Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

vlalu6it
25. okt 2009

taelka,,aj my uz na sr malu ideme davat hajkat do jej izbycky,,,ked bude ,,to sa musim e snazit,,,lebo do spalne nam postielka nevojde,,,

vlalu6it
25. okt 2009

egy..uprimnu sustrast,,,boze,,ake tazke chvile zivot prinasa 😔 budte silny

vlalu6it
25. okt 2009

lubka,,ty si to tak pekne o vianociach napisala,,,supi sa to cita,,,rodinna pohoda a vsetci blizky

my vsak babulky sa tesime na nase 1spolocne vianoce osamote,,nechceme nikoho,,chceme len nas,, 😉 a silvester to iste,,prezit to sami a konecne v nasom byte,,nasom skutocnom domove,,snivame po tom asi od zaciatku okamihu,,ked sme sa stretli a spoznali,,, 🙂

vlalu6it
25. okt 2009

clejka,,a dodatocne vsetko naj k narodeninkam,,cmuky cmuk

asandys
25. okt 2009

taella, parada, ze deti zvladni noc v izbicke suprovo🙂))

vlalu, no zavidim v dobrom taky romantikus vecer🙂))

nsoci, krasne fotecky🙂))

aj v KE je pekne, obed anvareny zo vcera-kapusata, knedlik, masko, otec ide na poobednu, tak ostaneme s adamkom sami, pojdeme sa niekam prejst kolo sidliska a tak. vecer ofarbim vlasy a zajtra do prace 😉

mona1111
25. okt 2009

egy je to velka tragedia uprimnu sustrast ☹ ☹ ☹

asandys
25. okt 2009

tie krasne fotecky su mgk, na nsocine sa neviem dostat 😉

lenk30
25. okt 2009

kuci, tak sa teším, čo ti zajtra povie doktorka. pfuj, pfuj 🙂 budem na teba myslieť

nsoci, závidím ti dobrú náladu. ja som na tom nejako zle poslednú dobu. na malého som úplne sama, aj keď muž teraz nepracuje na stavbe, tak tu vytelefonuváva potrebné veci.........a len sa hádame. lebo viem, že to robí pre nás. ale je úplne bezohľadný, nie že by sa s malým pohral a keď ho po 2hodinovom tancovaní konečne uspím, tak on tu zjape do telefonu ako úplny magor. som fakt nejak mimo. asi som si už zvykla byť s malým sama a teraz keď je doma, iba ma nasiera svojou bezohľadnosťou. ani žrádlo nepochváli, na všetko frfle, takže nič nevarím. a on urobil predvčerom ráno praženicu a ujúkal aká skvelá, no čo už môže byť zlé na praženici/pri domácich vajciac. vážne som zvedavá ako to tu u nás dopadne, lebo takto som si to nepredstavovala a muž mi vyčíta, že som strašne odrzela a som samostatná.................a čo iné mi zostáva. do riti. do riti.

ešte že mám toho malého, síce nespiaceho čertíka, ale tie jeho úsmevy to všetko vynahradia. už si vie pýtať pusinku. on je strašný cucko.

mgk111
25. okt 2009

kucina - skor veru nieň... to proste ja som ani nevedela ze som tehu takymto sposobom... zrazu ma zacalo boliet brucho a nepomohli ani ibalginy... ale neboj to isto nebude tvoj problem 🙂 ty tam mas malinke dievcatko 🙂

vlalu - ty teda fachcis poriadne 🙂 to by si aj mne mohla prist obriadit skrine 🙂 uz mas prax 🙂

asandys - dikes -)

lenka - neboj, to prejde... hadam si uvedomi, co robi... ale chapem ta... a ze pytat pusinku - jujjjj 🙂 zlateeee

lenk30
25. okt 2009

pomly spätne dočítavám............egy, prijmi úprimnú sústrasť ☹

egyptanka
25. okt 2009

Dakujem baby za podporu. Boli to a strasne.
a mam pocit, ze mi odchadza MM.

kucina1
25. okt 2009

dobre mgk dakujem, verim, ze to bude u mna take ako pri tomaskovi, t. z. uplne vsetko ako ma byt 🙂

ideme na prechadzku, kel tomasovi samozrejme chutil

egy drzkaj sa, myslime na teba

munu
25. okt 2009

egy, uprimnu sustrast ti prajem.. je to strasne.. drz sa 😉

lenk30
25. okt 2009

egy, ani si neviem predstaviť čo prežívaš. Tak rada by som ťa podporila, ale sú to len slová....... Mliečko určite bude trpieť, ale pri pohľade na malú sa určite spamätá. takže ti prajem veľa síl, aby si to zdolala. Pritúľ si Natálku a určite bude aspoň o čosi lepšie. ☹

mgk111
25. okt 2009

egy - aj keby mliecko uz nebolo, netrap sa este aj tym... to je prirodzene... a natalka uz nema dva tyzdne predsa... natalke davas co mozes a teraz musis mysliet na ine veci... hlavu hore a drz sa tak ako je to len mozne...

je krasne tak som sa rozhodla ze sa ideme s kubkom vyvencit a dufam, ze mu to neublizi... sopliky ma este stale a aj kasle ale dufam, ze dokontroly to prejde, t.j. v utorok... doma som chcela zehlit, umyt kupelku a podobne ale kaslem na to, uz som tu zavreta neviem koko spolu s kubkom... ale hoci svieti slnko, zda sa mi chladno a neviem co mu obliect dufam, ze to nebude moc alebo malo...

lenk30
25. okt 2009

egy, a presne ako píše mgk, aj keby mliečko utrpelo, Natálka má už 6 mesiacov, takže už by jej nič nechýbalo. Hlavne nech si ty v pohode

munu
25. okt 2009

az teraz pozeram, co som to tam naklikala... pre egy.. ze 😉 ja som debil.. som sa zmylila ☹ chcela som 😢

munu
25. okt 2009

egy prepac

munu
25. okt 2009

a som citala chvilocku spatne, co ste popisali vcera podvecer..

Nsoci ty si pisala pre Cleu, ze ci jej admini nehovorili, ze nemoze mat v profile fotku len svojho maleho.. a Clea odpisovala, ze nikto jej nic nepisal.. lebo si hovorila, ze sa ti zda, ze to mne pisali o tej foto.. len som ta chcela uistit, ze ano, to mne pisali.. kaslat na nich uz

ajka82
25. okt 2009

vsettci ze kapusta knedla maso na obed...aj ja som mala kapustu, knedlu a kacku... a karinke tiez take chutilo, ale miesto knedle dostala zemiak 😵 spraskala to ani neviem ako a to som sa bala ze nebude chutit

tatinko dnes ide pre nas, tak som zvedava ci cestujeme domov uz dnes alebo zajtra doobeda, nepovedal mi ako ma naplanovanu pracu...
a potom nas caka utorky a stvrtky plavanie a v stredu by sme mali ist na poradnu, som zvedava co povie doktorka na malu 🙂

lubi22
25. okt 2009

Ahojte 🙂

Egy Natalke si dala najlepsi zaklad, aky si mohla, isto mas teraz ine starosti, ak aj prejdete na UM, Natalke nijako neublizis.

lubi22
25. okt 2009

Akurat vcera sme sa bavili aj my doma o Silvestri. Bud pojdeme so svagrom a jeho priatelkou a este jednymi super kamosmi na chalupu do vinic na Moravu alebo pojdeme k nasim. Samozrejme aj s detickami 🙂

nsoci
25. okt 2009

Egy moja, nikto, kto to nezazil, Ta nepochopi, to viem.
Mas skveleho muza, ktory Ta podrzi, pomoze.
Na mliecko nemysli, vyplac sa ak mozes plakat. Pritul si Natalku a ver, ze cas to zahoji. Zahoji kazdu ranu, aj ked nie uplne. Drz sa a bozkaj malinku.

nsoci
25. okt 2009

Sme sa stretli s aljusikom na zeleznej a nahodou sme stretli aj Atemi. Fajne bolo, slniecko, zlate listy. Som vdacna za taketo dni. Muz s malym zalomil a tusim idem aj ja.

nsoci
25. okt 2009

No tu to zije 😉

egyptanka
25. okt 2009

Ahojte, svagrina bola s malou vonku kym my sme riesili veci co treba vybavit. Natalka mala dnes premieru v sportovom kociku. Velmi jej to seklo a bola spokojna.

iron
25. okt 2009

egy, bude spokojna,....lebo vela vidi....Moja tiez velmi bola...najskor som ju mala v proti smere jazdy aby som na nu videla...na to jej vydrzalo asi tyzden a potom som ju musela otocit...lebo uz som ju nudila....

egyptanka
25. okt 2009

iron, len nema rada, ked ju davame do pasov ... to ma aj pri autosedacke.
baby, je mi strasne tazko ... uz dva dni som poriadne nejedla a v noci som tiez velmi nespala a ked si lahnem cez den tak uz neviem zaspat.

iron
25. okt 2009

egy...na to je len jeden liek...cas, ale aj ten bude potrebny velmi, velmi dlho.....my sme toto prekonavali tri roky dozadu, ....teda moj manzel...a este niekedy teraz, proste treba sa vyplakat.....otec je len jeden. Bud silna aby si bola oporou pre maminku- ☹

nsoci
25. okt 2009

Egy aj my to iste, muzovi zomrel oted dva mesiace pred svadbou. A babka tyzden po. Keby som Ti taik vedela pomoct. Ale da sa to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre