Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
27. aug 2009

a nejdu ti stiahnut z netu? ten druhy odkaz co som hodila?

nsoci
27. aug 2009

Idu, ale to su tiez malinke rozlisenia. Ale neva, to bol len taky napad. 😉

nsoci
27. aug 2009

Baby chytila ma akutna Nicsaminechcerobitica.

ajka82
27. aug 2009

nsoci, tak poviem matovi, nech ti posle...

allisia
27. aug 2009

Dobre ranko, my dnes odchadzame svokre az do utorka tak budem mat brutal abstak 😀

vcera vecer so spravila malemu hruskovu vyzivku 3 pohariky do zasoby bo sme mali kilo hrusiek a nejak ich nikto nepapal, sa celkom vytesujem z toho 😅 som sa rozhodla ze zeleninku z maskom budem robievat cerstve kazdy den ale narobim si ovocne vyzivky do zaspby pokial je ovocie. Ale ocistenu a naporcovanu zeleninku zo zahradky dam do mrazaka 🙂

kucina1
27. aug 2009

dobre ranko, dnes od piatej hore, ale inak celkom dobra noc s niekolkymi pretacaniami. byt som prave poupratovala, pracka mi doperie o chvilu, pojdem varit gulas, upiect bublaninu a pomaly balit tasky na nas rodinny dovolenkovy vylet. zajtra populudni cestujeme a vratime sa v utorok vecer takze v stredu sa vidime na stretku 🙂

a vcera som bola vecer taka unavena, ze som sla hned po tomasovom zaspinkani spat aj ja, ale dieta mi srsilo tolkou energiou, ze zaspal az o pol desiatej 😖

kucina1
27. aug 2009

hm a neviem ako krpca donutit pit to mlieko, odkedy papa zeleninu, maso, ovocie mlieko skoro vobec nechce. v noci vypije hadam najviac a to asi okolo 130ml, na ranajky sotva 100ml a na olovrant pripadne desiatu zase sotva 100ml. a to by mal vypit uz 210. ale aspon mi pije vodu aj caje. donedavna ked mi vodu nechcel tak to vytlacal jazykom hned ako zistil co to je, a teraz mi to robi mliekom. no obavam sa, ze cochvila ziadne mlieko uz nebude chciet, bo tie davky mu znacne klesaju 🙂

nsoci
27. aug 2009

Kuci ja som prave dojedla Matkovu domacu vyzivu - hrusticka, bananik a jablcko... ledva co si lizol. Ale mne chutila. 🙂 Mozno mu to davam ked neni dost hladny, ale zasa ked uz je tak reve jak tur. A ked neni vsetko pluje naokolo. Babo rad... Musime im urobit tusim sukromne stretko kde jeden druhem ukazu ako sa pije mliecko a ako sa papa

😀

S Ajkou nam to vyslo... Karinka sa parkrat pogulala a Matko sa odvtedy otaca aj cez druhy bok. A navyse od nej pochytil aj to, co neukazala (asi mu to vysvetlila slovne), snahu o danie sa na styri nohy s pouzitim hlavy ako piateho bodu 🙂 ale robi to len na posteli, na makkom, aby sa neudrel... mudry chlapcek 😉

kucina1
27. aug 2009

nsoci mozno je to dobry napad, ako ked sa krmia dvojicky. jedna lyzica tebe a jedna mne 🙂 myslim ze by to mohlo aj zabrat. urobime to tak v stredu vonku, miesto mlieka mu skusis dat vyzivku. skusime to z jedneho pohara 2 lyzicami alebo jednou 🙂 ale asi dvoma bo moj hlados by nevydrzal xixi

matja
27. aug 2009

baby, ked robite tie ovocne vyzivy, davate do nich aj cukor? lebo ovocie je kysle po obvareni a s cukrom to malemu nechcem davat. Alebo rozmixujete cerstve ovocie?

inac fotky tradicne super 😉

nsoci
27. aug 2009

ok... tak bude mat ovocny olovrant.... a musime ostat potom dlho, aby bolo aj mliecko... 😀 budeme tam nocovat....

bershka
autor
27. aug 2009

ahojte.
dnes som vytiahla jablkovú kašu, že si pošmakujeme, no samozrejme sa mi na ňu zas vyprdla... ja to decko nechápem. ☹

kucina1
27. aug 2009

nsoci ved aj ja mu po ovoci davam po 3 hodinach mlieko

a cukor do nijakeho jedla nedavam, keby to nechcel tak mu to troska potom pocukrujem. troska som mu davala do cistej vody aj do caju kym sa to naucil pit, ale nepomohlo to, naucil sa mi pit caj aj vodu neocukrenu sam od seba z nicoho nic.

kucina1
27. aug 2009

bershka ved zober v stredu saru, vyzivu, lyzicu, podbradnik a ide sa na hromadne krmenie 🙂 mozno sa deti navzajom odkukaju 🙂

bershka
autor
27. aug 2009

dnes idem na gyndu so sarkou, tak drzkajte palce, nech nemusi zerkat antibiotika

matja
27. aug 2009

bershi, drzime palce, daj vediet, ako ste dopadli.

kuci a nemas to ovocie kysle, ked ho obvaris? Lebo ja som mala a pritom za surova bolo sladke.

zuzic1
27. aug 2009

Zdravím mamičky najkrajších detičiek, tak po dlhšom čase som nakukla...

V nedeľu budeme mať 5 mesiacov a ceeela rodina už chce do Kamila niečo napchávať a poviem vám, že aj ja už by som si dala povedať, keď ho vidím ako kuká keď jeme 😖 ...

Ak nám už teraz nejdú naozaj zuby, tak si neviem predstaviť, aké to bude keď pôjdu, lebo nám akoby niekto krpca vymenil, stále ziape a reve a slintá a v kočíku ani pol minúty nesklapne 😠 , takže prechádzky nehrozia a v športovej verzii sa stráca... ☹ ...také obdobie ani ani...nervy mám...

tak už tu všetky veselo kŕmite mmmmm...

už zas ričí na celý byt tak musím letieť...

dúfam, že ste všetci zdraví...tak zas niekedy na malý monolók dorazím 🙂

zuzic1
27. aug 2009

moje neeervy, že monolók, tak materská demenci najvyššieho stupňa 🙂

kristinka.s
27. aug 2009

ahojte zienky, aj my sme marec 2009 a tiez sme najkrajsi na svete 😀. Mozeme sa pridat k vam?
Dcerka Sofia, nar. 26.3.2009

kucina1
27. aug 2009

je to kysle ale ked to drobcovi nevadi tak necukrim 🙂

ahoj kristinka vitaj medzi nami a ked budes mat cas nahod aj fotky 🙂 vsetky sa im potesime

kucina1
27. aug 2009

ale lepsie je ze mlieko nechce ako keby nechcel prikrmy
v stredu urobime na krpcov hromadne krmenie, ziadne z deti okrem tomasa nechce jest tak skusime ci sa nepriucia 🙂 ako ked edit krmi dvojcata tak to vyskusame 🙂

kucina1
27. aug 2009

jee ten posledny prispevok patril muzikovi do icq prepacte 🙂

kristinka.s
27. aug 2009

pridala som zopar nasich foto

nsoci
27. aug 2009

Kuci 😉

Matja ja davam cerstve ovocie... rozmixujem aj je. Co sa budem namahat ked aj tak nic neje 🙄

kucina1
27. aug 2009

kristinka je krasna slecna 🙂

tomasko si prave trafil silno hrkalkou do hlavy a pusta velke krokodilie slzicky :(

matja
27. aug 2009

kristinka, vitaj 🙂

nsoci, zistila som, ze je lepsie mrazit surove ovocie a nie varene, lebo ono je potom dost kysle. Ked som pred mesiacom chcela robit vyzivu z jablk a marhul, tak som tam musela pridat cukor, co to bolo take strasne kysle a budem to jest ja, lebo malemu nechcem davat s cukrom. Nechala som aj par neocukrenych, ale pochybujem, ze to zje.

kucina1
27. aug 2009

ja mam tie vyzivy kysle poriadne tiez, ja ked to ochutnam tak ze bleee kysle ale krpec sa toho nevie dojest 🙂 fakt nic necukrim

atemi
27. aug 2009

Ahojte zienky,
my sme narychlo odcestovali k svokrovcom, bo tam mal priatel sluzobku a bola som dodnes bez netu 😝 Ani stretavku som nestihla, fnuk, fnuk ☹ ☹ ☹ Ako bolo? Kde su fotos?
Nemam sancu vas docitat. Co sa deje, je nieco co mi nesmie ujst? 🙂

egyptanka
27. aug 2009

praci cest a robote pokoj 🙂

ajka82
27. aug 2009

kuci, ale nasa chce pekne papat 😠 ona chce vyrast 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre