Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
12. okt 2009

ja si kratim dlhu chvilu odsavanim 🙂

mgk111
12. okt 2009

ajka - no vy vediete v inych veciach, ten nas lenoch strasne vela veci nechce robit - ale uz sa vrti, pretaca jedna radost aj ked sme si na to museli pockat 🙂 a stvornozkovat - som zvedava ci bude alebo nie, alebo je skratka po tatinkovi 🙂

v piatok ideme oslavovat svagrinej promocie a vybrali restiku kde sa da dat kocik a maju aj detsku stolicku na jedenie tak som rada, ze mysleili aj na kubka 🙂

problemy s hryzenim nemame lebo zubok mu vychadza az teraz a uz tyzden (potom ako nechcel) ho uz ani neprikladam... byvala som strasne unavena starostlivost o maleho, o tatina, stres, kopec prace, takze mliecka riadne ubudlo a nebolo sil odstrekavat, takze sa samo stratilo ale povedala som si ze ved som dala slusny zaklad necelych 8mesiacov no nie? ...

stvrtok som si vybavila masaz jupiiii - uz ma boli chrbat z toho ako nosim kubika, a urobli vynimiku, lebo ho nemam kam dat cez den, tak az vecer o siestej sa vymasirujeeeem 🙂 zatial bude kubko u babky a sestry mojej...

tatinko premysla nad robotou stylom svajciarsko, nemecko, belgicko ☹ ja viem, ze potrebujeme korunky a tieto su lakave lebo su to vysoke sumy, ale aj tak ☹ fnuk fnuk...

elenam
12. okt 2009

Ahojte babule. Moja malá mi začala plakať zo spánku. Asi sa jej snívalo, že som niekde odišla. Ona je bezo mnňa hotová. Manžel mi hovorí, že ona ani do škôlky nebude môcť ísť. Je na mne strašne závislá. To aj vaši maznáčikovia sú takí?
Vlalu - moja malá v chodačke iba stojí a púšťa si tam melódie alebo trepe hrkálkou o dušu. A ten výraz tváre pri tom trepaní je na nezaplatenie. Mám aj na kamere, aby sa neskôr videla. 😀

elenam
12. okt 2009

A to s tou výživou je fakt hnusné. Ja tiež dávam aj Ovko. Miešam to s maminou výživou, ktorú robila z broskýň. Ale asi nebudem. A radšej jej dám surové ovocie. To je hnus, čo sa na tomto svete už deje. 😢

egyptanka
12. okt 2009

mgk, a ako sa dari muzovi, ked rozmysla o praci?

potulka
12. okt 2009

matejko lezi v postielke a mrnci. 🙄 nezaspal pri prse ako obvykle a teraz nevie, co s tym. dnes je vobec taky nejaky mrzuty. neviem, ci zuby (jeden trci, druhy sa tlaci), alebo ta prehliadka hrdielka, alebo bliziace sa ochladenie, alebo dalsich milion dovodov...

elenam
12. okt 2009

mgk - nie si sama. Ani my ešte nemáme zúbky a Saška ani nevyzerá nato,aby sa jej nejaký prerezával. Klop-klop na drevo, aby som to neuriekla.

mgk111
12. okt 2009

elenam - no aj ja mam doma mamkin cicik 🙂 musi ma vidiet, natahuje ruky ked je u niekoho ineho, obzera sa stale a mrnci... a pritom je zvyknuty na velke mnozstvo inych ruk - beriem to ako "fazu"... v choditku beha ako drah, uz aj prahy sa pomaly uci prechadzat 🙂 a pritom jaci, skrieka a rehni sa 🙂 a uz sa nam prerezava 🙂 to boo kriku tak ze natrem gelikom a natrafila som na cosi ostre 🙂 spodny lavy 🙂

egy - na konci mesiaca ma ist na kontrolu rontgen a tak sa uvidi... ta praca je v decembri skor pri konci, takze by to mohlo byt realne a ked nie tak potom dalsia taka zahranicna je v maji... to uz bude urcite fit... tu ma sice ponuky ale nie nejako extra platene zatial uvidime... som dala odklad hypoteky na polroka pre istotu...

potulka - a kedy vylezie zub ked uz trci?

mgk111
12. okt 2009

a musim sama seba pochvalit - bo som dost taka bojazliva niekam ist s kubkom sama ze co keby bol zly a tak pod. a dnes sme pobehali banku, byvalu pracu, roznaska avonu a ten krpcek posluchal dvakrat v aute zaspal a v robote sme sa napapali ani hufy ludi mu nevadili - ani dazd akurat ziral na tie stierace 🙂 plackal az doma ked ten zub asi sa predieral... a ja sa tesim na rano som zvedava ci vylezie viac 🙂 a ked bude blba noc, mam zobudit tatina, nahadzat na postel hracky a hajde do inej izby a ked sa vybuvam, vymenime sa 🙂 jupiiiii

elenam
12. okt 2009

http://apps.facebook.com/causes/63902?as_id=570...
baby neviem, či sa mi to podarilo stiahnuť, ak nie tak sorry, ale ešte sa pokúsim.

elenam
12. okt 2009

podarilo. Najdite si napravo Top news - Peter Connely. Pustite si video. Ja sa nemôžem spamätať.

egyptanka
12. okt 2009

pol hodina "santenia" s odsavackou a olaaaa 40 ml. ☹ ☹ 😠

mgk111
12. okt 2009

egy mne pomahalo ked som bola chvilu nahnuta dolu prsami... skratka aby ich nieco pritahovalo dole 🙂 a zarucene mi zacalo tiect mlieko pri sexe o sto sest 🙂

egyptanka
12. okt 2009

mgk, noooo mne ani pri sexe netece ... kde su tie casy kedy som musela prsne vlozky menit aj tri krat denne. Natalke to staci, ale nenecha ani kvapku naviac.

potulka
12. okt 2009

mgk, neviem, kedy vylezie cely zub. my sme prvy raz ucitili nieco ostre vo stvrtok a dnes ho ma len o kusocek vacsi. takmer ho nevidno, no na hryzenie bradavky to staci. 😠
matej este furt nespi, ale uz si "spieva" uspavanku. je pri nom muz. co robia, neviem. ja sa za zavretymi dverami napchavam vecerou.

egyptanka
12. okt 2009

baby, pls. ide vam otvorit stranka kojeni.net? lebo mne nieeee

mgk111
12. okt 2009

egy - ale ved ma pol rocka takze zaklad si jej dala suprovy 🙂

potulka - verim ze hryzka... spravny pristup muza a tvoj ze si uplne inde 🙂

ja hadzem na fbc fotky a ide drichmusat... bru noc

egyptanka
12. okt 2009

mgk, ja viem. 😉

mona1111
12. okt 2009

iron ja mam doma tiez takeho sibala,tiez ma uhryzne sem tam, zjojknem ved je to bolest skriknem na neho ze to sa nerobi.... odstavim ho , poplacka si ak este chce papat, pochodim s nim po byte a po nejakych pat - desat minut mu dam opat..... Ale uz z neho vyrastol sibal, lebo ked na neho nepozeram ked papa, ze sa zahladim na telku alebo s niekym telefonujem tak ma uhryzne.... a este sa s tymi ockami na mna usmieva..... certik maly....
Potom mam hrozne ale hrozne citlive bradavky.....

potulka
12. okt 2009

mgk, vdaka, zda sa, ze to zabralo. nas syn po prvy raz za 7 mesiacov zaspal vecer bez prsa! 😵

ajka82
12. okt 2009

mgk...my vedieme??? 😨 no keby sa porovnavame s januarovymi tak sme asi taky slabsi priemer 😀
😎

elena moja neni taka prisoska, tej chybam len ked je moc unavena alebo hladna... samozrejme sa s nou musia bavit 😉

egyptanka
12. okt 2009

Mona, hej prave aj to pisali v tom casopisu, ze dieta kusne pri dojceni z dovodu nedostatku pozornosti.
"Niekedy Vam deticky hryzu bradavky, aby pritiahli Vasu pozornost. Najcastejsie to robia vtedy, ak sa pri dojceni sustredite na nieco ine. Takze as sa pri dojceni divate na telku alebo telefonujete, nezazlievajte dietatu, ze vas hryzie - mami, tu som!"

elenam
12. okt 2009

Babenky pozreli ste si to video? Strašne som plakala, keď som to videla. Keby ste nerozumeli, tak je to o chlapčekovi, ktorého týrali tak, že z toho nakoniec zomrel. Nemal ani dva roky.
Zabila by som takého človeka

mona1111
12. okt 2009

mgk zlatunky je a v tych slnecnych okuliaroch nema chybu 🙂 🙂 🙂

ajka82
12. okt 2009

egy nejde, len biela strana

asandys
12. okt 2009

elenam prave som si to doprekladala a placem tu pri notebooku, hroza☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

egyptanka
12. okt 2009

ajka, diky ... uz som myslela, ze chyba je v mojom "vysielani" 🙂
elena, hej a nieco som s mojou elementary english vylustila ... 😉 ... hold aj take veci sa stavaju a preto je na nas aby sme boli dobre mamicky. 🙂

lubi22
12. okt 2009

Elenam sorry - ja take nemozem, takze nepozriem ani.

Mgk Kubko Ti pije UM bez problemov? Inak super s kojenim, ved si kojila skoro 8 mes 😉

Denka to z akej starej kravy bolo to maso, ked si varila 6 hodin a bolo tvrde? 😅

lubi22
12. okt 2009

Asandys Adamkovi isto nic nebude z padu 😉 Jasne, ze clovek musi davat na deticky stale pozor, ale obcas staci sekunda. Adamko je sikovnucky, ked sa uz sam stavia pri nabytku 🙂 Nas Filipko stoji na nozkach, ked zlezie - zcuva z postele, ale pri nabytku ani v postielke sa este nesplha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre