Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

moncicii2000
31. okt 2009

sak jasne ja som dala dake foto i sem do albumu len skoda ze sa do albumu tu zmesti len par foto a nie viac ... :( no idem i ja spat lebo ak sa maly zobudi aby som aspon trochu sa vyspala ...

dobru nocku vsetkym zelam ... pa pa ... ak sa mi podari tak nabuduce dojdem zas ... 😉

ajka82
31. okt 2009

druhy pokus ulozenia dietata...akosi sa otocila na brucho a prebralaa potom niekto vyhukoval na ulici 😠
uz hadam bude pokoj a budeme spinkat do rana 😵

labutka
31. okt 2009

no idem aj ja spat...

este som chcela vediet, ze ci mozem zobrat adama na termalne kupalisko.? nepytali ste sa niektora nahodou na to doktorky? chcem s nim chodit plavat, ale on asi potrebuje teplu vodu, studena mu nesedi... no ved jak aj mamine, ja sa tiez sprchujem s horucou. 🙂 Studena = okolo 32 stupnov. 😉
chcem skusit senec (tam maju od 26 do 36 stupnov) alebo termalne kupalisko vo velkom mederi...

labutka
31. okt 2009

a este chcem povedat nsoci, ze jej metoda (u nas trosku pozmenena, kedze sa kojime) nocneho prebalovania - koza v ustach dietata, manzel prebaluje - funguje. nechapem preco som to neskusila uz skor, rozmyslala som nad tym uz mozno mesiac.

dobru noc.

denkolc
1. nov 2009

Dobré ránko ponocovateľky...🙂
My už sme hodinku hore a za hodinku ideme na hroby....každý dnes myslí na zosnulých a na mňa zabudnú..... 😅 Neva, však raz aj to bude...

Kati a printové médiá, však to aj moja parketa... 😉

kucina1
1. nov 2009

deni ja som nezabudla 🙂 tak vsetko najlepsie zelame 😵

boldy
1. nov 2009

dobre ranko,
vsetko najlepsie deniskam, aj ja som 😉

denkolc
1. nov 2009

Boldy, tak všetko nááááj aj Tebe!!! To som netušila, že si tiež Deniska.....ale vidíš, ako to máme blbo..... 😅 V niektorých kalendároch ani nie sme...hehehe...

Kuci, ďakujeeeeem... 😉

mgk111
1. nov 2009

ncosi - to aka metoda? j aiez strcim flasu a pritom prebalujem... nieco take ste mysleli?

dnesna noc, o polnoci papanie, o pol stvrtej taky rev, ze som sa skor nezobudila ako sa hmyri, ale ked sa najedol tak na hodku zaspal, pon hodke nosenie a capkanie po ritke a potom o stvrt na sedem budicek ... teraz zase drichme...
dnes asi dame nejaky nakup, a presun domov... len sa obavam, ze som zabudla na okenenej parapete pokakanu plienku nez sme odisli, tak netusim co nas caka ☹ brrrrr

boldy, denkolc - vsetko najlepsie k meninkam 🙂 nech stespokojone a stastne maminy 🙂

kucina1
1. nov 2009

aj boldy vsetko naj
mne je dnes grcno, pcham sa piskotami tak to ustava 😒

taella
1. nov 2009

deniskám všetko najlepšie k meninám 😉

iron
1. nov 2009

vsetko najlepsie deniskam

labutka...mozes ist na termalne s malym...ja sa chystam do aquacity v zime, videla som tam viacero takych malych deticiek...

kucina1
1. nov 2009

inak sa mi dnes snivalo, ze nam nsoci z nicoho nic napisala, ze je v 13 tyzdni tehotenstva, caka jednovajecne dvojicky, su to dievcatka a mali uz v 13 tyzdni po 600 gramov. no v noci som sa pobavila
dnes som si uz od rana 2x bola lahnut ale furt mi je divno, a este som aj riadne ochrapana

pasoa
1. nov 2009

kucina, to si tvoje bábo želá nejakých kamošov asi 😀

labuť, aký je to článok? ja dieťa neodoberám, ale segra mi ofotí, ak mi dáš echo, že kde to má hľadať 😉

labutka
1. nov 2009

pasoa, no kde, v ekorubrike. 😉 😀

kucina1
1. nov 2009

pasoa asi ano, fuj a dnes ma to v bruchu trapi, furt mi je zleeee ☹ este som negrcala ale furt grcno je

labutka
1. nov 2009

kuci kedy sa dojdes na nejake stretko ukazat?

pasoa
1. nov 2009

kucina, sa ti to aj rýmuje 😀

labuťka, šaak ja nepoznám Dieťa. tak neviem ani o ekorubrike. ale dík. 😉

kucina1
1. nov 2009

labut ved ja dojdem, aj teraz som chcela len kvoli mame som nedosla, a dva najblizsie asi nebudem moct sa stretnut s nikym

kucina1
1. nov 2009

dva najblizsie tyzdne

iron
1. nov 2009

babo buva, obed sa vari..manzel studuje knizku ako urobit z nasho hava riadneho hava a ja pozeram zufale manzelky a konikujem....

ked Ninka vstane dostane hovadzinku a pojdeme von vymrznut...

lubi22
1. nov 2009

Ahojte 🙂

Naposledy som tu pisala, ze Filipko nema este zubky. Tak uz to nie je pravda, prerezala sa mu lava horna jednotka, akosi mimo poradia 😀

Denka vsetko naj k meninam 😵

kucina1
1. nov 2009

jeeej lubi aj u nas je prvym zubom horna jednotka xixi a ziadne ine este nic

egyptanka
1. nov 2009

Obed sa pecie, priloha uz spravena, dieta najedene a babicka si s nou isla vyvetrat hlavu. Ja mam chvilu pre seba, lebo manzel vyvesal pradlo 🙂
Mohla by som zehlit a pretriedit malej oblecenie, ale nechce sa mi.

mgk111
1. nov 2009

egy - tak oddychuj... ja som uz stihla urobit velky nakup ktory je nalozeny v aute a ked sa budeme balit od svokrovcov tak neviem kde vsetko dame, este aj choditko sme mali so sebou 🙂

kubko sa nemoze vykakat, v poslednom case vzdy rano kakal a vcera vobec, dnes taka gulicka a nist... ☹

egyptanka
1. nov 2009

mgk, skus slivku alebo hrusku (ale pozor, nemyslim v tekutom vypalenom stave) 🙂

kucina1
1. nov 2009

tak po celom dni trapenia so zaludkom som sa prvy krat za druhe tehotenstvo vyblinkala a hned je fajn

egyptanka
1. nov 2009

kucina, a hned je svet krajsi ...ked si spominam na moje tehu, tak ja som vobec negrcala, len ma neskutocne palila zaha. Fuuuj

kucina1
1. nov 2009

aj mna cele tehu prve palila zaha, sem tam som grckala, tak to bude asi aj teraz. vela krat som si pri tomasovi hovorila, uz nechcem tehotenstvo a bum je tu zase 😀
no a mam pred sebou tanier s francuzskymi zemiakmi tak to idem po 10 minutach od grcania jest xixi

egyptanka
1. nov 2009

len sa napapaj. My budeme mat pecene kuriatko s ryzou. Uz sa pomaly dopeka ... teraz uz len chyta farbu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre