Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

asandys
26. okt 2009

munu, ked si Adam zaumieni, ze sa ide hrat so psikovymi miskami, nic ho nezastavi. X krat ho vezmem na ruky od nich prec, dam do druhej izby, ale za par sekund uz zase maca ruky v tej psikovej vode. Na infarkt. Abo ked chce stat popri stene, ked ho davam sadnut, tak napne nohy, ze neexistuje ho posadit, a tak pritom vresti, ze ho musim pustit, a hned zase ku stene. To iste, ked nechce byt na rukach, alebo prebalovanie, to je strasny krik, akonahle prestanem, hned sa smeje.

munu
26. okt 2009

asandys, takze niesme sami, co mame doma maleho trucika 😀

potulka
26. okt 2009

kuci, blahozelam, tak mame prvu oficialnu tehulu! 😵 mne sa zda, ze som bola tehotna pred 100 rokmi... pripadne, ze sa mi to cele len snivalo a dieta mi priniesol bocian. 😀 rada si pri tvojich pribudajucich tyzdnoch osviezim pamat. mne tiez nebyvalo zle, len obcas trochu zavrate z nizkeho tlaku.
som zvedava, kto bude dalsi a kedy vypukne babyboom. 😀

yamaha, evicka krasne rastie. 🙂 nas matej mal tusim podobnu vahu v jej veku. no na rambo teen klub si, dufam, este nejaky mesiac-dva pockame.

matejko sa riadi starym casom, takze uz je pol hodiny v hajanoch. rano spal do stvrt na osem (krmenie o tretej a cca o siestej). takyto model by som celkom brala. 🙂

munu
26. okt 2009

a Kuci, gratulujem k dobrym vysledkom a k babatku 😀

munu
26. okt 2009

idem pridat nove fotky do albumu 😉

ajka82
26. okt 2009

munu, nasa vie tiez pekne spustit ked je nieco co by chcela 😠 asi sa mi bude pred hrackarstvom trieskat o zem ked nebudem chciet nieco kupit...

kuci zelam bezproblemove tehu 😵

baskaj
26. okt 2009

a ja si tu teraz pijem šampanské! pche!

munu
26. okt 2009
munu
26. okt 2009

ajka 😀 toho sa aj ja obavam 😀

baskaj
26. okt 2009

šak dobre, len pár glgov... a už ich idem aj niečím zajesť... človek tu už nemôže svoje starosti ani v alkohole utopiť! uaaaa 😢

egyptanka
26. okt 2009

ahojte, Natalka mala dnes konecne tuhe hovienko ...
baska, co ja by som dala za to utopit svoje starosti ... ale ocinovi by sa to urcite nepacilo.

niekedy mam dojem, ze vam tu prinasam strasnu negativnu energiu a napriklad kucine by to neurobilo dobre.

mona1111
26. okt 2009

kuci gratulujem nech mas bezproblemove tehu..... a aby ti v brusku rastla mala Lucinka.....

baskaj aj ja chcemmmmmmmmmmmmm, sampanske som nepila ani nepamatam.....

munu krasne fotecky...... a ten maly netopierik no takeho netopierika by som sa ani nebala.....

ajka82
26. okt 2009

cece foto, aj taella aj munu 😵
😀

baskaj
26. okt 2009

egynka - je dobre, že si aká si, s tým, čo prežívaš. buď náš dvanásty hráč! (prepáč, to bolo asi od veci...) ..............zostáva nám už len zhlboka dýchať 😔

munu - vy z maťka vychovávate hotového kaskadéra! 🙂 zlatý je!

kočky, už mi tuším švitorí, balím to tu. idem drichmen. kto ma chce potešiť, môže mi kúpiť v lidli žltý overal 74/80. veškeré náklady preplatím. hawk! 😔

munu
26. okt 2009

mona, ajka dakujeme za pochvalu 🙂
baskaj, nech bude nebojacny 😉

asandys
26. okt 2009

😵 munu tvoj matko vyzera ovelaaaaaaaaaaaaa starsie, taky rozumny mi pripada a velky a pevny, no proste krasny vesely 😵 chlapcek

munu
26. okt 2009

jeeeej asandys dakujeme 😀 si ma velmi potesila 🙂

ajka82
26. okt 2009

spime 🙂 tusim ten casovy posun s malou nic neurobil, zaspava a vstava zatim rovnako...
a idem aj ja chrniet, hadam bude zajtra uz dobre...bru

potulka
26. okt 2009

egy, za seba mozem povedat, ze mi tvoje prispevky nepripadaju vobec negativne. prave naopak, je mi sympaticke, ze sem napriek vsetkemu obcas zabludis a nieco napises. ak ti to aspon trosicku pomoze, je to fajn. velmi na teba myslim. :-*

potulka
26. okt 2009

dievcata, dolezita info.
ak chcete od januara poberat zvyseny rodicovsky prispevok, treba on poziadat na UPSVARe. automaticky vam ho totiz posielat nebudu, sviniari. 😠

mona1111
26. okt 2009

potulka to su teda svinari ked niekto nie je informovany tak ani nic navysene nedostane,.... nevies kedy to treba poziadat asi az v novom roku nie?

iron
26. okt 2009

potulka...ja to uz viem....som citala niekde...este mame cas. Urcite na to ale budem mysliet... 😀

potulka
26. okt 2009

mne to napisala kolegyna, co ma na starosti personalne veci. zlata osoba.
iron, ty si vzdy v obraze a este k tomu tomu aj rozumies. tisko zavidim. 😉

nsoci
26. okt 2009

A ako mame poziadat?

Bola som na vinku so Snehulienkou.
Egy ja sa na Tvoje prispevky tesim. Su uprimne, ludske, vesele ak je preco a smutne ak je preco. Noos sem len dalej svoju energiu.

Dnes mal Matko prvykrat normalne ze nasraty zachvat, som mu vzala misku s hroznom (najvacsie lakadlo), tak sedel, reval, kopal nohami a maval rukami a nedal sa utesit. Tvrdohlavec maly.

Idem chrniet, Matko uz od 18.15 chrni... 😉

labutka
26. okt 2009

fuha... co su to tu za novinkz....

EGY drz saaaa......... mzslime na teba...

kuci gratulujem. 🙂

viac dozadu kukat nejdem...

mam este otazku. mozem spravit mliecnu kasu s mojim mliekom a polovickou vody? ked zarobim len s vodou, adam to nechcce..... 😕
stale bojujeme s prikrmami..... ☹ uz neviem co mam dalej robit.

BLAVACKY az do stvrtka ma byt pekne, nedame v stredu kuchajdu? okolo jednej, druhej? idem to dat do IP.....
ja som stale mimo netu ☹ ☹

nsoci
27. okt 2009

Bre ranko

Labutka podla mna mozes, ja robim kasu od oka, voda, UM a tolko kase aby sa mi pozdavala konzistencia.
Tu holka pise o tom ako robi kase a v akom pomere
http://luciag77.blogspot.com/2008_05_01_archive...

Stretko jasan....

My sme sa konecne zobudili o siestej, tusim sme uz zvladli casovy posun.
V piatok sa stahujeme, dnes zaciname balit vo velkom. Ach jo. Zivot je zmena.

nsoci
27. okt 2009

Juuj ten moj krpec ma zasa pistave obdobie, baby co nas stretli vedia o com hovorim, to su uplne ze nadzvukove frekvencie... vcera sme zabavali cely autobus a teraz budime barak! 😀

kucina1
27. okt 2009

dobre ranko, u nas doma je tolko radosti 🙂

drobec putuje v choditku a vyska, rozhadzuje rukami a rehoce sa, juj je uzasne vidiet take stastie dieta 😀
ma aj stastnu maminu aj stastneho otecka xixi

dnes som zapocula ze povedal TATA a ja mu odpovedala, ze tata je v praci
vcera som sla o osmej spat

v tom choditku teraz dociahne na vela veci tak ho musim strazit

zuzic1
27. okt 2009

dobre rano...

egy: uprimnu sustrast, musis to zvladnut, tak ako ti pisu vsetky ostatne mamicky

zasa mame za sebou dalsiu neprespatu noc, k tomu mam kramy a take silne, ze som vcera minula 3,5 balika vloziek, musim si kupovat tie dlllllllhe a aj tak som zaspinila v noci 2 pyzama a cez den 2 gate, stale v sprche po kazdom ,,prebaleni,,..uplne som oslabena, stale sama s krpcom, ktory lezie po celom byte a stale za snurami a suflami a ja uz ani nevladzem za nim behat 😢 ...vcera som si porevala

no a minulu stredu som zacala s tym aerobicom a je to riadny zaberak, neviem ako to vsetko budem zvladat, ked sa nevyspim

a co sa tyka jedla, tak vy tu vsetci krasne papate a my sme na tom tak, ze priemerne zje 25-30 gramov na obed a to mame v piatok 7 mesiacov...ledva sa blizime k 8 kg a to fakt slimacim tempom(mame okolo 7850 g) a kamoskin 2,5 mesacny ma 6,5 kg 😕...neviem, kde robim chybu...asi neviem krmit 🤐

taella krasna izbicka, aj ja chcem...drobci su krasny

munu aj my mame sedak do vane a krpaty je nadseny z neho 🙂), tiez krasne fotos

nsoci: krasne fotky ako vzdy, a prijemne stahovanie, ja som si to uzila pred rokom 😝

kuci: tak aj ja som tu vcera nakukla len koli tomu, ako to vcera s tebou, resp. s vami dopadlo...vytesujem sa 😉, dufam ze Iron a Matji sa coskoro podari k tebe pridat 🙂

zuzic1
27. okt 2009

A v sobotu sme boli na vylete v RK, jedna katastrofa....pocasie na figu, prisla rodina aj z tatier a krpec, ked videl tolko ludi, spustil vreskot ako divy, nespal nejedol, lebo nebol doma...az v aute po ceste spat si pospal 🙄 , no ja uz neviem, akosi sa nam nedari....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre