Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
10. okt 2009

iron, hej strazenie ako strazenie ... zatial by som mala strach ju davat niekomu cudziemu a nevedela by som sa sustredit na anglictinu, keby bola mala vedla.

matja
10. okt 2009

baby, idem to tu zabaliť, gud nájt

egyptanka
10. okt 2009

matja, tak skoro?

egyptanka
10. okt 2009

nsoci, urcite vykecava pred domom so snehulienkou ... este si mali zobrat pletenie a ploskacku a boli by jasne. 😀

elenam
10. okt 2009

Ide ma urvať. volal mi manžel, či môže ostať ešte na polčas. Nebol by ten svet bez mužov ľahší - okrem robenia detí. 😀

iron
10. okt 2009

no egy aj ja....ja som nad tym aj uvazovala, ze dobre zabitie zimneho casu. Ale fakt je este mala aby ju niekto strazil.
Ja si neviem predstavit ako funguju mamicky co chodia do prace a maju deti v jasliach alebo tak. Moja je strasne na nosenie a furt sa chce hrat. Neverim ze niekto ma taku trpezlivost....Asi by ju chudiatko nechali vyrevat... ☹

denkolc
10. okt 2009

Elenka, čo si počneme? Asi len zmieriť sa s tým, zmeniť ich je nemožné, to skôr stratiť... 😉

Iron a aké UM si kúpila? Akú značku, stupeň a balenie? Aj ja asi kúpim....už bude asi treba....

pasoa
10. okt 2009

elenam, nie, miešame zeleninku dokopy. len egy ešte len začína, tak začala mrkvou. 😉

elenam, klídek. muži to proste potrebujú. fakt. nádych-výdych.

matja, tak skoro ochádzaš?

Egy. vraj pletenie a ploskačku 😀 cheche.

inak, baby... v najnovšej Mama a ja je o tom, čo sa môže stať, ak dieťatkom zatrasiete. Od nervov... ach jaj, som si pobulila pekne pri tom článku...

egyptanka
10. okt 2009

elena, ale zlaty ze sa ozval ... no nebud k nemu mila 🙂
iron, presne ... ved polrocne dieta potrebuje neustalu starostlivost a nosenie. Neviem ako to funguje. Musim sa spytat mojej mamy, ona pracovala v jasliach, ale pri starsich detoch a to bolo asi pred 30 rokmi.

iron
10. okt 2009

Den....Hami Optivital 2 - normalne nemali v lekarni, som kupila v cerfáci. A kupila som normalne a potom ze Hajaja, to sa dava akoze pred spanim... 🙂

Najskor sme kupili to hajaja lebo to je mensie balenie, len ci jej to bude chutit. A chutilo.
Ono by bolo najidealnejsie vzorky, ze vyskusas ktore jej sadne, lebo tak kupis pakel za brutal prachy a decko sa ti na to vyprdne.

egyptanka
10. okt 2009

i muži majú svoje dni ...

iron
10. okt 2009

egy...veru opytaj sa to ma zaujima

Pasoa...no to som dnes na hajzli citala /jedine tam mam klud, tak tam studujem 😅 / Fuha, som ani nevedela, ze nieco take je ze syndrom traseneho dietata.

egyptanka
10. okt 2009

iron, presne si na to kapla s tymi vzorkami ... alebo mensie balenia. Viem, ze Beba ma aj 300g balenie.

elenam
10. okt 2009

Pasoa - čo sa môže stať. Ja ten časopis nemám. tak trocha opíš.

iron
10. okt 2009

elenam...brutus, totalne postihnutie, mozgove obrny, stavce polamane...nervy..a tak rozne. Ked nevie dobre drzat hlavicku....fu

iron
10. okt 2009

egy sak....ja som mala doma vzorku beby...to nechutilo. Hento chuti....aj kase, tak som sa rozhodla pre toto.
No ale dietatko si aj tak robi svoje, maminka sa moze snazit...ze konec dietatko s dojcenim...pomaly prechadzame. Ono proste furt ten cecok.... 😕

iron
10. okt 2009

de ste vsetky, co kukate futbal....to je katastrofa...Ja som mojmu dala pivo a chipsy a poslala ho cumet. Inak on vobec nepozera sport alebo tak.
A ja si tu konikujem sama so sebou.

egyptanka
10. okt 2009

iron, ty odstavujes kvoli druhemu babatku, co?

iron
10. okt 2009

a stale si konikujem sama so sebou.
A dnes som bola v babydoll, ci tam nejaku pancusky protismykove a ze nemaju, ale ze maju take hrube. To som uz neskumala....ale mozno ked bude chladnejsie tak poskumam

egyptanka
10. okt 2009

iron, ja som tuuuuu

denkolc
10. okt 2009

Mala som vzorky, ale už ich skoro nikde neni dostať, nechápem, komu to podarovali....vraj expirovalo..hahaha....takže už by som mala kúpiť niečo normálne a dúfať, že to malej bude chutiť, resp. si zvykne...

Myslela som, že dnes pôjdem skôr spať, ale nejako ma nebere... 😉 Takže Iron, je nás tu viac opustených...hehehe

iron
10. okt 2009

egy...v podstate aj kvoli druhemu babatku. Ale bojim sa, ze ked to nezacnem takto pomaly nahradzat tak bude mat zrazu dva roky a furt bude zavesena. To teda nie. Do roka a dost.
Ja teraz chcem tak postupne, uvidime ako nam to pojde.

egyptanka
10. okt 2009

iron, mali tam nieco zaujimave? musim mrknut do carefouru, tam som dlho nebola.

iron
10. okt 2009

no ani nie zaujimave. Detske vecicky tam nejake boli....myslim v tom cerfaci. Ja tam chodim, lebo tam je malo ludi a vsetko rychlo nakupim.
A v tom baby doll maly kadeco, ale pre take vacsie deticky. Ze im este maju prist zimne topanocky pre babatka, tak potom asi tam zajdem....

egyptanka
10. okt 2009

no ja by som mala vyskusat, ci mala bude poznat flasku ... ved ona mala flasku ako malicka a aj to mozno 3-4x.

iron
10. okt 2009

no to my mame problem s flaskami...bola som kupit cumle. Jedine Lovi cumle mozu byt. Ine nechce ani vidiet. Ani aventy, fisher price, chicco, nuk. Nist

egyptanka
10. okt 2009

kokso az sa hanbim, ze tu uvazujem o UM. je mi z toho nejako divno 😖

pasoa
10. okt 2009

elenam, v globále tam šlo o to, že dieťatko má ešte slabé krčné svaly a nedokáže si tú hlavičku držať. a teda mu pri trasení udiera mozog o steny lebky a môže nastať to všetko, čo písala iron.
a stať sa to môže aj, ak by si skákala, bežala a pod.s dieťatkom na rukách...

som dosť tuho rozmýšľala, že keď som onehdá pobehla kúsok s matúškom v manduce, či som mu pridržala hlavinku... ale hádam áno, robím to podvedome...

och och, des a hrôza...
bol tam úrivok z článku, čo písala matka, ktorej opatrovateľka zatriasla dieťatkom, ono upadlo do kómy a umrelo. Dvojročné dievčatko... baby, to je strašné, ach jaj ach jaj.... 😢

iron
10. okt 2009

pasoa...veru, drsny clanok to je....

egy....ja mam tiez z toho zmiesane pocity. U teba je to ale cisto o tvojom zdravi. U mna je to viac menej sebecke. Ale ved ked moze tlacit mrkvu mozem mat aj nove mléko, nie?.... Zmena je život.

elenam
10. okt 2009

Moja cumle chce bez výnimky všetky. Ešte aj ten som jej skúsila dať, ktorý mala v pôrodnici a v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre