aby sa neprevratil.. 😉 ale je to sila, ako robia pokroky deturence z dna na den.. sama som prekvapena

ajka82
9. okt 2009

a ja chcela ist von, ze pojdeme kupit tie ochranne vecicky na stolik a skrinky a vonku leja, any sa mi moc nechcelo... a teraz vyzera ze to prestava a mala konecne zachrnela...len nech si pospi, sak zase trenovala odusu 😝

no ja sa k takym "paniam" moc nevyjadrujem (radsej) 🤐

munu, aj my robime par krokov v postielke popri tej mriezke a ked uz sa neudrzi, ze je unavena, tak sa na nu zavesi pod pazuchami a tak snazi prejst 😀 (ale stale jej ten zadok tancuje a nohy sa jej po chvile este troska podlamuju)

munu
9. okt 2009

tu uz prestalo padat, asi to budu take prehanky cely den... to je jedno, nech si prsi, my sme uz na prechadzke boli.. len na takej kratkej, lebo Matko ma este sopliky stale.. uz nech sa to skonci, to je ho nachladenie konecne..
tak si uzite prechadzku Mona s tvojim ockom.. aj ja by som tak chcela, ale nemozem ☹

ajka82
9. okt 2009

a vcera som bola pozret malej prve topanocky a v obchode mi vraveli ze mavaju az od cisla 19, niekedy sa pritrafi 18... len ja nevedela cislo nohy, ked sa ma predavacka pytala a ked isla zmerat tak to meratko mala od 18tky a karinke tam este noha zdaleka nedociahla 😒

munu
9. okt 2009

Ajka, Karinka musi byt podarena ako tak chodi v postielke 😀 chcela by som ju vidiet 😀 najma to,ako sa zavesi pod pazuchami 😀 😀 😀
ozaj, nasla som Matka v noci v postielke sediet.. uz asi 5x.. sam si sadol 😕 tak uz musim byt opatrna, neze sa postavi a vypadne mi odtial

munu
9. okt 2009

my mame nejake topanocky, co sme podostavali, takze nekupujem.. ale este som ich neskusala drobcovi.. takze neviem ake su mu.. uvidime, ked zacne chodit.. mozno budeme musiet este aj tie kupovat..

munu
9. okt 2009

a o 2 tyzdne priblizne budeme vidiet s muzom kamaratkine cerstve novorodeniatko.. teda o 2 tyzdne ma termin, uvidime kedy sa vypyta na svet.. to bude rozdiel.. novorodeniatko a Matko skoro v 8.mesiacoch.. sa tesim aj na to male, bude take drobunke.. mozno sa este zlakomime s muzom zase na take mrna 😀 😉 no teda dufam, ze este nie.. az tak na buduci rok planujeme.. mozno zase marcovciatko 😀

ajka82
9. okt 2009

no munu, postielku nizsie ak sa da 😉 ked uz sam sadol, za chvilku sa ti tam naozaj postavi...
no ked je tak zavesena pod pazuchy, tak ma nohy dalej od mriezky a zadok vypuceny dozadu 😀 😀 😀
moja nechce sediet na prdeli, stale je v pohybe a ked uz tak sa da na kolena a sedi na patickach

munu
9. okt 2009

halooo kde ste kto? Moj krpec spinka a tu nikoho zase???

munu
9. okt 2009

Ajka, no budeme musiet poriesit tu postielku.. neni sranda, ze?
jeeezisi, to vazne? Mne sa strasne paci, ked si take male babatka tak sadnu na paticky 😀 😀 😀 sa tesim jak Matko bude take vystrajat 😀

munu
9. okt 2009

teda, on uz aj vystraja.. dneska som ho nechala na zemi a odbehla do kuchyne pre jeho obedik.. a on uz pri stoliku a taha odtial plienky, puder a vlhke utierky.. takze to musela byt rychlovka.. on ked nieco velmi chce, tak vie strasne rychlo za tym prist.. ale ked len tak relaxacne stvornozkuje, tak to mam este cas trochu 😉

munu
9. okt 2009

no a Matja, ta pani v cakarni.. to ja sa radsej nevyjadrujem... 🤐

ajka82
9. okt 2009

munu za chvilku sa ani na tu trosku casu nespoliehaj 😝
ja mam pocit ze mam doma raketu a nie take babatko 😀

munu
9. okt 2009

Ajka, ale ja sa na to tesim 😀 nech bude aj stihacka.. ja budem len rada,lebo budem vediet, ze je zdravy a pekne sa vyvija a rastie.. 😉 a vidiet, ze Karinka je sikovna a zlatucka 🙂

denkolc
9. okt 2009

Tak my sme boli vonku trénovať jeseň...takže teplé oblečko, pršiplášť na kočík, dáždnik do ruky a jedeme...pri Dostižke je celý svet, cez Fínov, Holanďanov, Rusov, Lytvajcov a všetkého možného, celá EU, len USA chýbalo...A psov neúrekom a to som ešte nebola na výstave a neplatila ani euro...hehehe...krásna prechádzka s malou uprostred výstavných havkov z celého sveta.... 🙂

Dnes mi dala Tánička hlavičku do očnej buľvy....že paráda, skoro mi oko zabila do hlavy... 😀 😀 😀

A neverili by ste, moja malá sa pekne hrá na chrbátiku...je ešte nejaké dieťa, ktoré leží na jednom mieste??????

Tak, idem vyzistiť, kde sa to budeme v takomto nečase stretávať..... 😉

diocka
9. okt 2009

denka, my sa hlasime do klubu "leziakov" 🙂))) my sa akurat tak otacame okolo vlastnej osi - bud okolo pupka, ked sme na brusku alebo okolo hlavy ked sme na chrbte🙂)))

lubi22
9. okt 2009

Ahojte 🙂

Tak dalsia marcova hviezdicka v Maminke - Ninka 😵 No normalne tam ma aj dalsiu vaznu vlasatu konkurenciu -zo tri baby tam maju tiez take riadne vlasky 😀

Denka, ked este vidis, je dobre 😀 Ja mam permanetne rozbity nos zase, mne Filipko furt hodi celom do nosa taky KO, ze vidim hviezdicky este 5 minut.

A nejako ma zacina skrabat v hrdle, uz som si dala preventivne cesnak s medom, uvidime.

Idem vas podocitovat 🙂

kucina1
9. okt 2009

my sme si do pol stvrtej troska s tomaskom pospali a ked sa zobudil strasne nariekal (nie jedovity vrestkot) chuda, nic nepomahalo, ani papat nechcel, tak som sa zobrala navlekla som mu bundu, zakryla deku a isli sme do lekarne. a len co som vliezla do vytahu stichol. v lekarni som kupila co bolo treba a k tomu este 2 zimnych pancuch tak sa zimna vybava troska rozrasla. doma sa teraz kludne hrajka ale nechcel ziadny olovrant tak neviem neviem. som ho teraz od hlavy po paty premerala, bo svokra mu ustrikovala jesennu supravu ale ako sme zistili, uz mu je mala, tak to pojde prestrikovat xixi

no mam taky pocit, ze choruckych tu pribuda. mne nepomaha dako ten cibulacik ale nie je to ani take zle, ved dam si nieco z tomaskovych predpisanych, mam take iste zdravotne tazkosti ako on 😀 ma slak trafi ked sa k nam dvom chorym zajtra prida aj manzel, to s nim chorym doma bude na nervy

jee dieta sa napchava krajcisrkym metrom, s ktorym som ho vymeriavala

mona1111
9. okt 2009

denka nas sa tiez len hra na chrbatiku, ale ako pise diocka toci sa okolo vlastnej osi, ale az dnes som ho dala na brusko nech sa chlapec potrapi a pohra sa trosku na brusku a on sa pretocil na chrbatik, tak som ho opat dala na brusko, ze mozno nahoda, ale nie nebola to nahoda on sa opat pretocil na chrbatik.....

denkolc
9. okt 2009

Diocka, Mona - tak to som síce rada, že nie sme sami, ale však časom to príde....aspoň ešte môžeme pri deťoch oddychovať - takže chytro si to užívať... 🙂

Munu a vy nemate prahy v bytiku? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre