Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
15. okt 2009

ups... to bol matejko. znamena to - mami, uz tomu daj pokoj! 😀

alisia
15. okt 2009

jéééj a mna niečo pichá dolu v daminkovej pusinke 😉 žeby zubok? iba taký špic 1 lavá 😉

ajka82
15. okt 2009

tak to uz vsetky deti budu zubadla len nas kraken nie??? 😕 parada 😉
vcera karinka nie a nie zaspat, stale plakala a bola kludnaiba v kuchyni pri kalendari, co mame na stene, tam sa smiala...mato ju vraj nosil na rukach od jedenast do jednej a potom krpec skoncil u nas v posteli... a mato je zniceny 😖
som zvedava ci ma krpec dnes vyzenie von do toho super pocasia 😒

lubi22
15. okt 2009

Pecie sa babovka nakoniec 😉 😀

Pred chvilou volali manzelovi zo skolky, ze Samko kasle moc, tak ze aby sme po neho prisli. Snad nebude chory. To toto hnusne pocasie. Ale 4 dni sme ani paty nevystrcili, neviem, z coho to ma. Uz v noci pokaslieval a rano mu trosku tiekol soplik. Ale teploty nemal. Este chyti sopliky Filipko a potom to bude zase o drzku.

mgk111
15. okt 2009

lubi - no ty brdo 🙂 prepac ale neda sa nesmiat 🙂

kuci - skoda ☹ keby som nacosi narazila dam vediet...

alisa - gratulujeme k zubku ostrozubku 🙂

aj nam uz zubok trochu trci 🙂 uz je to aj vidiet - prvy nalavo dolu...

zemiaky som uz uvarilo, masko este pripravit - vytiahla som akoze jahnacie ze dam aj kubkovi a ono je to jelenie 🙂 upsss krpcek sa zobudil, dala som mu kasu a pride buduci svagor pomoct mi zobral gumy z chalupy a este nejako musim dnes vybavit prezutie bo zajtra idem do pu na oslavu promoci... joj joj... dufam, ze aspon kubko bude spolupracovat...

taella
15. okt 2009

ajka ani my ako najstaršie marcovčatká nemáme ešte ani jeden zúbok 😖

bershka vyskúšaj Wobenzyn na tú mykózu a pridaj aj probiotiká v tabletkovej strave . Mne to zabralo 😉

včera sme boli kúpiť koberec a lampu do detskej , tak už iba vymaľovať a deti sa odsťahujú do svojej izbičky 🙂

kucina1
15. okt 2009

jeeej tealla uz budu same, my mame len vymalovane a chceli sme v sobotu kupit borduru ale nakoniec sme to zamietli, ze este netreba.

ja som prave vytiahla babovku z truby, byt je upratany a dieta ma vynikajucu naladu. no komu je lepsie xixi

len to pocasie je hnusneeee

ajka82
15. okt 2009

kucina...mne je lepsie 😝 vsetcia sme v posteli a mato s karinkou dospavaju nocne nosenie na rukach 😎

alisia
15. okt 2009

ďakujeme za blahoželanie 😉
mgk, aj kubko má prvý pichláč?
Teda babky, jaké chúťky mi robíte na bábovku! Ja ju zbožňujem! Keď som bola tehu tak posledný 1,5 mesiac som fičala na bábovke, palacinkách a pudingu 🙂 , to som si každé 4-5 dní obmieňala s nejakými prestávkami....alebo som to mala každý deň? 😀
lubi nič moc teda s tým samkom. Včera sa moja svokra pozastavovala nad odsávačkou do vysávačka... že čo som si to vymyslela pchať elektriku dzíťaťi do nosa, že ona by to v živote nepoužila, že chcem malého zabiť... a takéto poondené reči... no nebudem sa rozčulovať radšej....

iron
15. okt 2009

taella...asi aj ja malu uz hodim do jej izbicky...Mam tam aj pohovku, takze ju tam mozem aj nakojit
Problém je, že manzle je furt soplavy kvoli ich bohovskej klime, ktoru este minuly tyzdne niekto furt pustal u nich v praci ...a takto dookola sa nakazujeme.....
Krpata zase krochka...asi jej dam calcium chloratum..

kucina1
15. okt 2009

ja som uz taka nervozna, kramy mi meskaju 5 dni, snad len z toho, ze sme nachladnuti 😕

alisia
15. okt 2009

taela a iron, to tam budú deti aj samé spať v tých izbičkách? Ja si to ešte nedokážem predstaviť. V detskej máme veľké skrine ktoré sme mali predtým v spálni, mám tu počítač a kopu šanonov čo robím účtovníctvo.... ufff, no dobrá makačka by to bola keby som chcela malému spraviť izbičku....

lenka138
15. okt 2009

my sa už tiež chystáme na detskú, ale zatiaľ len aby už konečne bola zariadnená, lebo ma šľak triafa, ked sa do nej pozriem a je tam len bordel. Máme tam zatiaľ len počítač a sušiak na prádlo a kopu krabíc, každý den sa snažím odtiaľ niečo vypratať, ale ono sa to tam stále nejako drží 😨 , ale už aspon máme vybratý nábytok

ozaj myslíte, že je veľká somarina kupovať poschodovú posteľ, ked druhé bábo nie je ešte ani na ceste? nie je to čudné

ja som bábovku piekla v utorok a dnes ju asi upečiem zas, je to rýchlo a hlavne to dobre chutí 😵

drobec mi ešte stále spí som zvedavá čo bude potom robiť vonku. Dnes sa na prechádzku, aj kvôli hnusnému počasiu, teším, lebo ideme vyskúšať nový overal. Jaj určite mu bude super teplúčko

iron
15. okt 2009

kuci, urob si test....to uz ti povie ci nie si tehotna....Jej bude druhe babo...Z nachladnutia mozu meskat?

Lenka nie je to cudne. Moji susedia maju poschodovu postel a syna 7 rocneho...jedneho, nechystaju sa na druhe.

Ja rozmyslam skor o vyvysenom spani pre malu, lebo izby su male...tak pod postelou by mala stolik, resp by sa mohla hrat a hore spat.

taella
15. okt 2009

zatiaľ ju nebudeme nejak zariaďovať , budú tam mať postielky a jednu posteľ , keby boli chorí , že budem pri nich spať . Momentálne je to tiež skladisko , ale nie je problém odtiaľ vypratať tie veci .

kucina1
15. okt 2009

iron to neeee 🙂 ved uvidim, ale si to tehotentsto predsa nemozem dovolit po pol roku s rozrezanou maternicou, coby sa potom hadam so mnou robilo?

lenka138
15. okt 2009

http://www.sadnisi.sk/lehniSi.php/poschodove-po...

ved práve aj my rozmýšľame nad takým, ale rovno s dvoma a toto je celkom fajn, napríklad

lubi22
15. okt 2009

Alisia blahozelam drobcekovi k zubku 😵

My sme malemu robili izbicku pred prvymi narodeninkami. Aspon sme sa zbavili kopca paierov a rarohov, lebo predtym bola detska pracovna, hostovska a skladisko v jednom 😅 Najprv sa tam iba hraval a presunuli sme ho, ked mal rok a pol sameho. Filipka by sme k nemu dali, ked uz bude bezpecne chodit. No a ked si budem ista, ze mu Samko neublizi ani nahodou. My tam mame taku malu postielku nizku z Ikey 160 x 70. A este aj roztahovaciu valandu.

Takze dnes je babovkovy den? 😀

Lenka ked si si ista, ze chces poschodovu postel do izbicky, tak ju kup rovno pri zariadovani, co budes potom menit. Nie je to divne 😉

iron
15. okt 2009

kuci, nic, len by ta pozornejsie sledovali....Ale aha...aha, je tu ta moznost co?

Lenka...to je super...velmi pekne to vyzera.
Ja len s jednou, kazde bude mat svoju izbu....Ale inak kebyze ostavame v tomto byte, tak urcite by som riesila nieco take ako si poslala....mne sa to paci a je to velmi dobre na priestor.
Sak najskor moze spat dole a ked vyrastie tak supnes hore a male dole.

lubi22
15. okt 2009

Kuci upne v pohode, nebola by si prva ani posledna, co by otehotnela pol roka po cisarskom 😉

kucina1
15. okt 2009

ja to babo ale este nechcem tak cakam ze to pride, ked som bola vzdy chora tak mi to meskalo. ale inak ako hodinky.

lubi22
15. okt 2009

Lenka vyzera to pekne. Len ja nie som fanusikom poschodovych posteli, ja by som bola vkuse v strese, ze stadial dieta niekedy padne, alebo ked sa budu chlapci hasit, ze sa zhodia, takze my poschodovu urcite nie.

Iron neplanujes nechat deticky v izbicke spolu ani ked budu malinke? Hned ich das kazde zvlast?

iron
15. okt 2009

lubi...planujem aby boli spolu v jednej izbe...aspon nech tam spia a v druhej sa mozu hrat...No uvidim aki diabli to budu

matja
15. okt 2009

lubi, som sa zasmiala na tvojom dnešnom ráne 😀 ja viem, tebe do smiechu určite nebolo 😉

alisia, ja tiež nedávam kukuričné chrumky.

baby, pre vás sú palacinky rýchle jedlo? hm... ja si pamätám, ako som pri nich stála aj hodinu, kým som ich porobila a robievala som ich raz do týždňa, nie, nie, ja si palacinky už radšej iba kupujem, alebo mi ich robia rodičia prípadne svokra 😀

lenka, ja by som dala namiesto paralenu nurofen, keď ti ho vytlačil. Prajem skoré uzdravenie.

lenka138
15. okt 2009

ved to, sme rozmýľali, že teraz by sme kúpili len jednu a potom čo. lebo tou poschodovou sa pekne ušetrí miesto a zostane tak viac priestoru na hranie

alisia
15. okt 2009

Ďakujeme 🙂
matja, ja robím z litra mlieka pre nás dvoch 😀 a pražím na dvoch panviciach a za chvíľočku to je hotové, alebo upražím len toľko čo zjeme a cesto dám do chladničky a zase spravím čerstvé.

iron
15. okt 2009

takže dnes ideme vsetky na obed k alisie...palacinky lubim

Lenka...ja som uvazovala kym este bude mala, kupit len taku mensiu postel pre malu...kym nebude mat nejakych 5 rokov... a potom poriesit velku. Ta mala by potom putovala druhemu...a tak nejako....Neviem.

lenka138
15. okt 2009

no ideme obedovať...

egyptanka
15. okt 2009

vsetkych nieco picha len mna nepicha nic ☹

iron
15. okt 2009

Aj my ideme obedovat....45min spanku ocividne stacilo....Na obed sa kona jahnacinka s maskom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre