Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lubi22
12. okt 2009

Mgk - Jakubko je zlatunky na fotockach. Coolovy v tych brilach. A aj Filipko ma taky svetrik s hnedymi semisovymi nasivkami na laktikoch 🙂 Ozaj chcela som este k tej praci v zahranici - ak manzel nad tym uvazuje, tak to by ste sli vsetci spolu? To je asi ta najlepsia varianta. Poznam zopar pripadov, ked isiel iba manzel a nedopadlo to velmi dobre. Ludia si od seba odvyknu, pre deti sa vlastni otcovia stanu cudzimi ludmi a ocinovia si zvyknu na to, ze su sami a nedokazu si lahko zvyknut na to, ze normalne je, ked rodina je pokope. 😒

denkolc
12. okt 2009

Elenam, ja síce nerozumiem anglicky (teda, to tvrdím), ale zbežne som si to kukla a pochopila som tomu až veľmi dobre....takže je to nanajvýš hrôzostrašné a už nikdy, nikdy nechcem niečo také vidieť...... že pred spaním takéto veci...uffff.....idem radšej vyobjímať moju milovanú Táničku a nenájdem si nikdy žiadneho frajera, ktorý by jej chcel ublížiť....lebo len jej tatinko ju skutočne miluje a ja zbožňujem a NIKDY sa jej nesmie nič stať!!!!!

kucina1
12. okt 2009

elenam ja som si tiez pozrela 3 videa a revem ak mala, viac nevladzem .... idem vystiskat moje zlaticko v postielke

egyptanka
12. okt 2009

ty kokso prave som sa na seba kukla po sprche v zrkadle a porad som sa zlaka ... chcelo by to poriadnu kozmetiku a upravu obocia.

denkolc
12. okt 2009

Lubi, tiež mám podozrenie, že tá krava bola asi z minulého storočia... 😀 A manžel mi dnes večer povedal, že mi donesie pštrosie mäso...tak to som zvedavá, čo za recept mi poradíte.... 😀 😀 😀

Malá mi hrozne plačkala, tak som jej šupla Ibalginový sirupček a už bolo dobre.....velice to zaberá, ako vidím..už sa mi to stalo druhý raz....asi ju fakt bolia zuby abo čo...musí ju dačo boleť, keď jej zaberie Ibalgin, nie?

ajka82
12. okt 2009

pstrosi vajecny liker? 😀

egyptanka
12. okt 2009

taaak a ked tu elenka dala nieco smutne, tak ja nieco velmi mile a rozkosne

http://www.prevyk.php5.sk/reports/brnca_2009.pdf

egyptanka
12. okt 2009

no pojdem drichmat ... zajtra ideme do rizikovej poradne a zajtra davame irecite slovenske jedlo ... zemiaky. Tak snad jej bude viac smakovat ako mrkva.

elenam
12. okt 2009

Lubi- si ma tak rozosmiala, že z akej starej kravy bolo to mäso?Až mi slzy vyšli 😀 😀 😀 😀

elenam
12. okt 2009

Denkolc - s tým mäsom nemáš chyby. A pštros? To sa je?
😒

egyptanka
12. okt 2009

denka, povedz muzovi nech nevymysla s masom a nech radsej vytasi klobasu 😀 😀

elenam
12. okt 2009

Egy-ja ten súbor nemôžem otvorriť. No čo, som tupá do počítačov. 😢
Idem buvať, lebo je už skoro pol noc. Bru nôcku. 🙂

egyptanka
12. okt 2009

elena, skooooda.
a uz fakt bruuu noc.

labutka
12. okt 2009

baby, ja len na skok - mam nemliecnu ryzovu kasu od Nestle, a v navode je napisane na 120 ml mlieka Beba idu 3 polievkove lyzice kasoveho prasku. som to dnes tak urobila z mojho mlieka, a bolo to hrozne riedke. nechapem. umele mlieko je hustejsie nez materske? alebo ?

adam dnes zacal stvornozkovat. 🙂

ajka82
12. okt 2009

elena, co na tom nejde? kliknes a ficis 😎

denka, egy ma pravdu, najlepsi zakusok je klobasa 😀

ajka82
12. okt 2009

labutka, mne sa zda ze je hustejsie... kludne svihni este lyzicu kase aby bola hustejsia

labutka
12. okt 2009

ajka supla som este 3, takze raz tolko jak v navode. 😀 len manzel sa ma pytal, ci som dobre precitala navod. mna, pani dokonalej, puntickarky. 😀 😀

ideme chrnet, dobru noc.

ja sa do sadu JK chystam v stredu, asi som jedina, ze? 😒 no co, dam si aspon fotky vyvolat.....

ajka82
12. okt 2009

labutka ja sa tam chystam tieez 😉
ono mliecna kasa sa dava na 120ml 6 lyzic zarovnanych

nsoci
13. okt 2009

V stredu sa ide do SJK?
Parada. Navrhujem az ked doprsi....
http://www.accuweather.com/world-forecast-hourl...

nsoci
13. okt 2009

Chrnidla vstavat!

vlalu6it
13. okt 2009

ahoj,,tak my opat prestrasna noc,,,celu noc hore,,manzel behal,,varil caje,,tablety sa podavali,cipky a mne je dnes ovela horsie nez vcera,,, ☹ mala stale v horuckach a dst vysokych 39,4odratam 1stupen 38,4chudatko,,uz mi jest odmieta,, 😔 teraz je manzel v praci,,ja som nic nespala,,mala hore,,a ja by som zrazu chcela kdesi snivat,,a spaaaaaat,,,sa mi zda ze vidim nejak vela pismeniek,,,,uf,,aka je tu zima,,ako na aliaske,,a debili nekuria ,,som aspon ohrievac zapla,,,, ☹

iron
13. okt 2009

Čafte, no nám tiež nekúria, tiež je tu riadna kosa, tak mám pustený ohrievač, lebo takýmto štýlom budeme všetci chorí. Manžel už má sople, tak som ho chudáka v noci vyhodila do inej izby.

No a mne došli bodyčka s dlhým rukávom a plienky. Tak mám dve možnosti, buď prať a povedať manželovi nech plienky kúpi. Alebo ísť na nákupy...
No nechce sa mi veru veľmi von ísť....musím pouvažovať.

yamahafazer
13. okt 2009

ahojte 🙂
vlalu skore uzdravenie len odpocivaj neboj sa zachvilku budete fit obidve 😵

unas je hrozne pocasie tak leje a taky vetrisko no ak dnes bude takto hrozne ani von nepojdeme.Vcra mi prisla stolicka na sedenie tak moja uz nebude muset sedet vo vajicku lebo tam ju to nebavi.Ja fusak zatial este nedavam ,ale je dost naobliekana a este ma aj pod sebou deku aj navrchu deku aj nanoznik a je dobre teplucka ked ju vytiahnem.Na nocnik uz davam skusat niekedy cika niekedy nie lebo ked mi zacne chodit tak potom ju tam uz neudrzim tak nech si zvyka aj sa niekedy vykakala.Uz ked sa udrzi sama sediet a je na posteli a ja som pri nej a ona si tam rada sedi tak si poklopkava nohami a tiez jej hra ked cika.Ja mojej obliekam 3 vrstvy teple a dvoje nohavice a to zatial staci a este aj oteplene ked je moc zima ani hybat sa nemoze je ako macik 😀 Fusak budem davat az ked bude asi mrznut uvidim.
Vsetkym skore uzdravenie a vymesacnikom vsetko najlepsie 😵

nsoci
13. okt 2009

Vladka preco odratavas stupen? V zadocku len pol stupna... 😕
Iron bez von poobede am prsat aj my ideme terazky.

ajka82
13. okt 2009

u nas uz kuria 🙂

ze chrnidla...my uz poctivo nacvicujeme statie na velkej posteli popri mame, popri ockovi aj popri celu postele 😝

iron
13. okt 2009

Nsoci vera asi pojdem....ale aj tak pojdem aj poobede. Havinko bude potrebovat vyvencit.

Yamaha...ty ju teda riadne babusis a to este nie je minus...co jej budes potom obliekat. 😕

vlalu6it
13. okt 2009

mgk--dakujeme 😅

asandys,,,akurat som sa vcera s mamkou bavila o padoch,,ze kolko sme len my z postele popadali,,ze sme boli ako z ,,divych vajec,,, 😀 zda sa,,ze ja som mierne sialena a brat to zvladol v poho je flegma,,a najstarsi je kludas,,,asi som popadala najviac ja,,,,ja uz malu inde ako na zemi nenecham,,ona za 5sekund by vyskocila z postele alebo gaucu,,najnovsie odmieta spavat v postielke,,neviem ,ci je to tym,ze je chorucka,,ale place a place,,ked ju vezmeme k nam je tisko ako vos pod chrastou 😅 ale myslim,ze teraz ,ked je taka chora tak sa potrebuje viac tulit,,ku mne nie,,manzel nedovoli,,lebo by este aj zapal hrdielka chytila,,ale on si to vychutnava,,,a ja ziarlim,,ani pobozkat ju nemozem,,len na prst nohy,,,a ten jej aj tak dezinfikuje 😝 ze aj nohy si pcha do pusinky 😒

vlalu6it
13. okt 2009

nsoci,,vsak v knizke pisu stupnik,,to vazne pol???jezine,,a ja stale len upokojujem manzela,,to co tam potom pisu ,ze stupnik

vlalu6it
13. okt 2009

diev cata dakujem,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre